• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatba 2009, mimi 2010

(Zamčená)
19. dubna 2010 
autor
Mish: Tak to je na houby s tím zástupem za MD. První rok sem to tak taky měla, ale přešla sem na jiné oddělení a najednou to šlo :wink:

Koupila sem to v nějakém velkém obchoďáku v centru, už si nepamatuju, jak se to jmenovalo :frowning2:

A přítel si bude oblek půjčovat?
24. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
Kali nechci sem psát veřejně, kde pracuju, ale není vždy lehké se tam dostat. Je to státní správa a tak docela hodně penez za málo práce a k tomu další výhody.Navíc z mého původního zaměstnání jsme chtěla rychle pryč a tohle byl hned první pohovor, který mi vyšel, takže jsme nemusela plincat dovolenou na další. Taky jsem si říkala, že se mi tady třeba ani nebude líbit a třeba stejně odejdu, což jsem už asi dvakrát chtěla udělat. Ale ted mám vlastní kancl a jsem spokojená, před svatbou odcházet nechci, protože ted zařizujeme i bydlení a tak každá kačka dobrá. Když nastoupím do nové práce tak mi během zkušebky nedají osobní ohodnocení a to dělá cca 4 000.Ale nějak to budu muset vyřešit :unamused:

Přítel asi oblek mít nebude :grinning: On je takový přírodní člověk-rád se obléká do outdoorového oblečení, v létě jezdí na jachtu na moře, do obleku ho nedostanu a ani si ho v něm neumím představit :grinning: Světlý se mi nelíbí a tmavý mi přijde na svatbu smutný. Takže nejspíš jen koupíme rozhalenku a někde kalhoty a slušné boty a bude :grinning:
24. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Mish: Jasně, tak to chápu... :wink: Dobrých míst zase tolik není :wink: Však ty to nějak vřešíš :slight_smile:

Rozhalenka a kalhoty sou fajn plán :slight_smile: U nás to vyřeší oblek z promoce :slight_smile: Sice černý, ale stejně myslím, že hned po obřadu ho sundá :slight_smile: Tak té tmavé zase tolik nebude :slight_smile:
24. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz
Však už se těším na fotky ze svatby :grinning:
24. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
no ze sparu jsem se akorat uttrhla ale jen do patku ..to nas zas ceka audit .. a jeste pracovni vikend .. doufam ze to jeste zrusej , protoze bych dva tydny v kuse asi nevydrzela :(

mish : souhlasim .. pokud se neciti v obleku , nenutit ! hlavne by si to ti dva meli uzit , ze ?? a ne se skrtit v obleku :grinning:

kali: preju aby to vse vyslo , vse urcite suprove nachystas

a ja se tu snad brzy zas ukazu .. az se trosku seberu
24. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
ajko máš IP.

Holky tak jsme to dneska dostala, 43. den. Úspěch, že :unamused: aspoň mi už zmizely pupence z čela. Přítel mi říká "ty moje puberťačko", asi si kvůli němu začnu česat dva culíky, ať to má opravdu grády :grinning:
25. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
mish mas IP
25. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Mish: Tak to gratuluju :frowning2: To je teda dobrý skóre 43. den :frowning2: Ty dva culíky sou fajn nápad :slight_smile:
25. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
no, 23.3 jdu na gyndu na cytologii, tak mu to povím a jsem zvědavá. CHtěla bych vyšetření taky kvůli těm vlasům a tak. Kali a u tebe v pohodě, když to reguluješ léky na ŠZ a na tu trombofilii?

Kali ale lepší než nic ne, nějak utěšit se musím. Aspoň to mám pravidelně, když už takhle.

Holky dneska mě bylo tak zle, zvracela jsem, pořád se mi motala hlava a pěkně mě bolelo břicho a záda, zabral mi až druhý nurofen :frowning2: bléééé. Ted jsu na kafe s kaamrádkou, už je mi lépe. Večer zkusím palačinky, mám nový mixér :dizzy_face:

Ajko kdybys měla náladu, tak se tu stav, je tu bez tebe smutno :slight_smile: Písnu ti více zítra.
25. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
Tak uvidíš, co na to řekne MUDr. :wink: Já to mám taky každej měsíc na dlouhý lokte, ale většinou se vlezu do 35 dní... Ale jednou už sem byla i na 76 dnech :slight_smile: A to sem to stejně pak dostala díky vyvolávací injekci :slight_smile:
Ty léky na štítnou ještě nemám pořádně nastavený, takže úplně v klidu a pořádku to ještě není :frowning2: A na trombofilii nic neberu, to budu brát až v těhotenství :frowning2:
25. únor 2009 v 19:11  • Odpověz
no jo, dneska naštěstí medicína už umí zázraky :slight_smile:

a na co se čeká, ještě na nějaké výsledky testů, že je nemáš nastavené?
26. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
No, čeká??? Prostě beru nějakou dávku a sledujeme, jak se mění hladiny hormonů a jak se cítím... Pak du na kontrolu a zase dávku změníme... A tak furt dokola... až to bude úplně stabilní :wink:
27. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Čau holky!
Už máme doma oznámení :grinning: Hurrrráááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
Ahojte holky!!!
Mish kdepak si???

Copak tu není žádná, u které vrcholí přípravy na svatbu a přitom už se těší na miminko??? :frowning2:
5. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
myslím na vás každý den, ale nestíhám psát. Buď je frmol nebo nejsem v práci. Kali to je dobře, další položka odškrtnuta :grinning: . Nechceš sem dát odkaz na album, at to nemusím hledat na beremese, pokud tam máš fotku oznámka?
Jinak já byla v úterý odpoledne v salonu, rovnou jsem si koupila podprdu k šatům a BOTY :dizzy_face: z těch mám opravdu radost, protože mi odpadá běhání po Praze. Paní měla katalog (a boty na vyzkoušení kvůli podpatku a velikosti), takže jsem si je objednala. Měla na výběr 36-41, asi v 8mi barvách a s různým "povrchem"-hladké, vzorované..v základu za 1000 a k tomu bylo možné doobjednat kamínky, mašličky a podobné blbosti, to jsem nechtěla. Tak mám přesně ty v odstínu šatů. Domlouvali jsme se pak na kytky a koláčky atd, je super, že je vše na jednom místě. Budu od nich brát i košíčky na koláčky. Jeden stojí 3.50, na netu ho mají za 7Kč. Vzali bychom bílé a něco na ně nakreslili temperama, asi T+B. JInak mám problém s domluvou v té hospodě, tak je paní trochu popohnala a já se tam pak ještě stavila, měli by mi poslat cenovou kalkulaci rautu. Jako nestačila jsem se divit, píšu si rozpočet s tím co jsme platili a co platit budeme, a základ (šaty, kytky, dorty atd) máme za 32.000. Včetně poplatků a hudby na obřad (8 000). A to prosím nebudu platit foto, líčení, jmenovky, oznámko udělá kamarádka grafička za lepší cenu. Hrozně to naskakuje :unamused:Takže musíme protřídit seznma hostů, protože už ted je jich celkem i s rodinou cca 60, což vychází na 30.000 (jídlo) bez pití..chjo..tak abysme se vešli do plánovaných 60-70 000.
Máme objednané prstýnky, nakonec z oceli za 2 000 :angry:, přijdou za měsíc.
Dnes budu ještě objednávat domů akvárko, 300 litrů. Přítel je opět na školení tak jsem se "švagrovou" sama doma :rolling_eyes:
POčkej, až se v květnu vdáš, tak už tu zbydu sama a budu si psát sama se sebou :grinning:
5. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz
tak už jsem se jukla do albika..s těma vývazkama jsi dobrá, mě by asi kleplo do pěti minut něco takovýho tvořit :grinning: dostanou myrty a konec šmitec.
Koukám že to máš všechno laděné do modra :slight_smile: Já chci jen decentní výzdobu na raut do medové barvy a jinak jsme to neřešili. Jenom ženicha a družičky nějak sladím se mnou, radši bych kdyby měly šatky pastelové barvy než bílé, moc se mi to nelíbí.
5. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
mish : jeste jsem tu preci ja :sunglasses: myslim ze jedinej kdo si tu pak bude psat sam budu ja :grinning:

no mas toho zarizenyho celkem dost .. to neni mozny ze to takhle naskakuje ... segra mela takovejch zbytecnosti a nasi platili 50 000 .. je pravda ze piti platili zenichovi rodice .. no ale stejne .. nevim jestli si treba sestra neco neplatila sama teda ale stejne

na co takovy monstrozni akvarko ? :grinning: sestra si koupila taky rybicku .. a to je strasna blbka :slight_smile:) jak ji tam segra dala ten privod vzduchu ( nebo proste to jak dela bublinky) tak ona k tomu vzdycky priplave a najednou do toho skoci a ono ji to odmrsti ze sebou placne o sklo atvarka na druhy strane :grinning: je legracni ji pozorovat

ja byla taky uplne ko .. v praci od nevidim do nevidim .. parkrat jsem sla domu dokonce az v pulnoci !! a kdyz uz jsem dorazila domu nejak normalne tak zas varit , prat,zehlit abysme meli vubec co na sebe a do pusy .) no hruza no tak doufam ze jste me nezavrhli kdyz jsme tady tak dlouho nebyla :confounded:
5. bře 2009 v 15:23  • Odpověz
ahooooj :slight_smile:
Ajko-to bude taková druhá vana :grinning:
šaty Marcipán Lidice 5900 zaplacena záloha 1000
poplatek za obřad město Kladno 1000 placeno
poplatek za zahradu Kladenské divadélko 3200 placeno
bižu k šatům Marcipán Lidice 300 placeno
jídlo U Bečvářů Buštěhrad
pití U Bečvářů Buštěhrad
košíčky na koláčky Marcipán Lidice 200
hudební doprovod k obřadu Musica Festiva di Praga, pí. Plachá 4000
kytky, myrty, výzdoba aut a restaurace Marcipán Lidice, p. Kohoutová 3000
prstýnky ocelové šperky Slaný 2000 bude placeno v březnu
Bolda rozhalenka, kalhoty, boty 3000
boty Marcipán Lidice 1000 bude placeno v březnu
pronájem hospody U Bečvářů Buštěhrad 4000 ASI PLATIT NEBUDEME
oznámko Zuzka reklamka 800
fotograf Pavel a bratranec Jakub, ostatní 0 0
kadeřnice Zuzka - Velká Dobrá 1000
dorty 5ks Dolce Vita Kladno 1500
svatební koláčky Učňovská cukrárna/Venezia 2000
občerstvení před obřadem 1500
občerstvení po obřadu 1500 NEMUSÍ BÝT
svoz a odvoz svatebčanů taxi
podprsenka k šatům Marcipán Lidice 720 bude placeno v březnu

neplacené ceny jsou odhadní
5. bře 2009 v 16:11  • Odpověz
ježiš co jsem to udělala :grinning: , jsem nějak blbě klepla, chtěla jsem to upravit než to pošlu...no prostě to tak vychází :unamused:
holky musím bežet, jdu na spinning a upéct babičce chleba v pekárně. Nějaká babka od nich z patra se vytahuje, že už ho ochutnala a moje babča je z toho celá špatná. Tak jí upeču selský se šunkou, aby to svýma umělýma zubama rozkousala.
5. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
ahoj..no já si říkala tu pětistovečka, tu tisícovečka a najednou to hodilo takovou sumu. I jsem to přepočítávala na kalkulačce a bohužel-Excell nelže :angry:
Ajko sestře svatbu platili rodiče celou? :confused: To bych asi nechtěla, at jedou radši na dovolenou, když se o mě starali celý život..
S tou rybkou je to dobrý :slight_smile: Když s eu mě asi před 4mi lety začal rozvíjet bio pud, zatoužila jsem po společné rybičce v kulatém akvárku, o kterou se budeme společně starat :dizzy_face: , ach ach. Ale pán ze zveráku nám rozmlluvil, že by se to špatně čistilo, a at si koupíme klasický obdélníkový malý. Začli jsme tím a skončili třema 80litorvýma :slight_smile:
Přítel chce jedno velký. Uvažovali jsme o koupi rohovýho, ale vyjde draho a má horší rozložení na podlahu (máme palubky), tak koupíme obdélníkový. Přes akvárko bude stolek a na něm telka nebo monitor, ještě nevíme.
6. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Mish: tak vidím, že to máš pěkně rozjeté :grinning:

Náš předpokládaný rozpočet snad zkončí na 120 tisících :frowning2: Je to strašná částka :frowning2: Ale co už :slight_smile:
12. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
nazdarek .. tak yna vas myslim kudy chodim ..
ja jsem ted nejak ko .. mame toho strasne v praci .. ted vcera jsme tady meli pozdvizeni ze jednoho kolegu vyhodili na hodinu.. udelal nejakej prusvih za 400 000 a 250 000 mu chteli strhavat z paltu ze by mu dali jen zivotni minimum.takze on plakal u reditele a dnes uz neprisel a ja ted musim delat praci za nej a nejak nestiham ..
doma je to celkem ok .. vse pri starem .. koupila jsem pepikovi dalsi overalky :slight_smile:) jeden duhovej a druhej kravickovej .))
jak pokracuji pripravy na svatby ????
17. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
holky holky .. je mi trapny si tu zase stezovat , ale nikomu jinymu to rict nemuzu , kdy ja budu mit konecne klid .. vcera mi pritel oznamil ze pojede na 2mesice do afriky ,chce s kamaradem projet celou afriku , ze pry si potrebuje procistit hlavu . No tak nevim co si o tom mam myslet . Nikdy jsme bez sebe nebyli dyl jak 3 tydny a to uz byla krize tak si dost dobre nedovedu predstavit ze bez nej budu dva mesice a to jeste kdyz bude v africe , kde budu trnout strachy aby se mu neco nestalo a bude bez signalu .. nevim nevim .. jestli se mnou neni spokojenej a potrebuje si to srovnat v hlave .. myslim ze to dava i smysl ted kdyz si vezmu jak reagoval na mimi a na svatbu .
proste si porad pripadam jak na druhy koleji ..

no a jak to jde s pripravama ?? kali ty uz to mas za par vid ???

koupila jsem pekarnu na chleba !!! bajecne !!!

ozvete se .. chybite mi
22. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
ahoj ajko já sem sice na jiným tématku ale aspon tu nebudeš sama!svatbu sme měli minulý rok a mimčo se snažíme metodou umělého oplednění a snad by se mohlo zadařit aby se narodilo v roce 2010!
k tomu co píšeš,vy už ste zasnoubení a máte mít svatbu kdy??a svatbu si chtěla převážně ty nebo tě on požádal o ruku nebo jak ste k tomu došli?víš nepříjde mi moc normální že se chce chlap někam takhle vydat ale psala jsi že ste bez sebe byli i 3týdny tak ste zvyklí být od sebe dýl,to musíš vědět hlavně ty jestli je to u něj normální jezdit pryč nebo je to překvapivé.
22. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
mám totiž kamarádku co její manža jezdí na hodně dlouho pryč s kamarádem k moři na ryby tak ji by tohle nepřekvapilo mě třeba jo protože sem bez manži dýl jak 3dny nebyla!každá sme zvyklá na něco jiného
22. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
holky jak si čtu to jak plánujete svatbu je to super já mám po svatbě 6měsíců a děsně to letí!bude vám pak líto že je ten den za váma ikdyž k vůli tomu jednomu dnu budete mít nervy půl roku já teda měla!měli sme 6ý lidí a je to na cvokhaus!!!!
22. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
nazdáááár!
Já sem vždy koukla, :grinning: ale téma bylo asi vzadu, tak jsem myslela, že jste se všechny (všechny 2 :grinning: ) ztratily.

Sukubko vítej, krásná nevěsta a takový lapálie, mě by asi švihlo :unamused: Držím moc palce, at se zadaří, musí to být nápor na psychiku i pro manžela, kam se hrabu se svými problémy...

Ajuš :dizzy_face: ahoj, pekárna super, viď, já začla péct podle receptů, chleba i buchty, mnam. U nás příparyv stagnují, zatím není co řešit a je spousta práce na bytě pro sestru. Čeekáme na plynaře, přítel bude dělat kuchyn a lepit dlaždičky (včera jsem vynesla asi 10 kilo těch starých), doufám že do svatby to bude hotový.

Byla jsem na testech na štítnou, vše naprosto ok, a gynekolog mi řekl, že od pohlavních hormonů padání vlasů být nemůže, takže nevím. Obvodní mi dělala ještě stěry z krku a nosu, uvidíme. Taky mi gyn řekl, že mi zatím hormony dávat nebude, když se nesnažím otěhotnět, ale pak že by mi cykly asi rovnal, abych je neměla např.43 dní ale 28, protože při těch delších je těžké se trefit do ovulace-ledaže bychom spolu spali třeba obden, což mi mezo námi vůůůbec nevadí :grinning:
23. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
ajko..příteli bych popřála štastnou cestu :confounded: začíná mě pěkně s.....moje známá staršího věku (30) měla přítele 8 let(28 let), ona 3 roky mluvila odítěti, on ho nechtěl, než se rozešli, otěhotněla. On si myslel, že schválně, přitom věděl, že nebere prášky, a pozor si nedával. Nezájem, taky si odjel vyčistit hlavu někam do Ruska a když rodila, byl kdesi na expedici v prdeli..je to trochu jiná situace než u vás, ale trochu nechápu na co si potřebuje vyčistit hlavu..můžeš čekat x let a on ti pak řekne že stejně nechce, přijde mi to sobecké.
23. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
mishmash manžel má varikokelu takže by musel na opeaci nebo stejně naq ivf říkáme si že sme se hledali až sme se našli!jaký budeš mít šaty a kdy máte termín svatby?
23. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky...
se omlouvám za obsence :frowning2:
Svatba je už opravdu za pár... Už aby bylo po ní :wink:

Ajko! Tak to je teda mazec s tou Afrikou!!! Já bych toho svojeho asi nepustila... Ale co naděláš, že... :frowning2:

Sub! Nádherbná nevěsta si byla... a nádherně opálená :slight_smile: Přeju, ať to IVF vyjde :wink:
5. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.