• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatba 2009, mimi 2010

(Zamčená)
19. dubna 2010 
autor
tak to přeji příjemné tuleníčko :grinning:
Já sem si zrovna chvilku hrála s grafíkem na fertilityfriend... Tak sem se k něčemu dobrala, snad teda ovuluju :grinning: Aspoň něco už vím :grinning:
4. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz
kali takže měříš bazálku, poctivě každý den?

Holky právě jsem se vrátila z Tesca, koupila jsem si tu otvírací kulatou formu na dort, zkusím udělat zítra tiramisu. Snad nevyhoříme :grinning:
4. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
ajko mě se vrací až v pátek, takže mě čekají ještě dvě noci s naší plyšovou ověčkou...
4. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
šmarjá holky... promiňte, že sem lezu... ale tak bych si to střihla znovu!!!!! :slight_smile:)))
moc si tyhle chvíle plánování užijte, i když ke konci to může být trošku stres... a hlavně ten den! hezky se na to vzpomíná... :slight_smile:
4. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
mishmash.. tak at ti to rychle utece :slight_smile: .. otviraci forma na dort je super .. mam dokonce 2 a pecou jedna radost :slight_smile: tak pak dej vedet jak tiramisu dopadlo .) a nemyslim ,ze by hrozilo vyhoreni :grinning: drzim palce
4. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
u mě nikdy nevíš, holka :grinning: A ty v nich i pečeš? Myslela jsem že na pečení jsou lepší kulaté neotvírací, ale asi je to jedno.

Heheno tak tu s námi zůstaň :slight_smile: to je šumák, že už máš po svatbě
4. únor 2009 v 15:15  • Odpověz
MISH asi požádám manžela o ruku :slight_smile:))) :grinning:

kdyby to nestálo takový prašule, tak chci znovu! a tentokrát bych prosila krapet lepší počasí :slight_smile:)))) ale to už bych chtěla moc, hlavně, že to dopadlo tak dobře! .)

kdy tě to čeká????
4. únor 2009 v 15:17  • Odpověz
heheno pěkný albumky, konečně něco jiného než dupačky.

Máme zaplacený 5.září, snad bude hezky, chceme to venku :slight_smile: Doufám že vše klapne, přítel je flegmatik, takže jeho stoický klid mě snad hodí do pohody.
Něměli jste svatbu v půlce srpna 08? To byly snad jediné dny kdy v létě pršelo.
4. únor 2009 v 15:22  • Odpověz
MISH díky :slight_smile:)))

jo měli jsme v půli srpna... :slight_smile:)) chtěli jsme v létě - bo obřad byl venku a prostě jsme si to chtěli pořádně užít na zahradě :grinning: ... nakonec to byl nejchladnější víkend z léta! fakt sranda! no ale naštěstí jsme měli svatbu v pátek a to ještě šlo, takže obřad jsme stihli venku v celku v pohodě, ale pak už jsme nohy nevytáhli, bo skoro mrzlo... :slight_smile:

držím palce na počasí, z toho jsem měla největší vítr a poprávu .)))) tak ať máte více štěstí!!! :wink:
4. únor 2009 v 15:29  • Odpověz
no normálně mě zachvátila melancholie... já se picnu... jak má člověk pracovat :slight_smile:))))
4. únor 2009 v 15:31  • Odpověz
tak s tím mám taky problém od té doby, kdy jsem objevila tyhle webovky:slight_smile: a beremese.

My chtěli taky svatbu původně na zahradě, ale jednak není naše a pak taky kvůli tomu počásku jsme jí šoupli pod střechu a terasu, tak to by mi nevadilo. Obřad bych ale ráda venku, jinak je ze zahrady přesunují do galerie, pořád lepší než radnice, ale není to ono.
Já si to pamatuju, protože jsme v sobotu slavili tátovy narozeniny (má 16.8), seděli jsme v restauraci, venku lilo a já měla depku z toho, co když bude za rok taky..přítel se smál a nechápal

šéf má dovolenou, tak využiju situace a vzdálím se směr domov :wink:

mějte se
4. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
mishmash .. no ja v tom delam i babovku ..koupila jsem takovou special dortovou formu i s nastavcem na babovnku :slight_smile:) je to super .. aspon to nemusim strastiplne vyklapet :slight_smile:) je to super na vsechno :slight_smile:

hehena : ja zatim nemam pevny termin a taky me prepada melancholie, kdy se konecne dockam , kdyz to tady ctu jak se vsihcni chystaj a ja zatim nic .. cekam az pritel prijde s prstenem a oficilane me pozada . zatim jen rikal ze do konce roku do toho prastime ale kdy vi buh .. zas to mam jak prekvapko :slight_smile:
4. únor 2009 v 15:54  • Odpověz
AJKO mě taky nepožádál muž o ruku! :slight_smile: já mu to zakazála, když o svatbě začal mluvit... jednu žádost o ruku už jsem zažila a druhou jsem prostě nechtěla... neumím v tom chodit, neumím se tak pěkně zaradovat a zajásat a cítila bych se divně... mno možná ne, když by to bylo napodruhé s tím správným mužským... každopádně zásnubní prsten jsem neměla :slight_smile:

my se bavili o svatbě v podstatě od začátku vzahu, tak nějak automaticky! jenže mě se do toho dlouho nechtělo a při představě vdavků a jak jdu k oltáři se mi dělalo strašně zle... :slight_smile:))) takže jsme to chvíli plánovali a pak z toho sešlo, pak zase plánovali a zase sešlo :slight_smile:))) no a nakonec manžovi došla trpělivost a minulej rok touhle dobou přišel a suše mi oznámil: "tenhle rok se žením, a buď přídeš, nebo ne..." :slight_smile:))) :grinning: no tak něčemu takovýmu se nedá odolat :slight_smile:))) :grinning:

definitivně jsme se rozhodli v koncem dubna, koncem května našli termín a v srpnu se vesele veselili :slight_smile:

MISH, my měli k dispozici i party stan, ale venku byla strašnááááá zima... nikdo tam nevydržel!!! prostě kolem druhý hodiny se to začlo kazit a tjamtadadááá mrzlo! :slight_smile:))) :grinning: to víš, že samosebou by nám deštík nevadil, bo v místech, kde jsme měli svatbu nijak zvlášť nelilo...
4. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
hele ajko ale on třeba vůbec netuší, že je potřeba nějaký čas na přípravy..já vím žes psala, že to máš očíhlé a tak by ti stačily 3 týdny na vše, ale víš jak, tak třeba proto pořád nic.

My minulý týden byli v té restauračce a ptali jsme se, zda je možné mít vlastní hudbu, řekli že jo, že mají zesilovač..já tomu teda moc nerozumín, spíš vůbec :sweat_smile: a apelovala jsem na přítele, že je potřeba to vyzkoušet (myslela sjem nějak normálně, 2 měsíce dopředu, měsíc), a přítel.. v pohodě, sem čtvrtýho (myšleno září, den před) zajdeme.. :grinning:

tak a ted fakt jdu
4. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
jo tak já bych řekla, že kdyby jste si vzali fakt volno na přípravy, tak za týden je všechno hotovo!!!! samozřejmě v případě, že máte stanovený a hlavně zamluvený termín...
4. únor 2009 v 16:06  • Odpověz
no holt to budu muset udelat jako s problemem s financema co jsem zde resila pred par dny :slight_smile:)

budu se holt muset zeptat primo .. a treba se hned nekam posoupnem .. tak mi drzte palce :grinning: ja jsem totiz strasna blbka .. jsem sticha a pak se divim ze nic nejni podle mych predstav :grinning:
4. únor 2009 v 16:44  • Odpověz
AJKO tak já ti držím palce, aby se to posunulo tak, jak si přeješ!!! :wink:
4. únor 2009 v 17:03  • Odpověz
no dam vedet jak jsem dopadla :slight_smile:
4. únor 2009 v 17:06  • Odpověz
ahoj holky , nervy kupodivu ani moc nemám. Asi to ještě přijde. Já jsem totiž vystresovaná ze svatby už asi od 18tia teď když to přišlo tak mi to nepřijde zatím tak hrozný. Ale obavy určitě jsou.
Jinak svatbu budeme mít na šumavě jen v rodinném kruhu a s kamarády o týden později nějaké zapitíčko
:slight_smile: nechtěli jsme nic velkého
4. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
ajko, taky si myslim, že je lepší si o tom promluvit . Aspoň hned víš na čem jsi a nemusíš o tom přemýšlet. Oni ty chlapi to nemyslej zle, jen jim to někdy prostě nedojde...i když nám to přijde nemožný :slight_smile:
4. únor 2009 v 17:45  • Odpověz
kali a mě bude už v srpnu 29 :cry: utíká to děsně
4. únor 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahojky Holky dlouho jsem tu nebyla přišla jsem na vás kuknou jak se to tady posunulo dál Kali jak koukám tak jse diskuze rozjela a moc ti chválím toto téma.takže jse mějte všechny moc moc krásně :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
ahoj Suri, kde na Šumavě? Teda promiň jestli nějak vyzvídám, ale já mám Šumavu ráda, jezdila jsem tam x let na tábory-k Prachaticím, a ted si tam kamarád staví baráček-u Volar a mám to tam docela prochozené, Lipno, Třístoličník..i když Šumava je velká.

HOlky nevíte kde seženu v obchodě mascarpone a jak to vypadá?V oddělení mléčných výrobků? Dík :wink:
5. únor 2009 v 08:48  • Odpověz
Ajko tak víš jak..nadechnou a nadhodit téma-třeba že by ses ráda vdávala za pěkného počasí a snad mu to dojde. Ono i když to máš vymyšlené a netrváš na hvězdném obsazení svatby lidmi, kteří mají termíny plné na rok dopředu, stejně to nějaký čas žádá.

Tak mě napadá, co teď čtete za knížku? Mě doporučila kamarádka Rok kohouta od Terezy Boučkové a je to perfektní, málem přejíždím v metru stanice, jak jsem zažraná.
5. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Mish: Jo jo měřím :slight_smile: Každý den :slight_smile: Hned, jak zazvoní budík :slight_smile:

Hele :slight_smile: Jasně, zůstaň s náma :slight_smile: Zkušené rady se nám můžou hodit :slight_smile:

Suri: Jo jo, letí to, ale přijde mi, že mi je pořád tak nějak 20... :grinning:

Lucen: Díky :slight_smile: Taky se občas ukaž, ať víme novinky :slight_smile:

Mish: Maskarpone je většinou v takovém kelímku jako třeba jogurt nebo měkký tvaroh... Bývá to u jogurtů, sýrů... v chladícím boxu... Ale mi to přijde zbytečně drahé, dávám místo toho pomazánkové máslo :slight_smile: Sehnala sem si alternativní recept na tiramisu :grinning: Já vlastně všechno pečení mám tak nějak alternativní :slight_smile: A podle toho to taky někdy vypadá :grinning:
Na ten Rok kouhouta se taky chystám, ale zatím na to nemám morál... teď čtu "Roznesu tě na kopytech" Od Simony Monyové. Je to moc dobrý, takovej břitkej humor :slight_smile:
5. únor 2009 v 09:12  • Odpověz
kali já mám taky alternativní, ale tam jsou 2 smetany na šlehání a 2 pommásla, vyšlehat v robotu, kterej nemám a asi by mi jinak upadla ruka :grinning: Pak mám ten s mascarpone, tak se rozšoupnem, budu ho dělat poprvé.
Když jsem četla receze na Rok kohouta, nějaká paní psala, že si musela jít do lékárny pro Neurol, aby usnula, jak byla rozrušená. Je to drsné, ale snáším to líp než třeba Lustiga.toho jsem četla naposledy v 17ti a stačilo mi.
5. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
no tak jsem to nadhodila .. a jak mi zklaplo .. pry ted na to nejni dobra doba .. ze je krize .. tak to se asi nikdy nevdam :frowning2: .. ale nejak jsem to cekala .. no ale neva .. jen doufam ze me ted nevyhodite z diskuze kdyz asi svatba letos nebude .)) ale moc jsme se o tom nepobavili tak treba to jeste budeme resit :slight_smile: vcera jsem byla totiz tak vyrizena ze jsem skocila do postele v pul 8 a spala az do rana ..

ja ted zrovna zacinam "exboyfriends handbook" ja ctu vetsinou anglicky , ale jsou to takovy ty zabavny ze zivota , aspon se u toho odreaguju .. :grinning:
5. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
nééé ajko já tě nepustím, kdo by mi dodával odvahu chopit se vařečky a tak vůbec :grinning: Je to jedno, já taky nebudu mít mimi 2010 a jsem tu.

Já bych to rozhodně pořešila, dokud máte oba práci, ať se jde krize zahrabat, navíc jste blízko Prahy a tam s evždy něco najde.Navíc myslím že to bude stejně jen vše horší, vše se zdražuje každý rok víc a víc tak co.

Já se taky pokouším číst v Aj, ale jde to ztuha.
5. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
no tak to je dobre , ze me nepustis :dizzy_face:

hele ja si taky myslim , dokud mame praci a zas si myslim ze v takovy krizi nejsme , a hlavne svatbu platej rodice - sestre na ni dali 50 000 tak to ja se svoji malou svatbou bych mela azaz a jeste by mi zbylo :slight_smile:
no spis si myslim jestli nezmenil plan , nebo treba me uz nechce ... vi buh co se mu zas honi hlavou .. ale zjistim to

no cist aj knizky je super , sice nerozumim kazdy slovo ale vzdycky ti to nejak dojde, kdyz si to das dohromady :slight_smile:) a to je dulezity ,anucis se premejslet anglicky a pak se ti i lip mluvi :slight_smile:) ja ctu skoro jen aj .. ceskou knizku jsem v ruce nemela ani nepamatuju :slight_smile:) sestra me zasobuje , ted zas objednala nejaky knizky z anglicka a privezou ji je nekd yv dubnu tak budu mit co cist :slight_smile:
5. únor 2009 v 10:03  • Odpověz
tak to máte dobrý, my si to platíme sami, přítelovi rodiče nemají peníze, těm jsme ještě půjčovali, naši přispějí, to asi ano, a něco vybereme na svatebních darech, ale odhaduju to tak na 50 000-60 000 náklady celkem.

Není sestra zas někde v džungli neznámo kde? Chjo, chlapy a jejich nálady, můj když nechce, taky z něj nic nevydoluju, zato když si sundám tričko, reaguje hned :grinning: taky vše důležité řeším po dobrém sexu :grinning:
5. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.