• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
tak jsem vyhodila peřiny ven aby se nám večer pěkně spalo :grinning:
3. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
Venku to vypadá na hezký den...musíme k veteřináři...vytáhnout kočce stehy
3. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
aha tak snad jí to nebude bolet
3. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
holky tady ten chlap pod náma zse flákal tu ženskou už jsem zařvala že je to magor akreten vymaštěnej kterej si hojí komplexi že bije ženskou jenou čekám kdy dostranu přes držku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zavolám policajty a pujde sedět
3. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Nen...zavolej...pokud to ovšem k něčemu budu :angry:
Vyrážíme...zatím ahoj
3. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
no to právě nevím karin jestli to k něčemu bude tady na něj volaj policajty už 7 let :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
ty jo Nen to jsou naky chlapy alke ubozaci vid?
3. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
no to jo teda sim a to je ob den vedne v noci kor v noci se to rozlíhá fakt mazec je to na psichyku
3. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
ty jo a to si urcite jeste k tomu sproste nadavaj a vase deti to musej poslouchat no to je teda peknej kreten a co mu jako na to rikaj policajti?holky tak si predstavte ze Danielka od 6h jeste nespala to je pro me utrpeni protoze sem zvykla ze jen za dopoledne spi 2x pak po obede a jeste si jde lehnout treba ve tri nebo v pet a ted nic tak sem zvedava kdy to na ni padne ale nejhorsi je ze jak je semnou tak je strasne protivna porad by na me lezla ale kdyz vyleze tak se krouti a chce zas dolu a pak jeci a porad se ji neco nelibi zato kdyz me nevidi tak je v klidu tak sem ji zavrela vedle do pokoje a je tam s Patrikem a je chvili klid a ja varim testoviny protoze mi dosla rejze :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
jo o poslouchá nejhorší je že to dítě je strašně zí v tom vyustá od mala tak s myslí že je to normální :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
Potřeboval by po hubě a ženská odvahu, aby od něho odešla.

Holky jsem nějaká unavená. V noci jsem nemohla usnout
3. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
no karin to jo je to fakt vymaštěnej kreten
3. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
karin á jsem tedkon taky polehávala nák mě to zmáhá ale až dojde manža domu tak pujdem ven
3. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
Nen...já nevím co se mnou je...chtěla jsem uklízet dvorek, ale nemám vůbec enegrii.
3. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
no asi ta jarní unava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Měla bych se rozhýbat, možná ta únava ze mě spadne :wink:
3. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
jo podle mě se do toho dostaneš .já počkám na manžu a pujdem ven j tam krásně
3. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
ja bych taky sla ale mala spi v chodbe v kocaru a prez ni neprojdu uz spi hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak pujdu zas delat ten zahonek ale je to otrava ja na to moc nejsem a jeste kdyz musim porad podavat maly piti Pata se e porad na neco pta a pes na me skace a chce porad hazet micek takze vlaste porad delam neco jinyho a to me moc nebavi a pak jdu domu akorat nastvana
3. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
hmmmm tak sem to zakrikla uz je vzhuru
3. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
no vidíš já už mám doma lukáše a čekám na manžu
3. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Ahoj zdravím z Boleslavi :wink:
3. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
Je tam super. Procházela jsem se hodinu a půl s Patrikem Veltrusema. Čekali jsme na tátu a MIcku.
Na chvilku jsem usnula
3. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj do Boleslavi :wink:
Už mi vrtalo hlavou kdepak ses nám ztratila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
Simi...po mě skáče kočka, jinak to mám doma podobné. Pořád někdo něco potřebuje
3. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahoj andri :slight_smile:
3. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
tak děti jsou najedený a čekáme jenom na manžu
3. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
holky zatím mi jdem ven manža už je doma
3. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
nazdárek tak už jsme doma
3. dub 2009 v 18:40  • Odpověz
cauky my taky ja sem holky tak blba proc ja porad lezu ven mam asi tak 3x vetsi rymu nez sem mela a boli me z toho cela hlava ale kdyz ono je venku tak hezky :unamused: jeste sem umyla okna v obyvaku a zachvili si budu muset vzit paralen opet :cry: a dostala sem chut na chleba s maslem varenym vajickem a pazitkou mnam.Milan jel do Biliny jeho tata tam byl u babicky a ma rozbity auto tak ho Milan s brachou jeli odtahnout,zrovna vcera rikal ze si koupi asi novy n :sweat_smile:
3. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Čauves baby,zase nakukuji(prostě bez vás nevydržím :slight_smile: :wink: ).PETA UŽ KONEČNE SPINKÁ.Taky byl celý den venku :wink: .
Simčo koukej se z toho dostat at mužeme chodit ven :wink:
3. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.