• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Ahoj Simi....taky mi odpoledne psala kámoška, že její malá má průjem a horečku. Chudák Patrik.
28. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
no vidis tak to zase radi ty jo tak to se bojim Patrika poslat do skolky minule toho byla plna skolka mela to i Andy Deniska a Peta a Patrik si to samozrejme taky nenechal ujit a celou noc zvracel dalsi dva dny Danielka a pak den a pul ja a k tomu vysoky horecky takze Milan musel hlidat ten ma vzdycky ze me radost ale je fakt ze ted jak sme delali karneval ze se staral celje den o malou a dokonce ji i prebalil kdyz byla posrana :astonished:
28. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
jo a Patrik je takovej moooc cita :slight_smile: ukazuje mi kazdou odreninku :unamused: ale tohle mu fakt nezavidim
28. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
a co holky uz to u vas vsecko spi?ja sem Milana poslala do hospody aby mi prines cerstvy drby :grinning: neee dneska byla verejna brigada uklid obce a on byl v praci tak aby nerekli ze se flakal doma a odpoledne byla jeste velka schuze tak aby sel zjistit co se probiralo a co jak bude
28. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
S těma obavama tě chápu. Taky mám Verču díky školce pořád nějakou nemocnou. Zrovna jsem přemýšlela, jestli jsem neudělala chybu, že ji tam posílám před tou operací. Jenže je doma už třetí měsíc a je pěkně protivná a znuděná.
Je dobře, že se MIlan umí postarat
28. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
Náš Patrik je v pohodě...kolikrát přijde... je celý dodřený a s modřinama a já vůbec nevím kde a kdy se mu to stalo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
no ja sem se te prave chtela zeptat na jakou operaci ma jit Verca???me to nak uniklo to jsou ty nosni mandle?nebo kde sem to vzala? :sweat_smile: ty jo treti mesic doma to je sileny pro takovou aktivni holku a jak vam to zacalo ten streptokok?
28. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
tak to mas druhy bojovy dite :stuck_out_tongue_closed_eyes: takova bude u nas Danielka ta je uplne z jinyho testa taky je vic Milanova no fakt kdyz spi tak vypadaj uplne stejne :grinning:
28. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
Já chodím spát tak kolem jedenácté. Většinou jsem ale v posteli dřív a čtu si. Neumím si předstvit zakončení dne bez knížky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
je ja mam taky rada knizky ale mam zakazano vecer svitit a prez den na cteni moc neni cas a stejne nemam ted nic novyho co bych mohla cist ale rada si prectu nakou knizku treba i 5x :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja se tu koukam na vymenu manzelek a porad se mi to zasekava protoze je na netu moc lidi tak uz tu sedim asi od pul osmi u jednoho dilu :frowning2:
28. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
ty jo holky vy ste kecalky sotva ste zacli diskuzi II a uz je tu zas 70 stranek :sweat_smile:
28. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
Začalo to obyč. rýmou a zvýšenou teplotou. Byla týden doma, najednou ji natekl krk a to už byl ten streptokok. No, paní doktorka říkala, že vidí problém i nosní mandličce. Jenže nejdřív se musí vyřešit ta angína. Koncem dubna půjde tu potvůrku vytrhnou. Doufam, že pak už bude dobrá. Já ji nedavno pozorovala jak si kreslí a nemohla se nadechnout nosem...celá se zadýchavala.

Danielka je Milanovi podobná...na mě není ani jedno dítko. Veja je celá tchýně a Patrik je více na tátu. Po mě mají jen světlé vlasy a modré oči
28. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
ty jo co se takhle najednou z toho stane vid?kdyz byl Patrik mensi tak porad jakoby chrochtal a zadejchaval se a v noci se budil protoze se dusil a kdyz mel rymu tak si nenechal na nos vubec sahnout a pak nas poslala dr na nosni a bylo to jasny takze sme sli na predoperacni testy a na operaci na Kladno pod narkozou dobry ale to co bylo pak kdyz se vzbudil a vyvydel no hruza ale za par hodin nas pustily domu tak dobry pak sem ja dostala anginu a ja sem mela pri normalnim stavu mandle velky jak lidi pri angine takze kdyz sem dostala pak anginu a 40 horecky tak me odvezla sanitka taky na Kladno na vyndani krcnich mandli to bylo v pohode strikli mi do krku sprej a ucvakli je a jak sem mela tu 40horecku tak to byla taky pekna oblbovacka takze sem to vlastne nemela ani pri plnym vedomi :grinning: jen vim ze jak mi je ucvalki tak sem je chtela videt ale nemohla sem mluvit to me sv¨tvalo ze sem ty ucvakli mandle svoje nevidela,pak po operaci kdyz sem lezela na pooperacnim tak prisel Milan a ptal se me na spoustu veci a ja sem nemohla vydat ani hlasku ale on mlel a ptal se dal :confounded: prvni den mi dali k jidlo polivku ktera mi vytekla nosem spatky do talire a pak uz me teda presla chut tak sem si nechala piskoty od snidane a jeste ze sem si je nechala protoze druhej den mi dali k snidani normalne chleba :astonished: to sem teda nechpala jak to amm asi snist no a bolelo me to strasne moc v tom krku a kdyz na to apk mel jit Patrik protoze mel 2anginy zasebou a mesic a pul kasel tak sem snim nechtela lezet v nemocnici po ty operaci protoze sem vedela do ceho chudak de no co ti budu rikat bylo to strasny,ale neboj ty nosni to skoro nic neni hned ste zas doma
28. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
Simi...rozjelo se nám to tady. Je to super
Zlepšilo se mu to po tom zákroku? Prý když ji špatně vyndají, tak naroste znova. Nechci aby to Verča měla zpátky. špatně mluví..huhlá a celkově mi příjde taková unavená pořád.
Taky jedeme do Kladna na ten zákrok. Vím, že po probuzení bude mimo. já už narkozu měla a taky jsem viděla tu naši kočku.
28. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ta byla po narkoze pěkně mimo.
28. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
no jo mas pravdu huhlal taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kdyz mu ji vyndali tak uz to bylo v pohode ale stejne neumel dejchat nosem a dejchal porad pusou a trvalo mu to pekne dlouho nez si na to zvyknul ale asi mu to vyndali dobre protoze uz stim problemy nema,ale na Kladne to delaj dobre neboj jsou tam prijemny doktori
28. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz
ty jo chudak kocka ale aspon uz se nebude trapit to muselo bejt hrozny
28. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz
nazdárek všem dobré ránko :slight_smile: tak dneska mi je už docela dobře :slight_smile:
malá se večer pozvracela 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem ještě večer prala to museli mít sousedi radost :grinning: tedkon jí piškoty asi řádí náká střevní chřipka
29. bře 2009 v 07:16  • Odpověz
tak mi jsme po snídani malá si dala piškoty nevím jestli ji mám dát ještě něco jinýho nebo dneska dietu
29. bře 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
4auves ,hezké ráno :wink:
29. bře 2009 v 08:21  • Odpověz
ahoj andri
29. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Ahoj Nen,tak už je ti teda lépe tak žeby viroza.
Teda to jste toho včera nakecaly :wink:
29. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
jo dneska mi je už dobře :slight_smile: asi jo podle mě to byla náká viroza
29. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
tak za chvíli budu mít hotovu svíčkovou a za dělám knedlík :grinning:
29. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Já dneska upeču kuř. stehýnka :wink:
29. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Tak já dopila kafčo a pujdu něco dělat :wink:
Vubec se mi do ničeho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Snad nebude dneska pršet,aby jsme mohlyx odpoledne ven.
Jdu a budu nakukovat :wink:
29. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Vůbec jsem se nemohla dokopat vstát z postele. Měla bych žehlit a jít jezdit. Potřeba auta se den za dnem zvyšuje a já se pořád bráním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
teda holky já musím nahodit pračku taky se mi nák nechce furt mi je stejně nák divně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Karinm neboj do toho se dostaneš,jen překonat ten první moment. Držím pěsti :wink:
29. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Nen tak šup,šup do lékárny :wink:
Jsem zvědavá na výsledek :slight_smile: :wink:
29. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.