• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatba 2009, mimi 2010

(Zamčená)
19. dubna 2010 
kali, nevíš jestli si tu krev můžu nechat vzít sama (a případně za to zaplatit) nebo musím mít doporučení od obvodní doktorky a jít nejdřív na endokrinologii?
13. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz
kali to by podle mě bylo v pohodě-jestli fotí kytky, zvládne v pohodě detaily (obličej, skleničky atd) a hory-to máš zase fotky z dálky a takové ty vepředu ostré, vzadu rozmazané, měli byste to zadarmo a jistotu, že opravdu přijde :wink: ale zase si neužije obřad, no promyslete to
13. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
Mish já jsem taky úchyl na focení... teď jsme pořídili krásnou zrcadlovečku a tyhle sklíčka co má přítel, bych brala taky :slight_smile:)) zatím se třepu na superširokoúhlej objektiv .) a pak teprve dojde na makro :slight_smile:))

Kali kamaráda se zeptej jestli se na to cejtí... přeci jen fotit svatbu není žádná prča, bo to není jako dlouhosáhle všechno na foťáku nastavovat a 100x zkoušet... ale je to frkot.. jakmile propásne moment, tak už další šance neexistuje... je to pro takovýho člověka co na to není zvyklej pak docela stres a pokud jsou aspoň nějaký zkušenosti - třeba z oslav, blahopřání, předávání něčeho - tak je to velká výhoda... :slight_smile:

ale kvalitní foťák a dobrý oko je napůl výhra! a když si to předtím na někom cvičně odzkouší... :slight_smile: tak to bude v pohodě :slight_smile:

na odběr na štítnici jsem teď byla taky... doporučila mi to obvodačka alébrž výsledky nevím..
13. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
mno nic. pádím nevěsty .) :wink: mějte fajn víkend! :dizzy_face:
13. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
ježiš tak to byste si rozuměli, makro je u nás docela frekventovaný slovo :grinning:

hehe to je fakt, že nesmí zaspat, kamarád si kupoval nějaký filtr nebo já nevím co, a právě že s tím udělá fotky krásný nablízko i na dálku i s nějakým základním sklem, tak uvidíme.

Tak snad ti výsledky dobře dopadnou, snažilko, předpokldám že to s tím má souvislost :wink:
13. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
Určitě si to můžeš nechat nabrat sama a zaplatit si to, ale je to dost drahé :frowning2: Zajdi k obvoďačce a ta ti to nechá nabrat... Na endo určitě doporučení nepotřebuješ, ale raděj si tam předem zavolej...
13. únor 2009 v 15:16  • Odpověz
holky tohle jsem objevila... vkládám jen tak pro inspiraci .)

http://www.fler.cz/zbozi?id=1442

MISH u mě to má souvislost s jinýma zdravotním problémem :slight_smile: bo mám ICHS a tak pro jistotu udělala obvoďačka i test na ŠŽ bo to s tím teoooreticky může mít souvislost... můj kardiolog si to sice nemyslí, ale tak když je moje dr. taková snaživka, tak proč né že jo :slight_smile:)))
13. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz
čauky
fler znám, kamarádka tam má vyhlídlé svatební šaty :slight_smile: je tam spousta pěkných věcí.

Kde jste? Jak se máte po víkendu? Co Valentýnek? My ho úspěšně ignorovali jako každý rok :grinning: jeli jsme s našima a přítelem tříhodinovku spinningu a pak šli k nim na večeři, mamka prý jestli něpotřebuju něco vyprat, at ti přinesu..je to od ním fakt milé, od té doby co jsem se odstěhovala má ještě větší tendence o mě pečovat :slight_smile: a v neděli jsem čistila parkety (8 hodin), takže Ajko filety stále čekají na svou příležitost v mrazáku :grinning: bo jsem poněkud nestíhala.
Jsem zas tak vytočená! Byla jsem domluvená s přítelovou sestrou že mi v neděli půjde pomoct s parketama, mluvily jsme o tom naposledy ve čtvrtek..a v neděli mi řekla, že je jí špatně, že má migrénu a musí být odpoledne v Pze, ale že hned jak přijede tam půjde za mnou..tak jsem myslela třeba že kvůli škole..ale jak jsem se později dověděla, byla tam s kamarádama na nějaký akci, kterou mohla klidně odříct když už byla domluvená se mnou, ale to by se jí muselo chtít, že jo. Přijela až v půl desátý večer, takže jsem to tam dělala všechno sama chjo..prý to neudělala schválně, ale já jí teda vůbec nevěřím. Přítel říkal , že jsem to od ní měla čekat, jenže já jsem taková že si pořád myslím, že „jak já k tobě tak ty ke mně“ a ono evidentně ne.
16. únor 2009 v 10:18  • Odpověz
nazdarek .. to je teda pocasko :angry: jsem prijela o 1,5 hod pozde do prace :(

hele my taky ignorujem valentyna :slight_smile:) jako prijde mi to trapny .. slavit jak na povel a dokazovat si jak se milujem .. to to vic ocenim kdyz si to ukazujem prubezne po cely rok :dizzy_face:

chudero .. 8hod drhnout parkety :(( .. to sis teda moc neodpocinula pres vikend .. to se ani nedivim ze jsi nevarila .. ta pritelova sestra je fakt husta .. ze ji to neni blby .. to je fakt vrchol .. nemam rada vychcanky .. a to mi prijde ze presne to je pritelova sestra :( ach jo nektery lidi jso fakt hrozny ..

pritele kamarad ma cerstve mimi ( kdyz bylo jeste v brichu tak rikal ze jeji dite jeji problem a ze proc to potkalo zrovna jeho a hrozne vyvadel / ated prebaluje , chova, je mimo - tak to pritel zacal vnimat taky trochu jinak ..diky bohu ) .. asi tyden .. tak se na nej pojedeme podivat .. a ponynat si ho ..dokonce to navrhnul sam pritel ..coz se docela divim .. a v nedeli u nas byla sestrenice se 7mi mesicni dcerkou a pritel taky byl nejak namekko z ni :slight_smile:) tak treba se dockam pokroku .. :grinning: cely vikend "otravoval" ze rodi pepika .. to obnaselo to ze se mi nohy snazil narvat az za hlavu a "hopsal" mi po brise .. asi se zblaznil :grinning: ale taky rikal ze uz si to rozmyslel ze u porodu bude ( to zasadne odmital )

co u vas jinak noveho ??
16. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Čau holky!
Při pondělku :slight_smile:

Helen, díky za odkaz, to neznám, okouknu :slight_smile:

O víkendu sem testovala mufinky od Vitany a 100% úspěch :slight_smile: Sežrali sme je během chvilky :slight_smile: Jdu si přidat do seznamu svatebních darů tu formu na mufinky :grinning: Sme nadšení :grinning:

Ajko! To se teda přítel dobře nadchnul :grinning:

Ve středu jedu do Práglu... poraďte, kam se mám zastavit na nějaké zajímavé serepetečky na svatbu??? budu na Ruské a hotel na Budějovické :slight_smile:
16. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz
my taky tvrdli na Evropský docela dlouho :unamused: u sestřenice v Anglii když napadne 5 cm sněhu tak jim už kolabuje doprava ,nejsou na to zvyklý.

Teda Ajko přítel je docela číslo, už ho vidím jak ti rodí imaginárního Pepíka :grinning: :grinning: mě zase přítel když je mi smutno tancuje nahej v obýváku a já z toho nemůžu, vždycky se skácím pod stůl, ty jeho pohyby a k tomu bimbající..no nic :grinning: zabírá to spolehlivě :slight_smile: . JInak přítel u porodu bude, protože já sama mezi bílý dlaždičky nikam nejdu. Nic proti tomu naštěstí nemá, myslím že to ty dva spíš spojí než že bych se mu zošklivila tím, že uvidí, že tím dole se taky rodí děti :wink:
Každopádně ten jeho kamarád asi není moc vyzrálej, chudák holka. Aspoň že se má trochu k tomu dítěti a snad se to zlepší.

S tou sestrou já taky nechápu, bylo by mi to trapný, že bych se vrátila domů se sklopenýma ušima a ona je naprosto v pohodě. Takže sjems e rozhodla že navzdory předchozí dohodě si budeme žehlit každá svoje, protože jsem žehlila naposledy a od té doby tam leží další hromada netknutá , evidentně čeká na mě, a po včerejšku opravdu nemám náladu jí žehlit kalhotky! :rolling_eyes:
16. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahoj Kali, zrovna jsem chtěla napsat, že jsi nějaká pracovitá :grinning:
Ať žijou muffiny!
16. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
Kali a co sháníš? Já teda vůbec nevím co ti v Praze poradit, hlavně by tě to asi levněji vyšlo přes net...
16. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Mish: no jo chtěla bych něco asi hlavně na krk... nějakou bižu... jinak už mám všechno docela pořešený...
Dokonce aj nového fotografa máme :grinning: A on má dokonce radost z toho, že nás bude fotit :grinning: Už nám vybírá aj svatební dar :grinning:
16. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Mish: Máš nějkou novou fotečku :slight_smile: Sem tě málem nepoznala :grinning:
16. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
Kali tak máš další balvan z krku :slight_smile:, a to je ten fotograf tak empatický a štědrý nebo se s ním znáte nějak blíž :grinning:
Já mám bižu přímo z toho svatebního salonu odkud mám šaty, za náušnice, náramek a cosi na krk jsem platila asi 340, takže spokojenost. V salonech jsi nic nesehnala? A v jakém stylu by to mělo být? Já bych ti poradila asi svatební salon nebo pak mají bižu v těch obchodních centrech, jmenuje se to Diva nebo i jinak, ale tam mají spíš barevné korále než jemnou bižu..
hele a ted koukám, já jezdím přes Ruskou do práce :slight_smile: Je to Ruská v Pze 10? Tam to máš kousek na Vinohrady a tam je salonů, asi 4 blízko sebe, chceš poslat odkazy?
16. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Mish: Jo jo, ten fotograf je starý rodinný přítel... Fotil už moje rodiče na svatbě :slight_smile:

Jo a je to Ruský na Praze 10 :slight_smile: V salónech sem sice sehnala hezké věci, ale v bílé.... a já sem to chtěla ve světle modré... :frowning2: Už sem nakontaktovala aj kámošku, co bývá v Práglu, tak mi snad taky něco poradí :slight_smile:
16. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak to bys měla nejlepší jet tramvají z Ruské na náměstí Míru (tram. č. 22 a možná i jiné, můžu ti to zjistit)-tam je metro, a hned 2. zastávka (Nám. Míru,Jiřího z Poděbrad, FLORA)-na Floře bys vystoupila a hned u výlezu z metra je vstup do obchodního centra palác Flora a tam mají dva takové obchůdky- Bijou Bijou a Diva, určitě by sis tam vybrala, nepřeberné množství korálů a korálků, dlouhé, krátké, jemné i masivní ve všech barvách :slight_smile:
na té Budějovické nevím, to je na druhém konci Prahy.
16. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz
ajka nám asi někde zapadala sněhem... :grinning:
16. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
ajka malem v praci prisla o rozum :grinning: dnes to bylo teda sileny :slight_smile:)

uz letim domu ..zitra neco pisnu :grinning:

hezky vecer
16. únor 2009 v 17:21  • Odpověz
holky teda vy jste asi všechny ulehly k zimnímu spánku, ne? :sweat_smile:

Kali užij si výlet a pořádně provětrej peněženku :grinning:
17. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Mish: Díky, doufám, že snad něco pořídím :slight_smile: Floru určitě zkusíme :slight_smile:
Dneska sme měli adrenalinové ráno :frowning2: Mužík mě vzbudil s tím, že ho bolí břicho, má průjem a že měl krev ve stolici. No tak sem docela zpanikařila a valili sme na pohotovost... Prý je to "jen" nějaká drsnější gastroenteritida, tak že to snad bude dobré... Ale ty šoky po ránu... :frowning2:
A to zítra mizím do Práglu a on měl jet od zítřka na lyže... Tak nevím, jestli vůbec někam pojede :frowning2:

Mějte se líp než já :slight_smile:
17. únor 2009 v 16:48  • Odpověz
Kali...to věřím, já mám šok po ránu jen z toho že vstávám a musím se najednou rychle hýbat, natož ještě duchaplně něco řešit. Tak hlavně že se to podchytilo v počátku. On teda něco špatného snědl? :unamused:
A mít se budeš dobře, uvidíš že v Praze seženeš něco na svatbičku i bolestné pro manžela :slight_smile:
18. únor 2009 v 09:01  • Odpověz
kali.. gastroenteritida nejni nic prijemneho .. takze pritele fakt lituju :( no ale snad se vykuriruje aby stihl jeste ty lyze .. a kdyz ne tak si ho aspon doma uzijes a nebude se ti po nem styskat :grinning:

hele ja jsem ted v praci nejak busy .. meli jsme tu delegaci z rakouska takze to tu nebyla zadna sranda :rolling_eyes:

no jinak u nas nic novyho .. my mame ted tulikovaci :slight_smile:) celou noc na me pritel visi :grinning: takze si uzivam nez ho to zas prestane bavit :slight_smile:) ale diky vam jsem si snim promluvila a ted je to super .. takze jeste jednou diky
18. únor 2009 v 09:34  • Odpověz
ajko že by chlapa přestalo bavit tulíkování se mi nechce věřit, přijde mi že maj v mozku (nebo jinde) nějaký extra sensitivní čidlo který se vůbec nevypíná :grinning:

tak by z toho mohl být časem nějaký Pepík ne? :grinning:
18. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
no to taky doufam ..ale nejdriv svatba a pak pepik :grinning:
18. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
ted si me zavolal sef a ze pry na kdy pepika planujem .. tak jsem se zacala smat ..a on ze to mysli vazne .. ze uz naplanovali ze kdyz nebudu chtit byt na materske tak muzu brat pepika s sebou do prace ..coz je super ..pac ja nechci byt doma 3 roky ..takze tak po roce bych sla zept do prace :grinning:
18. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
to máš super, to já doufám že se šéfovi neprovalí že chystám svatbu :unamused: tajně doufám že by mi šlo změnit smlouvu na neurčito a takhle nevím jak by to dopadlo..on je takovej křivák zamindrákovanej
18. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Holky, díky za podporu... Ani nevím jestli mužík něco špatného snědl... asi ne, jedli sme to samé :confounded:

V Práglu sem sehnala bižu na krk, ale ještě musím nějak pořešit naušničky, ty k tomu nebyly :frowning2:

Se smlouvama je to na houby :frowning2: Taky sem čekala, než dostanu na neurčito a dočkala sem se až po dvou letech. A taky sem tutlala svatbu, co to šlo, ale šéfka se to stejně domákla, ale na kurz mě poslala, to sem měla strach, že mě nepošle, když se to dozví :wink:
23. únor 2009 v 18:55  • Odpověz
Kali já jsem jako zástup za MD, končí mi smlouva za dva roky a to mi bude 28 :unamused: Šla jsem sem, protože jsem chtěla a samozřejmě s výhledem na možnou změnu, tak uvidíme. Odcházet a zase někde jinde si zvykat se mi ale moc nechce, byt mě to tu někdy pěkně štve.

Kde jsi teda nakonec nakoupila? Aspoň že máš něco :slight_smile: Já se budu muset stavit v tom salonu a vlízt si znova do šatů, abych věděla, jak vysoký podpatek je potřeba k šatům a mohla začít shánět boty. Na jaře tam naženu milého a budeme řešit jeho oblečení, asi radši až po dobrém obědě :grinning: aby tam moc nezlobil.

Ajko jste pořád v obležení Rakušanů?
24. únor 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.