• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatba 2009, mimi 2010

(Zamčená)
19. dubna 2010 
nikoho nechci urazit, ale přijde mi to vše strašně trapný :unamused: My i s tou živou hudbou na obřad, jsme vyloučili svatební pochod a klasiku, necháme si zahrát pomalé, ale normální skladby, Armstonga, na gratulace Beatles a nějaké španělské rytmy. Uvědomuju si, že je to sváteční událost, ale pro nás by to měl být hlavně veselý fajn den s přáteli a rodinou, takže pokud možno žádné slzy a křeč.
Hlavně by ta svatba měla vycházet z těch lidí, takže my když jezdíme na dovolenou pod stan a make-up jsem měla jendou na sobě, se nebudu vdávat na hradě a nepojedu kočárem a nebudu shánět vizážistku. Samozřejmě tím ale neříkám, že moje svatba bude super, zatímco ty ostatní jsou nevkusné, je to individuáln, jenom já bych to tak nechtěla.
Ten zámeček v Průhonicích je ale docela pěknej, nedělají ty obřady na takové zahradě? HOtel bych asi nevydýchala a perníky taky ne, stejně tak mušle nebo pytlíčky s rýží nebo mandličkama :grinning:
Jaký nick má sestra? Já mám album tady
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=247758&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
a
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=278691&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
30. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
V jednoduchosti je krása, máte pravdu :slight_smile:
U nás ale tradice budou, teda některé :grinning:
30. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
kali a co vy, jak pokračujete s přípravama? Nějaké detaily? :grinning:
30. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Mishmash: alba máš krásné... zvlášť ty dortíky se mi líbí :slight_smile: A šatečky krásné :slight_smile: I oznámení zajímavá :grinning: Je vidět, že to máš promyšlený :grinning:
30. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Detaily :grinning: No, teď nám grafička vyrábí oznámení a my se smažíme shodnout na nějakých prstýncích :grinning:
Jinak ještě skoro nic nemáme :grinning: Ale to se stihne :grinning:
30. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Už mizím z práce, jdu na svatební veletrh, tak sem zvědavá, co tam bude :grinning:
Mějte se pěkně a hezký víkend :grinning:
30. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
tak dobře pořiď :slight_smile:
Já chci prstýnek z bílého zlata a pro přítele nějaký levnější, stejně ho nebude nosit. Sice mě to mrzí, ale co nadělám. Není zvyklý, pracuje se dřevem, jezdí na kole, tak by mu to vadilo.
Holky já se tak těším, až bude ta svatba:slight_smile: Teď jak spolu krátce bydlíme, mu ráno vařím čaj a dělám svačinu, všechno nad čím jsem dřív ohrnovala nos, jakože TOHLE teda já dělat nebudu, dělám. Ještě se musím naučit vařit a pak budu number 1 :grinning:
30. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
Kali tak jsme mrkla k tobě do alba, na šatky mám jiný vkus, ale místo na hostinu vypadá moc dobře! Má to venkovní posezení? Naše ne, jen takovou pidi terásečku.
Budete mít svatbu v kostele? Já jsem byla překvapená, kolik je tu věřících holek.
30. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
mishmash ja dopadla stejne .. nez jsem pritele poznala tak " NIKDY nebudu varit, prat mu a hopsat kolem " no a ted ??

kazdej den tepla vecere , vecer jeste nachystat svacinku do prace, pres vikend varim 2x denne, peru , zehlim a celkove se o nej staram (matka rika jak o mimi ) :grinning: njn co nadelame :slight_smile:) proste laska dela divy :grinning:
30. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
ty saty jsou krasny .. takovy bych si taky prala
30. led 2009 ve 14:33  • Odpověz
to je caxa, že jo, ten salon na Pze 9?
Ty jo, tak to jsi dobrá, s tím vařením. Mě baví si o tom číst, ale ne to dělat :grinning:
30. led 2009 v 15:05  • Odpověz
jj .. tam si sestra vybirala saty .. a me se tam taky libili .. sice je to trochu z ruky no ale co

hele zrovna jsem si na tebe vzpomenla o vikendu .. jsem chtela delat bramborovy knedliky-poprve , ale nebyly brambory , tak jsem nasla z pytliku .. no takovy nepovedy jsem dlouho nevidela :slight_smile:) vubec to nemelo chut knedliku a bylo to nejaky malinky :slight_smile:) .. pritel to snedl ale asi si moc neposmaknul .. :slight_smile:)
me to taky nebavi to varit , ale nakrmit ho musim :grinning: tak nic jinyho nezbyde .. nastesti je pritel celkem nenarocnej

jsem nejak ko dneska .. asi chripka .. jsem byla nejaka nachcipana uz minulej tyden , ale ted jsem jak prejeta parnim valcem :frowning2:
3. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
tak to jako pozor, na knedlíky z prášku já nedám dopustit :slight_smile: mě chutnaj, kupovaný nemusím ale sním je, jsou dost gumový, a ty pravý bramborový mě zase svojí chutí neuchvátily natolik, aby mi stály za hromadu brambor. Ale instatntní kaši jsem už zavrhla, dřív jsem jí jedla, ale je fakt blé a žlutě chemická.
Přítel je zvyklej, že mu maminka vařila denně teplý jídlo a vždy měl v ledničce na výběr, jenže ona přišla v 16 z práce a byla doma, žádný zájmy, nic..na druhou stranu zase není línej si uvařit sám, ted to řešíme tak, že přes den si někam zajde a večer děláme tousty nebo kuskus (prosím kuchařky zdržte se komentářů :grinning: ), o víkendu jak předěláváme ségře byt, a hned vedle je hospoda. Teď je ale milý na školení a vrací se v pátek, tak jsme si říkala, něco na uvítanou..na maso ani troubu si netrofunu, tak zkusím asi tiramisu.
3. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
no hele ono to zas tak tezky nejni .. treba zmrzly americky brambory strcis do trouby a na panvy udelany kureci maso .. jen ho osolis, opeptris a posipes korenim na grilovani kurat a nechas to opejkat ze vsech stran na panvicce a to zkazit nemuzes a je to nam nam .. vcera jsem to zrovna delala .. je to strasne rychly

no nevim co jsem s knedlema delala spatne :slight_smile:) .. bramborovou kasi ale jedine z brambor .. zas takovou praci to neda a nelitaj z toho Ecka :slight_smile:)

my jsme si ted naordinovali 1 den v mesici spolecnou dovolenou :grinning: .. vcera jsme zacali .. nejdriv jsme sli do narodniho muzea na vystavu , pak na obed a pak do kina a pak na prochazku starou prahou :slight_smile:) bylo to super , strasne jsme se nasmali a celou dobu jsme se chovali jak cerstve zamilovany :slight_smile:) takze jsme si rekli ze to tak budeme delat 1x mesicne :slight_smile:)
3. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Mis: jo jo, má to nádhernou venkovní terasu s grilem :slight_smile: A spoustu houpaček :slight_smile:
3. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
jé to je super, výlety..stihli jste toho teda dost! To se musí, aby člověk nezapomněl taky sám na sebe :slight_smile:

Dík za tip, to bych mohla zvládnout.

Kali tak co na veletrhu, jak bylo? Máš plné tašky? :grinning: My jsme byli v pátek na večeři v "naší" restauraci, tak nakonec to terasu má :grinning: a docela velkou, asi jsem to tenkrát jen přelítla očima a pak už obdivovala interiér, ale chtějí za pronájem 500 za hodinu (za celý, ne jen za terasu), což se mi teda moc nelíbí, když u nich projíme min 30 000 to odhaduju, loni nic takového neříkali, navíc ta komunikace s nima, prý že veškeré detaily a záloha stačí měsíc dopředu :unamused: Není to žádnej hotel, takže neformální komunikace, to je Ok, ale stejně mi to přijde dost pozdě, radši bych měla něco v ruce. Navíc na mě koukaj jako co trapčím takhle brzo. Když jsem tam psala loni v listopadu mejl, nikdo mi neodpověděl.
Holt co se dá dělat, hezčí nenajdem, můžu akorát doufat, že to dobře dopadne.
3. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Jo jo, plný tašky :grinning: Kéž by, ale mám koupený botičky :grinning: Což považuju za úplně největší úspěch :grinning: Jinak sme tam ulovili slevu na prstýnky...
3. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Ta částka za pronájem je docela vysoká, my máme salónek zdrama, platíme "jen" jídlo a pití :slight_smile:
3. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Hospodu s hotelem máme zamluvenou už od září, ale podrobnosti jdeme vyřizovat teď o víkendu. Taky nemáme žádnej papír, trochu mě to znervózňuje, ale snad to dobře dopadne. Chcou jen rezervační poplatek 1000 Kč, to de :slight_smile:

Ajko! Ty výlety jsou super nápad :grinning: My sme měli stanovený, ža každá čtvrtek máme rande a budem se sobě věnovat :slight_smile: Ale bohužel poslední dobou na to není čas :frowning2: Už sme dorandili...
3. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
my když měli takovou menší časovou krizi jsme si taky říkali že každá ST je naše, ale pak jsme to nějak nestíhali pokaždé dodržet.

Kali ale podle mě čas na véču nebo pokec při vínku, bazén nebo já nevím se najde vždy, já bych to teda bez toho dlouho nevydržela..pravda s celodenníma výletama jsme taky na štíru.
Vlastně každej příjemně strávený čas se dá pdle mě nazvat randetem :slight_smile:
3. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
Nad botama jsem atky přemýšlela, na kolik Tě vyšly? Já mám nohu 41, bude to problémek, hlavně se mi nechce dávat 1800 za "svatební boty", klidně bych snesla levnější, jenže musím mít podpatek a tam to balerínkama na jednu sezonu neošidím. Navíc podpatek, ne jehlu, ale hezky širokej, abych se nezabila.

No drahý to je, ale když se nám to líbí, tak se přizpůsobíme, nic jiného nám stejně nezbývá.
3. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky, cetla jsem tu neco o starejch hydrách :slight_smile: přijmete mezi sebe ještě jednu. Mě je 28 a svatba bude v dubnu a o mimi uz se snažíme.
3. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
surinka: no tak vitej mezi nas :grinning:

duben je za par .. mas uz nervy ?

mishmash : no ja bych do bot taky moc neinvestovala .. co s nima pak budes delat ? leda je pak hodit do aukce na beremese.cz , pac bily clovek moc neunosi :slight_smile:)

kali: no prave ze takhle to je lepsi .. jeden den v mesici se da zvladnout. Jinak si delame hezky vecer skoro porad(masaz,vinko,spolecny film) takze nijak nestradam , ale v pondeli to bylo super . Zase to bylo jako kdyz jsme spolu zacinali randit a byli jsme tak na sebe nateseny ! :grinning: dokonce jsem si i rikala jestli neni chyba ze spolu bydlime :grinning: :grinning: (ale to jsem rychle z halvy vypustila )
4. únor 2009 v 08:34  • Odpověz
ajko to ne, já ted bydlím s přítelem 14 dní :grinning: , jsem zelenáč, sice pravda zpočátku-pár dní jsem byla u něj přes Vánoce-jsme se pohádali ohledně toho, jak se co dělá a nedělá, jak se co má dělat a co ne, ale vyříkali jsm si to a ted jak je frmol-práce, rekonstrukce, koníčky-to neřešíme a nějak si to sedlo. Je to super být s ním pořád, prostě mám pocit, že se tím náš vztah upevnil, přijdu si jak znova zamilovaná, a doufám že po svatbě to bude ještě lepší!

ahoj sury :slight_smile: Kde to všechno v dubnu vypukne?
4. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
mishmash : no ja si to taky uzivam spolecny bydleni - staci mi kdyz jsme v jedny mistnosti a jsem stastna .. ted vcera byl pritel u sebe doma , protoze sel s kamaradama ven a my jak bydlime mimo prahu tak se tam po pulnoci spatne dostava.. tak jsem si tam pripadala nejak sama,bylo mi smutno a stejskalo se mi po nem :frowning2:

taky si myslim ze po svatbe to bude jako novy :slight_smile:
4. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
no já to mám podobně, přítel je ted na tom školení, tak spím v jeho tričku a utírám se do jeho ručníku a každý den telefonát :slight_smile:
K nám po půlnoci z Prahy nic nejede-jen poslední vlak v půl 1 a busy jen do půlnoci.
4. únor 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Surinko!!! Vítej mezi nás :grinning: Gratuluju ke svatbě!!! :slight_smile: A taky ke snažení :slight_smile: Ať to klapne :slight_smile: A když sme u těch hyder, mi bude 28 v květnu :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Mish: Botky stály 1300, ale jsou fakt nádherný :slight_smile: taky sem si myslela, že jiný než s tlustým podpadkem nekoupím, ale tyto mají tenoučkej, tak v nich chodím po bytě, abych se naučila :slight_smile:
My už spolu bydlíme 2,5 roku a každá společně strávená chvíle je super... jen se to občas schová, když žehlím stovky jeho triček a uklízím věčně zadrobečkovanou kuchyň :slight_smile: Ale to už k tomu asi nějak patří :slight_smile:
4. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
ja se taky vcera navlikla do jeho tricka a sortek :slight_smile:) koukam ze nejsem blazen :slight_smile:) spala jsem na jeho pulce pod jeho perinou :grinning:
4. únor 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Ajko! Neboj, to je úplně normální :slight_smile:
4. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
no dneska uz bude zas doma .. tak si to vynahradim :grinning:
4. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.