• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatba 2009, mimi 2010

(Zamčená)
19. dubna 2010 
autor
Dneska mám fakt blbej den :frowning2: Odřekla nám fotografka, tak musím vymyslet nějaký náhradní plán :frowning2:
Moc práce a všecno mě tu štve :frowning2:
11. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz
kali: no to fakt neni moc 20kc za kus .. a hlavne svatbu mas uz jen za 78 dni !! no tak to je za par .. ja uz bych mela nervy :slight_smile: zavidim ti .. snad se taky dockam :slight_smile:)

hele tak ja asi taky pujdu do pekarny -- kdyz to tak posloucham ... my jime stejne jen tmavy chleba a ten je celkem drahej tak si myslim ze by se to vyplatilo .. nebo to azdam vzdycky mame ..ta si pece chleba jest epo staru ..pekne v troube a rucne uhnacat :grinning:

ja mam zas dnes blbej den .. donutila jsem pritele aby dosel k doktorovi ( ma vysokej tlak , nejaky chabrus ledviny a porad ho boli hlava) a to byl teda boj .. jako chapu ze kazdej neread jde k doktorovi ale to co predvadi on to je teda neco :( .. no a samozrejme byl nejakej problem v metru a tak dorazil pozde a nemohl se tam dovolat tak jsme se trochu chytli :((

taky me to tu stve .. potrebovala bych nejako dovolenou :(
12. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
O dovolené mi ani nemluv, potřebovala bych ji jako sůl :wink:

Pekárna je fakt super vynález... už se nám zaplatila :grinning: Stejně sme vždycky kupovali jen tmavé a zrníčkové chleby... takže úspora ohromná :slight_smile: A hlavně, nerada nakupuju, tak to teď minimalizuju na 1-2x týdně, když nemusím kupovat pečivo :slight_smile:
12. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
no tak ja ji taky sezenu .. jaky mate znacky + typy ?? myslim ze pritel protestovat nebude :slight_smile:)
12. únor 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
My sme koupili Moulinex XXL a sme s ní naprosto spokojeni :slight_smile: Teď se vyrábí i s nástavcem na pečení bagetek :slight_smile:
Taky si holky chválí Etu Harmony a Domo B 3955 :wink: Podívej se na http://domacipekarny.dama.cz/ Tak jsou téměř vyčerpávající informace :slight_smile:
12. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
no tak to moc dekuji za radu .. hned to priteli preposlu :slight_smile:)
12. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Nemáš zač :wink:
12. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Zdarec holky!!!
Tak konečně je pátek, ale bohužel sem v práci až do zítřejšího poledne, tak si to tak nevychutnám :frowning2:
Furt shanim fotografa :frowning2: Příjde mi to strašně drahé :frowning2: Tak nevím :frowning2: Musíme to nějak rozseknout :frowning2:
Včera sem byla zase dělat zkušební tisk oznámení, tentokrát na papír s metalickým leskem a vypadá to fakt dobře :slight_smile: Teda až na ty detaily :slight_smile: :slight_smile: Už aby to bylo vyřešený :wink:
13. únor 2009 v 08:13  • Odpověz
dobry ranko ..

kali. to mas nejaky dlouhy sichty ne ?? to by me zabilo .. ja si ejste pamatuju jak jsem delala nocni na kardiologii .. a jeste ted mam husi kuzi :grinning:

sestra mela taky problem s fotografem .. prosimte jeden den to objednlaa a druhej ji volala slecna ze si neuvedomila ze ma v den svatby termin porodu :slight_smile:)

mish. kde jsi se ztratila ?? uz jsem te tu nevidela ani nepamatuju :(

uz se tesim na vikend .. pritel planuje nejakej vylet .. jeste mi nerekl jakej .. tak uvidime co vymysli :slight_smile:) nejakej tip ?
13. únor 2009 v 08:44  • Odpověz
dobré ránko,
já tu byla včera na šmíringu, ale nic jsem nenaklovala. Ráno jsem odvezli lamina na skříně a dneska jel přítel 400km do Nového Jičína, aby tam za 15 minut něco opravil klientovi na počítači a zase pojede zpátky, tomu se říká smysluplná práce.

Já mám tenhle týden doktorský, Kali ve středu jsem byla u homeopata, ke kterému chodím už x let a řešila jsem tam s ním moje MS cykly a padání vlasů a řas a on mi řekl, že to vypadá na sníženou fci štítný žlázy-že tomu odpovídá i nepravidelná MS :frowning2: dostala sjem bylinky a v dubnu na kontrolu, nevím nevím, snad se to srovná, nějaký hormony nechci!

chichi ted jsem se vrátila z kanclu, slavili jsme kolegyně syn udělal státnice, měla jsem 2dc šampána a jsem normálně lehce nametená a torchu se mi motá hlavinka :grinning: moc nepiju a ani jsem předtím moc nejedla
13. únor 2009 v 10:10  • Odpověz
já jsme totiž ten příspěvek měla rozepsaný, teda ale to je nepříjemný, asi si otevřu okno :angry:

kali já taky řešila fotografa, u nás je normální fotograf tak za 2.500-4000 (základní balíček-příjezd,obřad), žádnou hvězdu jsme nechtěla, dávat za fotky 10.000 jen proto abych měla profi..stejně je na webu publikovat nebudu tak co, nakonec nám to nafotí kamarád (obřad) a kamarádi(momentky atd), bude mi to stačit, ale kdybychom neměli nikoho kdo umí držet foták v ruce, tak bychom taky sháněli. POdle mě stačí klidně ten základní balíček a to by nemělo být tak drahé.

Ale můžu vám říct že šetříme na věcech, které stejně nechceme a svatba vyjde asi zatím na 60.000 a to nemám kameru, vizážistku, nehty, fotaka...nejvíc je za jídlo.

Jak to máte s prstýnky? Já chci bílé zlato, přítel bud to ne bo něco levnějšího a prstýnky by nás s donesením vlastního zlata vyšly oba na 4.800 cca-oba bílé zlato a v jednom je zirkon.

Ajko já mám taky domácí pekárnu a jsem moc spokojená, akorát nepeče s kypřícím práškem ale jen kynuté, nezjistila jsem si to dopředu :unamused: tak peču hlavně chleba ale i tak je to super
:dizzy_face:
13. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
a kam chodis k homeopatovi ?? ja bych taky chtela .. a pro pritele taky .. na tlak estli by neco nedoporucil .. pritel se brani praskum jak silenec ale ma tlak 150/100 takze neco s tim budem muset udelat :(

no sestra za fotografa platila 6000 a ty fotky teda nebyli nic moc .. jako ja na kazdy vypadala jak idiot .. a to jsme chteli spolecnou fotku s pritelem a oni nas nedokazali jednou vyfotit aniz bysme nemeli zavreny oci anebo se netvarili jak kreteni :(( takze nemame nic

no ja prstynky jeste neresila :grinning: ted mi pritel ukazoval nejakej snubak v casopise jestli by se mi libil :slight_smile:) tak treba uz se dockam :grinning:

hele a jak poznam ze pekarna pece na sypky drozdi nebo ne ?? je to nekde v navodech , ja bych chtela nejakou easy pekarnu .. jen nasypat a hula hop a chleba hotovej :slight_smile:)
13. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
no práve-u těch lepších zvučných jmen máš jistotu, že fotky budou nádherný, ale dát za foto 10 000 jako některý holky na beremese my trhá ruku i srdce, to radši pojedu na dovolenou nebo to projím :grinning: a u těch levnějších zas ty fotky můžou dopadnout jako kdyby je fotil kamarád, je to těžký no. My se navíc neradi fotíme, proto jsme na svatbě nechtěli mít cizího fotografa, protože před kamarádem se spíš uvolníme. Filmovat nás měl tátův kamarád, ale to jsme striktně odmítli, je nám to nepříjemné a beztak by se na to jenom prášilo.

Mě právě překvapilo, jak to vyjde levno..když teda máte vlastní zlato, já ho mám spoustu, příbuzný my pořád něco dávali, ačkoli to už 15 let nenosím...tak to zužitkuju, berou snad i zuby :grinning: :grinning:

ajko každá pekárna peče na droždí, o to celé je, já mám směsi z Lidlu-1kg za 35 Kč, dáš jenom vodu a půlku směsi+semínka (droždí je v tom), nebo od Labety-ta prodává směs se sypkým droždím k tomu za 30 Kč cca nebo pak jsou ještě směsi samotné a droždí si musíš dokoupit ale není prblém, od Dr. Oetkera stojí pár korun. Vlastní směsi jsem nemíchala zatím. Skoro každá peče na několik programů-světlý chleba, celozrnný, sladký, pak se to liší jen v tom, zda má program na marmeládu, nudle atd, já mám právě mOulinex a ta nemá program cake (bábovky atd, vše s kypřícím práškem), takže když sladký, jen kynutý, nebo navolit program hnětení a pak to upéct normálně v troubě. Zerovna na té dámě. cz jak posílala kali je u každé pekárny seznam programů, ale na sypké droždí peče opravdu každá.
13. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
ještě jsem ti chtěla říct, že můj přítel je na tom s doktorama úplně stejně. Má nemocný ledviny a močák, před 6 leti byl na operaci kvůli ledvinovému kamenu, ale dělá se mu tam pořád, písek atd. je to hrůza, stačí když si zasportuje nebo nějaký větší výkon a hned má bolesti a čůrá krev, k tomu má podělanou imuniut, nevím jestli to není od těch ledvin, vyleze z vany, chvilku zůstane jen tak neoblečenej a druhej den hned rýma :unamused: já proti němu nemarodila 4 roky...k MUDr, šel až když měl velký bolesti, ale namísto aby hledal co mu pomůže jinýho to nechává být, ale ted už ho to taky štve, pořád je unavenej, takže tam taky půjde znova, chodíme k MUDr. Marešovi do institutu celostní medicíny v Pze Ženské domovy u Anděla, ale vyšetření sotjí 800 a pak léky 200-300, spousta lidí to odsuzuje, ale já myslím že to může pomoct, mě už takhle vyléčil gyndu a připravil mě na operaci, ale to víš že nezmůže vše, třeba s mandlema jsem musel ana vytrhnutí, ale podstatný je to že léčí příčinu a ne jako klasická medicína následky.
13. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
pardon, že vám sem lezu, ale byla jsem tu před pár dny :slight_smile: a koukám, že je sháňka po fotografovi... my měli na svatbě fotografa ze Znojma - je to sice štreka, ale na vysočinu dojel, nafotil, vypálil v plný kvalitě na dvd, a ještě udělal web!!!! byl s námi asi od 11 do 4 do odpoledne a i s cestou si účtoval 2000.- :slight_smile:))) vtipný! a s fotkama jsme byli skopojený! :slight_smile:
13. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak to jo:slight_smile:, ve Znojmě jsou evidentně jiný ceny než v Středních Čechách a kolik by měla dát Kali v Pardubicích netusím..každopádně dík za tip a zase se stav :grinning:
13. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz
KALI poslala jsem ti to do IP i s tím webem...
tenhle fotograf myslím dojede všude, je to jen o domluvě! :slight_smile: :wink: za námi jel 100 km :slight_smile:
13. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
tož mi to nedá... tady je z BRMS je to jen taková malá ochutnávka...
http://www.beremese.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=2149067#navigator
13. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
naše - myslím jako jen ženich a nevěsta jsem tam nedávala, bo bysme tam byli moc poznat .))))
13. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
hele snad se nebudeš zlobit, ale já ti alba mrkla už jak jsi sem psala poprvé :slight_smile: fotky moc pěkné, takové barevné a svěží, i šaty se mi líbí, jednoduché a s bolerkem elegantní. Ani se ti nedivím, že by ses vdávala znova :wink:
13. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
to jsem právě chtěla napsat, že tam nevěsta není moc vidět, ale že výběr fotek byl asi záměr:slight_smile:
13. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
Mish :slight_smile: mě to samozřejmě nevadí... však je tu diskuse v podstatě je všechno co sem vložím věc veřejná :slight_smile:

ty šaty jsem si koupila... stály 4000.- :slight_smile: udělalo mi to radost, bo bych za půjčení dala určitě stejnou nebo vyšší částku... zkusila jsem je, sedly perfektně, tak nebylo co řešit... třeba až bude nějakej supr ples, tak je znovu obleču :slight_smile:
13. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
já bych čoveče za focení taky nechtěla dát 10 tisíc.. to je podle mě nehorázná pálka na pár hodinek práce...

ségra platila 4 tisíce a dostala právě fotky v kvalitě 10x15 cm a víc nic s tím udělat nemůže... :( a navíc si jich za tu cenu mohla vybrat jen 70... což je teda děs! paní fotografka se sice dělala s montážema a tkaovýma těma efektíkama - že fotka byla sépiová a kytka zůstala rudá, ale to dneska zmákne každej, kdo si na to stáhne na netu software... takže do toho bych nešla...
13. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
no já právě nechápu ty prosby"prosím nekopírujte fotky z našich alb" :slight_smile: jako kdyby to snad mělo nějaký efekt, ale fotky fakt pěkný, taky chceme svatbu venku, akorát že u nás to jede jak na běžícím pásu :slight_smile: , ale chtěli jsme to v Kladně, máme co chceme.
Ta cena je supr, já mám za půjčení 5.900,-, ale hlavně že jsem sehnala co jsem si představovala.
13. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
pálka to je, kamarád má všechny možný "skla" dohromady za 60 000, tak snad z toho něco vyčaruje kráááásnou nevěstu :slight_smile:
13. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
no holt jsem na webu a musím počítat s tím, že sem tam někdo něco může stáhnout a dát si to k sobě do alba... když se nad fotkou neukájí tak je mi to vcelku jedno :slight_smile:))) :wink: a když se nad ní ukájí tak o tom stejně nevím :slight_smile:

tady byla svatba fajn, bo jsme měli celej penzionek pro sebe, takže nic nespěchalo, všechno bylo v klidu a nikdo další nestál řadu na obřad...
já jsem z vysočiny, muž z kolína a bydlíme v pze... další blízká rodina (manžovi rodiče jsou rozvedení) je v brně, takže jsem stejně potřebovali něco, kde všichni v klidu a míru přespí :slight_smile: v praze bysme se nedoplatili, tak jsem šla tak trochu směr rodná hrouda - i když 40 km od rodiště...

našim se to místo teda vůbec nelíbilo, ale my byli naprosto spokojený.. .kdyby ještě vyšlo počásko a mohlo se venku rožnit, tak by to byla pecka .) ale i tak má člověk na co vzpomínat...

program jsme měli dosti nabitej, měli jsme i turnaj ve fotbálku, do kterýho se zapojili krom dědy všichni :slight_smile:)) no paráda! vtipná tombola, karaoke párty .))) tak a zase na mě padla nostalgie .)))) :grinning:
13. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
no to určitě MISH... když takhle fotí kamarád, tak je to fajn! :slight_smile: :wink:
13. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
proč se to vašim nelíbilo? Chtěli radši něco víc ofiko? My jsme oba kladeňáci včetně převážné části rodiny, tak byla volba jasná, aspoň že před námi žádný obřad není, potom to holt urychlíme :slight_smile: zahrada je velká dost.
Moje mamka zase protestovala že nebude oběd s rodinou, ale rovnou rautík pro všechny, nechci aby se kamarádi vraceli na pár hodin domů nebo se courali po našem krásném městě a pak zas jeli na party, jinak zatím všechno skousla :slight_smile:
Přítel taky rád fotí, ale už má ode mě zákaz něco kupovat, to bylo pořád objektiv na broučky, objektiv na panoramata, filtr..na dovolený přítel nese batoh a já brašnu s tímhle nádobím, taková zodpovědnost, co kdybych zakopla a upadla s tím, že jo? Dost často stavíme, což mi zase vyhovuje :grinning: a střídáme a měníme objektivy podle toho jaký je světlo a co se fotí..zatím do ale nedošlo do té fáze jako jeden kluk v NOrsku, který měl tu tašku na fotáky tak velkou, že se mu tam vešel už jen rohlík a při všech výletech došel tak do půlky bo to nestíhal vymě'ňovat..
13. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Zdar holky!

Hehen: díky za tip :slight_smile: Zatím všechno co sem našla bylo kolem 5000 Kč, jeden dokonce 8000 Kč :frowning2:

Mish: To s tou štítnicí je teda na prd... nechej si odebrat kreva na TSH, T3, T4, fT4, fT3 a taky na anti-TG, anti-TPO. To ti řekne o stavu štítné žlázy...

Prstýnky máme vyhlédnuté z bílého zlata... Takové jednoduché, oba za 6600,-
13. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Taky teď uvažujem, že bysme pooprosili kamaráda, aby nám to odfotil :wink: Jenom nevím, jestli to zvládne, fotí spíš kytky a hory...
13. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.