• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatba 2009, mimi 2010

(Zamčená)
19. dubna 2010 
ditino díky za info. Já vysadila na konci června a v sprnu už jsem byla osypaná :slight_smile: Zkusím ten zinek.
Já před braním HAK nikdy přirozeně nemestruovala, měla jsem ještě před antiko vyvolávačky a Proveru, tak jsem ráda, že aspoň něco probíhá, i když mám dlouhé cykly. Takže svůj současný stav HAK nepřičítám, funguje to prostě blbě od přírody.
8. led 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Tak dneska budu míchat bylinky... hlavně asi ten kontryhel... ještě, že sem najaře nasušila :grinning:
9. led 2009 ve 14:20  • Odpověz
mishmash: nemáš vůbec zač, zinek radilo hodně holek...některé psaly, že ho začli brát, až když se jim pleť zhoršila a bylo to zlepšení pak poznat. Některé radily calibrum baby plan, ale to je dle mě jen předražená kombinace vitamínů, ve které převládá hlavně listovka. A listovka samotná stojí 35,-. Pak jí vyrábí ještě i s přídavkem dalších vitamínů, já mám teď s vitamínem B asi za 66,-
9. led 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Ten Babyplan je fakt předražený. Sice jsem si ho koupila, ale když sem pak studovala složení, takl příště koupím něco jiného, klidně dva různý a stejně to vyjde levněji :slight_smile:
11. led 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
A teď sem se dočetla, že se po Babyplanu tloustne! NIC!!! Končím s ním! Až po svatbě!!!
12. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
fakt? Myslela jsem, že jsou to jenom vitamíny..já si taky říkala, jestli jsem s tím vysazením neměla počkat do svatby, mám trochu osypaný dekolt, pár beďáků na zádech a sem tam pupínek na čele, navíc doufám že do svatby nebudu plešatá..chjo..už takhle to před tím nebyla žádná sláva. Dnes jsem trochu pátrala po netu a dočetla se, že vypadávání vlasů může způspbit i hormonální výkyv, mají to tak třeba ženy po porodu, tak si říkám, jestli to není můj případ, protože cykly mám na prd a padají mi řasy (víc než obvykle).
Hokky někdy si říkám, jestli jenom nevyhazuju peníze za Gynex a bylinky, když mi třeba chybí nějaký hormon, který bylinkama stejně nepostrčím a půjde to jenom hormonálně :frowning2: V březnu musím na gyndu na cytolku, tak jsem si říkala, že bych si nechala udělat krevní testy a ultrazvuk, ale zase se mi nechce do sebe cpát nějaký pilule. Asi bych uviděla podle toho jak by to bylo vážný :unamused:
12. led 2009 ve 21:26  • Odpověz
hoky a kdy máte svatbičky nebo kdy byste rádi?
12. led 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Mishmash: no, oni sou to jenom vitamíny, ale je tam strašně moc B vitaminů a ty pozitivně ovlivňují metabolismus, takže se pak můžeš hezky zakulacovat.
S těma řasama je to fakt divný... :frowning2: řekni to MUDr. a uvidíš :wink:
My se bereme 1. 5. Je to nějak blízko :astonished: Asi nestíháme :slight_smile:
13. led 2009 v 09:37  • Odpověz
no jo, utíká to rychle :slight_smile:
Kali vím že výrobce ti to na net nenapíše a já po tom zas tak moc nepátrala, ale nevěřila bych všemu co se kde napíše na diskuzi - nebo aspoň tam jsem našla, že po tom holky přibraly, ale taky záleží jak jedí a co dělají. Vím že vitamín B se píchá třeba malým dětem, když mají přibrat a vím, že je po něm větší chuť k jídlu, což se ale podle mě dá ohlídat, kolik toho sníš. Fakt se po nic neřízeně přibírá?
Já byla v sobotu u kadeřnice a ona mi poradila na to padání pivovarské kvasnice (pangamin), jedné její zákaznici to pomohlo. Já je jedla už předtím. Je to směs vitamínů - b1,b2,b6 a b12, kyselina listová, vápník, fosfor, draslík, hořčík, železo, měď, zinek, mangan a chrom, esenciální aminokyseliny, balíček sotjí 60 Kč a je tam 60 tablet. Jí se jich teda víc než 1 denně, asi 4 nebo 6. Dělají i s bifidokulturou. Nepřibrala jsem po nich vůbec tak nevím.
Být tebou bych s etoho nebála, kdyžtak je můžeš jíst obden nebo týden a týden vynechat, stejně se vitamíny nemají jíst v kuse, aby si tělo moc nezvykalo.
13. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
pardon ne 60 ale 200 tablet.
13. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Mishmash: no, asi to tak budu dělat :slight_smile: budu to střídat a budu si hlídat, co a kolik toho jím a uvidíme :wink:
13. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky!
Copak, že se tu nikdo neukazuje?
Včera sme byli na prvních tanečních :slight_smile: Je to sranda :slight_smile: Začali sme walzem, což je dobře, protože to bude náš první novomanželský tanec :slight_smile: Docela nám to jde :slight_smile:
Začala sem si měřit BT, ale nějak mi to skáče sem tam... nevím, jestli na tom něco poznám... Nemáte nějaký vychytávky?
19. led 2009 v 10:55  • Odpověz
jj .. taky se mi zda ze to tu nejak proridlo :/ .. no to ja bych prave nerada podstupovala vse toto .. jako cpat do sebe chemii ( vitaminy ) , merit BT .. nejdriv bych chtela aby to bylo spontanni . ne to planovat .. jako moje sestra .. ta se uplne zblaznila .. nuti manzela aby s ni spal so-ne-po-ut-st .. ct+pa pauza .. taky nakoupila tuny vitaminu .. a me to prijde sileny .. jak honba za nejakou vyhrou .. ja chci abysme mimi delalli s potesenim, a uzivali si to kdyz na to mame naladu a ne ze ted to musime udelat a nazdar :( .. asi jsem staromodni ale proste prvni pulrok do toho nebudu zasahovat
19. led 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Ajko: to já sem taky chtěla jen tak spontálně, ale bohužel mám několik zdravotních komplikací, které ovlivňují početí (trombofilie a hypotyreóza) a navíc mám abnormální cyklus :frowning2: Takže ta příroda už trochu zklamala. Ale mužíka s tím nezatěžuju, ten nic neví :slight_smile:
19. led 2009 v 11:06  • Odpověz
kali.kal : ja to nemyslela nijak zle proti tobe .. jen to proste mam naplanovany trochu jinak :grinning: ale treba se taky budu muset uchylit k temto praktikam :confounded: kdo vi :slight_smile:
19. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Ajko! Já vím.... však nic neříkám, jenom možná trochu závidím :wink: Fandím ti!!! Však tak jak ty to "plánuješ", tak to je nejpřirozenější a nejpříjemnější :slight_smile: Mě moc štve, že to musím takhle sledovat a konzultovat s doktorama :frowning2:
19. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
ahojky, já tu jsem :slight_smile:
kali chápu Tě, asi bereš už tolik léků, že brát ještě něco na cyklus, co se dá upravit přírodními preparáty, Ti přijde zbytečné,tak to není nic příjemného. Máš tedy problémy s krví a štítnou žlázou?
Já bych si taky přála otěhotnět, ani nevědět jak a celým těhu proplout v pohodě a věnovat se koníčkům a chodit od práce :grinning: . Uvidíme..teplotu si neměřím, zatím jsem poznala ovu podle hlenu a zkoušela jsem ty ovulační testy, pro klid duše, zda jsem ok, když mám cykly 38-45 dní, ale taky to nijak extra neřeším.
Ajko jak dlouho se sestra snaží o dítě, že dospěla do tohoto "stavu"? Ono se to asi částěčně naplánovat musí, přece jen když je žena plodná jen pár dní v měsíci, trochu pomoct se tomu asi musí, ale bylo by to krásné, otěhotnět jen tak mimochodem :grinning:
19. led 2009 v 15:24  • Odpověz
no ale moje sestra je magor.. snazi se druhy mesic .. a hned od zacatku jede timto stylem .. hlavne si myslim ze by mela neco udelat s vahou .. pac vazi 135kg .. a ne se cpat chemii. Ja chapu ze se to planovat musi / jsem zdravotni sestra :grinning: / ale ona to prehani . Taky se samozrejme koukam kdy mam ovulaci ( ale jeste nejedem na ostro :grinning: ) . Ale mam stejny sen jako ty .. proplout tehotenstvim .. uzivat si ho .. chodit mezi lidi a ukazovat pysne bruch :slight_smile: . Sestra napr planuje od zacatku lezet /ze pry ji budu nosit kastrulky s jidlem /. Strasne se na to tesim . Na to snazeni, na brich na to cekani :slight_smile:
19. led 2009 v 15:36  • Odpověz
ježišmarjá! To je strašný! Teda nemyslím to zle, každej jsme nějaký, ale 135 kg je na pováženou, vždyt to se jí musí i těžko hýbat, natož pak s tím břichem..no možná proto chce od začátku ležet, ale nějak si to neumím představit pak s tím dítětem a takovou váhou..až začně dítě běhat a tak..a otěhotněla by asi taky snáze, kdyby neměla takové tukové zásoby.
Já bych taky chtěla nosit takový ty upnutý svetříky přes pandírko a doufám že přiberu nějak rovnoměrně :grinning: , chtěla bych i cvičit, na pilates a tak, prostě hlavně mezi lidi.
Dřív jsem měla strašný strach z porodu a ted jak jsem starší, se na něj už docela těším. Chtěla bych tam chlapa, myslím že to ty dva docela stmelí :slight_smile:
19. led 2009 v 15:55  • Odpověz
Dívala jsem se Ti do pasu, v Benešově bydlí nebo bydlela moje spolubydlící z koleje, Ty jsi přímo odtamtud nebo poblíž?
19. led 2009 v 15:57  • Odpověz
ee .. to je jen okres .. jsem z kamenice .. to je asi 20km od benesova..
19. led 2009 v 16:16  • Odpověz
no ja se ji taky divim .. ja si nedokazu predstavit ze prijdu do poradny .. doktor mi rekne vysckocte si na vahu a do prukazky mi napise 140kg !! .. ja jsem ted zacla dietu , abych neco zhubla a pak to zas mohla s mimcem pribrat :slight_smile:

presne ja chci taky vypadat super v tehotenstvi , abych se priteli libila a ne aby se za me stydel ,a ja bych se taky citila strasne . No a u porodu pritel teda moc byt nechce. Na hekarne jo ale pak ke konci ne . Tak uvidime :slight_smile:
19. led 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
Mishmash: přesně tak, mám vyšší srážlivost krve :frowning2: Takže musím plánovat těhotenství, protože hned jak budu těhu, musím brát nějakou antikoagulační léčbu, jinak hrozí riziko potratu...
Ajko: tak ta ségra je fakt drsná... Co na to říct...
Sama se teď cítím jako hroch, když sem přibrala 10 kg a nejdou mi zhodit dolů... :frowning2: (to je zase problém se štítnou žlázou) Nedovedu si představit, že bych vážila dvakrát tolik :frowning2:

Jo a na těhotenský plavání a těhu-pilates a na oblečky s bříškem se taky moc těším :slight_smile: ale nic moc upnutýho, teda pokud se mi do početí nepodaří zhubnout :frowning2:
19. led 2009 v 17:07  • Odpověz
no a neda si rict ( sestra ) a neda .. rodice jsou z ni nestastny

ja planuju chodit do prace co to pujde .. a ten 1,5 mesice pred bych chtela plavcit a tak :slight_smile: hadriky uz doma mam .. kupuju je od 18 , takze mam vybavu hadriku od 0-1 roku :slight_smile: .. pritel se smeje ze pepik ma vic hadru nez my dva dohromady :slight_smile: .. bavi me koukat se a " vybirat " kocarek , postylku atd. Kupuju si Betynku a kazdy mesic se na ni s pritelem vystridame :grinning:
20. led 2009 v 09:41  • Odpověz
ajko tak vy ujíždíte na Betnyce, jo :grinning: nějak si nás s přítelem neumím představit. Ale je fakt že už jsem si taky něco koupila, Mámy radí nebo tak, bylo to docela dobrý, akorát jsme zjistila že neumím žádný ty říkanky pro děti, ale na to je času..
já mám taky hadříky,od sestřenice, ale má dvě holčičky, tak nevím co s tím když to bude kluk, když je to mrně je to fuk, ale pak bych to asi musela věnovat.
Ajko sestra to má dědičně, nebo jí prostě tak strašně chutná?A její manžel, to je taky cvalda?
Kali moje známá z VŠ má trombofilii nebo jak se tomu říká, pořád si stěžovala, že jí bolí noha, pak jí našli nějaký cucek krve co jí lítal v těle, tak byla v nemocnici. Nesměla antikoncepci a v těhotenství si bude muset píchat nějaké injekce na břicho.
20. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
jj .. na betynce i na mamince :grinning: .. no rikanky taky neumim :slight_smile: no ja mam zas vsechno na kluka nebo neutralni .. chci totiz kluka ( dle toho i nase imaginarni mimi pepik :grinning: ) takze si rikam ze pak kdyby to nedejboze byla holka :grinning: tak koupim par ruzovejch satu k doktorovi a bude to :slight_smile:) ..
segra to ma vyjedeny .. co ta sni .. to se nevejde do zadnyho delnase .. hodne se cpe sladkym a hlavne se vubec nehybe .. sedej doma .. pritel je taky takova kulicka
20. led 2009 ve 14:24  • Odpověz
teda manzel uz .. ona si vede porad svoji .. u doktora nebyla pres 6 let .. a rekla mi ze tam nepujde ani behem tehotenstvi ze pry by ji rekli ze je tlusta !! :confounded: proste ji nerozumim .. misto aby trochu omezila jidlo a neco se sebou delala
20. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
Mishmash: jo to je přesně ten můj problém :frowning2:
Ajko: my máme zase imaginární mimi "Frantu", ale je mi asi jedno, co to bude... Z chlapečka by měl větší radost mužíček :grinning:
Hadříky nekupuju, protože si to chci užívat až v těhotenství... Ale kdykoli něco vidím, nakoupila bych toho strašně moc :slight_smile:
Taky bych si chtěla kupovat nějaký časopis... Poraďte... Betynku? Maminku? Co je nejlepší??? :wink:
20. led 2009 ve 14:39  • Odpověz
no jednoznacne betynka !! je tam vice informaci , v mamince je hlavne spousta reklam !

ja se taky prave nikdy neudrzim a neco pepikovi vzdy musim koupit .. ale ted uz to delam aspon schematicky .. mam seznam co mam a co potrebuju :slight_smile:

no my jsme se dohodli ze to klucik bude maly frantisek ( po tatinkovi ) :grinning:
20. led 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak my máme imagi Cipíska, protože přítel je línej se holit a vypadá někdy jako Rumcajs :grinning: Já bych teda radši holčičku, ale hlavní je, když to všichni zvládneme ve zdraví .
20. led 2009 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.