• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
no nen nebudes tomu věřit,ale ještě nic ani čárka
4. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
no to si děláš prdel to není možný.to jim to teda fakt trvá bych tam zavolala a co tam to když tak napiš do ip
4. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Karin kde si vzala číču a želvu na to ještě nemam nebo ani darem sem to nedostala tak já to zas tak dlouho nehraju :unamused:
4. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
NEN IP a prdel si bohužel nedělám,zavolám tam už mě to taky točí
4. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
jop tak to se ti nedivím já už bych to urgovala taky
4. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahoj kočky,

po dlouhé době se jdu na Vás podívat.Jak se Vám daří? U nás se pořád marodí,točí se to mezi tátou a Kubíkem.Spíš tedy víc táta,Kubču trápí pořád astma.Tak si říkám,hlavně,abych já nic nechytla.
4. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Šárko,taky jsem si Tě přidala mezi přátelé na facebooku.
4. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem tady, moc nestíhám, venku je hnusně, sedíme doma, ale pořád je co dělat....píšu životopis, pomalu začínám tady hledat práci a malýmu školku, uvidíme jak to dopadne. Lukáškovi budou v únoru 4, tak máme nejvyšší čas.
4. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahoj Kačko,

My jsme taky pořád doma.Už mi to leze na mozek,dostanem se max.do krámu a v úterý na kroužek.

S prací a školkou držím palce.Já musela Kubu registrovat do školky už na 1 roce,aby se ve třech vůbec dostal.
4. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Šárko, tu kočku si musím adoptovat. Bývá to na Zdi u přátel :wink:
4. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Dobré ránko,

Karin-o hře jsem toho slyšela už mnoho, pprý to každého pohltí....raději se tomu vyhýbám....neměla bych na to čas :wink: ale jinak tě za sousedku beru :wink:
5. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahojky všem.

Leni...pohltí, ráno jdu nejdříve sklízet a ak něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koláže máš moc pěkné.
5. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Tak mám Patíka doma, už má rýmu a kašle. Zatím bez teplot.
5. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
nazdárek tak jak se máte.mi furt něco děláme dneska nám příjde zapojovat satelit
5. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Já jsem trochu na nervy. Chtěla jsem uklízet, ale s Paťou to bylo za dopoledne jen jedno okno :angry:
5. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni: nejsem moc hrací,ale v tomhle případě jsem dopadla úplně stejně jako Karin :grinning:

karin: já chtěla taky uklízet,ale vyprdla jsem se na to.Úklid neuteče a venku je dnes nádherně.Byli jsme na procházce,dáme obídek a odpol.půjdeme zase.
5. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Taky bych vypadla ven, ale Paty kašle víc a víc. Je hrozně protivný, asi z té rýmy.
5. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Karin-tak jsem tam :wink: :slight_smile: máš mě :grinning:
5. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
Peta-věřím....fakt vím o spoustě lidí, co jsou do toho blázni :wink:
5. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
Já jsem blázen :grinning: Leni, nemám. Ty a Andri jste se mi někde ztratily :frowning2:
5. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
tak já tedy nevím :frowning2:
5. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
ahojky holkýýý dneska sme byly od 7 v motole po kontrolách dojeli sme domu ve 2 uplně vyčerpaný Barunku to rozhodilo pěkněbreči co sme se vrátili je zvyklá v klídečku doma.A co farmářky karin už sem si adoptovala číču ted se chystam koupit traktor,ale bojim se že budu věčně bez nafty :grinning: to je prča místo vaření tady pěstujem krávy :sweat_smile:
5. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Šárko, já jsem taky pořád bez nafty, ale ona se naštěstí pomalu doplňuje sama. :grinning:
5. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Copak dnes plánujete? Já asi budu umývat okna.
6. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj, tak Katin-už je vše o.k., ne?

Já plánuju práci v práci :wink:
6. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj Leni....vše je ok. Okna v obýváku jsou umytá. Byla jsem pilná a rozšroubovala jsem je. Zítra udělám kuchyň a pokojík. Musím jít něco ukuchtit Patymu.
6. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
No tak ty mne čekají také, jelikož výměnu oken jsme přesunuli na jaro
6. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Tak Verča donesla první větší hodnocení jejích úspěchů či neuspěchů ve škole. Dopadla výborně, až na ten její problemový pláč.
6. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Dobré ránko. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jsem umyla ty okna a soused začal brousit barák :angry: :angry: :angry:
7. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.