• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatba 2009, mimi 2010

(Zamčená)
19. dubna 2010 
Ahojte holky!
Je tu některá, která teď plánuje svatbu a zároveň už se rozkoukává po modrém koníkovi?
My se bereme 1. května a začali jsme mluvit o miminku...
3. led 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahojky jj já jse vdávám 20.6 ale mimi jsme řešily už dávno ale nedaří jse zatím :frowning2:((((
3. led 2009 ve 23:24  • Odpověz
Ahojte, my se budeme brát 5.4. a začínáme se snaži o miminko :slight_smile:
4. led 2009 v 01:32  • Odpověz
Ahoj holky my se budem brát 6.6.09 a já bych si miminko hrozně moc přála ale nedaří se mi přesvědčit přítele :frowning2:
4. led 2009 v 01:49  • Odpověz
A my se budeme brat v cervenci a na podzim bychom se chteli zacit snazit o mimi :slight_smile:
4. led 2009 v 09:33  • Odpověz
ahojte, my se bereme 25.7. a ze svatebni cesty snad dovezeme Tobikovi sestricku nebo brasku :grinning: :grinning: :grinning:
rennik,tak treba po svatbe povoli :slight_smile:
4. led 2009 v 09:52  • Odpověz
ahojky my se bereme 19.6.09 a potom se hned zacneme snazit :slight_smile:
4. led 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky všechny moc vám přeji aby vaše snaženíčko nemělo trnitou cestu a šlo vše hladce vím o čem mluvím takže všem moc držím pěstičky.
a jak jse těšíte na svatbu? :slight_smile: :slight_smile: já už tedka mám trému :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miska vy jse berete v pátek?
4. led 2009 v 11:42  • Odpověz
lucen, ja se tesim hrozne, prvni jsem myslela, ze se budu vdavat uz tehotna, ale napoprve nam to nevyslo, takze mimi odlozeno az po svatbe :grinning:
4. led 2009 ve 12:16  • Odpověz
Holky, já se vdávat nebudu (i když žádost o ruku se trošku rýsuje), mimi taky ještě nebude (i když bych moooc chtěla), ale chtěla bych být tady s vámi. Můžu???
4. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
foogy, jen pojd za nama :grinning: a v cem je problem? muz jeste nechce? :slight_smile:
4. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
majatob - dík
my měly téma, jenže všechny holky už jsou těhu nebo maminy a já tam zbyla sama, tak jsem hledala téma, kde jsou holčiny na začátku jako já.
4. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
jo taaak... :slight_smile: no ja su mamina uz taky :grinning:
4. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
a miminko bysme chtěli oba už moooc, ale začínáme podnikat, taže s ním chceme ještě počkat do roku 2010 :wink: a to jsem tady správně :slight_smile:
4. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
hm, to chapu :slight_smile:
koukam, ze ses z Havl. Brodu...primo odtam?
4. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
majatob - ale na koníka čas máš :wink: U nás holky nemají, pač mají ještě malinkatý miminečka, maximálně tří měsíční.

holky a vy se všechny letos vdáváte? My jsme s přítelem 3 roky a rok spolu bydlíme a teď jsem dozrála, že bych si ho strašně ráda vzala a tak jsem to jako nadhodila a teď je řada na něj, takže čekám, hihi :grinning: Myslela jsem, jestli nedostanu prstýnek k Vánocům - nedostala jsem, pak k výročí na Silvestra - nedostala jsem a tak teď ještě zbývá Valentýn - takže čekám, hihi :grinning: Kdo si počká, ten se dočká, ne???
4. led 2009 ve 12:46  • Odpověz
jj, Tobik je zlaticko samostatny...takze tu muzu v klidu sedet, obcas odskocim si s nim trochu pohrat... :slight_smile:
ja jsem byla o ruku pozadana po 7 mesicich chozeni (do te doby jsme se videli tak mozna 10x), po dalsim ctvrt roce jsem otehotnela (chtene) a letos se teda snad vezmem :grinning: :grinning: :grinning:
kolik ti je?
4. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
Foogy my jsme s přítelem už přes 5 let a od začátku spolu bydlíme :slight_smile: a rozhodly jsme se vzít přesně na 6 výročí a o mimi jse snažíme už skoro 3 roky a máme za sebou už 3 neuspěšné umělé oplodnění tedka jsi dám do svatby od IVF voraz a po svatbě jse dám zase do boje o miminko.
4. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
maja - tý jo, po tak krátké době? no, hold jste si souzení!!!!
maja - mně je 24 a jsem přímo z HB, ale už rok bydlím s přítelem asi 30 km odtud, postavil baráček, tak bydlíme v něm. ty to tady kolem znáš?
4. led 2009 ve 13:04  • Odpověz
foogy, muj muz odtamad pochazi, kousek od Chotebore :slight_smile: primo v Brodu jsem ale byla jen jednou nebo dvakrat... :grinning:
lucen, tak to moc drzim palecky aby se po svatbe podarilo...!!! :slight_smile:
4. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
lucen - tak to už jste spolu dlouho!!! Po svatbičce to pojede jedna radost, neboj!!!!!

holky a jak vás kluci požádali o ruku???

maja - tak to je kousek, do Chotěboře jsem jezdila na gyndu :wink:
4. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
foogy, znas Uhelnou Pribram? :slight_smile:
meli jsme nejaky divny obdobi a tak jsem nachystala vecer veceri pri svickach a ze si pak promluvime...no a po veceri me objal a ze neni o cem mluvit a jestli si ho vezmu :slight_smile: no a ja na to ze jo a bylo to :grinning: a tebe?
4. led 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahojky, my se bereme 27.6.09 a chceme se snažit o mimi. Dnes už vysazuju antikoncepci, aby si tělo trošku odpočinulo. Jsme spolu s přítelem už 10 let, tak doufám, že nám to výjde to mimi. Trochu se bojím, když slyším všude kolem, jak mají páry problémy otěhotnět.
4. led 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
Ahojte holky! Tak vidím, že vdávalek a snažilek je tady dost :slight_smile: To jsem ráda, že nejsem sama :slight_smile:
Kdesi jsem se dočetla, že se 3 měsíce před snažením má začít brát listovka... řešíte to nějak?
4. led 2009 v 16:34  • Odpověz
kali, nad tim jsem jeste nepremyslela, pred Tobikem jsem nic nebrala, to bylo takovy nahly rozhodnuti a ne planovani jak ted... :grinning: muze se listovka kdyz kojim? :sweat_smile:
4. led 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Lucen: na svatbu se zatím netěším, spíš se těším na to, až bude po ní :wink:

Foogy: jasně že tě bereme :slight_smile:

Kuratkol: taky jsem z toho nervózní :frowning2: Co když nám to nepude... Hodně známých má problémy... :frowning2: Mužík si to vůbec nepřipouští, když to nakousnu, tak mě jen usekne "ale co by to nešlo!!!" a je po diskuzi :frowning2: Naštěstí oba žijeme a stravujeme se docela zdravě (v rámci možností:slight_smile:) Pro jistotu jsem mu k Vánocům koupila balení CEM-M pro muže :slight_smile: Někde jsem se dočetla, že zlepšují výsledky spermiogramu :slight_smile:
4. led 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Majatob: Tak to nevím... ale je to vitamín, tak by to asi nemělo ničemu vadit... Nadbytek tělo když tak vyloučí v moči... tak asi jo...
4. led 2009 v 16:45  • Odpověz
maja - lepší je se zeptat mudra...
A v Uhel.Pří. jsem nebyla, ale vím o co jde...
a já ještě požádána o ruku nebyla, ale čekám.... hihi :grinning: tak doufám, že se dočkám!!!!

kali - ve starém tématu hodně holek otěhotnělo hned první měsíc po vysazení. Ty se chceš ještě čistit od HA? Jsou dva druhy holek - jedny se čistí, druhé ne a nikdo ti neřekne, co je správné a co ne. Co mudr., to názor. Mně teda můj říkal, že HA nevadí, že kolikrát holkám HA na měsíc nasazuje, aby otěhotněly.
4. led 2009 v 18:06  • Odpověz
Kali listovku klidně ber já baštím calibrum babyplan a v tom listovka je.
Holky jestli mužu poradit hlavně jse na to těhu neupínejte a v žádné případě jsi neříkejte že to nepujde nechte tomu prosto volný pruběh nebo s toho scvoknete.
Foogy u nás žádání nebylo mi jsme se tak nějak domluvily já na to nejsem já se těším až všechno bude za mnou :wink: měly jsme se brát už loni ale skrz IVF jsme to odložily na letošek
4. led 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Foogy: já HA neberu (ze zdravotních důvodů), ale vím, že holky měsíc po vysazení ještě používaly jinou anti.
Lucen: Babyplan mám taky v merku... asi ho koupím hned jak přůjdu zítra z práce :slight_smile: :wink: A neupínat se k mimi, no... snažím se to brát s rezervou, ale už teď se těším... A když vidím, jak má svědkyně chystá výbavičku a montuje postýlku...

U nás žádání bylo - takový to úplně oficiální :slight_smile:
4. led 2009 v 18:45  • Odpověz
ted se mi vybavilo jak jsme zasnoubeni oznamovali doma....bylo 1.4. a vsichni si jeste asi tyden mysleli, ze to byl april... :grinning: :grinning:
4. led 2009 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 13
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.