• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatba 2009, mimi 2010

(Zamčená)
19. dubna 2010 
Ahoj holky,
můžu se k vám přidat? Svatbu máme s přítelem letos v září, a po ní se chceme už vrhnout na snažení se o miminko.....a tak pokud by se podařilo, aby se příští léto narodilo.....
6. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Taggy! Jasně že můžeš :slight_smile: Září je nádherný měsíc na svatbu :slight_smile: Gratuluju!!!
My to máme za 23 dní... Už začínám nervovat :frowning2: Ještě ani není všechno domluvené a zařízené. Teďka ještě navíc plánuju rozlučku se svobodou :slight_smile: Tak toho je fakt moc :frowning2: Už aby bylo potom :slight_smile:
Teďka mi blbne cyklus, tak to snad bude z nervů, protože hnedka po svatbě jdeme na to :slight_smile: A uvidíme jestli to pude nebo ne :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
kali.kal: ahojky,.......na svatbu se těším a už se to blíží....tobě držím palce, ať to všechno klapne, my rozlučku mít nebudem, takže aspoň o starost míň....
jinak já budu do konce května brát prášky, akorát mi to tak vyjde, pak budeme tři měsíce do svatby používat jinou ochranu a pak po svatbě se budeme snažit o mimčo....tak nevím, co mi cyklus udělá..
a ty jsi vysadila kdy?
8. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Taggy: Já jsem vysadila už asi před třemi roky :slight_smile: Kvůli trombofílii. Ale používali sme starý dobrý kondom :wink: Hnedka po svatbě jdeme na to, tak už se chystám :slight_smile:
10. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky!!!
Tak během Velikonoc sme navštívili 5 miminek... Všechny krásné, rozkošné a miloučké...
Aj já bych chtěla :wink:
15. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se taky přidám jestli můžu :wink:
My máme svatbu 10.7. a koncem července vysadíme HA a jdeme na to, snad nám to nebude trvat moc dlouho :frowning2:
17. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
dobre ranko nevestinky :slight_smile:
jak u vas pokracuji pripravy? my uz mame vsechno podstatne a ted uz doladujeme detaily... :grinning:
20. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
Ahojky!!!
Mirisko, vítej :slight_smile: Tak to máš ještě na přípravy spoustu času :grinning:
Já to mám za 10 dní :frowning2: Už mám po rozlučce se svobodou... Doma to vrcholí... mám z toho vlasy navrch hlavy :frowning2:

Už aby to bylo za mnou... :frowning2:
20. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Dnes jsem skoro hodinu psala maila na hotel a reatauraci s upřesňujícíma informacema :slight_smile: Mazec :slight_smile:
21. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj holky,
můžu k vám? Stejně jako taggy máme s přítelem svatbu v záři a hned potom bychom se rádi pokusili o mimíse.....
28. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
ahoj zirafko :slight_smile:
jak jsi na tom s pripravama? uz mas vsechno zarizeno? :grinning:
28. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
ahojky,

akorát nám chybí přítelovo boty a prstýnky, jinak máme vše.....JUPÍÍÍÍ...... :grinning:
28. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Ahoj Žirafko! Vítej mezi nás :slight_smile:

Jinak holky :slight_smile: Už mám po svatbě :slight_smile: Byla to náááádhera :slight_smile: Všechno to vynaložené úsilí stálo za to :slight_smile:

A hnedka o svatebním ránu sme zašali zadělávat na Frantu :slight_smile: Teď jen ohlídat ovu a snad to dříve nebo později klapne :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Ahojte!
Kdepak ste? :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj kali.... gratuluji ke svatbě.... nám už se to blíží..... :grinning: začínám být lehce nervozní.... ach jo :confounded:
Jinak doufám, že se nám prťátko taky povede brzy.... :wink:
18. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahojky, hlásí se stejně "postižená" :grinning: , svatba v sprnu a snažení od téhož měsíce.
22. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojky mouse ( promiň za zkrácení :grinning: ).... vítám tě, moc tady ta diskuze nežije, co?
Ale třeba až budeme mít po svatbičkách, bude to lepší :wink: A co ty, co přípravy na svatbu a tak?
26. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
Děkuji za přivítání :slight_smile: , no, asi je to téma hodně do budoucna, ačkoliv ..od neděle už to může být alespoň pro mně realita. I když jsem původně chtěla vydržet do konce července, tak od neděle už jsme v ostrém režimu tvorby bobáska :grinning:. Kdyby se zadařilo,tak se i vlezu do šatů, svatba je za necelé tři měsíce a to hlavní zařízeno máme, dneska jsem odsouhlasila korekturu oznámení ( vybrat si byl boj), ještě zbýva ujednotit vzhled zvacích koláčů a podle toho zadat u pekařky množství koláčků, ženichovi oblek, nevěstě bižuterii a samotvorba jmenovek na stůl ( pro mé olšové ruce celkem výzva :grinning: ). A jak jsi na to ty Zirafko?
26. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
Zdarec holky!
No, je to pravda... moc to tu nežije :frowning2:
Mause: vítám tě :slight_smile: Už toho máte hodně hotového :slight_smile: Tak ať se vám to vydaří :slight_smile: (aj svatba aj mimčo :slight_smile:)
28. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Snad to dopadne dobře, děsivý sen o svatbě jsem měla zatím jen jeden :slight_smile: , zachvíli jedeme na přípravu snoubenců ( bereme se v kostele) a po návratu domů padáme do postele únavou..ještě,že je zítra pátek, ovšem to mě čeká pečení, rozhodla jsem se vytvořit dort potahovaný marcipánem..ty výtvory na MMB mě nenechávají chladnou :slight_smile:
28. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
Jo, jo to znám... jak to tam člověk sleduje, tak by tvořil až by brečel :slight_smile:
A kolik máte příprav? My sme se taky brali v kostele :slight_smile:
30. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahoj holky s přítelem se chceme nechat oddat, ale stále nemůžeme přijít na to, kde? Poraďte :slight_smile:
19. dub 2010 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.