• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatba 2009, mimi 2010

(Zamčená)
19. dubna 2010 
no tady je vekovy prumer tak 25 :slight_smile:) a co vlastne delas ? ja delam v JVC - jsem na telefonu s rakouskem a dalsima statama okolo a resim cizi problemy :grinning:
10. únor 2009 v 11:43  • Odpověz
co je to JVC? Já pracuju ve státní správě..podrobnosti IP, kdybys měla zájem :grinning:
Chci být neviditelná, víš :grinning:
10. únor 2009 v 11:48  • Odpověz
JVC je elektrobika
10. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Teda! To se máš, že tam máš samé chlapy :grinning: My sme tu samé ženské :frowning2: To víte nemocnice :frowning2:
A tu znovuzamilovanost ti závidím... :frowning2: My teď nemáme na nic čas :frowning2:

Včera sme šli tisknout zkušební oznámení... a tak sme byli aspoň 2 hodiny spolu, jinak až v pelechu :wink:
10. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
jsi zdravotni sestra?? ja puvodem taky :slight_smile:) ale loni v cervnu jsem s tim skoncila ))

no my jsme spolu celkem casto.. kazdej den se sejdem po 6 a pak rano se v 8.15 odloucime :slight_smile:) no ale ted jsme po dlouhy dobe si zas spolecne rano cistili zuby a tulili se a vecer se spolu koupali .. bylo to mooooc prima myslim ze ted uz bude zas lip :grinning:

jaky oznameni jste vybrali ?
10. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
no to se ti nedivím při těch platech, člověk musí mít opravdu silnou motivaci..štěstí že jsi blízko Prahy, asi se ti nehledalo těžko.

my jsme spolu taky tak od těch 18, když je autem, jedem spolu, občas i ráno, jiank máme ale dost vlastních zájmů, takže dřív jsme se trochu míjeli, ted když bydlíme spolu je to jiné. Ale telefonujem si každý den.
10. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Ajko... Nene, nejsem zdravotní sestra, na to bych neměla morál :frowning2: Dělám v laboratoři kontrolu kvality... taková samostatná jednotka :grinning:
10. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Jo a to oznamko nám dělá grafička, tak ještě pilujeme detaily :slight_smile: Bobužel z nabízených v salónu sme si žádné nevybrali, buď to bylo nehorázně drahé nebo se nám to zase nelíbilo :frowning2: Tak budeme mít svoje jediné a jedinečné a orginální :grinning:
10. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
mishmash : no my nastesti mame konicky spolecne takze fakt travime kazdou volnou minutu spolu .. treba prave proto se nam z toho nejak stavala rutina ,ale tu jsme ted diky tobe zazehnali :slight_smile:

kali: no tak to jsem na to zvedava.. vim ze sestrenici se taky zadny nelibilo a pak si ho namalovala sama .. bylo moc pekny takovy nevsedni .. ne ty tuctovi co ti vsude cpou :(

vcera jsem na pritele cekala trosku dyl a on mi volal ze teda ho to moc mrzi ze se zdrzel v praci a ze at jdu koupit neco pepikovi abych se zabavila :slight_smile:) tak jsem mu koupila nadhernej overalek ve sleve ( za 100,-) a ted jsem priteli psala jestli se dneska zas planuje zdrzet, ze bych sla zas neco koupit :grinning: tak si postezoval ze ho ta prace teda vyjde draho :grinning:
10. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
Ajko :slight_smile: Tak to je milé :slight_smile: že ti takhle rozumí :slight_smile: To kdybych já řekla, že jdu něco koupit Frantovi, tak by měl oči navrch hlavy...:grinning:
10. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz
no v tomhle on je super .. mam z ikey takovou obr krabici .. dal ji na skrin a kazdej vikend se me pta jestli mi ji ma sundat abych si mohla pohrabat :slight_smile:) , a kdyz neco koupim , jako vcera, tak mi to uz sundava automaticky :slight_smile:)
je to sranda :grinning:
10. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
ajko to je sranda :grinning: je to fakt milé, tak si na to vzpomen, až Tě budou zase trápit pochybnosti, zda to s tebou myslí vážně :wink:
S přítelem bych pořád být nemohla, asi bychom si lezli na nervy. On má své lezení, pilates, běhání s kamarádkou a hospůdku s kamarády a já aerobik a spinning a dámské jízdy :slight_smile: ale máme společné známé a tak je vše vzájemně kombinovatelné :slight_smile: a něco z toho děláme společně, jak je čas a chuť.

Kali na oznámko jsem taky zvědavá :slight_smile: doufám že ukážeš :slight_smile: . Nám bude dělat oznámko taky grafička, kamarádka, jako svatební dar, přítel ho chtěl tvořit sám, ale takhle to bude časová úspora. Prý tak 90ks by nás vyšlo tiskem na 800 Kč. My jich tolik mít nebudeme, ani nevím jak se to cenově pohybuje. Kolik říkali vám, když jste se ptali?
10. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
ajko nechceš si dát nějakou fotku do profilu? Třeba úplně maličkou, malinkatou, abys nebyla celá růžová... :slight_smile:
10. únor 2009 v 15:47  • Odpověz
no ja tam mam .. ale ona se mi tam neukazala .. nevis cim to muze byt ?? nemas profil na facebooku ??
10. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
ujuuuu uz se mi to povedlo :slight_smile:)
10. únor 2009 v 16:03  • Odpověz
juhůů, sympaťačka :slight_smile: možná že předtím ta fotka byla moc velká...na facebooku nejsem, teda jsem, ale nemám tam skoro nic vyplněného ani fotky, nic, používám jenom skype
11. únor 2009 v 08:30  • Odpověz
:sweat_smile: dekuji :grinning: ta fotka byla asi opravdu moc velka .. asi tak 100x vetsi nez je ted :slight_smile:)

uz aby byl zas vikend .. nemame teda zatim nic v planu , ale chtelo by to relax :sunglasses: jak vy jste na tom s bytem ? uz se blizite ke konci ? chodi vam tam sestra diktovat co by se ji libilo ? :wink:

nejaky novy plan na vareni/peceni ? :slight_smile:

kali: jak to vlastne vypada s vasim snazenim o mimi ?
11. únor 2009 v 09:04  • Odpověz
hele ona je naštěstí limitovaná finančně, tak si moc nevyskakuje, chybí nám toho spousta, ted bychom rádi dodělali elektriku a tu protihlukovou stěnu-nějakej finální nátěr. Jenže to všechno musí dělat přítel, já sama nic nezmůžu, v lednu měnil pracovní pozici a má toho dost, kolikrát i po práci, taky nějaký koníčky, ..takže přes týden moc neuděláme, minulej byl celý pryč..o víkend se chystáme i s našima na spinning maraton, 3 hodiny, to my rádi, jezdíme takhle celá rodina :slight_smile: tak se odreagujeme. Už jsme s es ní domlouvala, aby mi šla pomoct, s parketama, musí se to všechno očistit a budou se vytrhávat i v tom druhým pokoji.
Já si říkám, hlavně že jsme zdraví a máme se rádi, a řadu věci se snažím neřešit, stejně je nezměním, ale jde to ztuha někdy...

Včera jsme pekla v domácí pekárně bochánek, mnam mnam, přítel spal u kamaráda po flámu, tak jsem zvědavá, jestli si pochutná. Chtěla jsem dělat i rybičkovou pomatlánku, ale zápas s konzervou jsem prohrála 0:1 :slight_smile: na víkend možná zkusím nějaký filety nebo něco easy..zatím pročítám recepty.

Já myslím že Kali čeká se snažením po svatbě ne? Ajko a ty bereš pilule?
11. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
no jsem prave myslela jestli vam s necim sestra pomuze .. me by to bylo teda samotny blby nechat si to tam cely predelat a na nic nesahnout :( no hlavne ted v zime se spatne neco dela , je brzy tma clovek je vycuclej .. uz aby bylo aspon jaro

taky jsem premyslela o domaci pekarne .. ale nevim nevim .. prijde mi to nejak zbytecny .. sestra si ji koupila k vanocum tak pockam co bude rikat :slight_smile: hele znam super easy filety .. das je do pekace posypes je korenim na ryby a muzes to i posypat syrem a dat na vrh rajcata .. peces to asi 45 minut .. a das to s bramborem nebo jen z bagetkou a je to vyborny .. pritel se po tom muze utlouct

no ja co si pamatuju tak rikala ze uz faze snazeni probiha .. nevim nevim u vidime co nam posle
no ja beru prasky .. ale tenhle mesic je to zrovna nejak divny .. strasne zapominam ..od prvni tabletky to vzdycky jeden den zapomenu takze si jednou za dva dny beru 2 prasky .. jsem z otho nejak ko .. nevim nevim ..
11. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
ona to bere tak, že nám zůstane zařízenej byt, a ona se chce taky stěhovat do hezkýho, takže je to jakoby naše povinnost jí to tam zařídit, což já i chápu, asi by nebylo fér, že nám zůstane pěknej opravenej a ona si bude vše opravovat, ale pomoct by mohla víc, to jo. Ona měla zkouškový a ted že píše diplomku, tak zatím si čte materiály..to víš že mě to štve, když je čtě na gauči u televize a já zatím někde na štaflích..pak to vymalování atd si udělá sama. Já tam chodit nemusím, ale chci pomoct příteli, taky abysme byli trochu spolu.

aha tak to jsem nějak nezaregistrovala, myslela jsem že se připravuje na snažení...

to asi není dobrý s těma práškama takhle to flákat, abys to pak něměla zbytečně kvůli tou rozhozený.Nebo si kup tu náplast, ale je asi dost drahá. Nebo se na to vybodni úplně :grinning:
11. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
no ted jsem volala na gyn kamaradce sestricce ze pritel tam zitra skoci a vyzvedne mi na dalsi tri mesice .. a tak jsem se ji ptala ze jako mi to nejak nevychazi a ona ze to je pekne na hovno , ze bysme se meli chranit este jinak .. no tak to rekla trochu pozde .. tak doufam ze z toho nic nebude :( nebo ze by to bylo stesti :grinning:

no ja bych se na to vybodla ale to by pritel asi nerozdejchal :slight_smile:)

ty beres jeste ?
11. únor 2009 v 10:37  • Odpověz
myslím že ne, bylo by to fakt velký štěstí, spíš že to není dobrý pro tělo.

Já jsem po poradě s přítelem v červnu vysadila, přineslo to něco dobrýho, něco špatnýho, uvidím jak to bude dál, ale chráníme se, mimi až 2010, ne? :slight_smile:

ty jo, to je chumelenice..
11. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
ty jo ..to bych asi nevydrzela .. vysadit a mit mimi az za dlouho .. to bych porad tajne doufala ze to vyjde driv :slight_smile:) coz by se samozrejme pritel asi nerozdejcahl :unamused:
uz mas neco na mimi ? :grinning:

no tady to vypada strasne .. neni videt na metr z okna . a ty pracujes v praze ?
11. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
ajko já nechtěla ani antikoncepci, ani dítě, tak s tím problém nemám, ta touha u mě ještě není tak silná :slight_smile: chci se vdát, chvilku si užívat manželského života, vyřešit práci, přístí rok v létě ještě cestovat a potom kdyžtak...přítel zatím mimi taky nechce, ale nechává to na mě. Kdyby se stalo, tak bychom se s tím museli srovnat nějak oba. Ostatně příteli bude letos 30, takže už má pomalu na čase. Tvému je kolik?

věcí na děti mám plno, asi 3 kufry, sestřenice z Anglie mě zásobuje, ale všechno je to na holčičky :grinning:

jj, v Praze 10, aty?
11. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
no mymu bude v kvetnu 28 ..a taky prave chce mimi az mu bude 30 :slight_smile:) ale doufam ze to bude trosku driv .. ale taky je ted pro me dulezitejsi svatba .. uz jsem se umoudrila :slight_smile:)

ja ve velkych popovicich .. je to asi 20km od prahy .. pritele kazdy den vyzvedavam na chodove .. pritel je puvodne ze strasnic ale bydlime u nas v kostelci ( asi 25 km po stary benesovsky )
11. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
jakože ve třiceti, až nastane ten magický věk, to bude správně, jo?:slight_smile: Myslím že chlapi na to nebudou připravený nikdy, já asi taky ne, hlavně na výchovu, budu spoléhat na intuici :slight_smile:

my jsme z Kladna a oba pracujem v Praze, tak to máme kousek, ale někdy je to otrava pořád dojíždět :unamused: hlavně ten čas
11. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
no to jsme prave resila taky .. ale podle me on se nebude vzpouzet .. jen proste se musi neceho drzet .. ze ma jako jeste cas .. ale obcas se zepta jestli se moje touha po mimi stala uz nesnesitelnou :grinning: takze si myslim ze se na to pomalu pripravuje :slight_smile:) no a ted cekaj jeho 3 nejlepsi kamaradi mimi(jeden ma asi tydenni uz na svete ) takze si myslim ze se s tim taky trochu zzije :slight_smile:

no z kladna je to docela dalka ne ? jj .. dojizdeni je hnus .. my nastesti ted mame tak dobry zamestanani ze vstavame v pul 8 a v 8:30 jsme v praci , to driv jsme stavali v 5:40 a vraceli se domu stejne pozde jako ted .. tkaze to bylo na prd .. ted je to prim a.. ale stejne se nam nechce vstavat .. to jsou vzdycky boje :grinning:
11. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
moc mě neprovokuj :angry: z KLadna je to kousek, 20km -vlakem 40 minut do Dejvic (čas využiju ke čtení, spaní a přemýšlení:slight_smile:, nejlevnější varianta, busem časově stejně, ale je to dražší a autem jsme za 20-30 minut, jenže stejně vstáváme v 6 :rolling_eyes: , v 6.40 odchod, musíme metrem na mírák a já pak ještě tramvají a přítel pěšky, takže v kanclu jsme v 8.15, takže podobně jako vy..a z práce jsme doma po 18 a to ještě odcházíme dřív než mi skončí pracovní doba, přesčasy tu nemám..ale nestěžuju si, mám tu lepší místo, peníze, možnosti, kamarády z VŠ i střední, které tu pracují, vše si tu zařídím, seženu..

souhlasím, že kamarádi zmůžou hodně :grinning: přítel třeba když jde na pivo s kamarádem, který je 2x rozvedenej a nemůže najít tu pravou, je pak na mě hrozně hodnej, asi že si jako uvědomí, co ve mě má :slight_smile:

já jdu k lékaři, tak ahojky a pěkný zbytek dne :slight_smile:
11. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
jj .. hezky den .)
11. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Mish: no, co se týče tisku, tak na nejdražším papíře nás to vyjde na 6,10 Kč včetně kartiček ke stolu... Když přičteme ještě peníze pro grafičku, vyjde nás to komplet na 20 Kč za kus... Což jde :slight_smile:

Ajko! Fakt sympaťačka :slight_smile:
S našim mimi to vypadá tak, že sem se konečně dobrala k nějakému datu ovulace :slight_smile: Ale asi až po svatbě :wink: (jak říká Mish) Abych si to taky mohla pořádně užít... :grinning: Však ono je to už jen za 78 dní :slight_smile:

Domácí pekárnu máme už rok :grinning: A peče furt :slight_smile:
11. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.