• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahojky nevěsty!!! Jsou z nás mladé paní,tak je v některých případech čas na přesun.....
21. srp 2007 v 11:46  • Odpověz
autor
tak kde vas mam :grinning:
21. srp 2007 v 11:48  • Odpověz
21. srp 2007 v 11:49  • Odpověz
Taky se hlasim :o)
21. srp 2007 v 11:51  • Odpověz
autor
ahooooooooooooooooooooj, ani to neboli,co :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2007 v 11:51  • Odpověz
Tak jsem zvědavá s kterou budeme první oslavovat ten zázrak nového života :slight_smile:
21. srp 2007 v 11:52  • Odpověz
No čus bus bambus kočeny! :grinning: :sunglasses:
Ráda vás vidím! :wink:
Já hned zpočátku prásknu, že já snž ještě nějakou dobu mít nebudu, ale budu vás tu sledovat a tiše závidět...
21. srp 2007 v 11:54  • Odpověz
autor
marusko,to ja taky :wink:
tak zatim vim,ze snazilka jsem ja,ty,erenka,hanicka se mozan prida-ta uvidi....
vite jeste o nekom????
ostatni nas budou podporovat a pak my zase je,jo :grinning: :dizzy_face: :wink:
21. srp 2007 v 11:56  • Odpověz
jojo, ja vas zatim taky budu sledovat... a mozna za rok budeme soutezit s Kacenkou, ktera driv :wink: :dizzy_face:
21. srp 2007 v 11:58  • Odpověz
A co niky? Dneska jsem tu brouzdala a natrefila jsem na ni v snažilkách tak možná až nás objeví tak se přidá :slight_smile:
21. srp 2007 v 11:59  • Odpověz
autor
ahojky kati...viteme te taky!!!! je jasny,ze vy s barackama a byteckama a skolama mate jeste cas....a mozna vam to i zavidim,me bijou hodiny,tak jim davame sanci :sunglasses:
21. srp 2007 v 11:59  • Odpověz
kristy, tak platí, za rok budeme těhotnět spolu :grinning: :grinning:
21. srp 2007 ve 12:00  • Odpověz
Já jsem spolykala poslední tabletku v pátek,teď mám týdenní návštěvu :sweat_smile: a hned potom s chutí do toho :slight_smile:
21. srp 2007 ve 12:00  • Odpověz
autor
tak uvidime, alespon se tu nebudem bat :slight_smile:
21. srp 2007 ve 12:01  • Odpověz
To určitě ne,je to ale hrozně hezký,nejdříve jsme spolu prožívaly svatbu a ne chvíli,ale celý rok a te´d už jsme o kousek dál a čekáme na ten malý uzlíček štěstí :slight_smile:
21. srp 2007 ve 12:02  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooj :grinning: :slight_smile: :wink: no tak jsem zvědavá, s kým budu těhotnět já :grinning: :wink: to vám už se budou batolit... :grinning:
21. srp 2007 ve 12:02  • Odpověz
jééé, novomanželky se přesouvájí na koníka a já se pomalu sunu na brms, mám to krapet opačně :grinning:

budu vám všem držet palce, ať vám těhotenství vyjde co nejdřív a ať všechno klape, mladé paní :grinning: :wink:
21. srp 2007 ve 12:03  • Odpověz
Kat - uz se tesim.... a za dva roky se sejdeme s kocarkama :wink:
Ted ale musime myslet na ty nase snazilky...... Pavly... ty bys potrebovala otehotnet tak do dvou mesicu.. a pujdes na materskou rovnou na konci skolniho roku, ne? :wink:
21. srp 2007 ve 12:04  • Odpověz
autor
luci-no to uvidime,ale bude to docela zajimave!!!!tohle uz nejde naplanovat na hodiny a dny,jak se nam to krasne darilo se svatbou :grinning:

maru - tak tak, jak dlouho mas vysazeno???
21. srp 2007 ve 12:05  • Odpověz
holky, to tady bude teda krutý... ty fotky těch drobečku... to se ze mě Vráťa zblázní :grinning:
21. srp 2007 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj Lucinko,tak tě tu vítám :wink:
Pavly - no právě chvíli,teprve v pátek jsem spolykala poslední,teď do soboty mám návštěvu a potom to je ve hvězdách,snad doufám,že to nebude problém,že hned po vysazení se budeme snažit a není žádná očista :fearful:
21. srp 2007 ve 12:09  • Odpověz
jojo, Luci aby potom nebylo miminko driv nez domecek, co??? :wink:
21. srp 2007 ve 12:10  • Odpověz
autor
nika- dekujeme :wink: ,napodobne
kiki-no abych pravdu rekla,tak bych ted byla tehotenstvim spis zaskocena,mam spoustu planu...ale to bude asi porad..takze to nechame nahode...bylo by to ale asi fakt nejlepsi porodit do srpna-kvuli nastupu do prace,ani tak ne kvuli odchodu-to pujdu treba hned... ale jinak je mi to fuk,jen kdyz to bude zdravy!
21. srp 2007 ve 12:11  • Odpověz
Lucinko,neboj ono to taky nemusí vyjít hned tak brzy a třeba nakonec budu těhotná až s tebou,ale úpřimně to bych nerada,rtaději co nejdřív :slight_smile:
21. srp 2007 ve 12:11  • Odpověz
no právě :grinning: jak dostuduju, ty chutě budou ještě silnější :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2007 ve 12:12  • Odpověz
a kolik ti jeste Luci chybi ve skole???
21. srp 2007 ve 12:13  • Odpověz
autor
luci-taky jsem slintala,nez jsem vysadila,ted se spis desim a na fotecky se moc nekoukam!!! :confused:
marusko-tak to mas hodne podobny jako ja,taky jsem stihla mit navstevu do svatby a presne na svatebni noci jsme zacali.... taky bez pauzy,neni to treba!
21. srp 2007 ve 12:14  • Odpověz
Lucinko já už ty chutě nějaký ten pátek mám,jenom jsme pořád čekaly až až bude .... a ono už najednou není na co čekat :confused: :dizzy_face:
21. srp 2007 ve 12:15  • Odpověz
taky si říkám,že není třeba,ono co má přijít to přijde a jsem fakt ráda,že mi to takhle vyšlo 2 týdny před svatbou a na svatební noci třeba už .... raději a´t nezakřiknu ...
21. srp 2007 ve 12:17  • Odpověz
autor
luci,klid a uzivej si svobody a studii,jak ja bych se k tomu vratila!!! mas cas a nic ti neutece!!! :wink: pockej,jak ti pak budeme zavidet promoci a tak a my nevyspaly a utahany...
kristýnko, dva roky školy a právě že těsně před tím začneme stavět, takže bych chtěla tak za tři roky se začít snažit... máme v plánu na podzim se stěhovat takže aby to tak nějak vyšlo, abych se nestěhovala v pokročilém stadiu těhotenství... takže to vidím tak, že touhle dobou za tři roky taky už budu vysazovat...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.