• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
nazdar andri tak jak je
3. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
No nen nic moc Pétu to bolí :cry: ,dneska pořádně nic nejedl.Kdybych nemusela čekat na Dendu tak jedu domu.
3. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
chud snad to bude brzo dobrý :slight_smile:
3. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Já doufám,je mi ho hrozně líto.Dávám mu nurofen aby ho to tolik nebolelo :cry:
3. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
no jo ale ono to asi pálí co
3. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj kočky :wink:
Přeji Simči a Péťulkovi ať je jim brzo zase dobře.

Jinak já dnes vůbec nic neudělala :frowning2: Dokonce jsem odpoledne usnula. Nějak mě ta síla jara zaskočila. SIMČO zavidím ti tu energii.
3. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
no nazdar kde se flákáš dneska :grinning: hele nejsi těhu :grinning:
3. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Nen...nejsem. Ani nechci. Zrovna teď jsem uklidňovala vzteklého Patrika.
3. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
Tom přišel domů s rýmou...to jsem už vlastně psala...tak jestli ji nechytám od něj. Hlava mě pobolívá
3. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
nazdárek dobré ránko :slight_smile: no snad ne karin toby jste zase byly nemocní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera venku krásně jsme to prošli :slight_smile: dneska pujdem taky až manža dojde domu
4. dub 2009 v 05:39  • Odpověz
Nen...to snad ne!!!

Jinak přeji dobé ráno
4. dub 2009 v 07:37  • Odpověz
no to doufámtoby jsi asi neměla moc radost ale je to jenom rýma.tak já mám uklizenej obívák udělanou kuchyn umyté nádobí už peru jsem povlíkla dětskej a ložnici a deky jsou na balkoně at to věrá a tedkon nevím co na oběd :grinning:
4. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
V kolik ty vstáváš?
4. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
já jsem dneska vstávala v pul šestý
4. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
Já mám o půl šesté většinou půlnoc...ale za půl hoďky se probudí Patrik, ovšem toho přemlouvám, že bychom mohli ještě spát. Někdy se zadaří :slight_smile:
4. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
no já nedokážu dlouho spát já jsem zvyklá takhle vstávat
4. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Hmm....já chodím pozdě spát. Většinou kolem půlnoci. Vstávám kolem sedmé. S tátou do práce a Vejou do školky
4. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
já taky ale zase já mám fakt blbí spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
To je mrzuté. Já taky někdy v noci straším a nebo čučím do stropu. :angry:
4. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
jo tak to já dost často se mi chce spát si jdu lehnout a pak čumím hjak blb
4. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
tak já už mám uvařeno a uklizeno a až dojde manža tak jdem ven
4. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
cauky holky udelala sem brumiky koupila sem si formy v lidlu byla tam super akce sada 5ks byli tam dve formy na brumiky dve formy na babovicky,takova ta vyssi hranata fotma na chleba(ta je dobra i na dorty daj se z toho delat pekny tvary)a forma na dort s odepinacim dnem a jeste nahradnim vlnkovanym dnem jako ze to vypada pak jak babovka vite co ne?a vcecko to stalo 199kc je to s neprilnavym povrchem uz sem to vyfotila tak zachvili to mate u me ve fotkach :wink:
4. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj sim jo vím tu formu mám doma je to dobrý :grinning:
4. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj Simi...dokonce i já tu formu mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Obě děti spí. Verči není dobře.
4. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
koukámže dneska to je na opalováni co :grinning:
4. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Venku je krásně. BYla jsem sama na zahradě. Moc na slunko nelezu jinak se spálím :frowning2:
4. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
holky ja sem z toho vyplacana rekla sem tchyni aby mi ji tam koupila a Milan mi ji privez az vcera vecer tak sem to hned musela zkusit a pridala sem jeste fotky jak sme vcera byli na terase s Danielkou
4. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
nazdárek tak jsme doma a manža šel ještě s nelou na nákup
4. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
tak manža už je taky doma mi koupil melouna :grinning:
4. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
je ahoj melouna jo?a jakej je v tuhle rocni dobu?holky tak si predstavte ze Danielka dneska na terase na dece udelala sprvni krucky sama se postavila a ja sem ji rekla udelej jedna dve Honza jde a ona udelala dva kroky a spadla ale smala se tak dobry a pak to udelala jeste parkrat a i kdyz sem byla v chodbe a ona o me nevedela ze na ni koukam tak snad do par dnu budeme capkat :sweat_smile: jo a segra ma doma holku se psem na kryti ty jeji bily fenky tak drzte palce at se povedou stenatka,ta holka prijela se psem z Prahy a bude u segry celej den je tam uz od 10h tak to bude snad zdarny :sweat_smile:
4. dub 2009 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.