• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Jo, s práci souhlasím...taky jsem už koukala. BUdu muset něco vymyslet
24. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz
Andri...taky bych chtěla zůstat doma, kdyby to šlo. Bohužel, platíme hypotéku a na Toma je toho moc :frowning2:
24. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
andri: my taky chodíme ven a to za každého počasí,ale do deště s pláštěnkou a tak.Ale spíš mě zaráží ten přístup.Je mi jasné,že jedna ženská nemůže dokonale obstarat 20 dětí,ale když už tam byli tři,nemělo by se stát,že dítě uteče ze školky,kor,když je před brankou silnice.
24. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
karin,já taky začala na staré škodovce,pak jsem si koupila první svoje,abych neničila cizí :grinning: ,když jsem se stěhovala sem,tak jsem ho dala bráchovi a druhý den bylo po autě. my teď máme felicii a jsem s ní spokojená.Málo žere,levné díly a převážnou část si dokáže David opravit sám,s Hundayem to bylo pořád jen na servis.
24. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
karin: a našel ti něco?
24. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
Taky jsem přemýšlela nad tou Felicii, pak nad KA od Forda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Ted to chození ven je pomalu horší než když byl ten mraz. Já si pamatuji na Dendu když bruslila tak kolikrát byla uplně splavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Druhé auto je super už si nedovedu představit že bych ho neměla k dispozici
Karinm to je jasný .
Našťestí žádné velké placení nemáme. V červnu chceme doplatit auto a jinak to jsou zanedbatelné částky. Petr mi právě říká ,,nepočítej s tím že tě někdo se třema dětma a manželem na volné noze zaměstná,to by si zustala doma s dětma"
Peto s tím s tebou souhlasím takové věci by se neměli stávat.
24. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Taky mám Felícii a je super :wink:
24. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
Andri...taky mám obavy, že když už mě někdo zaměstná, že si mě tam nechá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jednak dvě děti, bez babiček...nemoce a taky mi to moc nemyslí :grinning:
24. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Ted jsem tě Karinm nepochopila,mám dlouhé vedení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Péťa mi nosí oblečení že už chce jít ven,tak se jdeme oblékat :slight_smile: PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
24. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
Ale no tak to snad nééééé :frowning2: :wink:
24. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
holky,z toho já mám strach,babičky jsou daleko,David celý den cestuje někde po republice,takže prázdniny,svátky,nemoce,všechno na mě a to mi za chvíli v práci zavřou veře před nosem. už jen těch prázdnin,co mají.
24. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
Taky babičky u nás moc fungovat nebudou. Jedna je daleko a druhá už bude mít své roky :unamused:
24. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
karin: kde jsi pracovala dřív?

andri pááááááá
24. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
tedy,jsem měla napsat,jako co jsi pracovala dřív :slight_smile:
24. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
Peto já tohle zažila s Dendou . Když jsem byla ještě u našich ta byla ten jeden rok pořáááááááááááá nemocná 14 dní ve školce 3 týdny doma. Bylo to strašný kdyby mi tenkrát nepomohli naši tak nevím. A se třema dětma si to opravdu představit nedovedu taky by bylo všechno na mě (paragraf).
24. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
Holky...jsme na tom stejně. blbé.

Já jsem kancelářská krysa. Dělala jsem andminist. pracovnici u jedné malé firmičky
24. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
no,moje mamka s námi taky byla úplně sama,taky jsme tři a tedy smekám před ní. Naši se rozvedli,když mi bylo 8 let,nejmladšímu půl roku a od té doby,co šel brácha do jeslí jsem neměla nárok na dětsvtí a fungovala jsem jako její pravá ruka. Alimenty táta neposílal,takže se měla co otáčet,aby nás uživila.
24. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Jsme oblečení tak jedem ahoj :wink:
24. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
Andri...ahoj :wink:

Peťo...mamka to musela mít hrozně těžké.
24. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
Vlastně i ty.
24. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz
holky,já myslím,že nějak bylo a nějak bude
24. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz
karin: měla to těžké a taky to nechalo na našem vztahu velké šrámy.
24. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
To je pravda. :wink: Taky se tím nějak proplácáme. Hlavně, že máme jeden druhého :wink:
24. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
ona má jednu pro mě hrozně špatnou vlastnost,umí velice dobře vystihnout,když něco děláš špatně a patřičně to okomentovat a na několik let tím znepříjemnit život,kdyby uměla i pochválit,tak by se to vyrovnalo,ale to jí bohužel vůbec nejde.
24. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz
karin:nepřemýšlela jsi nad tím,začít se živit těmi svými dekoracemi,atd.
24. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
Peto...to je mi líto. U nás jsou vztahy v pohodě.

Moje mamka zůstala na nás taky sama: Jenže my byli starší. Mě už bylo 14, ségře 13 a bráchovi 9 roků. Nejhorší bylo, když ji tátova matka vyhodila na ulici. Naštěstí tenkrát ji pomohl podnik a dostala byt. V dnešní době by ne pomoci nedočkala. Bohužel
24. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
Péťo....já je nemám dokonalé. Když koukám na různé výtvory v internetu, tak vidím, že jsem úplný amatér
24. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
karin: v pohodě jako babička je skvělá až na ty kočky :grinning:

no to máš tedy pravdu,dnešní doba je úplně na prd co se těhle věcí týče.
24. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.