• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Simi...jak to děláš, že jsi taková štíhlounká...já péct jako ty...tak už nechodím, ale válím se jako sud :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
ty jo ja taky ne Andy to raci koupim firkon :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za zbytek dalsi vybavicku :wink: i kdyz ja uz ji nebudu potrebovat :confused: jo a rozhodla sem se ze Patrik bude spat ve skolce protoze ja kdyz pro nej prijdu po obede tak on me vubec nevnima a hraje si spokojene dal tak tam musim klepat nekolikrat na okno aby si me vubec vsimnul a pak zas v ty satne to je o nervy jak se vykecava apod...vzdyt to znas dneska sem tam byla prez 20 minut :rolling_eyes: takze ja ho rano tam odvezu a Milanek si ho hezky zase priveze domu at taky vi jaky to je ale je fakt ze kdyz pro nej prijde Milan tak Patrik je rychlejsi,me uz ma holt na haku jo a vcera jak sem dosla k autu z toho hriste tak mi hned Milan volal kde prej sem tak sek sem rychle jela domu a on mi otevrel vrata a sel do zatacky mi ukazovat jestli neco nejede a ukazoval abych jela dovnitr !!!!!!!!!!!ty jo ja sem mela sok ale zvladla sem to vrata zustali cely :grinning:
1. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Karin ja a stihlounka to si me asi jeste nevidela od pasu nahoru vid :grinning:
1. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
To jsi Simčo couvala,nebo jela po předu?
1. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
ty si blazen :grinning: :grinning: :grinning: jeste abych couvala :grinning: :grinning: :grinning: to bych se v zivote netrefila
1. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
tak už jsem tady nám zase nešel net :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
A ráno ti Milan vyjíždí? Tak to já si vyjíždím z vrat a ze dvora sama.
Vyděli jste toto http://www.novinky.cz/krimi/165382-desetilety-chlapec-z-turnova-ujel-s-autem-100-kilometru.html
1. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
jo andri to jsem vvyděla to je co
1. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
No byla jsem docela v šoku :confused: :confused:
1. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
mě snad už dneska nepřekvapí nic
1. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
Andy jasne ze mi vyjizdi tadyta zatacka je tak blba ze se boji vyjizdet i Milan uz nekolikrat se tu potkal s autem tam nevidis a auto slysis az kdyz je hooodne blizko takze je to jak ruska ruleta a do ty fakt nejdu :confused:
1. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
minule si Milan urval packu od steracu jak se lek kdyz mu tam vyjelo auto
1. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Hmmmmmmmmm tam je to blbý. Unás je to taky nepříjemný není vydět a ještě musíš přejíždět přes protisměr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
Holky letím pro Verču...dělala jsem pidiskalku...to je teda dílo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dám vám večer foto, to se nasmějete :grinning: :grinning: :grinning:
Pa kočky
1. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
ja se koukam na jak se stavi dum 4 dil konecne je to na netu ja sem to v nedeli nevidela koukate na to?
1. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
tak jsem tady jsme si byla pro dorty jsem dostala chut
1. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
je Nen a jaky? :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
no větrníky a bábovičky a paříšký kostky a jahodové se želatinou a zmrzlinové vanilkové
1. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
je to ste tu jeste nikdo nebyl jo?ja sem ted prisla z venku umyla sem si auti :sweat_smile: a jak sem z toho mela radost tak sem jeste umyla venku co slo i vrata zvenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Danielka se nam seznamila se psem ten ji okusoval nohy a ruce a ji se to kupodivu libilo a kdyz sem ho odvolala tak brecela a sotva zas prisel tak mlcela a smala se :sweat_smile: ale on je jeste mladej je mu jen o mesic vic nez ji tak mu v tomhle jeste moc neverim :confounded: a co vy holky kde se courate
1. dub 2009 v 18:50  • Odpověz
ne sim nikdo já koukala na ulici manža jel tedon pro pizzu a já dělám bramborovej salát
1. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nen...Tom dovezl z Prahy taky pizzu na véču :wink:

Simi...viděla jsem tě....tvé nožky na videu. Krásné štíhlé :wink:
1. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
ty jo zrovna na tom videu sem si rikala ze tyhle dziny mi delaj velkou prdel a siroky stehna :sweat_smile:
1. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
je holky a jakou mate pizzu?ja porad jim uz sem snedla asi prez jeden celej strudl ale dala bych si raci neco k jidlu ale uz sem se zaplacla tim jinak tu mam jen rizoto ze vcera a do toho uz se mi moc nechce ale az se k tomu dokopu tak udelam plneny knedliky uzenym se zelim mnam mnam
1. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
jo a pridala sem par fotek
1. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
jo a Danielka se mi naucila vypinat pocitac takze jak si ji dostatecne nevsimam udela cvak a mam po pr... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
tak jsme na tomstejně já dělám bramborovej salát na zítra
1. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Simi...já mám zadek 2x větší než ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Škoda mluvit. Danielka ti roste do krásy. Auto super...jde ti tam dávat děti do sedaček?
1. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
pizza je salámová s paprikou, ale byla docela ostrá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
a jeje Milan prisel tak to uz tu zas dlouho neposedim a Danielka zrovna tak hezky spi :pensive: je holky pizzi vam moooc zavidim jo a to auto to neni jako fotka z dneska to sem fotila pred rokem na jare :sweat_smile: aby ste si nemysleli ze sem to takhle odflakla s tim mytim :grinning: ja vzdycky hledam fotky co bych vam sem dala a nasla sem tuhle tak sme ji sem taky dala jo a Karin Pata ma jen podsedak a Danielka sedacku od 9do18kg tak se to tam vejde dobre ale mezi nima uz tolik mista neni ale kdyz chce nekdo svist tak si nestezuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen segra kdyz k ni prijedem tak prej vzdycky nechape jak se do toho muzem naskladat a jeste s Milanem kdyz ma prez metr devadesat :grinning: ale minule sme k ni jeli vsichni a vezli sme dort,psa,velkou klec s kralikem a plnej kufr a vesli sme se celkem dobre :sweat_smile: Milan ma podobny auto akorat o fous vetsi ale ne o moc a tam sme jednou vezli dokonce vanu z Kladna z baumaxu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dobry :angry: my privezem skoro vsecko sme ergonomicky :grinning:
1. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
Nafukovácí auto :grinning: Ovšem tu vanu nechápu :fearful:
1. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.