• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj holky, moc děkujeme za přání, nikdo nečekal že to bude taková rychlost, jestli můžu všem co se snaží poradit, tak hlavně na to nemyslet, psychika udělá hodně, my jsme to vůbec neřešili a brali to tak, že až to přijde tak to přijde. :grinning:
14. zář 2007 ve 13:05  • Odpověz
Ahojky :wink:
Tak to by mě zajímalo jak mám na to nemyslet,když to je jediná věc,kteou si tolik moc přejeme :fearful: :slight_smile:
15. zář 2007 v 11:38  • Odpověz
16. zář 2007 ve 23:20  • Odpověz
teda maminy, kde jsteeeeeeeee????????? :confused:

naší známé se včera v šest večer narodila Natálka, 3800 g a 53 cm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak to zas na mě vlítlo že bych chtěla taky :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2007 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Lucinko,jééééé já bych taky chtěla Natálku a hrozně moc,já už v tom lítám a pěkně dlouho :wink: :grinning:
19. zář 2007 ve 13:33  • Odpověz
já včela byla na porodním sále, jen jsem nakoukla, bylo to supore vidět spokojenou rodinku.... :wink:
19. zář 2007 ve 13:36  • Odpověz
ahojky, vás najít je teda opravdu umění. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2007 v 19:01  • Odpověz
kde jste kdo, mamči.
21. zář 2007 v 19:06  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak se na skok hlasim
poctive hlasim,ze stale nejsem tehu,jen snz....

a jak jsem slibovala-davam dalsi info,jak to mam po vysazeni HA:
-tenhle mesic des, ms dosla jinak- o 10 dni driv,nez byla planovana (ale ne tak silna), mam oblicej takovy,ze se nepoznavam, zatim jsem chytla i desne zravou-ale to mivam na podzim,to mozna nebude tim a jinak snad zatim nic noveho...

a co vy??? kde litate dalsi???? jsem na tom tak sama,nebo je nas tu vic??
mejte se fajn :wink:
23. zář 2007 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky, taky vas moc zdravim po super aktivnim vikendu.Moji kamaradce se 11.9.narodila dcera Barunka, 49 cm, 2700 g.Byla jsem za ni v porodnice hned den po porodu a dojalo me to, jsem stastna za ni.Jinak zatim na mimi nepracujeme a vyhledove asi nebudeme. Pavli, drzim pesticky, at se brzo zadari a tobe Marusko taky.Mejte se krasne.Pa Hanicka
23. zář 2007 ve 22:34  • Odpověz
Hanicko, vyhledove nebudete? jakpakto ta zmena? :astonished:
Pavly-já hlásím, že vysazeno tři týdny...ale nejsem snž:wink: (ne)chráníme se jinak :grinning: Ale už od asi čtvrtého dne od vysazení mě děsně bolí prsa, bradavky. Ale jako fakt hodně, i tričkem když přes ně přejedu...pak můj obličej, podobné jako to máš Ty... a asi tři dny jsem měla takové špinění, vždycky ráno. No a aby to stálo za to, tak jsme chytla nějakou mykózu, nevím kde, z čeho a zda to souvisí s vysazením HA, ale mám zatím volně prodejný lék a budu muset naklusat zítra k MUDr :unamused:
24. zář 2007 v 07:45  • Odpověz
Zdarec babuše jaguše :grinning:
24. zář 2007 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj Katy,zadna zmena, jenom proste nevim, zda bude za rok,dva,tri...proste jak to budu citit, jdu do toho!!!Manzel chce nastesti hned,takze je to na me.Jenom chci jeste trosku pobyt v praci a nasetrit taky nejakou korunku, at pak nezijeme jenom o rohlikach.A kdy do toho prasknete vy?Domecek uz prece stoji,ne?Papa :dizzy_face:
24. zář 2007 ve 21:12  • Odpověz
Hanicko, no, jestli se na to necitis tym, co mam rikat ja? je mi cerstve 25:wink: myslim, ze ty jsi starsi:wink:
Ale ja se na to citit zacinam, takze uvidime, uvidime...:wink:
25. zář 2007 v 07:39  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem vás konečně našla :grinning:
25. zář 2007 ve 12:06  • Odpověz
ahojky mamči :slight_smile: tak koukám, že nic nového, tak držím palečky, ať co nejdříve máme z Pavlínky, Marušky a i Many maminky :slight_smile: :wink: jéé, to zas budu závidět :grinning: :cry: :wink:
25. zář 2007 ve 12:38  • Odpověz
Holky, já vám nevím, jsem úplně na pochybách, co a jak se mnou:wink: jsem nějaká nalomená, že jako jo...pak si zase říkám, že nejdřív ten domeček doklepat...manža by chtěl...no prostě jsem na vážkách, co se mnou :grinning:
25. zář 2007 ve 12:59  • Odpověz
Kat pred chvili jsem neco podobneho psala na BRMS.... proste porad vaham a kazdou chvili menim nazor..... rikam si pockej, potom za chvili zase, na co cekat, co kdyz to potom nepujde..... hruza.... kdyby to chtel nekdo rozhodnout za me :unamused:
25. zář 2007 ve 13:06  • Odpověz
Ahojky holky,tak já taky zdravím a hlásím jak to mám po vysazení antikoncepce,menstruace měla přijít 16.9 a zatím stále nic!!!!!!!!!! Mám zpoždění,prsa - hlavně bradavky mě bolí už minimálně 14 dní ( bolely mě už před očekávanou menstruací ),obličej mám čistý,žádné akné se neobjevilo a to normálně na to dost trpím,chytla mě nějaká chřipka či co- rýma,zvýšená teplota a bolesti v krku,jinak absolutně vůbec žádný příznak těhotenství,ani se tak necítím,těhu test jsem si dělala zhruba 4 dny zpátky a byl negativní,takže fakt nevím kde se mi ta menstruace fláká!!!! Že by po vysazení bylo normální takové zpoždění?????
25. zář 2007 ve 13:10  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak konecne se to tu plni!!!
many - jsem rada,ze jsi taky snz - je nas v tom vic,huraaa
kat a kiki -budte v klidu,ze stale nevite,ja totiz taky neeeee :rolling_eyes: :fearful: Kdyz prijde mrcha nebo se dozvim,ze je nekdo tehu,mam stav,ze je mi lito,ze ja ne....pak ale ve chvilich jako je tahle si rikam,to je super,ze ja nejsem a jsem stale svobodna a ze jeste muzu tohle a tamto-asi nas to totiz neprejde nikdy a proste spis se jednou musime vyrovnat s tim,ze ted uz nikdy nebudu sama a hotovo....ale nevim,jestli se da proste rict a ted to chci a uz nepochybovat-teda ja to urcite nemam....a myslim,ze asi nemuze byt doba,kdy bych si rekla a ted uz nemam co jineho resit....nebo az dodelame byt...(jde to vubec???)

maruska-ty jo,abys fakt nebyla v TOM! :grinning: Mohlo by to tak opravdu byt....
Ikdyz na druhou stranu to bohuzel muze byt i to druhe,ty jsi si nedelal test??? no honeeeeem!!!!!!!! :wink:
25. zář 2007 v 15:31  • Odpověz
Ahojky holky mám skoro 3 měsíce po svatbě a řešíme ten samý problém. Na jednu stranu bych mimi moc chtěla ale na druhou si říkám, že jsem ještě mladá, zatím nemáme ani pořádně kde bydlet - na jaře začínáme stavět, musím si dodělat ještě 1.5 roku praxe atd. Ale když vidim mimi tak je mi hned líto, že já nic atd. No nevim, manža je takovej laxní, že prej až postavíme dům. Jenže potom zas určitě nebudou peníze atd.
Koukám že jste na tom stejně, či jste už dospěly k definitivnímu rozhodnutí?
25. zář 2007 v 16:45  • Odpověz
Pavly - no právě test jsem si dělala a byl negativní,zhruba 4 dny zpátky,dneska už mám koupený další,ale nepředpokládám,že by vyšel pozitivní,nějak můj vnitřní pocit říká,že těhotná nejsem,ani nevím proč .... ale hrozně bych si přála,aby opak byl pravdou!!! :wink:
25. zář 2007 v 16:49  • Odpověz
autor
ahojky delfi
no ja jsem k definitivnimu rozhodnuti dospela-uz kvuli veku....a protoze prave vzdycky bude neco...uz ted vime,ze chceme rozsirovat podnikani, byt stale prave neni dle prani, chceme mit zimni i letni dovolene, a planujeme baracek....takze stale neco a tak by dite nebylo nikdy...
ale zase me je asi fakt uz vic a pred 5 lety bych radeji jeste cekala-na tuhletu domu,takze ted uz je to na prirode....
- a kolik je tobe? urcite se vam vyplati pockat-zvlast,jestli nemate kde bydlet,to my jo,mame velky byt,vlastne chybi jen vybaveni...takze v podstate drobnosti a mimi muze klidne mezi nas...
25. zář 2007 v 16:50  • Odpověz
Pavly - mě je 24 ale manželovi už 34 takže věk na to celkem máme. Bydlíme v garsonce ale na jaře začínáme stavět. Samozřejmě, že teď hned by mimi asi nebylo vhodné, plánujeme začít se snažit tak v létě 2008. Ale už teď se pomalu začínáme připravovat - hlavně já ( vysazení antikoncepce, konec s kouřením atd.) Porodit bych chtěla už do novýho domečku.
Vždycky jsem si myslela že dítě až tak kolem 30, ale teď po svatbě začínám cítit, že biologický hodiny tikají a vlastně si říkám proč ne. Partnera mám, bydlení bude taky, dostudovaná jsem, věk mám na mimi ideální - není zásadní důvod proč ho nemít, navíc když to tak cítím. Jen si nejsem jistá zda to zvládnu, zda se dokážu vzdát svých životního stylu - nedokážu si to představit. Ale když se dostaví mrška tak je mi to zase líto...
Je těžký se odhodlat k tak zásadnímu životnímu kroku, ale někdy je lepší až tak do hloubky nepřemýšlet a jednat ne?
25. zář 2007 v 17:13  • Odpověz
autor
no tak to jsi popsala dokonale...kdyz se dostavi,je mi to lito,kdyz odejde,jsem rada...
jak pises, asi je lepsi neresit a jednat,na jednu stranu se citim svobodna tim,ze ted uz nerozhoduju ja,ale priroda....je to na ni....ale do te doby jsem se jen tesila,pochybnosti prisly az po vysazeni...divny....
tak koukej dat vedet,az dospejes k nejakemu rozhoduti.... :wink:
25. zář 2007 v 17:20  • Odpověz
pavly: zatím jsem rozhodnutá, že v létě se začínáme snažit. Ale léto je daleko takže dokud se to fakt nestane tak je to takový stavění vzdušnějch zámků.....co kdyby atd. Jinak přeju ať vám to brzo vyjde. zatim pa
25. zář 2007 v 17:23  • Odpověz
Holky, cauky, tak ja byla dnes u gyn. A - všechny mé potíže jsou fakt spjaté s vysazením HA. I ten zánět, co mám:frowning2: prý se to stává...
No a hlavne, docela me nalomil s tim ockovanim, rikal, ze on sve dcery naockoval, ze ztratit muzu akorat penize, ale ublizit mi to nemuze, pomoci nemusi, ale muze. Povidal mi, jak se to prenasi, ze nejen sex. stykem...ze to je sice jen proti ctyrem nejcastejsim virum, ale vzdycky je lepsi neco nez nic...no, bylo to fakt zajimavy a ja mu hrozne verim. Takze za prve - za mesic (26.10.) mam posledni vakcinu proti zloutence, takze tehotnet stejne nemuzu. Kdybych sla do tohodle ockovani, tak je to na pul roku...Rikal, ze kdyz jsem nechtela otehotnet 10 let (HA), ze by par mesicu nemelo hrat roli...
No, jsem fakt nalomena, nevim... Manza rika, ze by mi na to penize dal a ze mysli, ze by to bylo dobre...
Musim to promyslet vsechno...
25. zář 2007 v 19:05  • Odpověz
dobré ráno :grinning:
Maruško já jak neberu prášky tak to taky dostávám pozdě :wink:
teď už to taky očekávám,ale nevím kdy dnes nebo zítra nebo pozítří,neberu 4 měsíce a dostávám to za 33,34 nebo 35 dní
26. zář 2007 v 08:43  • Odpověz
jinak odedneška začínám brát kyselinu listovou a vitamín E :slight_smile: konečně,nebyla jsem schopna jít do lékarny až mi tam nakonec šla moje hodná maminka :grinning: ta už chce být bábou
26. zář 2007 v 08:52  • Odpověz
Ahoj Kat,no tak to je fakt síla co všechno udělá jedno vysazení :angry: A to očkování je proti zánětům?

Many - no jo,jenomže já už je jednou vysadila a došlo mi to normálně,teď už čekám 37 den a už déle čekat nebudu,zítra jdu k Dr. a nechám si píchnout vyvolávačku :wink:
26. zář 2007 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.