• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
jo holky tak jsem si zase dělala test a vyšel teda po dlouhý době ale ta čárka je trošku už líp vidět i manža jí vidí aniž by jí musel hledat je teda světlá ale zdá se nám že je naružověla ale je to ten test vo se na něj čurá takže jak je to sklíčko tak to přes to nejdevidět jak se to odráží tak já akt nevím.ale nevyšel v limitu jak měl ale fakt až za dlouho
4. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
Ahoj jsme doma :wink:
4. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
Koukám že jste asi venku. Tak večer kouknu :wink:
4. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
ne andri nejsme venku
4. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
cauky je to by bylo super Nen a je ti jeste spatne?a kdybys byla tak jak bys byla dlouho?a jaks em psala o tom kryti tak mi segra posilala video a nepovedlo se to,Sara se boji o svoji prdel blbka tak stenatka nebudou leda by sme privezli naseho Dana a meli by sme dlouhosrsty dalmatiny :grinning:
4. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
no sim myslím tak 16 dni bych byla těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tedkon už mi není špatně
4. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
tak to je dobre ze ti neni spatne :sweat_smile: a co prsa?nebolej nebo neco?me vzdycky hrozne boleli tak se ptam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
Nen..držím palce...aby to vyšlo :wink:
Simi...i mě bolela prsa...díky tomu jsem u Patrika jsem věděla, že jsem těhu i bez testu :wink:
4. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
Nemám v té poslední větě nějak moc slovíček "jsem" ? :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
jo prsa pobolívaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: no holky uvidíme jestli je to pozitivní nebo co zkusím v pondělí
4. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
A H O J :wink:
4. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
ahoj andri tak jak bylo
4. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Jo dneska to celkem šlo :wink:
Co to tady čtu,tak žeby přeci :slight_smile:
4. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
no andri nevím jako vyšlo to taky po delší době to mám teda dostat až za 14 dni tak uvidím ale dneska jí viděl i manža a byla jak slabě naružověla ale taky nádech ale byla vidět lepe ale taky jsem to dělala odpoledne takže uvidíme jestli to bude sílit
4. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Nen tak ho vyfoť.
Ono jestli opravdu jsi těhotná tak je to kratoučká doba a ani doktor by na utz nic neviděl. Poznalo by se to jen s krve jestli ti stoupá hcg. Hrozněš vám to přeji.
To že se to ukázalo později nevadí.Já si dělala terst byl neg. tak jsem ho zahodila,potom mi to nedalo znovu jsem na něj koukla a byly tam :sweat_smile: . Dělala jsem si ještě další testy a dokce mi vyšel i negat. protože to taky bylo krátce
4. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
andri já ho pošlu tedkon ho dám do alba ale asi tam nic neuvidíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
aha tak to jo no podle mě to je blbě vidět jako mi to vidíme krásně ale jak je na tom testu to sklíčko tak to strašně odráží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
v pondělí testnu další ale už to nebyla šedá šmouha jako fakt naružovělej a šel do starcena
4. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
odráží se tam :wink: .uvidíš že zítra,nebo v pondělí bude vyditelnější
4. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Nensy ty vole vy budete mít miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Pardon
myslíš nevímjestli jsi tam asi toho moc neviděla
no jsem byla vykulená i já a manža to taky viděl a čuměl :grinning: no snadto není blud tady byly kámošky takjsem jim to ukázala a taky říkali že tam je
4. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
No ale podle toho co píšeš tak to na to vypadá :wink:
Já bych to nevydržela a hned co by to šlo uháněla pro další test :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: abych si to potvrdila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Blud určitě ne :slight_smile:
4. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
jo on mi ho zítra koupí :grinning: uvidíme jako fakt líp to nešlo to je ten test co se na něj čura a tamje to sklíčko a ve fotáku to odráží
4. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Já vím kterej,taky jsem ho měla. Na těch proužkách je to lépe vidět :wink:
4. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Na chvilku se musím odmlečet ale ještě příjdu :wink:
4. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
jo andri je to na těch proužkách líp vidět ale jinej neměli
4. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Jsem zase tu :wink:
4. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.