• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
mnam gulášek to já mám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
je Andy aha to uz bude Milan doma a on uz ma pripraveny asi tri plany mame ject na stavebni urad a pro vozejk do Mseckejch Zehrovic a nakoupit a jeste asi mu privezou bednu z avie zatim na naradi nez postavi garaz a co zejtra?
30. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Tak zejtra se mužeme po obědě sejít na zahradě :wink:
To budu muset přemluvit Dendu aby šla po ooo :slight_smile:
30. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
Holky to máte super, že si můžete hrát na té školkové :slight_smile:
30. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Jo Karinm to je fajn,děti se tam vyblbnou :wink:
30. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
tak to nemusis zejtra to pujde i v ty tri hodiny pokud si Milan neco nevymysli :wink: jo a ta porodnice na Kladne me bylo tenkrat 19 tak sem z toho byla vyjukana a vis jak se v porodnici muzou chopvat k takhle mlady holce no pristup nekterejch sester a doktoru nic moc celej pobyt po porodu sem tam probrecela nesmeli sme ani pred budovu ani z parta proste nic no ale zase se tam skvele staraj o deti nic nezanedbaj Pata mel nakou bakerii z porodu tak nas tam nechali dil byla sem tam asi 12 dni byla sem z toho na prasky fakt ale zase kojeni tam preferujou nadevse ale maj tam docela pocetny pokoje vis je tam jeden pro ty co jeste neporodily tam jich je 6 a vedle jsou ty co porodily po peti a ostatni pokoje uz jsou min pocetnejsi no ale kdyz prijde vizita tak delaj jak kdyby prijel prezident musis mit vsecko uklizeny i rucnik ten se ti nesmi valet prehozenej treba za posteli v noci se musi porat svitit no a ve Slanym je ta porodnice mensi sice je tam pokoj pro predporodni holky po sedmi ale kdyz porodis (a neni samozrejem plna porodnice )tak te daj na pokoj mesi metsinou po dvou porod je tam super :sweat_smile: maj na tebe cas nikam nepospichaj venujou se ti pomahaj jak muzou jsou tam prijemny (az na vrchni sestru ta je hooodne razna a kazdymu vsecko rekne narovinu ale prekvapila me ze mi nabizela pri porodu polstar abych si ulevila a pak me pri vizite po porodu moc chvalila to sem teda koukala)ale zase ta pece o to dite je takova divna jako postaraj se o co maj to jo ale to dite si tam musis hlidat jak ho mas na detskym tak tam diteti klidne daj nutrilon aniz by ti o tom neco rekli vis no ale kdyz si dite hlidas a mas ho u sebe tak neni problem a neni tam nic tak prisny jako na Kladne tak si muzes vybrat jestli chces klid a nebo neprekotnou peci no Slany je takovy vic pohodovy no takovy skoro rodinny :slight_smile:
30. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
to jo a jak nam to tam pekne zaridili nove tak je to tam super ted sem vytrela a Danielka uz mi leze ke kyblu pomoc
30. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Peťu taky vždycky zajímá kýbl.
Já jsem oběděti rodila v Boleaslavi a tam jsem teda byla spokojená :wink: . To mě docela šokuješ třeba tím že se musí celou noc svítit :confused: vždyt to musí vadit i dětem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
no musi se tam svitit prej aby se neco nestalo jako ze by maminka treba nepoznala ze se ji dite dusi tak aby to videla ta druha maminka a rekla ji to :confounded:
30. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
tak už jsem tady děti jsou po jídle nela zbaštila pulku knedlíku aspon něco
30. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
je no j Nen vzdyt uz je zas 11h to to leti tak ja mam aspon vyluxovano a vytrino ale to nadobi je to porad :unamused:
30. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky a jak bylo vam v porodnicich a kde ste rodily
30. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
jo sim já jsem stačila vytisknout pár fotek :sweat_smile: :grinning:
30. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Tak mě obě děti v porodnic prořvaly no děs běs.Když jsem porodila Péťu tak dny v porodnici byly utrpení(nebylo to porodnicí),za prvé jak byl o tři týdny dříve tak mu dlouho trvala než se rozkojil a šel s váhou dolu,po každém jídle jsem ho musela vážit a párkrát taky dostal stříkačkou umělé mléko )za mého věddomí). Uplně nejhorší byly noci to řval,řval a řval hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůůza já když si na to vzpomenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Chodila jsem s nim po chodbě ,párkrát si ho sestry vzaly k sobě abych se trochu vyspala. Přišla jsem s nim domu a v pohodě. Já sem říkala pro mě by bylo nejlepší v porodnici odrodit a šupajdit domu :wink:
30. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
tak mě teda ani jeden oba dva byly zlatý akorát nela se pak vybarvyla po pul roce :grinning:
30. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
tak Andy to bych ti doporucovala rodit ve Slanym tam muzes mit dite klidne u sester a oni do nej cpou v noci sunar aby je neobtezovalo nosit je maminam to tam delala teda jedna sestra a kdyz mela nocni tak sem malou videla v 10vecer a pak az v 5 rano vis ale jiny to nedelali ja sem nemela Danielku prvni dva dyn u sebe protoze sem byla na tom sedmiluzaku a tam uz se mimca nevesli tak nam je nosili jen na kojeni ani prebalovat a koupat sem nemusela tak sem byla rada ale chudaci ty holky co rodili poprvne to prebalovani a koupani nas pak cekalo az dalsi dva dny kdy se uvolnily dvojluzaky a brzo poustej domu kdyz si vycerodicka
30. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
ty jo Nen mas zlaty deti to je dobre a Nelinka je cislo jo? :sweat_smile:
30. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
no lukáš dobrý nela to je teda hyperaktivní dítě tak si to dokážeš představit neposedí no prostě hruza
30. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj...mám hotovo, teď rychle ten oběd.

Verča v porodnici řvla hlady (máma neměla mlíko) Patrik v pohodě i když taky byly problémy s mlíkem. Byl hodné miminko asi do pěti měsíců. Teď je to rarach...od dvou roků dělá Verči problémy a den ze dne je horší.
30. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
je mi mame doma to sami vid Andy a kdyz byl Patrik mejsi a byl chvili klid tak sem se desila co zas vymyslel a vetsinou sem se nezpletla vetsinou nakej ulet a ted mi to zustalo a u Danielky se taky hrozim kdyz je v pokojicku sama a je tam klid tak tam s hruzou nakouknu a ona sedi a kouka treba na reklamu tak to sem vzicky mile potesena :wink:
30. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
holky musi do skolky a mimochodem jeste sem neobedvala :frowning2: t
30. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Simčo to né že by do něj cpali sunar. To jsem ho normálně přikládala ,ale on to odmítal a hrozně mi zhubnul jak nepil. Tak mu asi dvakrát dali.Po dvouch dnech se rozpil :wink: . Jako mužu ti říct že ležet na sedmilužáku si nedovedu představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V Boleslavi jsou dvou lužáky a nadstandart jednolužák a štvalo mě že nemužu být sama. Hlavně s toho duvodu že když v noci řval tak mi bylo nepříjemný že obtěžujem ještě někoho jiného. Já byla na pokoji s ukrajinkou ta měla holčičku se žloutenkou ta ji u sebe neměla a na mě koukala přes prstzy že se nevyspí,proto jsem s ním chodila po chodbě atd. To jí potom i sestra řekla že je v nemocnici a ne na hotelu :wink: . Jako na dny v porodnici nevzpomínám moc ráda
30. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
Holky, však počkejte až dorostou k třetímu roku, začnou si tvrdě prosazovat svoje...což se starším nebude líbit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vy je ale máte dost od sebe...tak snad ti starší budou rozumějsí. Verča není...pere se jak hrom.
30. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Karinm náš Péťa si prosazuje svou už ted. Mezi našima dětma je skoro pět let.
30. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
Andri...já taky chodila s Vejou po chotbě. pořád plakala a vedle byla s maminka s holčičkou a my je pořád rušily. U Patrika to bylo naopak....takže jsme měli pochopení. :stuck_out_tongue_closed_eyes: První dvě noc, pak nás to štvalo.
Bude hůř Andri :sweat_smile:
tak já jsem dneska došla ze záchodu nela si vylezla na židli a na stup počítače a rasila mi tam webkameru jsem myslela že mě trefí
30. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
Počkejte s mimi, až malý půjde do školky...bude ti ho rušit. Sotva jsem Patrika uspala, tak mi ho Verča vzbudila
30. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
Nen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: znám
30. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
To nemám strach,každej budou mít svuj pokoj (ty starší) a mimi bude s nama v ložnici.
Nen to Péta je věčně někde na stole na nočním stolku atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.