• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
niky co břušek?? a pohyby???já je měla 14.2 ve 23 hodin bublinka....fáááájn pocit a to jsem byla 18tt
3. zář 2008 ve 20:18  • Odpověz
Luci: no nevím,občas píchne,pak jak když tam mám žábu,ale tot vše,většinou když ležím ve mě škrundá,ale jinak nic a hlavně občas,tak vůbec nevím,co je pohyb a co prd :grinning: čekám na kopanec! :dizzy_face:
jsem se dneska válela na břichu,že by koplo a nic :sweat_smile: :grinning:
už jsem nervní,kontrola až za 3 týdny a cítím se báječně,že mě to až děsí :frowning2:

A co dělá Gojgánek?? :dizzy_face:
3. zář 2008 ve 20:23  • Odpověz
autor
ahojky deffffcatka!

maru-teda co to ctu,a ty nic nereknes,jooo-no uprimne,bohuzel nejsem jina :grinning: ,kazdopadne lucinka ti uz poprala tak krasne,ze nejde,nez se pod to podepsat a poslat od nas vsech pozdrav a pohlazeni a pusinku pro dominka, vse nej nej nej nej :wink:

niky-to je suepr,ze je ti dobre, kliiiiid,kontrola dopadne dobre a tusim,ze to budou pohyby!!!! me to snad zacalo driv-ale to proto,ze jsem kazdy vecer lezela hodinu na zadech a mackala jsem brisko-moc jsem to uz chtela citit a povedlo se,zadne bublinky,spis jako rybicka kdyz propluje kolem ruky-mi to tak prislo

luci-ta sadra je fakt hnus,zvlast,kdyz je tedi pekne a jindy teda treba nebyva,tak to je pech, no hlavne,at to mas v poradku,kdyz uz tak trpis :unamused:
3. zář 2008 ve 20:58  • Odpověz
Pavly: mačkala břicho??já se po něm válela,ale mám strach abych prckovi neublížila :sweat_smile: já ty pohyby asi poznám až v porodce :grinning: snad je bobek OK a spinká když mě nekope :frowning2:

Hihi já taky nehlásím,že mám narozky,ale ostatních narozky bonzuju :grinning:
3. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz
autor
niky-no jooo,lezela jsem na zadech a jakoby stiskla jsem si brisko nad podbriskem a cekala jsem a cekala a na sve narozky jsem to fakt citila,pak i dalsi den...pak nic a za par dni uz to bylo zretelnejsi a uz jsem vedela,ze to fakt bylo miminko
-no tak jsme na tom s narozkama vsechny stejne a kdy je mas teda ty??????????? :sweat_smile:
3. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz
autor
holky,zatim pa,jdu haji a namacet si ruku do mooore (mam dovezene, a lecim si exemy :grinning: ,jinak to nejde,kdyz mame poklad nas milovany),tak zatim dobrou :wink: vsem!
3. zář 2008 ve 21:44  • Odpověz
Pavly už jsem je měla :grinning: :grinning: až příští rok :grinning: :grinning:

Tak já budu dneska mačkat břicho :grinning: :grinning:

tak dobrou
3. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz
autor
ahojky, tak preju fsem dalsi pekny den, ja uz planuju,kam vyrazime,mam na zarizeni jen neco malo a chci ven,ale vcera jwem nachodila asi 100km a desne me boli kycel,tak musim vymyslet vylet,kam dejedem a bude si tam dat nekde sednou....no a nic me zatim naenapada,tak uvidime

niky-no to neva,kdy budou,ale kdy je mas,si treba pristi rok vzpomeneme :grinning:
4. zář 2008 v 08:15  • Odpověz
Ahojík :dizzy_face: a dobré ranko :dizzy_face:

Pavly v dubnu,to musí stačit :grinning:

Tak jako jsem mačkala břicho,dělala rybičky (kecám) a jako nic,tak já nevím,bublinky nemám,tak buď je prcek fakt línej,jako na vše UTZ a nebo...néé na to nebudu myslet!

že už v mým týdnu mised být nemůže??nebo jen malé procento? :sweat_smile: :pensive: já jsem furt vystrestlá z toho minula :pensive: a nevím jak se toho zbavit,to nejde :pensive:

Jinak dneska snad už budem mít postýlku,už jí vozej 3 týdny! Maru,že ty tu dodávku z Polska někde brzdíš? :grinning:

Pavly kde si včera courala? :confused:
4. zář 2008 v 08:33  • Odpověz
Dobre ranko maminky a tehulko,
my jdeme dneska odpoledne na kontrolu, tak na nas myslete, at je vsechno dobry, jo? Normalne mi vubec nedochazi, ze jdu k dr. Rano jsem vstavala a rikala jsem si, je sobota? A pak vlastne ne, vzdyt dneska jdeme k dr. :grinning:
Niky, co to zase slysim! Potratit muzes bohuzel kdykoli :frowning2: , ale bylo by to provazeno krvacenim, bolestmi atd. Ale co jsme si rikaly??? Vsechno bude dobry. Musime to tady prece rozsirit o 2 mega velke poklady ne? Tak klidek berus :dizzy_face:
Pavli, jak jde ten velky uklid planovany na tento tyden, dari se? Divala jsem se na nove fotecky a Terinka uz je fakt slecinka, uplne mezi ty vetsi ruzove slecny zapadla :slight_smile:, je to princeznicka :slight_smile:

Tak ja vcera objednala tu S6, tak mam radost, tak do 2 tydnu bych ji mela mit doma, a pak bude cekat u tchyne. Vyhrala teda te cervena hluboka vanicka, jinak vajicko prima easy v bile barve s temi pismeny, a sportak cerny s cernou podlozkou s bilymi pismeny, kdo trosku vi. Ale radsi to moc zverejnovat nebudu, at nejsem za blazna :grinning:

Holky, pekny den vsem.
4. zář 2008 v 09:05  • Odpověz
Ahojík Hani,
já vím,mě zas šibe,já se tak strašně bojím prostě,vím že po druhé už bych to nedala :pensive:

Jo objednávka kočárku včera byla dobrá :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Nejsi blázen,já ho jdu dneska taky rezervovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hele ty barvičky si neumím představit,nahaž je to alba :dizzy_face:

Jinak na tebe moc myslím a držím palečkyna kontrole,v kolik jdeš?
4. zář 2008 v 09:15  • Odpověz
Verunko, na to vubec nemysli, musi to byt a taky to BUDE v poradku :dizzy_face: Nesmis svoje miminko porad podcenovat, ze to nezvladne a nevydrzi, prece je silne jako ty, tak roste jako z vody, uz si pomalu v polovine tehu, takze se tes a raduj, pohyby ucitis urcite bzry, ale je to hodne individualni, to prece vis, ze ju? :dizzy_face:
No my jsme blazni obe, ze jo?

Jdeme dneska na druhou, tak nejak kolem 1 hodiny vyjedeme, pak mam jeste navstevy u kamaradky a taty, tak dofrcim az vecer, tak se tu o me nebojte :slight_smile:
4. zář 2008 v 09:28  • Odpověz
až večer??to mám vydržet do večera??? :angry:
4. zář 2008 v 09:30  • Odpověz
Tak mi posli do IP mobilek a nahlasim se hned :dizzy_face:
Na prani mas v albicku fotecky :wink:
4. zář 2008 v 09:35  • Odpověz
Ahoječky :dizzy_face:
Děkuji za gratulace,no nepráskla jsem se,neboť jsem zase o rok starší :sweat_smile: To je děs jak to letí - uff :sweat_smile:
A co nového? Domísek už má malé overalky 56 a bodyčka pomalu taky vyřazuji,dávám jim tak ještě týden a končí :sunglasses: Na domácí váze už má bobánek 4,6 kg,já nevím jak ho za chvilku unesu :sweat_smile:
Až bude víc času tak pisnu,teď se tam vrtí a čeká mě hora nádobí,tak přemýšlím kdo vyhraje,jestli Domísek nebo nádobí,ale to je předem jasné :wink: :grinning:
4. zář 2008 v 10:01  • Odpověz
Tak Domísek ještě spinká,pouze se převaloval tak jdu na to nádobí - POMOOOOOOOC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2008 v 10:02  • Odpověz
Ahoj Maru, Dominek je uz teda chlapak, za chvilku te preroste :grinning: To je dobre, ze mu to tak svedci.
No vidis, a to jsi jeste pred par tydny shanela obleceni pro nedonosence pod 50 :sweat_smile:
Tak at ti jde nadobi dobre od ruky :wink:
4. zář 2008 v 10:27  • Odpověz
Hani už jsem jukla na kočárek a a sedačka je nejhezčí :grinning: :grinning: :grinning:

Maru: hihi já to práskla za tebe bobku :grinning:
teda ten se pěkně rozjel co?dohání ten předčasnej porod,to je dobře :dizzy_face:

já čekám,že budu mít obra :confounded:
4. zář 2008 v 10:35  • Odpověz
niky u mě to bylo jako kdybych si prdla do břicha :grinning:
4. zář 2008 v 10:42  • Odpověz
lucenek: to je dobrý :grinning: :grinning: já to asi nepoznám,já se soustředím na ten kopanec :sweat_smile:
4. zář 2008 v 10:45  • Odpověz
a neboj poznáš já taky si říkala to nepoznám a tak ale uvidíš i jemné konutí ucítíš a hned budeš vědět je to ono :wink:
4. zář 2008 v 10:47  • Odpověz
snad jo :dizzy_face:
4. zář 2008 v 11:05  • Odpověz
autor
ach jooo,tak se mi to zase smazalo!!!!! :angry: ,tak znovu

ahojky holkyyy

hani-tak coooo,jak dopadla kontrola,jsi zase urcite nadsena z UTZ,vid :sunglasses:

niky-co to tu zase ctu!!! jak to,ze nemyslis na to dobre,to spatne se prece tebe netyka!!!! cekas krasne,zdrave a vonavoucke miminecko,koukej tak na to i myslet a nestras ho :grinning: , pekne miminko pohlad,rekni mu,jak je sikovne a ver mu, uz je prisate,proc by se te poustelo,kdyz jsi tak hodna maminka :dizzy_face:
-a co pripravy,resite neco??? budete mit taky uz kocarek???

luci-tak prdenim jsi me dostala-dooost originalni popis,a dukaz,ze kazda to ma fakt jinak :grinning:

maru-coze,uz vyrazujes oblecky!!!!!!!!!!!! ty jo a jak ti je? ja to prvni vyrazovani malem orvala,ze uz neni moje novorozenatko!!!
- a fakt cucim jak roste,to je fakt boreeeec!!!!!!!!!!!!!!! on nas fakt dozene,no poradnej chlapak!!!!!!!! :fearful:
4. zář 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
a zapomnela jsem
niky-vcera jsem chodila rano a odpoledne na prochazkach a to celkem asi 6 hodin,takze to bylo opravdu dooost km-chodim bohuzel jen po meste-pri zarizovani a po okrajich-co to jen jde,kde je to trochu klidne a pekne-bohuzel,nic luxusniho tu teda neni :unamused:

no a jinak jsem dneska opet chodila a chodila-me to proste neda-ikdyz prselo,tak jsem byla venku-usnula,tak jsem ji to doprala
a byla jsem u doktora sama se sebou,tak jdu zitra rano na krev a RTG patere a uvidime,co se ukaze,jsem zvedava
4. zář 2008 ve 21:04  • Odpověz
Pavly dneska jsme konečně přinesli postýlku,čekali jsme než jí přiveze dodavatel a rovnou jsem tam objednala kočár :sweat_smile: maj ho za akční cenu 11,500 a budou ho zvedat na 16,000 tak jsem toho využila :dizzy_face: je super,až na to,že do 10 dnů musím dát 50% zálohu a pak další měsíc doplatit :sweat_smile: já na neschopence a Tom právě nastoupil už normálně do práce,ale tato výplata jeho bude bída bídná,jsem zvědavá,z čeho to dám dohromady :sweat_smile:
jinak už celkem toho mám dost,oblečky jsem nějak přestala žešit,pač rodina se zbláznila a nakupujou,tak já se soustředím na ostatní věci.kočár,postýlka atd :dizzy_face:
Já ho nestraším,jen se nehorázně bojím :frowning2: přisátě jo??? :grinning: snad pevně :dizzy_face:

Jakou máte holky matraci,nevím jakou mimču vzít :sweat_smile: zda kokos,nebo obyč molitan :confounded:
4. zář 2008 ve 21:07  • Odpověz
ahoooj§nikyyy kokos miminku se formuje páteř to je nejdůležitější takže molitan jedině psovi ne mimču
4. zář 2008 ve 21:18  • Odpověz
Luci moc díky,já nevěděla :dizzy_face:

holky žbluňká mi břiše,ale né v podbříšku,ale lehce pod pupíkem a veldle něj,to asi neni ono co? :confounded: já skončím v Bohnicich brzo :sweat_smile:
4. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz
no a je to jako bublinka? ono se to spíš ozve když ležíš na zádech teda já si to tak vyvolala mimčo klesne k páteři to se mu nelíbí a kopne zkus :slight_smile:
4. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz
autor
niky-tak to mas super,ze se rodina stara, ja zarizovala uplne vse,ale je fakt,ze jsme predem rekli,ze radeji chcem vybirat sami-takze jsme pak dostali prispevek pro mimi do perinky....obe ma sve-sice jsem mela vse podle sebe,ale musela jsem si to zaridit
-kocarek super akce, foto!!!!mas?????????? tesim se!!!! penizky jsou boj, verim,ze to vyresite-my taky jednali ze dne na den,chteli mi ho vyfouknout!tak jsem rezervovala bez manzovo vedomi!jsem mu to vecer proste vysvetlila :grinning: -to nebylo tenkrat moc klidny

-souhlasim s luci-jedine kokos-mam i s pohankou,molitan neeee :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz
holky ted čítám že se za porod cosi dává....
no toto...
já teda od manži nedostala nic..ale ani bych nechtěla největším dárkem bylo že byl semnou u porodu a pak každý den v porodnici..... :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.