• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
autor
Ahojky, hezký podvečer :wink:
opravdu na vás neprdím :fearful: :wink: ,je nějak nestíhám a ani nemám na psaní moc náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinjak u nás nic nového.
9. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj Andri, nějaká depka?? Já jsem si dělala srandu, že na nás prdíš, také mám někdy dny, kdy se mi nechce nic psát, nebo nestíhám.....tak ať se nálada brzy zlepší, snad jsou dětičky zdravé, měj se

Já se pro dnešek také loučím, musím se jít učit AJ :frowning2:
9. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Krásné ránko, tak dnes toho moc nenapíšu, mám hodně práce, za chvíli poradu a z práce jedu hned do Týnce za kamarádkou a Zuzankou, která měla ROK, tak jí jedeme popřát :wink:
10. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
Ahojky hezké ránko :wink: :wink:
10. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Já bych spala, dnes byla nějaká rušná noc.
10. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Taky bych ještě spala,ale to je tím počasím blbým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Počasí nic moc. Je spavé. Měla bych něco dělat. Asi napíšeme pár úloh než Veji vyskočí zase teplota
10. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Tak já umyla okna a pujdu dodělat oběd :wink:
10. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Mě Tom včera něco udělal. Nějaké maso v tlak. hrnci. Já se s ním bojím. Já jen uvařím těstoviny, ale až se vrátím s patrikem. Ve školce toho moc nesní a má hlad.
10. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
dobrý večer...jsme doma z oslavičky, bylo to fain :wink:
10. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Ahojky,hezké ránko :wink:
11. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
ahoooj holky vy to tu nak flakate dneska sem vas nasla az na druhy strane :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak se vsichni mate a co delate?
11. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: :slight_smile:

Simi...chybí Nen a tak to tady vázne :frowning2: Ty ses taky pěkně dlouho neukazala :astonished: JInak u nás nic nového, Paty byl nachlazený a Verča má chřipku.
11. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
PéTa je taky nachlazený.Denda začíná kašlat .tak nepujde zítra na plavání. Do školy ale chce :wink:
11. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Verča do školy taky chce, ale s horečkou 39,5 se sotva drží na nožkách. Tom s ní byl dnes u dr, protože ji ty teploty vůbec neklesají pod 38 stupňů. Má chřipku, takže pokračovat stejným způsobem jako do teď.
11. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
ty jo to je sileny ty nemoci a to muzem bejt radi ze jeste nemame praseci chripku :confounded: Pata s Danielkou trochu kaslou uz asi 14 dni ale neni to nic hroznyho akorat teda Danielka mela asi 3 dny horecky ale nesla sem sni k dr aby tam nechytla jeste neco horsiho navic je na Slansku zloutenka a tam je cekarna plna cikanu
11. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Karinm tak ať je brzo fit :wink:
Já to myslela spíše takto že když děti nejdou plavat tak chodí do druhé třídy. Tak jsem myslela že bych ji nechala doma aby nemusela do jiné třídy,ale nechce o tom ani slyšet :wink: :sweat_smile:
11. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
aha no vidis to me nenapadlo co delaj kdyz nejdou plavat Pata byl minule taky nastydlej tak sem rikala ze ho necham doma kdyz jdou plavat a on rikal ze pani ucitelka je na to upozornovala ze budou chodit i kdyz jsou takhle nastydli tak nevim to me teda zarazilo
11. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
No Simčo mužou mít až 100 hodin omluvených od rodičů takže kdybych ji nechala doma tak nemuže učitelka nic říct. Jako kdybych jí poslala plavat tak to určitě omarodí což samozřejmě nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
no jasne to mas pravdu
11. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
jednou sem takhle Patu pustila do divadla se skolkou kdyz marodil protoze tam strasne chtel tam ject a prisel s horeckou a mel zapal plic a z toho nasledne selest na srdci takze to bylo teda nemily prekvapko
11. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
nazdárek všem no mi nsad už dneska budeme mít net teda doufám jestli ten kluk bude mít čas ale v¨čera volal že jo tak už aby to bylo se nudím
11. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Holky..já jsem tak nechapavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad z toho vyrostu.

Zdravím Nen....že by zavislost na internetu? :wink:
11. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Dendě přišel ten cd- rom můj první slabikář a je to užasný . Doporučuji :wink:
11. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak já po něm mrknu :wink:
11. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky, jsem doma ze školy :wink:

Dětičkám přeji brzké uzdravení, no mimochodem Kačka začíná také pěkně kašlat :frowning2:
11. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Leni...takže Kačce taky přejeme brzké uzdravení. Verča je už dobrá, ale tatínek má 39, tak teď běhám kolem něho :sweat_smile:
11. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Zdravím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj....

Karin-tak u chlapa je to horší jak u dětí :wink: :slight_smile: tak snad bude brzy o.k.

Kačce jsem musela dát protazin a stejně se mi v noci vzbudila, jak kašlala,dala jsem jí ještě sirup a pak ještě usnula, ale trvalo to pěkně dlouho
12. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj Leni...v noci měl Tom 39, 7 stupňů. Dnešek víceméně prospal, ale vypadá to lépe. Verčule je bez teplot, jen pokašlává.
12. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.