• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super levné Pampersky

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahoj mamči, tento týden jsem objevila super akci na Pampersky Premium care za 169,-!!!!! Activ baby za 199,-. Akce je v Rossmannovi a plus si k tomu vytiskněte slevový kupon z www.pampers.cz. Platí pouze do 31.3. nebo vyprodání zásob. Na kuponu je napsano, že je pouze na jeden kus v rámci nákupu, ale dali mi jich najednou víc, tak třeba taky pochodíte. Hodně štěstí při nákupech.
23. bře 2010 ve 22:39  • Odpověz
cauko,ja pro ne dnes taky byla,ale nastvali mne ze nevzali ten kupon od pampers :angry: . ze pry kdyz maji akci,tak kupon nelze uplatnit. coz je podle mne blbost,kdyz na kuponu je jasne napsano ze akce plati do 31.3. ale i tak jsem si balik koupila,protoze sleva 120kc taky neni kazdy den a skusim to v jine pobocce. snad pochodim,protoze nas mlady snese na prdelce pouze ty premium care. ze vsech ostatnich plen ma prisernou dermatitidu.

jo a diky za tip dadka2 :slight_smile:
25. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
Já na ty kupónky koukala a taky jsem tam chtěla pro plenky zajít, ale pak jsem si všimla, že to platí až od plenek midi. A já potřebuju jedničky nebo dvojky. Takže taky prd, ale sleva je to dobrá i bez kupónu. :slight_smile:
25. bře 2010 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kupony by vám měli vzít. Rossmann je prý stejně vyúčtovává u Pamprsu, tak o ty peníze nepřijde a na kuponu je jasně napsáno z aktuální maloobchodní ceny....Volala bych v obchodě na zákaznickou linku Pampersu, že vám slevu nechtějí uznat!!!! Za tuhle cenu se vyplatí koupit i větší velikost do zásoby. Taková cena se fakt nevidí!!!!
25. bře 2010 ve 23:04  • Odpověz
autor
Volala bych v obchodě infolinku Pampersu, že vám kupón nechtějí uznat!!! Určitě je na netu někde číslo, nebo přímo na plenkách....
25. bře 2010 ve 23:10  • Odpověz
dadka2 chtela jsem info od pampers jak to teda je, ale asi jsem uplne pitoma,protoze nikde nemuzu najit kontakt na ne. na plenach je pouze jejich www. a tam neni zadne cislo, dokonce ani emailova adresa :unamused: kdybys nekde nasla kontakt,tak budu rada kdyz napises IP. dekuji
27. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
jeste jsem koukla na kupon a tam je taky jen postovni adresa, ale mozna bych mela napsat primo Procter Gamble,pampers myslim patri pod ne.
27. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
dadka: díky moc za tip. v letáku Rossmannu jsem se Pampersek nevšimla, protože byly na poslední stránce a já vždycky hledám akce na vnitřní straně pro děti. ale jak si to sem napsala, mrkla jsem se znovu a s radostí zjistila, že je v akci mají. a vytiskla jsem si kupon. takže moc díky za informaci.

já byla 2x v Rossmannu: jednou jsem koupila 2 balení těch bílých a podruhé druhý den jsem byla jinde, protože v prvním obchodě už ty bílé neměli, ale bohužel ani v tom druhém, tak jsem koupila alespoň 2 balení Activ a 2 balení s heřmánkem. takže poprvé jsem dala 2 kupony, druhý den 4 kupony, vše jsem měla vždy na jeden nákup a bez problémů mi to prošlo. :dizzy_face:

marta.k: takže nechápu, proč u tebe s tím dělali takové obštrukce a nechtěli ti to vzít. jasně tam bylo napsáno, že sleva je z aktuální prodejní ceny.
28. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Moc díky za info, plenky jsem pořídili, uznali nám kupony bez potíží a prodali nám 3 balení na jeden nákup. Takže jsem pořídili plenky za super cenu. Moc dík!!!!!
6. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
Holky, pořád nevím, jak to přesně funguje s těma kuponama. Můžete si jich vytisknout víc? A nevadí, že ten kod je pořád stejný?
8. črc 2010 v 06:46  • Odpověz
Jiri: jo klidně si jich můžeš vytisknou více, kod je porad stejný, to nevadí. Kdyby brblali že to můžeš uplatnit jen na jeden nákup. Tak si jedny kup,zaplat a jdi pro další. :wink: Mě to v rossmanu uznali v poho
8. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
Zuzi : aha :slight_smile: Tak děkuju. To je celkem prima. Kupon mám tedy zatím jen Huggies, Pampers mají na netu starý, do 30.6. :frowning2: Ale snad to brzy obnoví...
8. črc 2010 v 17:40  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. zář 2010 ve 20:10 • melissa0013
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.