• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
autor
Ahoj tak já musela s malím k doktorce a potom ještě na kožní. Má atopický ekzem :frowning2:
25. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jojo, je úplně tuhá. To je taky dobře. Táta byl s ní a my se prošli zámeckým parkem ve Velrusích

Ahoj Andri...tak to mě mrzí. Osypal se po něčem nebo mu to vyskákalo během nějakého časového úseku?
25. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Karinm on to měl už jako malé miminko(6 týdnu),potom to bylo dobré. Ted se to zase ukázalo je to dva měsíce ,jsou to takový vysušený červený flíčky. Dostal další mastičky a budu doufat že to zase zmizne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak jsem si chtěla na chvíli lehnut a mám smulu mě nenechaj spát
25. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
Andri...já to znám...PAtrik to měl asi v půl roce. Přecházela jsem zrovna ze oleje na mazaní na Nivea dětské mlíčko. On se mi z toho celý oflekatěl. Dostal mastičky..pomohly...od té doby máme pokoj. Po každém koupání ho promastím vazelínou. Kůžička se mu nesmí vysušit.

Nen...ani mě ne :grinning:
25. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
no tak t jsme na to stejně manža jde s malou ven
25. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
My jsme si dnes užili krásnou procházku. Nejdříve bez taťky a pak když jsme čekali než kočce udělají zákrok. Svítilo nám sluníčko, takže bylo fajn :wink:
25. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
takaspon že jste si to užli :slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj holky,
my dnes byli také u doktora. Ta ant.Kubovi moc nezabrala,dostal jiné,v pátek opět na kontrolu,pokud se nezlepší a pak asi na to ORL.
25. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
andri: malého je mi líto,vlastně i Tebe,Kuba ho má taky.Jenže máme to spojené s těmi alergiemi,takže mažu a mažu a nemizí a nemizí. :frowning2:
25. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj Peti :wink: dnes je toho stašně moc..myslím ty alergie, ekzémy....každé druhé dítko něco má :frowning2:
25. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
ahoj petamm
tak manža už odešel ven s malou tak je klid
25. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Ahoj peti
Malej to naštěstí nemá nějak hodně tak doufám že to zase zmizne. Budu muset více ho promazávat.
Jaké máta alergie?
Karinm super že jste si to užili :wink:
25. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
Malej spinká a za hodku pojedeme pro Déňu :wink:
25. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
jo,karin,máš pravdu,je toho hodně,ale řekla bych,že tady mezi těmi chemičkami je toho ještě o něco víc.
andri: kočky,vejce,mléko,rajčata,jablka
kočky a vajíčko musíme hodně hlídat,zbytek nám zatím nezakázali,málem ho kvůli tomu nechtěli ve školce
25. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Andri...já mažu oba docela fest...je tu tvrdá voda a docela je vysouší....tak aby neměly problémy.
Tom jede na finančák...doložit nějaké papíry a daně jsou hotové :wink:
25. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
nen co Lukášek?
25. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
Holky...četly jste, že mám kluka přijatého ve školce. :grinning:
25. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
karin: s tou vodou je to síla.Já vždycky patřila mezi jedince s mastnou pletí a nikdy jsem nepoužívala žádná tělová mléka,atd,ale co tu bydlíme,jsem jedna velká šupina a těch krémů,nestíháme dokupovat.
25. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
karin: dočítám, i ten úklid jsem zaznamenala :slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
jsi ráda,viď? ještě nějakou prácičku. Já na střední chodila uklízet brigádně a celkem mě to bavilo,ale mě to baví dodnes.
25. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
jo petamm lukáš je už v pohodě
25. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
Já mažu vazelínou i sebe. Jinak mě všechno svědí. Jsme docela přecitlivělá rodina :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kromě táty. Tomu nevadí nic.
Za školku jsem ráda, uvidíme jak to maminčin mazánek zvládne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslí si totiž, že tam bude chodit s Verčou
25. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
jo karin určitě to zvládne podle mě a bude mezi dětma
25. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
nen: to jsem ráda,jo a dodatečně chválím medvídka Pú :slight_smile:
našemu taťkovi se pořád nedaří dorazit z práce zavčasu domů,aby mohl konečně přivrtat ty poličky a pak už bude také hotovo.Jen doufám,že to stihne dřív,než se nám kluk ožení :grinning:

karin: to já jsem taky zvědavá,Kuba je teď hroznej,od rána do večera ho mám přilepeného u sebe,jak se někam hnu,hned musí za mnou.Není se čemu divit,jsme tu od rána do večera sami a teď,když marodíme nechodí ani ven,tak je to o to horší.
25. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
jo dík ale to jsem dělala podle šablony nemít jí tak nevím jak by to dopadlo :grinning:
25. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
Nen...řekla jsem mu, že tam bude od sousedů Hedy (stejně stará jak Patrik), podíval se na mě a "Hedy...nejdu tam, jdu do práce"
On moc děti nemusí. Jedině by bral kamaráda, který by s ním seděl a šrouboval šroubky, přibíjel hřebíky. To ho baví a je tím posedlý. Vydrží hodinu se hrabat u táty v bedně na nářadí
25. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
Peťko...Páťa je přilepený na mě nebo Véji a nebo u nářadí. O nářadí koukne jen když je Lokomotiva Tomáš a někdy ani to ne.

Právě namontoval šroubek do fixu. Na otázku proč to udělal...řekl...je tam dírečka :angry: :angry: :angry:
25. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
karin: náš je poslední dobou jedno a to samé.mnohem víc si pokecá s dospělýma než s dětma.
Už se těším,až budeme zase chodit na písek a doufám,že se všechno vrátí do normálu.
Jinak taky rád vrtá a bouchá kladívkem,ale pořád vedou vláčky
25. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
karin: alespoň se nenudíš a je vidět,že mu to pálí. :wink:
25. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.