• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sunar. stejná cena, menší gramáž

(Zamčená)
25. června 2009 
Ahoj holky,
ty, které používáte na jídlo nebo příkrm Sunar...utíkejte do obchodu. Dneska jsem koupila Šimimu Sunar dvojku (dokončený 4. měsíc) a moc jsem se divila. Cena bylo stejná, ale nová gramáž...místo původních 800g je nyní za stejnou cenu 600 g !!!!! Nová je modrá (byla předtím zelená).
Totéž jsem zjistila u Sunarky ovesné (krabice je téměř stejná)....stejná cena, nová gramáž...z 265g na 250g. :frowning2:
Tak utíkejte něco nakoupit do zásoby...proto byly všede slevy...končil "starý" výrobek :slight_smile:
Písněte, jestli jste tyto novoty našly i u dalších výrobků...
Prosím, udržujte toto téma nahoře, ať si to přečte co nejvíce mamin :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
lenkicka:já sice sunar mlíško nepoužívámale kašíčky sunarky naše malá papká...ale co jí kupuju tak jen gramáž 250g.najinou jsem ani nenarazila...
28. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
dneska jsem koupila rýžovou s banány 265g a ovesnou s jablky 250 g...stejná cena :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
Lenkička:díky za tip na sunar!To abych vykoupila lékárnu:grinning::grinning::grinning:
28. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
Keba:Tak jsem se dívala na sunar stránky...ovesnou s jablky tam mají jako 265 g a jsem si jistá, že jsem dneska koupila tu stejnou ale jen 250g....ale pro starší mimi jsou už jen 250g, tak možná proto ji máš jen 250g :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
Tak já včera narazila na neskutečnou akci sunar krabice za 125 kč který jinak stojí 250kč a ještě k tomu dávali kaši zdarma! Bylo to ale az pro děti od 6.měsíce do 24m. Udělala jsem mega zásobu. Malá už je batole. Teď už asi chápu,proč taková akce. Chtějí se zbavit starých zásob!
29. kvě 2009 v 06:19  • Odpověz
zusma, tak napiš, kde jsi to koupila:slight_smile: Já chci zrovna dneska zkusit koupit Sunar, protože kojit se přes den už kluci moc nechtějí a Bebu mi nechtěli jinak než v kaši.
29. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Zuzma: napiš !!!! :grinning: jdu hned taky !!!
29. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
My teda sunar nepijeme, ale chtěla jsem na něj od roka přejít, tož by mě taky zajímalo, kde ho vyprodávají.
29. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
my pijeme sunar a zatial som si nič nevšimla
ale teraz v hospod. krize je moderné nezdražovat a už aj u iných výrobkoch som si všimla, žee cena zostáva akože rovnaká, ale balenie menšie - napr. plienky bella happy sú v akcii omnoho menšie balenie a za akciovu cenu, čo asi pred mesiacom bolo omnoho vačšie balenie za tú cenu. ale hlavne, že je akcia, ved počet kusov si nikto nevšimne malími písmenami, ked AKCIA je napísané obrovkým písmom
asi pojdeme ešte ten sunar pozriet
dík za info
29. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Holky bylo to v Intersparu.
29. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
dík zusma
bola som teraz večer a kupila som niekolko krabíc za 125kč, ale kašu som nedostala - nevadí, fakt super cena
akcia je asi do 31. 5. ak som dobre videla
29. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Pistok ano máš pravdu. Je to jen do konce května. Já tam byla dnes znovu a kaše už taky neměli. Ale to neva. I tak je ta cena neskutečná.
29. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
len ešte dopíšem, že regále už boli skoro prázdne, tak neviem aké velké majú zásoby akcioveho sunaru v interspare, lebo som videla, že bralo vela mamičiek
možno ešte doplnia

a nepatrí to sem, ale skusim sa spytat na recept ako uvarit krupičnu kašu alebo puding zo sunaru, ked nechcem kravské mlieko a ofiginal kaše nechce, ak ste to niektora varili
29. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
krupičnou kaši prodávají i instantní, normálně připravíš mlíčko a rozmícháš instantku, nemusí se vařit.
29. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
jo koukala jsem na ni, asi ji skusím
ješte chvíli mu snad bude stačit mlíčko bez krupice, spí celu noc -věčinou
29. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
holky, díky za tip :grinning:
29. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
diiiky za tip, rano jsem vlitla do Intersparu a je to tak 50ti proc. sleva, sbalila jsem 10 krabic a uz tam skoro zbyl jen prazdny regal..........
30. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
My tady Interspar nemáme :confounded:
30. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
skuste zajtra niektorá kuknut do hypernovy, lebo dnes večer sme ešte boli na nakupe a všimla som si, že mali sunar mlieko a nejaké kaše vyložené v uličke na ostrovčeku, na miestach, kde bývajú rozne akcie.
možno to už mali pripravené na ráno, že len prepíšu cenu. neviem, ale boli uložené na inom mieste ako inokedy, tak snad by to ozaj stálo za to sa ist pozriet. ja nebudem mat cestu. potom dajte vediet.
31. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
nemáte někdo cestu do hypernovy?
jestli je tam ta sleva?
1. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Nemam, ale kamaradka tam pracuje, takze jsem ji poslala sms a cekam na odpověď
1. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Jee dejte prosím vedet at tam nejedeme zbytecne. Díky
1. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Tak v Praze na šestce o ničem neví
1. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
nechtěla jsem dělat planý poplach, jenom jsem je videla tady v plzni včera večer umísteny na neobviklém míste, kde býva umístěný akcioví zboží. bylo to v plzni na lochotíne
1. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
a oni to tak dělávaj i v úterí večer, se pripraví na stredu ráno, kdy jenom prepíšu cenovky, tak nevím
1. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Tak i my ulovili levnej Sunar dík za tip :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Tak ani tady u nás v Hyperce nic není, jsem kousek od šumperka
1. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
tak MM včera dorazil do Sparu...ale byla v akci už jen šestka banánová...zbytek byl pryč :grinning:
1. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahoj, můžu se zeptat, na kolik vyjde sunar mléko pro cca 7 měsíční miminko na měsíc?
1. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
holky, jeste byla sleva nevim jeslti to tu nekdo psal - v Dr. Max lékárna, za 169 jeste to stare baleni
1. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.