• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
karin :grinning:
29. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Karinm to znám :slight_smile:
29. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
no jasně to si mužeš dneska zaplatit ikdyž každý auto má jiný zabírání já dělala autoškolu ve felicii a naši tenkrát měli 100 :grinning: tak to byl mazec žádnej posilovač nic no tenkrát jsem řekla že dokud nebudu mít pořádní auto že do toho nevlezu
29. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Do Loun jsem sama taky ještě nejela (jen s Petrem) raději jedu vlakem :wink:
Do Slaného už jsem si troufla.
29. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Dneska už je to ale hodně podobný. Já dělala autoškolu ve Fordu a ted mám feldu a jela jsem i v Petrovi fábii a v pohodě.
29. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
no vidíš já jsem po praze dřív taky jezdila nic mi nezbylo ale tedkon jetdí vašek semnou tak řídí on fakt tam je to mazec věčně zasekaná praha jako prase lidi předjížděj i tam kde nemaj vubec serou na semaforry značení to není na mě
29. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
jo dneska je to lepší tady jezdí v seatech ty jsou super mi teda máme posilovač v autě
29. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
Praha je hrozná...tam platí pravidlo rychlejšího. Jinak se nikam nedostaneš.

Holky díky. J8 dnes odpoledne zkusím. Nevím ovšem kde je plyn a kde spojka atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
jako felicie jezdí super mi máme fiata mareu combi a super hrší než jsem vychytala jak je dlouhý to byl mazec i tedkon mi to dělá problémy
29. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
no právě karin a já nejsem zyvklá jezdit jako prase kor když vezu děti.proto jezdí ten muj ten má na to neryv on jezdí taky jako prase až na něj kolikrát řvu ale je fakt že tam to jinak nejde
neboj budeš vědět až tam vlezeš
29. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
K Verči do školy je to naštěstí pořád po hlavní, akorád jedna odbočka....bohužel trochu těžší...ale to natrénuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
no jasně karin to natrenuješ
29. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
já mám kámošku ta dělala řidíčák 3x a ten instruktor jí řekl že ta at na silnici ani neleze že je tupá žeto není možný tak se na to vysrala ale to je taky jednání jednou se to musí každej naučit
29. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
Chudák...ta byla asi jako ta Polka :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo já. Já udělala teda hned a bez problémů, ale zadek jsem měla celou dobu zatnutý
29. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Tak já musela Dendě pustit druhý počítač :wink:
Já jdu ted pověsit prádlo a dát kuřátka do trouby a potom zase kouknu :wink:
Teda Nen to bych si asi líbit nenechala :angry:
29. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Já ho taky měla hned na poprvé ,akorát v testech jsem stratila jeden bod (popletla jsem značku)
29. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdu holky žehlit...ať to mám z krku.
29. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
jo bylo mi jí líto tak musí ten instruktor počítat stím že každej se do toho hned nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jájsem ho udělala taky na poprvé
29. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
je holky koukam ze tu mate super diskuzi :grinning: tak se taky pridam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja sem nikdy nechtela ridit snad od puberty se mi zdali sny ze sem vzdycky nekoho treba prejela a pak sem to auto raci utopila aby ho nikdo nenasel a prejela sem i policajta kdyz me chtel zastavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a pak sem si taky musela udelat ridicak udelala sem ho napoprvy,testy dobry -2 body kvuli nakymu traktoru byla otazka jak smej vozit naky ty blbosti jestli vepredu nebo v zadu a ja nevedela jako co tim presne myslej :confused: no a u jizd super az na to parkovani ja sem zaparkovala dobre mezi dve auta le kdyz mi instruktor rek ze chce abych zaparkovala jeste lip tak uz sem byla hooodne nervozni a pletla sem si strany apod...az nakonec rek prosimvas jedte pryc :grinning: a na krizovatkach sem proste cekala az tam nebudou zadny auta kdyz sem jim mela dat prednost protoze sem si nebyla jist ze to stihnu vystartovat v cas :confused: ale ted uz vozim Patu do skolky,k dr 10km taky deti odvezu sama,do Slanyho dojedu sama ale necham to na kraji mesta :confounded: do Loun sem taky dojela ale parkovat na parkovisti musel Milan :unamused: dokonce sem dojela i do Slanyho do Kauflandu a zaparkovala a do Billi taky a obcas kdyz jedem k segre tak mi Milan prejede ten usek kde se musi ject po tadyty nasi idiotsky hlavni silnici kde se kazdej tejden nekdo naboura tam ja zasadne nejezdim :pensive: a pak uz si to straduju hezky 40km k segre a zpet ale to je lehka cesta.Neboj Karin az se to naucis se spojkou tak ti to pujde jak po masle raci tu spojku drz dil tim nic nezkazis.Ja kdyz sem dostala od Milana k vanocum auto tak sem rikala ze mi staci tri kvalty ze mi ty zbyli dva klidne muze vyndat :sweat_smile: a dneska je mi i petka nekdy malo :sunglasses:
29. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
jo Andy prosim te dneska je ta velikonocni dilnicka od 15h tak kdybys mela chut tak muzes doject :sweat_smile: ja ale deti neberu protoze Patrik si vcera priskrip ruku do dveri a dneska ma ten prvni clanek prsti celej fialovej a 2xtakovej a stenici prez celej nehet i na brisku prstu tak ho necham doma a Danielku taky jen at si je Milanek uzije beztak je celej tejden moc nevidi :sunglasses:
29. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
tak už jsem udělala svíčkovou a knedlíky kynou
29. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
tady vam posilam odkaz jak se tady uklizelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
ty jo Nen ja k vam prijdu na obed :grinning:
29. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
teda sim to bylo bordelu ale je supr že se takhle lidi zapojí co
29. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
to jo prej tam bylo 43lidi a zapojili se i cikani co ten bordel vetsinou delaj tak snad se z toho ponaucej :rolling_eyes:
29. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Ahoj Simčo uvidíme, ale když tam nepude Patrik tak já nevím. Denisa hrozně zlobí :angry:
29. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
jo klidně přijd a ty máš cona oběd
jo jako prolezlo to jako svině
autor
taky jdu naložit svíčkovou :slight_smile:
jo tak to budete mít taky co to je mnamka já se na ní už těším
29. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.