• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
tak já už mám vypitý kafčo zítra je manža doma tak musím na poštu a ještě na nákup
22. pro 2009 v 06:51  • Odpověz
Ahoj. Já mám taky zítra všechny doma. Ustrojíme stromek, udělám salát. Ovšem nevím co se děje, nemám tu pravou vánoční náladu a to je sníh :sweat_smile:
22. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
karin já taky ještě nemám tu vánočnínáladu furt zatím akorát lítám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Loni jsem ji měla už od začátku prosince. Letos se nám někde zatoulala :frowning2:
22. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
já nevím karin kam se to podělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Holky, kdo je vánočně naladěn...ať nás nějak pozitivně nakazí :wink: Možná to na mě přejde od těch mých prťat.
22. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Koledy, Nen koledy pomáhají :wink: Teď jsme je pustily na plné pecky.
22. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
fakt jo karin no tak to je docela dobrej nápad :slight_smile: já vařím brambory a až malá pujde spát tak pujdu pouklízet.zítra mám lítání celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak jsem psala už včera.....ani mě to letos nějak nebere, ani koledy mi nepomáhají, vůbec mi nepřijde, že pozítří UŽ....nevím, čím to je :frowning2:

Zadělala ksem ještě 2těsta, budu mít 10druhů, k obědu udělám smažák s hranolkama, odpoledne musím za mou babičkou do Votic......nejdřív jsem myslela, že bychom mohli jet lyžovat na Monínec, ale pak jsem si řekla, že raději ne, ať se nám ještě něco před svátky nestane
22. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
ahoj leni mě teda koledy taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak mě malá už spí jsem si udělala kafe najím se a pujdu umejt nádobí a pouklízet
22. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
tak jsem manžovi poslala v sms jenom miluji tě tak čekám že až dojede večer domu tak se mě zeptá co potřebuju :grinning:
22. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
A potřebuješ? :grinning:
22. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
karin vyjměčně nic jinak to fakt používám když něco chci a vím že se mu to nebude líbit :sweat_smile:
22. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Náhodou to je krásný.....taky to občas pošlu, a manža i mě :wink: třeby chybíš mi, těším se na tebe, ONO je to totiž hrozně milé :wink:

Jsme po obědě, jdu umýt nádobí a dodělat to cukroví, Dáda jede do Bene
22. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahojky holkýýý musim vás potěšit každý rok sem se na ježucha těšila,protože sem věděla že dostanu dáreček,ale letos nedostanu nic nakoupili sme Barušce a sobě dveře do pokojíčku a televizní stolek kdyby se Barunka radovala nebo jí ty dárky něco řikali,tak sem štastná ale takhle to bude hrozný,vůbec se netěšim. :unamused:
22. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
jeee nen si mě rozesmála smsku Miluji Tě sem dostala nedávno tak sem odepsala to máš blbý jen tak z hecu a myslím,že mi už ani neodepsal.Ale taky mám chvilky kdy to napíšu fakt to potěší. :grinning:
22. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
tak to jsem ráda že jsem pobavila :grinning: no uvidím s čím přijede domu :slight_smile:
šárko uvidíš že tobude dobrý já vím že to je takové divný že stoho nic nemá taky mi to je líto ale stím se nedá nic dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tak ty to budeš mít veselejši Nelinka bude nít radost asi si budem muset pořídit druhý at se taky konečně radujem :grinning: ale nechci tu moji malou potvůrku šidit takhle sem jen její :grinning:
22. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
no šárko nela asi jo má toho požehnaně a lukáš taky :slight_smile: a už jste teda přemýšlely že pujdete do druhýho je to záhul ale zase na druhou stranu poznáš co jsi nepoznala u prvního
22. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,

přeji krásné svátky, hodně dárku, pohody a lásky.
22. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
kacko tobě taky

jinak chtěla jsem pect vánočku a akorát volala babča že mi peče tak mi aspon něco odpadlo tak si zítra dopo pro ni pojedu stejně tam jedem popřát .malá mi ještě spí trošku jsem pouklidila ale nák se mi nic nechce.
22. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tak jsem byla v obchodě a volali mi, že mi přivezli dáreček pro Veju. Musela jsem letět domů a teď jedu na zpět.

Nen...tak jsem poslala Tomovi stejnou sms. Já teda neposílám sms, ale píšu psaníčka. POsílám po dětech, v poště nebo jen na polštář. Takže ani nebyl překvapený. JENŽE.....já mu pak volala, že jsem moc utratila, tak byl mrzutý, že jsem se prý jen dopředu pojišťovala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Darebák je to :wink:

Pak vás dočtu, zase jedu
22. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
teda karin koukám že jsou všichni stejný co :grinning: to myslíš vážně a oni si to hned převedou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
Kacko, děkujem a tobě taky :wink:

Šáry-nezoufej, i tak t bude krásný uvidíš....

Karin-já jsem docela ráda, že už do obchodů nemusím :wink: :slight_smile:

Nen-vánočku budu mít od tchýně, já ji ani neumotám :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
jééééééééééééééééééééééééééééééééééééé 2000
22. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
tak to se máš já jí umotám ale jsem ráda že se stím nemusím patlat.no já ráno musím počkat na mámu přiveze mi dárkyv 9hod ,pak jedem na poštu.od tam tud jedem k babče popřát a pro vánočku pak honem domu na jídlo pak jdu po 13hod k našim tam přijdou i segry a od našich jdem rovnou k druhý babče a přijdu až večer takže toho mám požehnaně a večer až dojdu tak musím udělat salát :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu ráda když večer padnu do postele
22. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
šikulka leni už jich máš hodně :slight_smile:
22. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jsem zpět a asi vytáhnu paty z baráku až na Štědrý den. To bude na návsi živý Betlém.

Leni....gratulace k 2000 :wink:
Kačko...i tobě krásné svátky.
Šáruš...nebyl ten tvůj naštvaný? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jednou řekla "to je do dobře" a sem tam mi to předhodí :grinning:
Nen...jsou stejní, ale neměnila bych :grinning:
22. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak tu bude pěkný karin.
22. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
Kdepak naštvanej to je málokdy to spíš já trucuju.Jeee ty babičky sou zlatý právě mi volala,že mi ji taky upekla tak sem si hned drze řekla o strouhanku,usušila sem 10 rohlíku a moc z toho neni a už se mi z toho nechce dělat bordel,takže zítra si pro ni jedu.A jinak lítání mám zitra taky nen tak nezoufej.
22. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.