• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
nevím,co oživuje.Je to jeho první holka a přijde mi,že už ho má jen na prachy.Si občas říkám,kdy bratr dostane rozum.

na Facebooku se dozvíš hodně.Já tam našla 11 letou dceru sestřenice v pozici lehké děvy.Těch komentářů,než na to sestřenice přišla.Říkám si,že to je hodně o výchově,a doufám,že jednou tohle nebudou dělat moje děti.
16. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
no jo pet já radši nic neříkám nikdy nevíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
:slight_smile: Dobré ráno :slight_smile:
U nás je zataženo a prší. Tom vymýšlí oběd, děti koukájí na telku a já dopila kafčo. Přemýšlím jestli zajet do obchodu nebo to nechat na zítra.
17. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky, tady je také nic moc počásko...tak konečně včera vypadl Ben, co? Ještě ten blonďák....
17. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj Leni...já vůbec nevím kdo to je, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asi mluvíš o Superstar :sweat_smile: Tys sadila semínka ? :wink:
17. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ano o Superstar....Karin-Dáda to chtěl vidět jak ta hra vypadá, tak jsme to spolu zkusili otevřít!!! Šlo by mu poslat pozvání(já totiž nevím jak) poraď-díkyjo a mimichodem ani nevím, co jsemtam uděla, že jsem zasadila semínko?
17. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Leni....písla jsem to do IP
17. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
jo, semínko zasazené nemáš, jen něco sklizené :slight_smile:
17. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Ahoj jen se hlásím že žiju :wink:
Večer jedeme k babičce pro denisku :wink: Je nějaká nastydlá tak si jí nechávám do konce týdne doma(šla by stejně jen v pátek do školy).Zítra jedeme na sedmiletoutak to by do školy nešla a ve čtvrtek mají plavání.
17. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahoj Andri :slight_smile:
Jojo, už byla po tobě sháňka :wink: Já měla Verču nemocnou. Měla horečku přes 40, to jsem vůbec nespala :frowning2: Teď už je dobrá a pomašíruje do školy.
17. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Ahoj hezké ránko :wink:
Holky mužete mi někdo trochu vysvětlit tu farmu :sweat_smile: ,vůbec nevím co mám dělat (anglicky neumím :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
18. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahojky. Mám kafe, housku a rajče. Andri, je to jednoduché (zvládá Verča) jakmile na to přijdeš.

Motyčkou, okopaváš po sklizni....musíš vždy před sazením semínek. :wink: Kliknutím motzčkz v prostoru (trávě) se udělá nový čtvereček pole

Semínka si vybereš v MARKETu. Je tam uvedena i doba růstu (hours = hodiny, days = dny) pozor na semínka s krátkou dobou růstu, rády schnou. V MARKEtu i dekorace a domy :wink:

Tlačítko rýč...je na mazání částí pole, které jsi špatně umístila.

O zvířata se starat nemusíš. Jen je podojíš či posbíráš vejce, když jim svítí růžový diamant nad hlavou. Většinou je to spojeno se slovíčkem COLLECT (collect milk u kráv a koz, collect wool u oveček, collect eggs u slepic).

Stromy...jen kdzž budou mít plody a sklízíš po kliknutí na HARVEST .

Na zralou zeleninu v poli stačí kliknout, tvá panenka to sklidí :wink:

Slovíčka : MOVE (přesun), SELL (prodej), ROTACE (otočení), PET (mazlení)

Šárko a Péťo...doplňte mě. :slight_smile:
18. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Jeje...blbe mi klávesnice "yz" tak se se omlouvám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Kafe dopito, jdu něco dělat :sweat_smile:
18. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Kde se touláte?
18. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
Ahoj tak jsem byla s Dendou na 7 leté prohlídce a má 28kg a 127cm a je prý krásně tabulkově v normálu. Jinak je všechno cv pořádku.Prohlížela jí kvuli tomu kašly a má zustat do konce týdne doma a v pondělí se uvidí :wink:
18. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ta je o 10 kg těžší a 12 cm vyšší než Verča :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Přemýšlím o tom, že pro ní teď v zimě budu jezdit. Ona jezdí s rozepnutou bundou, čepku se neobtěžuje pořádně nasadit.
18. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
nazdárek tak jsem tady vysral se nám počítač takže mám momentálně pujčený ale tenhle ten je hrozný budem muset koupit novej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj Nen....mě včera Tom přeistaloval noťas. Taky poslední dobou blbnul :angry:
18. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
tak to máš dobrý mě odešel uplně takže fotky prostě všechno je v prd.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Blbé, důležité je zálohovat a nebo vyvolávat. já mám vše. Teda kromě posledního roku. Myslím, že to ještě dnes udělám :wink:
18. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky....

Karin-díky za IP....
18. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
tak jsme doma a musímse pochlubit malá už chodí na nočník
18. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Šikovná holka :slight_smile:
18. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
to je taky bylo na čase
18. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Já myslím, že je to tak akorád :wink:
18. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
no podle tchýně ne už měla bejt dávno bez plín
18. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Na tchýně nedej :wink: Někde jsem četla, že děti tomu do dvou let neumí ovládat svěrače. Já myslím, že je šikulka a začala docela brzo. Paty začal taky kolem druhého roku a Verča daleko později.
18. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
nazdárek dobré ránko :slight_smile:
jo karin přesně tak každý dítě jejiný jsem ráda že aspon to čurání ještě to kadění to bude horší
19. lis 2009 v 06:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.