• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
tak to se ti Karin nedivím, v té školce to je někdy dost síla....
24. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
jo holky,já to viděla dnes na vlastní oči,co se ve školce děje. Možná jsem jen moc přecitlivělá na syna :unamused:
24. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Péťo, jak u nás v nemocnici???
24. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
To je. Pěkné pokoukaníčko :wink:
už na mě několikrát volala, ale ještě mě zajímá ta nemocnice
Co se tam Peťko dělo?
24. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz
Péťo :frowning2:
24. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz
taky jsi zvědavá, viď Karin.....a Kačka neustále huláká a huláká :angry:
24. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
Já na školku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
aha...tak já Vás budu muset dočíst, musím jít :frowning2:
24. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
Teta kdysi vařila ve školce a říkala, že učitelky schválně nechavájí děti lítat venku. Prý vítají nemocné děti...mají pak méně starostí :angry: To bylo za totáče, ale přijde mi, že se to praktikuje i dnes
24. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
měla jsem jít podepsat papíry ohledně nástupu Kuby do školky.Děti se zrovna chystaly ven.Tak tedy v tom dnešním nečase, no budž,ať se trošku zocelují. Ale než se dostali ven. Učitelky se rozpovídali před šatnama,děti lítaly z prava do leva,jedno spadlo ze schodů,učitelka tam tedy byla celkem rychle,ale mezitím jim druhé uteklo ze školky.Jelikož tam dnes maminek bylo hodně,tak nějaká asi nedovřela dveře ani branku a dítě bylo u silnice. :astonished:
Utíkej za ní :wink:
karin: možná je to i pravda,protože dnes si všechny učitelky stěžovaly,že mají třídu plnou.
24. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
mamka jedné známé taky dělá ve školce.Občas nechají dítě v ZOO,to utíkání dětí ze školky je možná na denním pořádku a o tom,jak se hospodaří v jídelně ti nemusím nic říkat,když teta vařila.
24. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
Peti...síla. Mě dostalo Verčiné povídaní, že byli dvě hodiny venku. Ten den bylo -15 stupnů. Navíc se v té zimě honily. Druhý den kašlala
24. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
vím jedno,určitě nebudu v práci s pocitem,že o Kubu je postaráno jak se patří.
24. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ani nad tím nemůžu přemýšlet. Možná jsem toho Paťu měla nechat ještě rok doma
24. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
karin: mě přijde,že těch dětí je dnes tolik,že každému překáží.Nejdříve všichni brečí,jak je nízká porodnost a teď zase kafrají,co je dětí.
24. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
karin uvidíš,ono dnes se toho moc dělat nedá,bez peněz se žít nedá. Ty se máš kam vrátit,nebo zkusíš jen nějakou brigádu?
24. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
Nemám se kam vrátit. Pracovala jsem ještě v Krnově, před otěhotněním jsem byla asi dva měsíce na pracáku. Takže to bude pěkně od začátku :confounded: Mám trochu obavy.
Kde se budeš vracet ty? Nemají tam fleka? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Tak koukám co jste toho nakecaly :wink:
Já mám teda se školkou jen dobré zkušenosti. v Boleslavi i tady ted je to v pohodě Deniska tam chodí velice ráda (dnes chtěla spát),jheště se cítí dotčená že jdu brzo a musí domu. Paní učitelky jsou taky super a na to že je to vesnická školka tak bych řekla že pro děti toho dělají dost :wink:
Karinm tebe jsem se chtěla zeptat ty budeš s Verčou v nemocnici? Neumím si představit že by musela mandličky podstupovat Denda sama v nemocnici i když jeden den.
24. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Za chvilku pojedu pro Dendulu :wink:
24. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
já jsem dělala na Aholdu v Klecanech.Místo tam mám,ale je to blbé na cestování. Sice tam sváží firemní bus,ale ten já stíhat nebudu,protože školka je od 6 do 15:30 hodin a bus je v Kralupech kolem půl šesté.Takže budeme muset koupit druhé auto.Začínám se koukat,jestli není nějaká práce v Kralupech,ale je to tady celkem bída.Asi sem doléhá finanční krize. No a potom taky přemýšlíme o druhém.
24. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Jak jste tady psaly o tom chození ven v mrazech. Tak musím říct že já s dětma chodila pořád ven . Na rybníku jsme bývaly i tři hodiny a za celou zimu mi nemarodily až ted co začly inverze atd. Já si myslím že s tou školkou jim je venku lépe než ve třídě :wink:
24. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
Andri..Veja taky chodí ráda do školky, vyžaduje spaní. Chce si hrát s dětma.
V nemocnici s ní bude Tomík. Možná jsem to blbě někde napsala, že vyznělo, že bude sama.
24. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahoj andri
24. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Tak to jo ,to by byl pro ni asi dost tramatizující zážitek kdyby tam musela být sama.
Za chvilku jedeme pro Dendu :wink:
Taky jsem zvědavá kde jednou zkončím. Včera jsme se zrovna bavili s Petrem že kdyby jsme se rozhodl ještě pro jedno tak bych asi zustala doma.
24. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
To mi taky chodíme ven...i když je chladněji. Ovšem běhání není nic moc. Tohle je naše první nemoc. Jinak byla jen trochu nachlazená.

Peti...taky se mi Tom včera koukal po autě. Nějaké rachotince, kterou asi dorazím :grinning:
autor
Ahoj Peti :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.