• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatba 2009, mimi 2010

(Zamčená)
19. dubna 2010 
nene .. ja stale jeste cekam az me pozada o ruku .. ale pak neplanuju zadny velky pripravy .. takze tak mesic bude stacit .) a kde to budete mit ?
28. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
no ono když už máš předem rozmyšlené co a jak ti na to měsíc v klidu stačí, na tu samotnou přípravu, nejhorší je se rozhodnout co a jak.
Svatba bude v Kladně :slight_smile:
28. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
to promysleny bych to mela .. do posledniho detailu .. jen ta zadost tu jeste neni :grinning:
28. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
takže vlastně přípravy hotový :grinning: už jen nadhodit téma :grinning:
My měli dohodu :wink:
28. led 2009 ve 13:36  • Odpověz
no to my mame taky dohodu .. ale jen ze svatba bude letos .. no ale kdy vi buh :slight_smile:)

no doufejme ze se to dovzvim brzy .. uz bych se chtela pysnit prstynkem :slight_smile:)
28. led 2009 v 17:04  • Odpověz
aha tak my se dohodli společně i na datu, zásnuby totiž proběhly asi před třemi lety taky po společné dohodě, přítel by mě v životě nepožádal, zastává názor, že je to věc obou, takže bych se nedočkala.
Sice neromantické, no ale miluje mě a to je hlavní :dizzy_face:
28. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
no tak to abych se preptala jestli si taky nemysli ze to je vec obou :slight_smile:)

abych se vubec dockala .. no abych pravdu rekla .. jsme spolu "jen" 1,5 roku a tak na to nejak nechvatam .. jestli to bude do konce tohoto roku (jak slibil ) tak ok a pokud pristi tak se taky nic nestane .. akorat na tom mimi bych chtela zacit delat ejak v prosinci .. ono to asi nebude sup na kravu a je tele :grinning:
29. led 2009 v 08:44  • Odpověz
to ne, chvilku to trvá, tak kdybys do toho nevlítla hned, mohla bys mít klidně svatbu třeba v květnu 2010 a přitom už být těhotná, ale ještě by to na tobě nebylo vidět, co žje taky dobrý. Nebo svatba s bříškem :dizzy_face:

Mě se jako mateřské pudy začínají probouzet, ale popravdě řečeno si neumím představit že bych měla být matkou, když nevím kolikrát ani co sama se sebou, prostě jak jsem studovala a ted teprv začínáme bydlet, mám to celý nějaký posunutý..chtěla bych ještě chvíli si užívat manželství, cestovat, ale chtěla jsem začít se snahou dřív, abych pak něběhala po doktorech ve třiceti. No uvidíme. Jak přišla touha po svatbě, přijde třeba i nutkání na děcko:slight_smile:
29. led 2009 v 08:51  • Odpověz
dobre ranko holky,
tady na konikovi jsem zjistila jednu vec...ze vsechny hoky co sem chodi, maji pocit, ze proste nemuzou otehotnet hned, protoze tu denne ctou o tolika problemech, ze si mysli, ze jim se taky aspon neco musi stat :grinning:
ja nevim, proc se s tim zbytecne stresujete...
29. led 2009 v 08:58  • Odpověz
no matajob máš pravdu, ale já mám po 11 letech braní hormonů (bez nich to samo nikdy nešlo) dlouhé cykly, jsem ráda aspon za ně a ani nevím jestli třeba ovuluju. A třeba tím, že tu někdo psal, že statistika otěhotnění zdravé ženy v jednom cyklu je 15% se nezaobírám vůbec, protože by kolem mě nebylo asi tolik těhotných raz dva. Je pravda, že když mi na to MUDr. něco předepíše, otěhotním třeba příští měsíc, ale prostě kvůli tomu, že jsem nikdy nebyla v pohodě, k tomu otěhotnění přistupuju už trochu pesimisticky.

Ale jinak je fakt, že se tu shlukují spíše asi ty, které ty problémy mají, aby se vypovídaly.
29. led 2009 v 09:29  • Odpověz
no ja prave chci miminko uz asi od 18 ale az s nynejsim pritelem si dokazu predstavit ze bych s nim zestarla :sunglasses:

no prave toho se taky desim , ze kdyz zacnem treba za 2 roky tak mi bude 27 .. a pak se nejakou dobu snazit a kdyz to nepujde tak at se to ujisti co nejdriv :slight_smile: uz tak mi pritel rika ze jsem vyzobana slunecnice :grinning:

a kolik ti je jestli se muzu zeptat ?
29. led 2009 v 09:32  • Odpověz
mě? V dubnu mi bude 26.
29. led 2009 v 10:02  • Odpověz
hehe, me je cerstvych 22 :grinning:
29. led 2009 v 10:10  • Odpověz
jů, ty jsi mladice :grinning:
29. led 2009 v 10:45  • Odpověz
tak jsem tu sand zas nejstrasi .. jak stara vydra :grinning:
29. led 2009 ve 12:56  • Odpověz
ajko vždyt jsme nastejno, max o pár měsíců a to se nepočítá :slight_smile:
29. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
no vzdyt ja si delam srandu :slight_smile:

my mame doma chripkovou epidemii .. zitra lehne pritel a ja si pak beru v pondeli volno .. jsem nejak ko :rolling_eyes:

plany na vikend ?? :wink:
29. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
my sádrujeme :unamused: Předěláváme byt pro přítelovu sestru, aby se tam mohla přestěhovat a my mít klídek a bydlet sami.
Vy asi gaučing, co? :slight_smile:
29. led 2009 v 16:17  • Odpověz
no tak to bych taky sadrovala .. pro klid doma :grinning:

my jsme dokoncili rekonstrukce puldomku asi pred 2 mesicema .. a zaplat buh .. byla to hruza . uklizet ten nekonecnej bordel ( malovani, skrabani zdi , nabytek skladat, zarizovat kuchyn ) .. no hruza :rolling_eyes:

pritel je nejakej marod a ja mam asi taky chripku takze u nas gaucing .. minuly vikend jsme byli na hrade cesky sternberk tak ted mame volno :slight_smile:
29. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
jé tam je to pěkný, jeli jsme okolo když byl hrad nasvícený, ale blíž jsem zatím nebyla :slight_smile:

Já taky nechápu, jak někoho může bavit kutit! Bordel, špína, prach, hlavně ta práce..přítel že prý je motivující se dívat, jak ti něco nového roste pod rukama, no nevím, pro mě je dost utrpení, že nemám čas na to, co mě baví.
My jsme vytrhávali parkety, já z nich pak seškrabávala starý asfalt, bourali jsme futro, dělali proti hlukovou stěnu, tahali do 4. patra sádrokartonový desky a jiný desky :rolling_eyes: ted jseště to zasádrovat, obrousit, elektriku, nalepit parkety, zbrousit, pak si vymaluje a tradá. Snad vše.

Ajko jste teda ve svém nebo jak ?
30. led 2009 v 08:42  • Odpověz
no tak to jsi temer svata zena jestlis tohle vsechno prezila :slight_smile: to by bylo po me :rolling_eyes:

jj .. rodice (moji) maj dvoudomek , takze nam dali tu jendu pulku . je to nepruchozi s vlastnim vchodem se zahradou takze si nestezujeme .. casem bysme asi chteli stavet svuj .. ale to se uvidi :grinning: kdyz to tak posloucham , radsi si nechame postavit :grinning:

jo a musim rict melas pravdu , pritelova sestra se uz nasla .. takze jsem nadhodila problem s mou financni situaci .. samozrejme pritel zacal problem resit a jeste jsem dostala vynadano ze jsem to nerekla driv .zacne mi davat penize na benzin , pridavat par tisic na spol ucet na stravu a proste je to vsechno ok :grinning:
zase jako vzdy jsem to zbytecne hrotila a kdybych to rekla driv tak si usetrim par probrecenych noci :rolling_eyes:
30. led 2009 v 09:01  • Odpověz
hele mě to i chvílema bavilo, přítel je trpělivej, takže mi třeba nenadával, když jsme mu pustila fošnu na nohu, protože "už prostě nemůžu" a na to říct "pouštim" mi jaksi nezbylo sil :grinning:
Taky máme zas nějaký nový společný zážitky a já se zdokonaluju v technických věcech-už poznám aku vrták, příklepovku, majzlík a dláto! Navíc mě drží nad vodou, že to sice děláme pro sestru, ale vlastně pro sebe (v přeneseném významu).Přítel totiž dostal se sestrou od rodičů byt, takže jí ted vyplácíme-koupili jsme jí byt, který splácíme a předěláváme.
Je ale fakt, že já bych do baráčku šla, ale ne svépomocí, to by mě asi švihlo.
Tak to máte dobrý, když to má samostatný vchod, minimalizují se třecí plochy, ale i tak bych s rodičema nebydlela, ani kdyby byli ze zlata, sice lepší mít za sousedy rodiče než nějaký blbečky, ale já nevím no. Ale pro začátek je to ideální, a ta zahrada, supr pro dítě nebo i jen pro vás, snídačka v trávě, hmmm :sunglasses:
No vidíš :dizzy_face: prostě byl jen natvrdlej, a ty příště nebulíkuj a řekni to hned, spíte spolu a ty se mu bojíš něco říct? Sakra práce :angry:
30. led 2009 v 09:20  • Odpověz
no tak ta story s fosnou je dobra :grinning: no je pravda ze kdyz jsme skrabali a malovali tak jsme taky byli jak zamilovany pubertaci :slight_smile:) .. ale par mesicu stacilo :slight_smile: delali jsme to asi 2,5 mesice a uz jsem toho mela plny zuby .. tak drzim palce at to mate rychle hotovy

jj .. v lete je zahradka super .. houpacka, snidane obedy venku :slight_smile:) priiima

jj .. natvrdlej , byl strasne prekvapenej ze je problem :slight_smile:) tak asi holt fakt nestaci naznacit :grinning: ja jsem proste trubka ,pokud se jedna o reseni problemu s nim :slight_smile:)
30. led 2009 v 09:39  • Odpověz
dík, ale vyzerá to tak na dva měsíce, bohužel, a to za předpokladu, že se něco nepokazí :unamused: ale aspoň je to děláme, když je venku hnusně a stejně se nedá jet nikam ven, a ne třeba v srpnu.

No a už máš vymyšlené kde by byla svatbička a párty a tak? A jaké šaty?
30. led 2009 v 09:58  • Odpověz
no my jsme se schodli ze nechceme velkou svatbu .. nejradsi bych to udelala tajne a pak to vsem oznamila .. no chci to ve velkych popovicich na urade, tam je to moc pekny .. saty si vyberu v kbelich (tam si pujcovala sestra v zari a super sluzby , za 6000 si tam muzes vybrat co vsechno k satum potebujes , cena vc satu samozrejme :grinning: ) no a ma predstava .. my+svedkove + mozna rodice a pak party s prateli az do rana :grinning:

a jak to mate naplanovany vy ??
30. led 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky!
Chvíli sem tu nebyla a vy se takto rozjely, no to mám radost :slight_smile: :grinning:
Tak to vezmu postupně:
- s penězma to vyřešený ještě moc nemáme: on platí hypotéku a energie a já platím jídlo. Zbytek máme na půl.
- Jestli je tu někdo stará hydra, tak sem to já :grinning: Je mi už 27 :slight_smile: a letos bude 28 :frowning2:
- strašně toužíme po baráčku, ale zatím sme v paneláku v bytečku :frowning2: ale už si zvykáme :grinning:
30. led 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Lucitta: Vítej mezi nás! Gratuluju k požádání o ruku a hlavně k miminkům :slight_smile: Téda, fakt trojčata, jo? To je mazec :astonished:
30. led 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Svatbu do 14.2. určitě nachystat zvládnete :slight_smile: Držím pěsti při zařizování :grinning:
30. led 2009 v 11:42  • Odpověz
no my měnily plány už asi 3x. Nejdřív:
1) oběd s rodiči a pak grilovačka s přáteli u kamaráda na zahradě. Problémy:oběd bylo možné všude mít pouze v salonku(nemám ráda), jinak platit za pronájem celé restaurace. Kamarád nemá zahradu oplocenou, tzn. vše by se muselo připravit až v den D (jídlo, stany). POčasí. Setkání s rodinou by skončilo brzy.
2)oběd s rodiči a párty v restauraci. Problémy: jak zabavit rodinu na celé odpoledne?(nechceme rozbíjení talíře, krmení polívkou, čtení přání, tanec v kroužku, hod čímkoli, jakékoli hry a tradice atd). Jak vybrat menu: (jedna babička s umělýma zubama, další špatný žlučník, 4 malé děti, jeden vegetarián...). Je škoda kamarády přespolňáky poslat domů po obřadu a pak je vidět až večer.
3) po obřadu raut se všema-asi, uvidím jak to rodina rozdejchá.

Chodíš někdy na beremese? Mám tam album, tak se jukni :slight_smile:
Jinak-úzké šaty bez závoje, do vlasů jen kytka, ženich jen v rozhalence a kalhotech, na obřad (v zahradě) živá hudba. Fotit bude kamarád a hudbu si zařídíme sami přes noťas.
30. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
no jako kdybys mi psala z duse .. hlavne jednoduche , zady rozbíjení talíře, krmení polívkou, čtení přání, tanec v kroužku, hod čímkoli, jakékoli hry a tradice atd !!! presne tak .. moje sestra magor mela obrad na zamecku v pruhonicich, hostinu v hotelu , na stole pernicky se jmenama , rozbijeni talire, auto nazdobeny jak kolotocari, unos nevesty, kapelu, vysluzku za desetitisice ..strasne prehnany !!! a to ja presne nechci

na beremese ma sestra album .. ja si ho tam taky planuju udelat az to bude prsten :slight_smile: saty chci taky jednoduchy .. mam vel 42 takze nejaky princeznovsky si nemuzu dovoli t :wink: ale ani se mi to nelibi ..
30. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.