• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Jak to Dendě ve škole jde? Nemám s kým tu moji cácorku srovnat.
2. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
U nás je dneska dostávaly děti poprvé :wink:
dendě to celkem jde.Chvilku se jí pletlo čtení ,ale už je to lepší. Co Verunka?
2. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
Já právě nevím. Ona se moc neplete, jen nevím jestli třeba nečte pomalu nebo kostrbatě :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Vidím, že jsme se zase všechny zatoulaly :sweat_smile:
3. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Ahojky hezké dopoledne. Nám doted nešla elektrika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj Andri....tak to je jiná. Já přemýšlím jestli jít nazdobit nějaké truhlíky na okna. Dostala jsem ty oranžové lampónky (Mochyně)
3. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
To to budeš mít hezké.
Já si ted byla ve Zlonicích v lékarně pro těhu testík,protože už mám pět dní zpoždění. Testík je ale negativní tak snad mrcha brzo příjde.
3. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Péťa ted usnul a já si dávám br. guláš. Ve dvě pojedeme pro Dendu :wink:
3. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Karinm dělá výzdobu a nikdo jiný tu asi není :cry:
3. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahojky ja sem tady :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
holky vcera sem Patovy kontrolovala uceni a v sesite mel psat psaci u a napsal par u a najednou psal m tak mu to tam ucitelka vyskrtala vzdycky kdyz na neco takovyho prijdu tak si udela ukoly a pak trenujem a trenujem a on uz je nastvanej ze ho to uz nebavi ze je to dlouhy a zjistila sem ze jak na nej chvilku nedavam pozor pri psani nebo mu zrovna nic nerikam tak ze to flaka a hlavne aby uz to mel za sebou ach jo to budou jeste boje.Vcera mi taky rikal ze mu rikala ucitelka ze dostal petku za to ze spatne sedi v lavici to sem teda nepochopila :unamused: a nikde sem zadnou petku nenasla :confused:
3. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Andy drzim palce aby se ti mrcha nedostavila :sweat_smile: ja sem to mela dostat uz 13tyho a dostala sem to az ted v patek :rolling_eyes: to uz sem to klidne mohla vydrzet do dalsiho 13tyho :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla sem objednana na tu cytologii a musela sem to zas preobjednat doufam ze budou vysledky v poho a ted si pockam jeste dalsich 14dni
3. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Ahoj Simčo,nepujdete do centra?
3. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahojky Danielka ma horecky tak sem sni raci doma
3. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
nazdárek koukám jste toho moc nenakecali :grinning:
internet zatím nejde snad už příští týden pujde.píšu od kámošky
3. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj Simi a Nen.

Nen...chybíš, jsi tahoun :wink:

Simi...přeji malé brzké uzdravení, Patrikovi aby ho začala bavit škola a tobě pevné nervy :slight_smile:

Andri...třeba příští bude pozitivní. Ještě neházej flintu do žita.

Jo, dělala jsem ty truhlíky. Ovšem nějak mě to letos nebere. ANi bych je nedělala, kbybych nedostala ty Mochyně
3. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
Tak jsem poprvé řídila potmě. Brr. Lelo jak z konve a tma jak v dupě.
3. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky :wink: tak tady leje jak z konve
4. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahojky...i tady :frowning2: Od rána někdo něco chce.
4. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Ahoj,tady je taky uplně příšerné počasí. Hrozná tma že musím svítit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
U nás je to naprosto stejné. Pro Patíka jedu autem a pak i pro Verču. Ovšem nejsem odvázaná jezdit v takovém počasí. Někteří jezdí jak blázni i v tomhle nečase a mě to vždy rozhodí, když se mi lepí na zadek a předjíždějí za každou cenu.
4. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Tak jsem vám Leni a Andy poslala pozvánku přes Facebook na jednu hru. Farmville se jmenuje, nemusíte hrát. Jen mě to prosím potvrďte. POtřebuji nějaké sousedy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
:slight_smile: Děkuji :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Potvrzeno.Jen nevím jak se to hraje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
4. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj Karin taky hraju farmu sem uplnej zavislák na to tak si mě tam ulož nebo spíš najdi Kejkrtová Šárka a i ostatní sio mě tam dejte budu ráda. :grinning: jinak tady je taky hnusně musíme bejt zalezlý doma a to mě štve takhle ten den vůbec neutíká.
4. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Šáruš, poslala jsem ti pozvánku na farmičku...jak mi ji potvrdíš, můžu expandovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hurá
4. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Andy...na to přijdeš :wink: Když ne poradíme.
4. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
karin sem ti to potvrdila i sem ti poslala žádost a ještě tě nemam za sousedku to je bordel.
4. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ani já tebe...to teda je. :angry: :angry: :angry: Nějak to flákají
4. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
nazdárek tak jak je tady je hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra nám jdou zapojovat satelit

šárko tak jak jsi dopadla na pëči
4. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.