• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
autor
Ahoj,na 11h jedeme k zubaři s Pétou
2. dub 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Leni...to je dobrá zpráva.

Dnes máme tátu doma. Kvůli Obamy nemůžou do práce. Tak jsem ráda, že přiletěl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
Andri...to je dobře, mě dr řekla, že je to dobré a teď má zuby vydrolené :frowning2:
2. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Já uvidím co nám dneska řekne. Jakmile se něčím dotkne zoubku tak pláče. Dneská máme jed do Boleslavi odpoledne až do pondělka.
2. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
cauky holky ja sem mela krusnou noc musela sem se i sprchovat jakou sem tu mela cervenou kalamitu :unamused: boli me bricho pekne porad mi to tece ani tampon to uz neudrzi tak sem nechala Patu doma.Andy tak at ti to s Petou dobre dopadne,uz si snim byla nekdy u zubare?a jestli jo jak se mu tam libilo?
2. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
Simi jo u zubaře už byl dvakrát a v pohodě
2. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
tak tim lip aspon nebude mit v tyhle situaci premieru :wink:
2. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj Simi...ani mi nemuv....taky to mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, znáte menstruační kalíšek? Já používám a super....už 7. měsíc
2. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
Karin uz sem o tom slysela a videla sem to v nakym casopise a je to dobry jo?
2. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
nazdárek tak už jsem doma jsme byly venku je tam krásně malá tedkon´usnula a já si udělala kafčo
2. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
je kafe si dam taky ,mnam.Holky predstavte si to chtela sem vyvetrat a uz sem tu mela krasnej vzdousek a najednou soused odnaproti tam neco zacal palit a mam tu nedejchatelno to sem si teda pomohla :unamused:
2. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
Holky poradte mi co mam koupit maly k narozkam?napadli me naky hracky do vody a takovej ten bazenek http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/hracky-na-zahradu/bazen-muchomurka tenhle a taky me napadlo naky to choditko jak tlaci pred sebou http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/choditko-chicco-aktivity-1 ale to se mi zda dost drahy vzhledem k tomu ze to ma nachvilku tak nevim to ji asi nekoupim co myslite? a kdyby vas jeste neco napadlo...
2. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
já už ho mám vypitý ještě musím obalit řízky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
sim ten bazének je moc pěknej a to chodko mi měli to klasický v tom se naučila tapkat a tohle už nechtěla podle mě je to zbytečný
2. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
no to normalni mame taky v tom normalne chodi a za ruce taky ale doma ji to moc nebavi to by se porad nosila ale koukam ze venku ji to bavi vic
2. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
tak uvidíš sim každý dítě je jiný třeba jí to bude bavit
2. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
Simi...kalíšek je bomba...jsem na začátku MS a kalíšek vydrží půl dne. Pokud je někdo zvyklý na tampony, je to podobné...bezpečnější. Jediná věc je mirezná a to zavádění. Jakmile si, ale najdeš způsob jak, tak není co řešit. Já doporučuji. Vložky a ani tampon jsem už neměla 7. měsíců. Jen intimky na začátku a konci.

Nen má pravdu, to chodítko je zbytečné. Bude ti brzo chodit i bez něho. Bazének super.
2. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
přesně tak já si to taky myslím a kde jsi byla karin na zahradě :confused:
no karin jsem o něm taky přemýšlela ale bojím se že to vypadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
je Karin tak to ja bych s tim kaliskem mela si problem protoze ja mam nakej vetsi cipek nebo co po tech porodech a jde mi tam spatne i tampon (ja teda pouzivam ty O.B maxi :confused: ) ale zase kdyz pouzivam hodne tampony hlevne na zacatku tak po tom nekdy i zvracim nak mi to nedela dobre nevim proc tak raci zustanu u vlozek a obcas tamponu kdyz uz to s vlozkama nejde.Tak mi to holky nedalo a vytrela sem a vyluxovala a varim a chystam se ven PAtu uz sem poslala aby si hral aspon se psem on pak janci protoze je moooc rad a ja sem si tu sepsala zatim co bych chtela na ty Danky narozky vsecko na stul ale ten bude muset bejt asi nafukovaci jako to nase auto :sweat_smile: nejhorsi je ze Milana rodice jsou rozvedeny takze se vzdycky snima musime domlouvat aby se nestal trapas oni se spolu totis nebavej a kdyby se tu potkali tak nevim no takze mame kazdou oslavu na nekolikrat :confused:
2. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
je krásně, co?

Simi, já si také myslím, že bázenek je super a chodítko zbytečné....za prvé drahé a malá je šikulka a začne za chvíli běhat sama, počkej :wink: :slight_smile:
2. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj Leni to asi jo stoupne si uz i ze drepu aniz by se neceho drzela tak jen se odhodlat no a co ste kupovali svejm detem vy holky?nebo s cim si radi hrali?
2. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22053861&tab=1 Simo a co toto . naše děti obě se na tom vyřádily. Peťa samozřejmě ještě a Dendě to hrozně dlouho vydrželo.
U zubaře dobrý ,zoubky v pořádku. Žadnej se nehejbe jak říkali včera . Má hematom na dásničce a to se mu rychle zahojí.
2. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak to je dobře že máte zoubky dobrý
2. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahojky Andy to je dobre ze to takhle dobre dopadlo jo to odrazedlo mame doma fialovy :sweat_smile: Pata se na tom taky hodne vyblbnul tak ho jeste Danielka zdedi to je super vec
2. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak jsme doma jsem uvařila koprovku a ospršila se a tedkon jsem si udělala kafe
2. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Stromy mám prořezané :wink: Půl zahrady vyhrabané a ještě jsem byla s dětma na fotbalovém hřišti.
2. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
ahojky ja sem ted taky uz dorazila nedalo mi to a delala sem zahonek ale Danielka nespolupracovala a jecela tak sme sli ven a usnula asi pred pul hodinkou dneska teprv podruhy jinak spi 4x denne
2. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
Simi....Patrik mi taky nespolupracuje....pořád jsem ho odháněla od stromu, ať mu větev nespadne po šišulce.

Nen...neboj kalíšek ti nevypadne. Dělá se ve dvou velikostech. Já mám ten větší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
novidíš karin jsi šikulka :slight_smile: aha tak to já bych taky asi musela mít ten větší
2. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
Přesně Nen...já jsem mu taky moc nevěřila, ale nechala jsem se ukecat tady kamoškou a jsem max. spokojená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bavila jsem se o tom se ségrou a ta o tom nechce ani slyšet...přijde ji to nechutné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.