• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatba 2009, mimi 2010

(Zamčená)
19. dubna 2010 
lucen - já bych chtěla tu pravou romantiku, ale jestli to milunu nenapadne a nic neudělá, tak ho asi trošku nakopnu, ale chtěla bych, aby byl on ten první....

kali - to je nejhorší, viď? když kolem sebe vidíš holky, které jsou těhu. To znám :wink:
4. led 2009 v 18:50  • Odpověz
Foogy to víš že v rodině jsme to oznámy oficiálně na vánoce a všeci byly rádi,a o žádání o ruku jsem taky vždycky snila o romantice atd,ale po minulém roce jsem si řekla že je to to poslední a že mi na tom vlastně nezáleží takže u nás proto došlo k té domluvě.a uvidíš že se dočkáš no jo oni ti chlapy mají s toho stach že ho obmítneme takže mu trošku naznač a uvidíš že tě požádá romanticky :slight_smile:
4. led 2009 v 18:55  • Odpověz
Listovka je to dobrá, aby se vajíčko lépe uchytilo. Bere to moje kolegyně v práci. Já se zatím budu snažit, bayhc teď neotěhotněla před svatbou....ale když se stane, tak neva :slight_smile: Moje mamča má tepreve rok a půl starou holčičku (teda neplánovaně). Spoustu věcí bych měla pro mimi po ní. Ale i tak se na to období těhotenství moc těším.....teda kromě toho porodu :slight_smile:
4. led 2009 v 19:10  • Odpověz
maja - hihi, tak to je ftipný, to bych si to asi myslela taky, kor když jste spolu byli takovou chvíli, hihi :grinning:

lucen - u nás to bylo tak, že přesně před rokem o tom přítel mluvil a chtěl, jenže to jsme spolu bydleli měsíc, všechno bylo tak strašně idylický, jenže já se na to ještě necítila, tak jsem mu řekla, ať ještě počká. A v létě na dovče mi to všechno došlo a jednou večer po 5ti koktejlech jsem mu řekla, že už bych si ho chtěla vzít. Se jenom usmál a to bylo všechno, tak teď čekám, hihi :wink:

kuratko - tý jo, to máš tak maličkou ségru? to si jí užíváš, ne? moje kámošky 3 teď budou rodit v únoru, dvakrát dvojčata, jednou normál, tak se těším, až si je uňuňám!!!!!! :dizzy_face:
4. led 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Listovka je prý i prevence proti rozštěpovým vadám plodu...
Foogy: no právě... když vidíš ty cozí miminka, tak je to takovej citovej nálak... Teď mě mrzí, že ta svatba je až za tak dlouho, chtěla bych se snažit už teďka :grinning: :wink: To ňuňání si užij, zvlášť na cizích :slight_smile:
Kuratko: ta malinkatá ségra je úžasná :slight_smile: Jo a na porod se snad netěší nikdo! :slight_smile: Má svědkyně má rodit za 3 neděle a prý se jí vůbec nechce... že sotva si na to břicho/mimi zvykla, tak že jí to chcou zase sebrat :grinning:
5. led 2009 v 08:38  • Odpověz
kali.kal: me se taky rodit nechtelo, bylo mi s briskem tak krasne...ale co, bez toho bych ted nemela doma takovyho mazlicka... :grinning:
5. led 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Jo jo, patří to k tomu :slight_smile:
5. led 2009 ve 13:53  • Odpověz
ahojky ..muzu se pridat ??
:sweat_smile:
5. led 2009 v 19:11  • Odpověz
jsem na tom jako foogy .. vcera mi pritel rekl ze mi jezisek prinese manzela :o)) .. tak taky cekam kdy prijde s prstynkem .. miminko bych si strasne moc prala ale pritel se do nej moc nezene .. pry ze se na to jeste neciti a ze pak tak za dva roky to bude raz dva ( pracuju na premlouvacim planu jak zacit se snazit behem tohoto roku :sweat_smile: ) .. nikdy jsem se vdavat nechtela .. s pritelem jsem 1.5 roku a ted nemyslim na nic jinyho jen na plany co svatba :grinning: tak snad se toho prstynku brzo dockam :fearful:
5. led 2009 v 19:14  • Odpověz
kočenky ahoj!

ajka - to víš, že se můžeš přidat!
Tak teď budeme aspoň čekat spolu, jo? Myslím na ten prstýnek.. Na miminko budu čekat dýl :frowning2:
Ajka - a ta 83 v názvu platí? :grinning:

Jinak holky, mně je furt blbě a ke všemu zítra musím k doktorce a na pracák a vůbec se mi nechce, sněhu tady je habakůk a hlavně to mám 30km - taková dálka. Naštěstí mám ale úžasnýho přítele, teď se vrátil a řekl, že mi bude dělat řidiče, když mi je teda blbě :wink:

ajka a kdyby ti dal prstýnek na Valentýna, chtěla by ses vdávat ještě letos a nebo až příští rok?
5. led 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Ajko, vítej!
No, abych řekla pravdu, tak mi ten můj "snoubenec" (to tak hezky zní :slight_smile:, ne, holky, nechci provokovat) taky pořád tvrdí, že na to není připravenej :slight_smile: Ale podařilo se mi ho přesvědčit, že než se vezmeme a než se vlastně vůbec otěhotní, tak to že se s tím nějak psychicky smíří :slight_smile: A myslím, že se daří... Uvažujeme o koupi auta a vypadlo z něj: "přece potřebujeme kombíka, aby se tam vlezl kočárek, ne?" :slight_smile: Tak to mě tak dojalo, že se mi aj plakat chtělo...
6. led 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky, asi sem k vám taky tak trošku spadám. S miminkem 2010 určitě (tedy pokud se podaří) a svatba??? No nevím, přítel si mě chce vzít a já někdy chci a někdy mi to přijde zbytečné. Teď jsem ve fázi, kdy zase víc chci. Ale nechci to právě s ním domlouvat, chci romantiku, překvapení a prstýnek. Nu jo, ale mam teď tak trošku strach, že když ho nepopoženu, že to třeba udělá až někdy v létě a to zase nebude čas to všechno naplánovat a stihnout, když teda soudím podle toho, jak holky na beremese plánují i rok dopředu. No uvidíme. Ale s miminkem jsme zajedno.
6. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
kali - voni se ti chlapi nezdaj :wink: Jednu větu a jak nás tím překvapí a potěší, aniž by vůbec tušili, viď?

diti - tak to máme stejnej problém!! Akorát že já bych si ho chtěla vzít a to strašně moc!!!! Už vím, že je ten NEJ...!!!!!
A já bych taky chtěla romantiku, aby to bylo jako "překvapení" s večeří a prstýnekm, ale jak píšeš, aby se nedokopal třeba v květnu na narozky, to už bych nestihla nic zařídit :grinning:

diti -. a jak dlouho spolu jste?
6. led 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Foogy - jo to máš pravdu, oni se nezdaj :grinning:
Diti a Foogy - měla jsem to stejně jako vy a rok jsem čekala, že bude nějaká romantika a překvápko... dokonce i termín už jsem měla předem vybranej... No ale pořád nic :frowning2: a když sme měli výročí (= ten termín, kdy sem si myslela, že by mohla být svatba) tak sem se mu rozprečela na rameni, že jako sem si myslela, že mě má rád a že sem si myslela, že si mi dá prstýnek a že sem teď hrozně zklamaná a on za to vlastně nemůže... No, tak to ho strašně překvapilo a nechápal, co se to děje :frowning2:
Dva týdny na to mě zavedl do zlatnictví a tam sem si zkoušela asi 50 prstýnků - zásnubních; a třídila je na kupičky - jsou mi a nejsou mi (do té jsem dala i některé, které se mi fakt nelíbily). Pak sem musela odejít... No a tak sem zase čekala a ono zase nic... půl roku nic... Ale pak byla romantika a bylo překvápko... Takže to čekání vlastně stálo zato :grinning:
Myslím, že měl trochu strach, jestli fakt řeknu ANO a taky to musel nějak vstřebat... Prostě jim to všechno nějak dlouho trvá :slight_smile:
7. led 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Jo a ještě se vám musím pochlubit... :slight_smile: Včera jsem si koupila Babyplan a dneska sem zobla první pilulku :slight_smile:
Malý krůček pro lidstvo, ale veliký krok pro mě :grinning:
7. led 2009 v 08:58  • Odpověz
kali - no, voni fakt chlapi myslej jinak než my :grinning: Už jsem se o tom přesvědčila mnohokrát.

kali - a jinak gratuluju, napsalas to přesně - tu poslední větu :dizzy_face: Tak super! A přítelovi jsi taky něco koupila? Já loni baštila listovku, ale už jsem přestala, ale mám jí tady schovanou :wink:
7. led 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Foogy: Už sem to tu někde psala :slight_smile: K Vánocům dostal CEM-M pro muže (prý zlepšuje kvalitu spermií) :slight_smile:
7. led 2009 v 11:26  • Odpověz
foogy: v květnu spolu budeme dva roky a skoro od samého začátku spolu bydlíme...
kali.kal: tak my o svatbě mluvíme, ale já mu jednou řekla, že se vdávat nechci, pak jsem mu zase ukazovala šaty, které by se mi líbíli, kdybychom se brali... No já popravdě nevím, jestli tu svatbu chci nebo ne...jestli jí nechci jen pro ten jeden den...teď jsme se o tom spolu bavili a já mu o tomhle povídala, a on mi řekl, že je to na mě, že on svatbu chce... A já mam teď pocit, že jí taky chci, ale nechci ho právě k tomu dokopávat, chci to požádání...tak uvidíme...
Jinak já vysadila antikoncepci v říjnu a od tý doby beru listovku, protože po tom, co jsem si pročetla, co všechno to s holkama udělalo, jak se jim zhoršila pleť, padají jim a mastí se vlasy, tak nějaká holka to tam radila, že je dobrý ji hned začít brát a zinek... A taky praktikujeme přerušovanou soulož, tak kdybych do toho vlítla už teď, tak aspoň mam vitamíny...
7. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Diti: tak to záleží na to, co pro tebe znamená svatba... Pro mě to není jen ten jeden den, takže to smysl má :slight_smile:
A s tím prstýnkem ti držím pěsti... :wink:
7. led 2009 ve 14:48  • Odpověz
foogy: no on mi slibil ze mi jezisek prinese manzela :grinning: .. takze svatba jeste letos .. ja v to doufam a on to podle me planuje :slight_smile: .. taky bych chtela aby to bylo romanticky .. nemusi byt vecere .. jen treba misto kde nam bylo dobre,ktere pro nas hodne znamena.. ale ten prstynek ten musi byt jako pro princeznu !! :wink:
myslim ze i kdyby mi ho nedal na valentyna , ale pozdejc tak to taky zvladneme .. oba chceme malou svatbu ..jen rodice a svedci .. tak si myslim ze by to zas takovy zarizovani byt nemuselo :slight_smile:

jojo 83 .. plati .. jsem uz vyzobana slunecnice no :slight_smile:

a jak se tvuj pritel stavi k svatbe ?
7. led 2009 v 16:32  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
snad se můžu taky přidat.
Ajko jsem taky 83 a cítím se skvěle :slight_smile:
Svatbu budeme mít letos, s přítelem jsme se na tom romanticky dohodly oba, takže u nás ofiko žádost neproběhla, já na to ani moc nejsem. Myslím jako západy slunce a tak :grinning:
O mimču mluvíme už pár let, ale teprv ted se to začíná rýsovat nějak konkrétněji. Rádi bychom tak rok dva po svatbě, čímž trochu vybočuji z tohoto tématu... Před půl rokem jsem vysadila prášky a zatím se snažím dát do kupy. Jím bylinky a od ledna začínám cvičit Mojžu.
7. led 2009 v 16:57  • Odpověz
mishmash: vzdyt ja si nestezuju .. myslim ze tohle jsou nejlepsi leta :grinning:
no "my" jsme taky na mimcu dohodly.. za 2,5 roku se zacneme snazit ... ale to je spis priteluv natlak , protoze ja bych nejradsi mimi hned .. vcera bylo pozde :slight_smile:
a jak jste spolu dlouho ?? rikam si jestli to taky nejni tim ze jsme spolu " jen " 1,5 roku
7. led 2009 ve 21:56  • Odpověz
ajko v březnu 8 let :slight_smile: a délka vztahu tyhle věci podle mě neovlivnuje, záleží na povaze člověka. Přítel dítě chce a nechce a já jsem na to mpodobně, myslím že nikdy nebudeme oba mít pocit že jsme připravení. Ale kvůli gyn. problémům bych se chtěla začít snažit dřív.

ditina: máš pocit, že ti listovka pomáhá? Já mám po vysazení pupínky na zádech, dekoltu a na čele, trochu u vlasů, vlasy mi padají a někdy i řasy se dost lámou, ale jsem ráda, že jsem to udělala.
7. led 2009 ve 23:02  • Odpověz
ajka: my jsm spolu byli jen par mesicu kdyz me pozasal o ruku...svatba mela byt na nase 1. vyroci kdy jsme se dali dohromady...ale pak jsme prisli na to, ze si radsi prvne poridime miminko :grinning: takze jsem po 11 mesicich chozeni otehotnela a letos se konecne vezmem...po 3 letech vztahu :grinning: :grinning: :grinning: no a pak snad rychle pribude Tobikovi sourozenec :grinning:
8. led 2009 v 07:19  • Odpověz
autor
Mishmash: Můžu mít takový (asi hloupý) dotaz? Co to znamená cvičit Mojžu? A ještě... Jaké bylinky užíváš?
8. led 2009 v 08:56  • Odpověz
kalikal, před vysazením antiko jsem byla u svého homeopata, který mě dal nějaké kapičky a píchnul injekci, vše na bázi přírodních hormonů. Přesné složení ti bohužel nenapíšu, protože ho nevím. Po dobrání jsem si začala kupovat Gynex, (energy.sk), najdeš tam vše o složení nebo i tady na diskuzi, pokud zadáš do vyhledávače Gynex, vyskočí ti odkaz na diskuze o tomto tématu. Většina holek ho chválila. Funfuje na podobném principu, asi nevyřeší vše, ale myslím že je to lepší než do sebe hned ládovat hormony na úpravu cyklu. Pak taky piju kontryhel, zkus dát do vyhledávače i tohle a vyskočí ti zase odkazy, nebo i do googlu, najdeš spoustu informací. Říká se mu ženský čaj, pomáhá srovnat mens. a napomáhá otěhotnění.Kopíruju z netu:
Je to zvláštní bylinka, která celá vypadá nějak žensky. Kontryhel má velké množství druhů, nejrozšířenější v naší přírodě je právě obecný. Jeho pěkně tvarované lístečky se přenesly do lidového názvu ženský plášť, ale také husí nožka. Květy jsou skromné, žlutozelené, ale působivé hlavně tehdy, když na vlhkých horských loukách vytváří hustý koberec. Kontryhel rád roste i u potoků, na mýtinách a na vlhkých pasekách. Kvůli vysoké spotřebě se může sbírat vícekrát , začíná se hned na jaře, když se objeví první lístečky. Je to blahodárná rostlina kterou můžeme koupit také v lékárně. Kontryhel zřejmě určil Pán bůh jako požehnanou bylinu pro ženy, neboť výborně působí na všechny ženské nemoci. Především při oslabené nebo slabě vyvinuté děloze, kterou výrazně posiluje, a tím zvyšuje pravděpodobnost otěhotnění a udržení plodu v těhotenství. V bylinkářských vzpomínkách babičky je několik kontryhelových dětí, které se po létech neplodnosti narodily zásluhou čaje z kontryhele. Každá maminka která chce spolehlivě donosit a lehce porodit zdravé dítě, by měla od třetího měsíce těhotenství, ale nejpozději tři měsíce před porodem, pít čaj z kontryhele. I v případě, že žena začne v těhotenství slabě krvácet, často pomůže tento čaj, v tom případě ještě s přidáním tuřínu, kokošky pastuší tobolky, přesličky, které pomáhají při zastavení krvácení. Kontryhel je velmi prospěšný i pro děťátko, neboť zlepšuje kvalitu mateřského mléka., podporuje jeho tvorbu a vylučování. Kontryhel není jen rostlinkou budoucích maminek, ale i všech ostatních žen.

Pomáhá při menstruačních poruchách a bolestech, výtoku a těžkostech souvisejících s přechodem.

Kontryhel má dobré hojivé účinky, které mají i další uplatnění - léčba všech zánětlivých onemocnění v podbřišku, například častý zánět vaječníků. K tomuto účelu jej používáme nejenom jako čaj, ale i vně jako součást složky sedací koupele.

Při vnějším používání kontryhele slouží silný odvar k omývání ran, čerstvá šťáva z natě se může použít na zesvětlení pih, ve formě koupele se doporučuje pro neduživé děti, kterým posiluje svalstvo.

Svou dobrotu projevuje tato bylinka tím, že nemá žádné vedlejší účinky a při běžném dávkování ji můžeme užívat dlouhodobě.
8. led 2009 v 09:09  • Odpověz
Cvičení dle Ludmily Mojžíšové je rehabilitační cvičení, které spočívá v tom, že tě fyzioterapeut prohlédne, a odstraní blokace v těle, což je podpořeno následným cvičením na podporu pánevního dna a zlepšení prokrvení. Je vhodná při:
Následuje výčet potíží, které mohou být cvičením a mobilizacemi dle Mojžíšové zásadně zlepšeny:

* funkční vertebrogenní potíže
* skolióza u dětí do 15-ti let
* artróza kyčlí, bolesti kostrče
* bolesti zevních pohlavních orgánů, bolest při pohlavním styku, chybění orgasmu
* chybění menstruačního krvácení u mladých dívek
* nepravidelné či bolestivé menses
* malá, nevivynutá děloha, obrácená poloha dělohy
* neprůchodnost vejcovodů
* opakované potraty
* nemožnost otěhotnění
* zlepšení kvality spermií
* zácpa
* pomočování u žen
* šetrné provádění v těhotenství usnadňuje porod
8. led 2009 v 09:12  • Odpověz
KLidně se ptej dál, vůbec to není hloupé :wink:
8. led 2009 v 09:13  • Odpověz
mishmash: já nevím, jestli listovka pomáhá, beru ještě zinek, ten je prý na akné. A musím pořádně zaklepat, ale zatím se mi akné neprojevilo, jen se mi mastí víc vlasy, ale to se dá přežít. Mám vysazeno teprve od října, takže se to všechno ještě může dostavit, protože některý holky v diskuzích psali, že to přišlo až po pěti měsících, pak se jim najednou začala zhoršovat pleť atd. Tak uvidím, každopádně se snažím tomu předejít, i se o pleť lépe starám. Jinak cyklus naštěstí rozhozený nemám. Toho jsem se bála a už jsem chtěla taky radši prevenčně ten gynex. No uvidíme, jak to půjde dál.
8. led 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Mishmash: Moc díky za info! Už prozkoumávám dál :grinning: Ať žije internet :slight_smile:
8. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.