• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Ahoj holky,

koukám,tady se marodí.U nás je to stejné.Kuba pořád zahleněný a hnusný kašel a tatínek od doby,co se nechal očkovat proti chřipce,tak se jí nemůže zbavit.Vždycky 2 dny pokoj a pak se mu to znovu vrátí.

jj Leni,svatá pravda,Kubísek to zvládá líp než tatínek :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
Máš tátínek je hrozně mazlivý.....jenže to není zrovna to pravé ořechové. Horký jak peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Jejej chudáci tatínkové....Karin-to máš pravdu, jen bys něco chytla :grinning: :wink:
12. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Tom půjde zítra znova k dr. Prý má chřipku, ale teď jsem mu koukala do krku (stěžoval si na bolest) a má tam hrozně zahnisané. Brr.
12. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
že by angina?
12. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
nazdárek všem tak už nám to jde .
a taky jsme všichni nemocný akorát lukáš se drží
12. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
tak kde sjte všichni asi už spíte co já taky ráno vstávám brzo kuli lukášovi do školy
12. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Hoooj nen tak konečně seš mobilní to je paráda.Tak ti musím říct,že sem si osobně došla na město a ani nechtěj vědět co mi řekli.Že se mi omlouvají,ale že na celý kladenský okres je 1 posudková lékařka a má toho hodně,takže ted jim chodí teprve posudky lidí,který si žádali o příspěvky a prukazky ztp v lednu a že se mám obrnit trpělivostí a do jara to MOŽNÁ bude hotové.Hustý co?? :angry:
12. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
nazdárek dobré ránko všem.

ahoj šárko no konečně :grinning: no tak to je teda hustý ale jak je to možný.mi tady máme na tohle taky jednu posudkovou a abych teda čekala takhle dlouho tak to ne a to je to stará bába takže taky není zrovna rychlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase se nemusíš bát protože ti to daj od toho co tam byly ty pracovnice zpětně
13. lis 2009 v 05:58  • Odpověz
taky mi není dneska zrovna dobře bolí mě na prsou ale k dr nejdu snad to vyležím
13. lis 2009 v 06:19  • Odpověz
teda karin chudák tak snad to brzo vyleží

pet malej je taky očkovanej na chřiku tak jenom čekám kdy to chytne
13. lis 2009 v 06:25  • Odpověz
haloo tak kde jste dneska všichni
13. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj hoky...koukám Nen je zpátka a tady nikdo
13. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
no jasně jsem tady a tady je mrtvo :grinning:
13. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
teda mě bolí celej člověk musím počkat až dojde manža a bude se muset postarat aby si šla lehnout
13. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
ahoj ja sem tu taky obcas tak vas vsecky zdravim.Zrovna balim Patrikovy veci jede na vikend k rocdicum moji skorosvagrovy :slight_smile: tak uz se moc tesi.My jdem zejtra na 1 narozeniny dcerky nasich znamejch jak snima jedem na ty hory koupila sem ji kocarek (golfky) a naky oblecky ale nadherny no uplne sem v tom kramu slintala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co planujete na vikend? nam jeste prijede babicka a to je snad uz vsecko :grinning:
Nen preju brzke uzdraveni
13. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj sim mi jdem na víkend přát babce pokud budem schopni jinak budem ležet
13. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
tak už peru druhou pračku to je nekonečný to zase bude žehlení
13. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Hoj holky právě sem utrpěla šok,důchodci nám zvedají nájem o 40 procent plus budeme platit zvlášt nájem za kotelnu kotel,bojler na vodu a garáž.Je tohle vubec možný??To je holej nájem jinak polatky si platíme zvlášt.Musím sehnat nějaké info o tom,protože se nencháme stáhnout z kuže už takhle máme bídu díky mlíku pro malou. :unamused:
13. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
tak před chvíli sem ještě neměla teplotu a tedkon už mi to leze na horu :angry:

šárko to jo teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
teda tady to marodí jo a taky řádí ta vepřová chřipka na kladně jsou 3 případfy tak z toho mám vítr,když baruš není vubec očkovaná a sme pořád po doktorech.
13. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
no šárko mi jsem byly tedkon u dr a říkala že děti ani očkovat nebudou
13. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
to já vím,ale Baruš je očkovaná jen na tetanus nic jinýho nemá
13. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
aha tak to jo tak lukáš taky toho moc nemá
13. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky, zak jsem to tady zase zanedbavala....jsme taky vsichni nemocni a leze nam to krkem. Praci taky asi shanim marne, ach jo....
A co vy?
Nensy, co tvoje nova kuchyn? bude do Vanoc?
13. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
nazdárek tak jsem tady lukáš už je doma a čekám na manžu až dojde a pujdu si lehnout
13. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
tak manža je doma a veme si malou ven tak si pujdu lehnout
13. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:

Vidím, že máte všechny starosti. Verči se vrátily horečky Tom má angínu. Já a Patík zatím dobré....jsem zvědavá na jak dlouho.
13. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
no karin tak lukáš se taky zatím drží
13. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
To je dobře Nen. Jak bylo bez netu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.