• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Ahoj Karin-Kačka je úplně v pohodě, dobírá ATB, nejraději by šla do školy, v sobotu bulela, jak bylo hezky, že chce ven :frowning2: :frowning2: ale jestli bude ve etředu tak moc hezky, jak hlásí, tak ji možná na chvilku pustím, stejně pojedeme k Mudře na krev :wink:
30. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
ahoj leni tak snad bude brzo zdravá a bude moc už ven :slight_smile:
30. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
už doufám :angry:
30. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
neboj už snad hlasí na tenhle týden teplo tak už to bude jen lepší
30. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
ahojky holky tak sem mela rano docela maraton ta zmena casu me stale postihuje zdal se mi sem ne sme zaspali a bezeli mse do skolky a uz meli zamcino a pak se vzbudim a ono bylo 7:43 :astonished: tak mse rychle vypalili nastesti sme nemuseli bezet ale jeli sme autem.Chudak Pata s tim prstem se nemuze ani poradne obliknout nevim co s tim bude delat ve skolce,ale ten otok uz mu trosku polevil ale nehet celej fialovej.Karin kdy budes zase cvicit v aute?to chce hele denne aby sis na to zvykla :wink: neber to jako tyrani ale jako krok k nezavislosti :sweat_smile: a jak se ti to stalo ze si udelala ridicak a ted tohle?tys pak nejezdila?me se stalo neco podobnyho delala sem ridicak asi ve rtvrtym mesici tehu s Danielkou a pak sem uz mela moc velky bricho kdyz sem uz ten ridicak mela a kazdej mi nadavala at neridim pak porod a sestinedeli tak sem taky neridila pak byla Danielka moc malicka to sem se s ni bala ject a pak sem do toho sedla a muzu ti rict jestli me nekdo videl ty moje jizdy do dkolky byli strasny,ja sem se tam otacela a najednou tam postavily kontejner a Milan mi rikal at si vic nadjedu tak sem si na to vzpomela a nadjela sem si a najednou predemnou byl ten kontejner asi jen pul metru a stala sem z kopce a do kopce sem se couvat neodvazila tak sem volala Milanovy aby mi prijel z prace couvnout :confounded: to vis ten byl nadsenej a ja sem se stydela ale raci sem ho zavolala nez naborit auto :grinning:
30. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
Snad ji ta krev dopadne dobře...budeme držet palce. Verča půjde zase za 14 dní kvůli tomu trhání
30. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
myslím, že snad už jo, už jen trochu kašle, jdu upéct bublaninu a přichystat něco k obědu-ještě nevím co? co budete vařit?
30. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
ahoj sim :slight_smile:
jí leni nic od včera mám svíčkovou tak se dneska dojí
30. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
ja mam taky od vcera karbanatky s kasi :sunglasses:
30. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj SIm

Karin-díky, dám vědět :wink:

Nen-ty se máš, tak já jdu něco vymyslet
30. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
jen my jsme včera všechno snědli, měli jsme smažák s hranolkama, no to by asi do druhýho dne byla pěkná ble
30. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
no vidíte já teda většinou dojídám od neděle a zítra jestli zbyde knedlík tak bue s vajíčkem na to prdím
Ahoj Simi...já mám řidičák 10 let...ségra mě donutila. Jenže nebylo auto a navíc doma bylo vše při ruce. Na co auto.
Pak jsme se odstěhovali do Prahy, opět vše při ruce a navíc provoz šílený. Teď mě ovšem začíná tlačit čas, Veja škola ve vedlejší vsi a Patrik školka. Tak jsem donucená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Klidně bych trénovala doma na dvorku, ale máme jen jedno auto a to má Tom v Praze
jo tak ten bych si dala ale jo to dost mastný a nevím jestli by mi udělal dobře uvidíme jak na tom budu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
tak já mám řidičák 11let
Já udělám smažák dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak já už skoro 14
30. bře 2009 v 09:22  • Odpověz
no Nen-my s manžou ho máme vždy s bramborem, děti chtějí hranolky, na nás je to taky smažený+smažený :frowning2:
30. bře 2009 v 09:22  • Odpověz
Já ho dělala a ještě jsem neznala Toma....s tím jsem 10 roků. Takže to už nějaká doba bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
Já dělám smažák s bar. kaší...není to tak suché. Nejím totiž tatarku
30. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
Zase tu ťukám místo úklidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
tak kočky, jdu na to, protože přijede dnes manža brzy z práce, aby hlídal a já jedu do práce :wink: musím tam také zavítat-konec měsíce
30. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
tak já mám zase tatarku ráda ta mi nevadí a mažáka miluju ale tedkon si ho asi nedám ale kdo ví jak mi bude :grinning:
30. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Ahoj všichni ,já si zajela dfo krámu :wink: ,abych nemusela ve tři. Já mám řidičák pul roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Simčo nepujdete s nama odpol. na školkovou zahradu je hezky :wink: . Chtěla jsem se tě zeptat kde jsi rodila?
Holky já musím jít vařít (mor.vrabce,br. knedlik a zelí) :wink:
30. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
Taky musím makat...slíbila jsem Patrikovi, že půjde jezdit ven na traktůrku
30. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
ty jo Andy ty to takhle stihnes uvarit do 12h jo? jasne muzem jeste pokecat na skolkovy jedem pryc az odpoledne kdyz dorazi Milan z prace.Ty jo snad to hezky pocasi vydrzi co?byla bych moc rada chci delat venku konecne zahonky chystam se vysadit do 15 dubna jahody a jeste si urcite neco vymyslim ale bojim bojim ze mi to pes sezere jo a rodila sem poprvy na Kladne a podruhy ve Slanym :wink:
30. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
tak jsem uklidila kumbál a tedkon se potřebuju vrhnout na koupelnu ale dneska se mi nák nechce
30. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
ja jdu luxovat a taky tu mam horu nadobi a peru teda pracka pere ja uz se tesim az to pradlo bude krasne schnout venku to bude super
30. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
jo sim venku to schne krásně a já mám ráda když to v létě voní od sluníčka
30. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Simčo ale já jedu pro Dendu až ve tři hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: (chtěla spát)
Jak jsi byla spokojená s Kladenskou porodnicí?
Nakonec bude guláš, protože maso bylo hodně prorostlé a to já nemám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.