• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
no jo tak ono to je asi hezky proto se to tam tak sjede co
tak snad jí nic jinýho nebude krom kašle
8. pro 2009 v 07:34  • Odpověz
to také doufám, v pátek má Dáda závěrečný Věneček v tanečních, tak se na velkýho bráchu chce jet podívat
8. pro 2009 v 07:36  • Odpověz
teda taneční je dobře že ho to baví já jsem do tanečních nechodila mě to neba
8. pro 2009 v 07:38  • Odpověz
Dobré ránko, u nás leje a za chvilku nám opět vypnou proud. Snad naposledy. Paty je úplně zdráv, na to, že začal chodit mezi děti se drží. Vejule je taková bledá, ráno ji raději vozíme. Stává skoro o hodinu později. Snad to do Vánoc vydrží.

Dárků mám jen pár a vůbec nevím. Zajedu do ochodu a něco dokoupím. Já možná dostanu od Tomíka mobil, uvidíme :wink:
8. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
Karin-Kačka je také strašně bledá, asi jim chybí sluníčko :frowning2:
8. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
Tady taky leje a děti se taky zatím drží :wink:
O¨d ježíška dostanou oba kola,Dendě jsme koupily dětský notebuk (jsem z něšj nadšená),přála si prince od bárbí tři mušketýři a potom nějaké drobnosti,jo ještě tú veselou matematiku. Péťa velkou vláčkodráhu,nějaké auta a autobus :wink: . My si s Petrem budeme kupovat foťák
8. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
Já musím ještě koupit něco stejného pro Verču a Leničku (neteř). Mají z toho vždycky radost, že dostaly podobné. Letos jsem ještě na nic zajímávého nenarazila.

Představte si, že Tom to o tom mobilu řekl Patrikovi, pak se sám přeřekl a Paťa mu začal vyčítat, že neumí udržet tajemství. Že to teď nebude překvapení. Úplně jsem se divila, že ten klučina nic nevykecal :slight_smile:
8. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Leni, asi jo. Navíc je taková nevyspalá, má fialové kruhy pod očima.

Půl deváté a svítíme. Že bych spletla datum :sweat_smile:
8. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Karinm bohužel datum jsi nespletla. Já už se taaaaaaaaak strašně těším na jaro :slight_smile:
8. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Tak dnes nám elektřinu nevypnou, až v pátek.
8. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
my jsme zrušili akci do Tábora, nemá to cenu v tomhle počasí, no a včera bylo tak hezky, ach jo....tak pojedeme aspoň k taťkovi na pizzu :wink:
8. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Andri-máte vymyšlené(děti) krásné dárky :slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky holký moc vás všechny zdravíme už sme konečně zdraví ale trvalo to :angry: včera už sme byli i venku bylo nádherně a dneska zase hnus.Karin až budeš dělat zase okružní jízdu po výzdobách tak jsou to Budihostice jela bys asi od Sazený tak je to skoro na konci vesnice u čekárny když zajedeš do ulice u krámu tak k nám dojedeš sousedi a mi tady máme takovou bujarou výzdobu sousedi mají ozdobený stromek na střeše to nejde přehlídnout.No a když ste u dárku tak se mi to pro Baruš taky rýsuje,ale je to těžký.Mě by se líbil ten kávovar nevím jak se to píše ale myslim že Dolce gusto jak je na to reklama tak ho mají v Letnanech za 3000,-i s krabičkama s kafem ale zase si říkám,že to asi nevyužiju,tak ysi koupíme stolek pod televizi a zašupovací dveře do dětskýho a taky potřebuju nový hrnce.Tak sem vám všechno zase sdělila po dlouhý době.Jo a ještě poradtě jaký cd jsou pro děti nej myylím písničky i pohádky.Nějak mě napadá jen Patrasová. :confounded:
8. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
3árko tento kávover mají naši a je to bomba :wink:
Tady je ten notebook pro Dendu http://www.kouzelnyhrad.cz/detske-pocitace/detsky-pocitac-maxi-vseved
8. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
No ten je boží s tim se určitě vyřádí příbuznej ho dostal loni a docela se vyblbnul teda.Andri si mi dala brouka do hlavy mě se tead moc líbí :grinning:
8. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
nazdárek tak jsme doma byly jsme přehodit gumy 5tis v prdeli.
8. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahoj Šáruš, při poslední projížďce jsme si z cesty v Chržíme všimli rybníku s kačkama a kormoránama. Nevíš jestli se k němu dá dostat? Chtěli bychom se na ně podívat. Zkusím se teda k vám mrknout. :wink:
8. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
Holky chytla mě taková migréna jak už dlouho. Nemohla jsem se pohnout a měla mžitky před očima. Blé.
8. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
teda karin tak to ti teda nezávidím a co už je to dobrý
8. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Karin dá se tam sjet ale je to blbá cesta spíš cestička a moc vody tam taky nebejvá teda co já vidim ze silnice když tam jdu kočárkem přes chržín chodíme se tam dívat na poníky ale ted jsou zavřený až na jaře tam zase budou.Jinak k rybníku se dostaneš lehce když pojedeš od Sazený a neuhneš sem na Budihostice a pojedeš pořád rovně tak po pravý straně od sazený je růžovej dům až červenej tak před ním je cesta dolu k rybníku.
8. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
Jsme doma-manža nakonec do Tábora chtěl jet, tak jsme vyrazili-dám pár foto, bylo to hezké, i když strašně lidí a mžilo a zima, ale užili jsme si to :wink:
8. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
teda leni tak to se těším na fotečky
8. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Už je mi lépe...málo piji. Pravdou je, že jsem seděla u vany na zemi a myslela jsem, že nastala má poslední hodinka. Zavolala jsem Tomovi ať jede domů. Přijel, já jsem se nacpala práškama a usnula.

Šári...já to tam prozkoumám :wink:

Leni...na fota ráda kouknu :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
už vytvářím koláž :wink:
8. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
nazdárek dobré ránko všem.
leni pěkný fotečky :slight_smile:
9. pro 2009 v 06:24  • Odpověz
autor
Hezké ránko :wink:
Moc hezké eotečky :wink:
9. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Kdepak jste dneska všichni :confused: od pul deváté nikdo :sweat_smile:
9. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahojky....teprve jsem zapnula počítač. Nějak mě zmohl včerejší kolaps a dnešek jsem prospala. Odpo měl Patrik besídku
9. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
nazdárek takjsem tady taky byla jsem u našich pak jsem něco dělala
9. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.