• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Dnes byl naštěstí doma Tom. Zajeli jsme pro ní spolu, ale místy to bylo docela o hubu. Veltrusy nebyly protažené. Klouzalo to a závěje vysoké. Já bych mým autem zapadla. Tom má Passata a tak se jet dalo. Ale hlemýždím tempem. Zítra budu muset sama. :confounded: Opět sněží
11. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Ahoj,
tak jsem tady po dlouhé době. My v pohodě, Vánoce supr, radost z dárku, všichni zdraví, co víc si přát....Lukášek byl dnes prvně ve školce na 2 hodiny, zvládnul to, ještě 5x v lednu a pak od února nastupuje na celý den..a ja do práce :frowning2:
Pamatujete, jak jsem vám ukazovala náš potencionální podnájem, tak jsem volala do realitky a prý, že tam už někdo bydlí, nějaká rodina s dětma, ale že jsou s nima jen problémy a že se jich chtějí zbavit...neplatiči nebo co. Tak hned se mi to znelíbili, nechce se nám bydlet po nějakých sockách, buhví co tam najdem...tak ještě uvidíme.

A jak se máte vy? Koukám, že sněhu je všude dost.
11. led 2010 v 18:18  • Odpověz
tak jsem tady udělala jsem na veču sýrovou omáčku.a pujdem koukat na ulici :slight_smile:

teda karin určitě to zváldneš :slight_smile:
11. led 2010 v 18:33  • Odpověz
a co vám dobrýho navařil zase tom.zrovna jsem říkala manžovi jakýho máš doma šikulku a on neumí ani vajíčko :grinning:
11. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Nen...dnes nic. Přemluvila jsem ho na pizzu a dovezl ji spolu s Verčou :wink:
11. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj Kačko. Držím palce s podnájmem a ať se ti v nové práci líbí :wink:
11. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
je tak to ste seměli taky bych si dala
11. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
nazdárek dobré ránko všem.tady je dneska pěkná mlha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 06:05  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím z práce :wink:
12. led 2010 v 06:25  • Odpověz
ahoj leni tak jak je a co zkoušky
12. led 2010 v 06:31  • Odpověz
Ahojky děvčata. U nás je mráz. Alespoň, že už nesněží. Musím pro Véju a určitě bych někde zapadla :sweat_smile:
12. led 2010 v 08:28  • Odpověz
tak to je dobře karin tady taky nesněží ale je tady mlha
12. led 2010 v 08:30  • Odpověz
Jojo, tak jsem přemluvila kámošku aby šla se mnou do kina :wink:
12. led 2010 v 09:12  • Odpověz
fakt jo karin a na co mi chceme na ten film kavasakiho ruže vypadá to dobře
12. led 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
Ahoooooooooooooooooooj, :wink: tak jsem akorát dotelefonovala s Karin :wink:
Do kina bych taky šla jeeeeeeeeeeeeee :sweat_smile: .
12. led 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
Taky musíme pro Dendu. Asi se jednu cestu svezeme autobusem a jednu pujdeme pěšky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Nen....na AVATAR...já jsem šílenec do fantasy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andri...my to máme do školy trochu dál, budu muset autem. Až ve dvě.
12. led 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
Karinm to ti nezávidím ,já se v tomto počasí bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
Tak jsem dendě uklidila skřín :wink: ,měla to tam šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co vaříte? Já mám ze včera krutu a brambor :wink:
12. led 2010 v 10:18  • Odpověz
I já Andri...jedu 40, jen mám strach najet do těch závějí. Auto je malinké, asi bych nevyjela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já nevařím nic, až večeři. Všichni jsou na obědě.
12. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Pořád mi vrtá v hlavě to mimčo. Nevím, nevím :sweat_smile:
12. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Ach jo...my ten třídní sraz nebudeme mít ani na svatého dindy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
karin tak že by :sweat_smile:
12. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Andri....nevím. POřád nad tím dumám, zatím se pořád přikláním k tomu "ne". Chtěla jsem třetí tak za 5 roků.
12. led 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
Myslíš že by se ti potom do toho ještě chtělo když už budou děti samostatnější :wink:
12. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Vůbec nevím. Spíš by se mi chtělo až budou samostatnější než teď. Patrika mám pořád za zadkem a věřím, že by byl daleko víc žárlivější než Verča.
12. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Zkouška včera dopadla dobře, za 1, jen ta cesta ráno do Prahy byla děsná.....další 2zkoušky mě čekají ve čtvrtek-a té jedné se fakt hodně bojím, ale co, tak pak mám ještě 2pokusy.....

Karin-mě kdyby to manža řekl, tak do toho jdu hned, u nás je to ale obráceně :frowning2: AVATAR-jééé
12. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Leni...ty to zvládneš. Jsi šikovná robka. Leni, vy máte spolu je Kačku. To bych neváhala, ale já už mám dva rarášky.

Na Avatar se těším, dětem jsem slíbila Dobu ledovou 3D. Určo se jim bude líbit, jen nevím jestli Patrik vydrží mít na očích ty brýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky,

Karin: koupila jsem Davidovi k svátku lístky na Avatar3D(šel s bráchou,tak nemuhu napsat,jaké to bylo),ale kluci yli nadšení..Jestli půjdete na 3D,tak prý nejlepší zážitek je do páté řady,ale z vlastní zkušenosti nevím,já na 3D nebyla.

Leni: gratulko ke zkoušce a ostatní taky dobře dopadne,uvidíš.

K těm miminkům,já si dnes nadávám,že jsem nechtěla dřív.Přeci jen,bych to měla z jedné vody na čisto a kluci by si spolu asi i víc vyhráli.

No,jinak máme dovyběhané doktory a zítra nastupujeme.
12. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
nazdárek tak sem doma a malá už spí.

karin tak to jo já tohle nemusím radši bych šla na pořádnej horor :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.