• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatba 2009, mimi 2010

(Zamčená)
19. dubna 2010 
no to je jasny . jen proste nejak nepadam do mdlob kdyz vidim nekde ruzovy hadriky a saticky a sponecky :rolling_eyes: ja spis malyho frajirka :slight_smile: .. ale uz halvne aby jsme se zacali snazit :slight_smile: .. predbiham o .. nemam jeste ani snubak a uz bych mimi
20. led 2009 v 16:08  • Odpověz
no tak to já taky nevím jestli bude mimi vyloženě už v roce 2010, ale tím že o tom "mluvím" se aspoň uvolním :grinning: pak nejsou scény
20. led 2009 v 17:03  • Odpověz
to jo .. to je presny .. ja jeste ani nevysadila atk.. ale myslim ze bysme tak v prosinci mohli zacit :slight_smile:
20. led 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Ajko: František je nádherný jméno :grinning: To nejhezčí :grinning:

Asi dneska nevydržím a tu Betynku si koupím :slight_smile: Pokud ji budou mít :slight_smile:

Já bych prvně chlapečka i proto, že jako holka sem vždychky chtěla staršího bráchu :slight_smile: Ale jinak je to jedno, hlavně aby to bylo zdraví :grinning:

Moje svědkyně má zítra termín, tak sem napnutá jako kšandy, ale nechci jí pořád volat a psát, abych ji neznervózňovala :slight_smile: Už se moc těším až si tu její malou berušku pochovám :slight_smile: Bude to moje nejkrásnější drůžička :grinning:
21. led 2009 ve 14:13  • Odpověz
no to my taky cekame , pritele kamarad mel termin uz pred tydnem tak cekame kdy nam poslou zpravu ze uz maji " taky " malyho Frantiska :slight_smile:)
no za to my jsme se vcera s pritelem nejak nepohodli .. a ze mimi az bude vhodna doba .. a kdyz se mi to pry nelibi tak at si najdu jinyho blbce kterej mi to mimi udela :frowning2: tak snad to byl jen zkrat :slight_smile: a mimi bude jak je v nadpisu 2010 :grinning:
21. led 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
Ajko!
Snad to byl opravdu jen skrat :slight_smile: Chlapi občas zešílej :slight_smile: Mi taky předevčírem řekl, ať ho do toho mimina tak netlačím... Ale je toho teď na nás oba trochu moc, tak si z toho nic nedělám :slight_smile: (skoro nic, trochu mě to mrzí, ale co už) :wink:
Včera sem byla v CaA a mají tam výprodej těhotenskýho oblečení, tak sem uvažovala, jestli si něco nekoupit, ale pak sem odolala... :grinning: Ale kdybyste viděly ty krásný kalhoty a trička :grinning: Fakt nádhera :grinning:
22. led 2009 v 08:52  • Odpověz
no ja tehotensky jeste nekupuju ani me to moc nebere :slight_smile:) ale to miminkovsky .. to ja tam pak radsi nechodim :grinning: no taky doufam ze to byl jen zkrat .. uvidime .. zatim stale jste nemam prsten na ruce .. a to jsme se schodli ze pepika az do manzelstvi ! :wink: takze jestli se ted spis nezamerit na tohle :slight_smile:)
22. led 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Jo jo, na tom, že Frantu si pořídíme až budeme manželé, sme se taky shodli... a od toho se to vlastně všechno začalo odvíjet :slight_smile:
22. led 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Holky! :slight_smile: Dneska se mi narodila družička!!! :grinning: :grinning: :grinning: Mé svědkyni se dnes v noci narodila Deniska :grinning: Na naší svatbě jí bude 97 dnů... Bude nejkrásnější ze všech :grinning:

Jo a Betynku sem si koupila včera a sem nadšená! :slight_smile:
23. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Čau holky... kdepak ste? :-O
Betynku už mám skoro přelousanou, úplně mě odrovnal článek o porodu :frowning2: Asi to mimi koupím někde ve vyprodeji :grinning: (=vitp) :slight_smile:
27. led 2009 v 10:06  • Odpověz
kali, neboj...porod je des, ale rychle na neho zapomenes...a kdyz ne, tak budes mit jedinacka no... :grinning:
jinak gratuluju k druzicce :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 10:09  • Odpověz
kali článek je slabej odvar proti tomu, co lze shlédnout na youtube :grinning: Já omdlívám skoro všude, ale doufám že porod vydržím, přece jen ten výsledek je motivující..

gratuluju k družičce, já budu mít taky, ale odrostlejší-rok a půl a pak samé starší.
27. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
take gratuluju k druzicce :slight_smile:

ja jsem byla nejak zdeptana , takze jsem ani na modrym konikovi nebrouzdala :frowning2:

muzu otazku ?
predpokladam ze s pritelem bydlite .. mate spolecny finance ?? dava Vam penize pro "jen vasi potrebu" ? nebo kdyz je nejaky problem financni vyresi ho ?

diky
27. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
ajko copak, z čeho zdeptaná? :frowning2:

my s bydlením teprve začínáme, po skoro osmi letech vztahu (jsem s ním od 18ti, takže SŠ, VŠ a pak se to začalo řešit..ted po dvou letech startujeme, byt ještě dočasně bydlíme společně s jeho sestrou), ale hypo platíme už přes rok(přítel), já zatím spořila a posílala na mimořádné splátky. Takže to nemáme ještě zaběhlé.

Ale bude to asi tak - přítel hypo, poplatky spojené s bytem(celkem 16 000), nafta. Já-jídlo. MObil a zábava každý za své, co je potřeba do domácnosti nebo na svatbu, opravy, dovolená, splátky na hypo navíc -každý si spoří a pak to dáme nějak dohromady. Přítel platí víc protože je v zahr. IT firmě a já jsem státní zaměstnanec. Nežijeme v nouzi, tak to nemáme nijak extra rozdělené já to, ty to tak, jako kdyby třeba přítel pracoval za poloviční plat co má nyní, tak jako tomu bylo např. loni. Ale kdybych přišla o práci nebo on, je jasné, že se podržíme.

Ajko vy s tím máte nějaké trable?

Moje kamarádka žije s hrozným spořílkem a je to na přesdržku. Jsou spolu 8 let, žijí 2 roky, ale jeho přístup to je opravdu něco.
27. led 2009 ve 14:55  • Odpověz
no ja mam problem .. ale nevim jestli to je problem proto ze si o ty penize neumim rict nebo kdyz vidi ze mam trable ze by se mel nabidnout sam jestli nepotrebuji pujcit ..

platim 5000 splatku auta+3000 benzin +3000 na spolecny ucet +1000 najem ..zijeme ve spolecne domacnosti a on palti pouze 3000 na spolecny ucet +plati najem matce .. no a minuly mesic jsem v praci skoncila kolem 8.12. a zacala pracovat 1.1. . Penize za prosinec mi byvaly zamestnavatel neposlal /a uz si ani neposle / a ja proste nevim co mam delat .. nevim jestli se mam zeptat pritele .. ale on vi ze mi penize neprisli tak kdyby mi chtel pomoct tak by mi asi penize nabidl nee ?? taky pracuje jako IT v zahranicni firme a penez ma myslim vic nez dost . Pritom vetsinu benzin utratim jen kvuli tomu ze ho vozim rano do prahy .. moje prace je asi 7km od domova ale bydlime za prahou tak ho musim kazdy rano hodit na metro a pote ho zas vyzvednout.

kdyz jsme chteli neco do domacnosti tak jsme to platili na pul , a pak pritel treba koupil sedacku za 10000, ted tv na pul ..

a proto jsem zdeptana .. jsem naprosto zoufala a nevim co mam delat
27. led 2009 v 16:01  • Odpověz
ajko to mě mrzí :frowning2: takhle na dálku je těžké poradit, jaký máte jinak mezi sebou vztah?

Ta kamarádka, o které jsem se zmiňovala, její přítel je těžký workoholik a dost sobec, bydleli třeba v Praze v nájmu za 8000, platil to on (ona studovala), byt vybral on, měl ho 5 minut od práce, ona do školy hodinu, ale budiž. Výslovně jí ale řekl, že si nepřeje, aby po večerech vařila a byla jako domácí cuchta, a at počítá s tím, že on pracuje a nebude na ni mít čas. Pak se dověděla (čirou náhodou z telefonu), že odjíždí pracovat do Irska..tak se ho ptala co bude s bytem a on jí řekl (už pracovala za 14 hrubého) že je to její problém, když ho neutáhne, že si má najít druhé zaměstnání jako on, no hrůza, ale tvůj přítel na mě tak nepůsobí.

Jestli je to tvoje auto, beru že splátky platíš ty,na společný účet dáváte oba stejně,pokud platíš benzín, měl by platit jídlo nebo ti nějak přispět/střídat se.
Ajko neznám ho, ale chlapy jsou natvrdlý, já o co si neřeknu, taky nemám, oni nejsou jak ženský, aby přemítali a uvažovali v souvislostech, konstruovali možná řešení, dovtípili se..nám by se tohle stalo klidně taky, přítel by si prostě myslel, že mám našetřeno, kdybych se neozvala, že potřebuju peníze, a není to o tom, že na mě kašle.

Není ten problém ještě v něčem jiném než jen v tomhle? A co si o tom v klidu promluvit a vše si vyříkat než se trápit?
27. led 2009 v 16:11  • Odpověz
Ja jsem byla dneska pozadana o ruku a bereme se na Valentyna :slight_smile:
27. led 2009 v 16:14  • Odpověz
gratuluju .. na tohoto valentyna ??
27. led 2009 v 16:17  • Odpověz
v nicem jinem problem neni .. jinak vztah je super .. jsme spolu strasne stastni ..

prave ze tohla situace me zranila/zklamala .

kdyz jsem davala vypoved tak rikal ze se o me postara, ze se z toho nemusim hroutit , ze by klidne i to auto platil ale ted kdyz vi ze mam opravdu trable tak nic nerekne .. tak nevim .. no budu si snim muset promluvit pac jsem mu mela dat 7000 na tv (pulku) a na to samozrejme nemam
jidlo platime ze spoelcneho uctu ..nakupuju ja ..

ten kamaradcin pritel byl fakt hustej ..ten ji asi moc rad nemel :(
27. led 2009 v 16:23  • Odpověz
ano letos
27. led 2009 v 16:29  • Odpověz
no tak to moc casu na pripravy neni .))
27. led 2009 v 16:31  • Odpověz
to se zvladne :grinning:
27. led 2009 v 16:31  • Odpověz
:grinning: to ti zavidim :slight_smile:
27. led 2009 v 16:33  • Odpověz
hm, no právě jsou spolu dál, ona za ním odjela do toho Irska. My jsme jí všechni říkali, at se na něj vybodne, když se chová takhle, jak se asi bude chovat až bude na mateřský, ale ona se prostě vždy přizpůsobí, má toho tolik že ted už je workoholik taky. Jsou spolu přes 8 let, tak je to těžký...

ajko promluvte si, to bude nejlepší, jestli vše ostatní klape, vůbec bych se toho nebála, komunikace je ve vztahu základ, ne?
Držím palce i u nohou :slight_smile:
28. led 2009 v 08:50  • Odpověz
no prave ze s komunikaci ja mela vzdy problem .. :frowning2: bojim se reakce ,tak radsi vetsinou jsem sticha ale lepsi se to :slight_smile:)

no vcera jsem to chtela zacit resit ale byl nejakej odtazitej, tak jsem ho nechala , je i nejakej nachcipanej .. ale kdyz byl dvinej i rano tak jsem se zeptala co se deje a on ze se mu sestra uz den neozvala a ma vyplej telefon ( je nekde v mexiku v dzungli+jela tam sama napul roku ) a jemu se vcera zdal sen ze umrela .. tak ted je z toho spatnej :frowning2: tak jsem se svym problemem neotravovala :/
28. led 2009 v 09:04  • Odpověz
to jo to chápu, musí se vychytat ta správná chvíle, ale už jste přece nějaký čas spolu a znáte se, tak se nemusíš obávat jeho reakce jako třeba kdyby jsi šla za šéfem.

V nejhorším se pohádáte, ale jestli se máte rádi dřív nebo později se usmíříte a to bejvá sladký :grinning:

Hlavně se ozvi a nebuď zticha, ty trdílko, takhle se přece nic nevyřeší, tak nadechnout a do toho :wink:
28. led 2009 v 09:19  • Odpověz
no ja nevim ceho se bojim .. teda asi vim :slight_smile: ja s tim mam problem od zacatku .. vsechno drzim v sobe a pak jsem akorat nastvana, zdeptana ,nervuju se a pak kdyz teda to vybalim tak se tomu leda zasmejem :grinning: no jsem trochu magor .. mam potrebu si vsugerovavat ze mu na me nezalezi a ze me nema rad .. ale pritom kdyz se nad tim zamyslim a uvedomim si co pro me dela tak je mi jasny ze to tak neni :grinning:

no ted je nejdulezitejsi aby se jeho sestra ozvala .. je to taky magor .. vyrazit sama do mexika a toulat se tam nekde v divocine
28. led 2009 v 09:23  • Odpověz
já jsem právě pravý opak, impulsivní a výbušná (nezaměňovat s agresivn í:slight_smile: ), dřív mluvím než jednám, prostě typický Beran, co to děláš bych nevydržela, bolí mě z toho žaludek a užírám se. Takhle to jde ale jen s přítelem, když mám říct něco našim nebo šéfovi, kamarádce, taky kolem toho chodím jak kolem horký kaše. Ono to asi dost souvisí se sebevědomím a s tím já byla vždy trochu na štíru, ale je to lepší.
28. led 2009 v 10:30  • Odpověz
no to ja mam prave naopak .. vsem krome pritele nemam problem rict co si myslim :grinning: a taky si myslim ze to souvisi se sebevedomim :slight_smile:)

no a na kdy mate vlastne naplanovanou svatbu ?
28. led 2009 v 10:38  • Odpověz
5.9 a vy, už jste se nějak rozhodli?
28. led 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.