• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Hmm...tak asi bych měla sjet do obchodu než začne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 09:44  • Odpověz
A už začalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 09:45  • Odpověz
no vidíš karin to netrvalo dlouho.dneska mi je náká zima brrr
8. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Mě kupodivu ne :slight_smile: Po dlouhé době. možná je to tím, že jsem ještě nebyla venku
8. led 2010 v 09:49  • Odpověz
to jo tak já už byla
8. led 2010 v 09:50  • Odpověz
tak jsem si natáhla svetr mám uplně ledové ruce
8. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Auto už mám zasněžené :frowning2:
8. led 2010 v 10:32  • Odpověz
tak to ti věřím tady taky už je pěkně nasněžíno
8. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahojky, tady také pěkně chumelí, budu ráda, když se dokloužu domů :frowning2:
8. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Chumelí a chumelí. Já snad ani nevyjedu :frowning2: Pojedu pro ní raději o hodinu dřív
8. led 2010 v 11:52  • Odpověz
no tak tady je taky šíleně tedkon jsem byla venku .vubec se mi v pondělí nechce v tomhle do prahy
8. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Tak jsme doma. Jelo se docela dobře, kupodivu :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
tak to máš dobrý mě volali ze školy že nevědí kdfy přijedou že to nemužou vyjet že jsou kolony a namrzlá silnice
8. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
a to už měl bejt doma v jednu hodinu tady to je uplně šílený mám strach jet v pondělí do prahy se budu modlit at to poleví
8. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky,

Karin,já myslím,že nemusíme mít strach,tady sněhu nikdy moc není,spíš je zázrak,když tu je.V Kralupech to vypadá tak možná na příchod zimy.

Holky,dneska jsme byli s Kubou na odběrech krve.Ve středu nastupuje do nemocnice,budou mu brát nosní mandle.Vůbec nevím,jak to dám.Dneska při odběrech tam mohl být jen jeden rodič,vzhledem k rostoucímu pupíku si ho posadil na klín tatínek a já musela za dveře.Vůbec neplakal,tak jsem věděla,že je vše o.k.,ale i přes to se mnou hormony zacvičily a tekly mi slzy.si vůbec neumím představit,že budu někde v nemocnici na chodbě sedět a čekat,až ho dovezou ze sálu. No a půl hodiny po odběrech se do něj dala zimnice,několikrát se pozvracel,nechce nic jíst,a pití do něj rvu. Tak nevím,co se děje.

Karin,co jste s sebou ptřebovali do nemocnice? Jdeme k Ptáčníkovi v úterý ráno,kde nám všechno řekne,ale raději už bych měla něco připraveno.
8. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahojky holky Péto neboj Ptáčnik je dobrej předpokládam,že pojedete na Kladno vid?Ted to nic není neboj malýmu dají chvilkovou narkozu ale odpo když nebude moc krvácet tak vás pustí domu,ted je to v poho dřív se to dělaLO PŘI VĚDOMÍ a to děti i maminky trpěli.Budeš tam muset bejt brzo ráno myslím v 7 dají vás na pokoj a budete čekat za 10 minut bude hotovej na sále ho proberou a odvezou ti ho na pokoj kde s nim budeš pak až všechny odoperujou tak bude vizita a podle toho ajk brali dětičky na řadu budou vás pouštět domu.Byla sem tam na praxi i na sále.Bude dost krve z nosánku tak mu vezmi starý pyžámko.A neboj ptíčníka znám osobně a je fajn.
8. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Ahojky holky :wink:

Souhlas se Šárkou, Ptáčník je fajn. Verča měla pyžámko, hyg. potřeby a papírové kapesníky velké. Dostala nějaké léky na zklidnění a na zákrok se těšila. Kritický okamžik byl po probuzení z narkózy, byla zmatená a trochu blbla. :frowning2: Chtěla vstát z postýlky a Tom ji musel chytat a taky měla ležet na boku a to se s ním prala. .Takže bych ti doporučila vzít tatínka sebou. Pokud může. Kvůli hormonům a protože nevíš jak bude malý reagovat. Je možné, že Verčiná reakce byla vyjímkou. Po úplném probrání byla v pohodě a spolupracovala. Nosík ji nebolel, jen v krku.
Verča od té doby byla nemocná jen 1x.

Neboj, zvládnete to.
8. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Holky moc,moc,moc děkuju.

Tatínek s námi půjde.Sama bych si jako těhule netroufla.Ale jinak se na to vůbec netěším,tajně v skrytu duše doufám,že nám v úterý řekne,že se stal zázrak a na Kladno nemusíme,ale znáte to. Dneska jsem na odběry šla s tím,že bude řvát jako tur a pak si půjdeme zabobovat a ono je to úplně jinak.

Ptáčník říkál,že by mu jí nebral,kdyby nebyl alergik,ale takhle,že mu jí bere spíš,aby se mu ulevilo a zbavil se léků,které bere preventivně a stejně bych řekla,že nic moc nezabírají.

Jinak,co u Vás nového?
8. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Peťko, dopadne to dobře :slight_smile: U nás nic nového. Pořád dokola.
8. led 2010 v 17:08  • Odpověz
Tiše závidím,u nás se to mele.Pořád něco,jsem se těšila,jak si tohle těhu užiju,když je to tak pohodové a jiní se postarají o rozruch v rodině.

Koukala jsem,že malej se se školkou moc nezkamarádil.Já si nakonec nechala Kubu doma a ještě,že tak.Stejně by tam skoro celý leden nechodil.Jen ředitelka se mnou krapet zametla.Nejprve při osobním rozhovoru mi řekla,že není problém ho vzít v září a za dva dny mi volala,že jak jsme se dohodly,že si to moc nevybavuje a pak to celé uzavřela tím,že když budu doma s druhým,tak nechápe,proč dávat Kubu do školky ve čtyřech,že mi musí předškolní povinná stačit.No,měla jsem jí plné zuby a počítám,že do téhle školky ho asi nedám.Sice je nejblíž,ale při takovém jednání. Hlavně,co měla řečí,jak jsem rozumná,že ho nebudu stresovat,atd.atd.
8. led 2010 v 17:51  • Odpověz
nazdárek tak jsem tady

pet tak at to malému dobře dopadne uvidíš že to bude dobrý
8. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Peťko, neskamarádil. Je to hrozný zavislák. Horší než Verča. Odmítá tam jít a když tam je, tak odmítá se školkou chodit ven. Diskutuje s učitelkama, když ho vezmou ven tak nejí. Trucuje a pak mi to pořád dokola vyčítá. Je to mrcháč paličatý.
Nedávej Kubíka do školky, počkej. Pokud je ovšem citlivější, dej ho ve čtyřech. Nebo v pěti a odklad. Pro Verču byl rok ve školce málo, je to takové ťululum. Potřebovala ještě rok, aby získala ostré lokty a tady ty děti ve školce ji daly pěkně zabrat. Samo, že učitelky si ničeho nevšimly a někdy mi ten jejich přístup leze hrozně na nervy. I teď s Patrikem. Jeden den ti řeknou, že je Patrik v pohodě a druhý den, že je netečný a jen sedí :angry: :angry: :angry:
8. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Nen...kde jsi byla? Myslela jsem, že dnes už ven nevylezeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 18:38  • Odpověz
karin já sem byla doma a ona byla u nás :grinning:
8. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Jo tak :slight_smile:
8. led 2010 v 19:27  • Odpověz
tak jsem tady koukala jsem na zpávy
8. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Popis nabídky:
Nejdříve navštivte:http://cz.iq-test.eu/#467446
1)MŮŽETE SI I VY UDĚLAT IQ TEST NA TOMTO ODKAZU:http://cz.iq-test.eu/#467446
POTÉ SI HO PŘILOŽIT NAPŘÍKLAD K VAŠEMU ŽIVOTOPISU PŘI HLEDÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ ATD.
2) STAČÍ SE ZAREGISTROVAT PODLE NÁSLEDUJÍCÍ INSTRUKTÁŽE NA STRÁNCE IQ TESTY A POTÉ JEN DÁVEJTE NEUSTÁLE DOKOLA INZERÁTY NAPŘ. 15-2OX DENNĚ NA STRANKY SUPER-BRIGADY.CZ UPLNE NA CHLUP STEJNY INZERAT JAKO TEĎ ČTETE I S TÍMTO VELKÝM PÍSMEM A UVIDÍTE..ZA PÁR DNŮ MÁTE PÁR SET!!

Náplň práce spočívá v dělání reklamy firmě IQ test.eu,musíte se zaregistrovat na stránkách přes záložku provizní systém,jako dealer a poté jen dávat všude na internet(dělat si reklamu)svůj odkaz,který na stránce obdržíte a za to,že lidé chodí přes váš odkaz na web IQ-test.eu a dělají si IQ test,máte vy peníze (provizi z každé platby uživatelů)a ještě pod sebe získáváte další uživatele(dealery) a část jejich výdělků jde opět k Vám,tudíž když seženete hodně uživatelů(dealerů)pod sebe a oni budou pylně pracovat,nemusíte nic dělat a mužete se jen dívat,jak Vám roste Vaše konto.Je to opravdu výdělečné a pracovití lidé si takhle dokáží vydělat i 30 tisíc měsíčně...záleží jen na tom,kolik si dáte na internet vaši odkazů a kolik lidí Vám bude na odkazy klikat.

ZAREGISTROVAT SE PŘES PROVIZNÍ SYSTÉM JAKO DEALER MŮŽETE ZDE je to červená záložka vpravo nahoře!!: http://cz.iq-test.eu/#467446
PŘEJI MNOHO ÚSPĚCHŮ PŘI TÉTO PRÁCI.

Vaše nová cesta začíná ZDE!!!: http://cz.iq-test.eu/#467446

DĚLEJTE PŘESNĚ TO CO JÁ...DÁVEJTE NA INTERNET PŘESNĚ STEJNÝ INZERÁT JAKO TENTO KAŽDÝ DEN ABY BYL NEUSTÁLE AKTUÁLNÍ NA PRVNÍ STRANĚ A NEJLEPŠÍ JE DÁT JEJ SEM I NEKOLIKRÁT!NEBOJTE ZABERE TO PÁR MINUT A PŘIDÁ DOST PENĚZ ČÍM VÍCE JICH SEM DÁTE TÍM VĚTŠÍ VÝDĚLEK - Všem doporučuji
8. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
8. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Šáruš...co se ti nelíbí?
8. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Ta práce,určitě budu brát prachy za rozesílání jednoho inzerátu.
8. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.