• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
ležela jsem na sedačce,bublinky ne,takové škrundání :sweat_smile:

PAvly mám ho v albíčku :dizzy_face: jo penízky dám nějak do kupy :dizzy_face:
no já si je vycvičila tak,že cokoliv kupujou,tak mi volaj,zda jo či ne barvu a velikost :dizzy_face: takže cca vím taky co vše kupujou a mám přehled :dizzy_face: jinak si vše taky dělám sama,zas toho nenakupujou hodně :dizzy_face:
No jako ta cena kočáru je bohová a jako sice jsem 18tt ale na co čekat,akorát bych pak na tom prodělala,kočík hodím k tchánovi a bude :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz
lucenek no prej jo,že ti má manža něco za mimi koupit,ale já myslím,že nejhezčí dárek je stejně miminko :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 21:31  • Odpověz
nikky já si taky jela pro kočár v 18tt a to jsem nevěděla že ho beru je od našeho doktora..aspon jsem mu zkoukla barák a vím že není po šmudle.-..takže tak a že byl doma pod postelí od 18tt jsem neřešila :wink:
4. zář 2008 ve 21:31  • Odpověz
luci právě,kašlu na to,pak se budu honit na poslední chvíli ne? a hlavně ta cena :sweat_smile: :grinning: :grinning:

mě tu už stojí postel-smrdí nechutně jak je nová,přebalovák,lehátko a spousta hadříků a věciček :grinning: neřeším
4. zář 2008 ve 21:33  • Odpověz
tak se mi dneska vrátil manža z práce,odjel a za hodku byl zas doma,chytl asi nejakej vir,má srajdu,křeče,čekám kdy se poblije :sweat_smile: snad to nechytnu taky :frowning2:
4. zář 2008 ve 21:34  • Odpověz
niky pofafrně dej mi černé uhlí nebo smectu máš?
jo tak ber za ty love :wink:
4. zář 2008 ve 21:36  • Odpověz
nemám nic právě :frowning2: šel spát,má zimnici...snad to fakt nechytnu :pensive:

kdy se Vám začala dělat ta čára přes pupík a vylézat má kdy?se ptám jak trubka,pardon :sweat_smile: ale to sem se nedočetla v žádné chytré knize
4. zář 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
holky,ja mela taky kocar nejak v tuto dobu :grinning: ,parkoval u babi-doma mi ho nenechali-chtela jsem :wink: ,kdyz se naskytne moznost-neni co resit!!!!!!!!!
jinak za malou jsem teda dostala retizek,cekal v postylce po prichodu z nemocnice, musim teda rict,ze jsem to necekala-jsem to vypustila,cekala jsem spis kyticku-ale milacka porod vzal hrozne moc,chtel mi to asi nejak vynahradit-jak prave rikate,pro me byla ta mala v postylce mnohem vetsi a cenejsi odmena-ikdyz to,ze to milacek ocenil me kazdopadne potesilo....

niky-ten smrad noveho byl v pokojiku fakt do porodu-neslo to vyvetrat,nic,az tim,jak se tu zacalo bydlet to samo vymizelo a uz to tu krasne voni miminkem :grinning:
4. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz
nikky čárečka se začala rýsovat u mě kolem 24tt a mám ji doted :grinning:
4. zář 2008 ve 21:40  • Odpověz
Pavly to je hezký že si vzpoměl i řetízkem :dizzy_face:

No smrdí to pekělně,mám tu furt otevřené okno,ale ta postýlka jede :grinning: se mi bobek pak otráví :grinning: ta postel je asi namořená nebo láklá,já nevím...smrad hroznej
4. zář 2008 ve 21:41  • Odpověz
já jí mám strašně světlou tu čáru,ale jen od pipiny k pupíku,pak je hodně světlá
4. zář 2008 ve 21:42  • Odpověz
niky ztmavne a bude pokračovat hore ke kozenkám :grinning:
4. zář 2008 ve 21:44  • Odpověz
budu jak zebra,prsa žilnatý,pruhovaný a ještě tato čára :grinning:
4. zář 2008 ve 21:46  • Odpověz
niky a po porodu toi žíly ještě víc naběhnou čára ztmavne a pupík vevitř taky :grinning: :grinning: :grinning:
nic idu nynat brou kočky moe :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 21:47  • Odpověz
to se mám na co těšit :sweat_smile: :grinning: :grinning:

koukám,že Hani Vám nenapsala jak dopadla,potvůrka :confused:

taky jdu,pač mě začíná taky brát žaludek :angry:

dobrou a dík za trpělivost s mýma debilníma dotazama :confused: :sweat_smile:

ppa
4. zář 2008 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky
hlasim se po kontrole, jsme v poradku, miminko je cipera, rikal pan doktor :grinning: Krasne mu tluce srdicko, i sem ho slysela. Krasne mi ho premeril a odpovidame 15+3 a ne 14+6 jak jsme dnes, tak mi vzal i krev na tripple testy.
Dalsi kontrola za 3 tydny. Tak jsem happy, mam i fotecku, to moje miminko je taaak krasne, ja mam radost :dizzy_face: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 21:50  • Odpověz
Hani superka,ještě jendou gratulace!

hod fotečku :dizzy_face:

kdy jdeš na KO? nebo to už bude velkej UTZ?
4. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz
jůů naháč terka je na fotkách :grinning: :grinning: :grinning: kočka jedna

taky má čáru k pupíku od pipinky :grinning:
4. zář 2008 ve 21:54  • Odpověz
autor
niky-postylka se mi moc libi,si ani nepamatuju,ze bych takóvou videla :confused: fakt moc pekna!!! a kocarek taky, i stejna barvick???????
-cara me vylezla az uplne ke konci-a jen od pupku dolu-zatim taky stale barvi muj bruch

hani super!!!!!gratuluju!!!!!!!a fotecku uvidime kdy??
4. zář 2008 ve 21:56  • Odpověz
Niky, jdu za 3 tydny, pan doktor rikal, abychom mohli udelat ultrazvuk, tak asi jo :dizzy_face: Dekuju za gratulaci.
Fotecky budou az zitra.
4. zář 2008 ve 21:57  • Odpověz
já ji viděla prvě v krámku kde jsme jí hned vzala :sweat_smile:
jojo i ta barva,béžová,pač měli jen modrou,červenou a béžovku a já chci neutrálek :dizzy_face: a vypadá z nich fakt nejlépe :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 21:57  • Odpověz
no to asi bude i ten velkej UTZ..já jdu taky za 3 týdny :sweat_smile:
4. zář 2008 ve 21:58  • Odpověz
Hani tak nejsi blázen sama,už mám taky objednanej kočík :grinning: už zbývá JEN ho zaplatit :sweat_smile:
4. zář 2008 ve 21:59  • Odpověz
No tak už se fakt loučím a jdu chrupkat :dizzy_face:

tak pusinku mimískům a Hani ty pohlad bříšenko,toho čiperu :dizzy_face:

dobrou
4. zář 2008 ve 22:01  • Odpověz
autor
niky,fakt pekny,jsem se divala znovu

holky,me se mala vykopala ze zavinky a slysim desny zvuky-dostala se az k mantinelu a lovila chudak kozu-hlad nema,ale automaticky se pritulila,no k sezrani
:grinning:

porad tu mluvite o kontrolach a briskach,tak se ted denne koukam na album a studuju svoje brisko a neverim,ze je moje! to brzo teda :frowning2:
4. zář 2008 ve 22:02  • Odpověz
Jo, asi velkej, ja se v tom moc neorientuju, kam me doktor posle, tam jdu... :slight_smile: Jee, tak to budeme mit stejny tyden kontrolu, to je supik :dizzy_face:
Niky, ta postylka je moc krasna, gratuluju :dizzy_face: Musis mit velkouu radost :wink:
Pavli, dekuju za gratulaci, mam mega radost. Terinka je krasna a jake ma roztomile faldiky, to je super :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 22:03  • Odpověz
autor
no je to kus baby,noooo :grinning:
jdu taky do postylky-teda hlavne jdu dat zase ruku do more,takze psat nepujde,tak se loucim,pusinku briskum a miminkum,papa :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 22:06  • Odpověz
Niky, jak rikam, my jsme obe blazni, ale hlavne ze nas to bavi a mame spokojenoucke miminka, at jdou vsechny predsudky nekam, kdyz to tak citime, tak to je hlavni, ne?! :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning:
Dobrou noc a taky pohlad sve miminko, a povidej mu o postylce, jak ho ceka moc krasne hnizdecko. Ja se budu taky dneska mazlit s foteckou :dizzy_face: :grinning: :wink:
4. zář 2008 ve 22:06  • Odpověz
Holky, dala jsem do albicka fotky pupiku, tak se mrknete, jak jsme vyrostli a jak nam to slusi :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 22:26  • Odpověz
Ahojík :dizzy_face:

teda to je paráda když manža nevstává a ani nepřichází ráno z práce,já se krásně vyspala,nikdo mě nevzbudil :grinning: já už mám v hlavě načasovanej jeho budík a pak už nezaberu a nebo zas když ráno dojde,tak vím,že 7,30 je doma a už jsem taky vzhůru.ale dneska hajáníčko do 9,30 :sweat_smile:

Hani teda pěknej pupíček a jak malinkej :sweat_smile: :dizzy_face:
Já se vážila ráno a to že přibívám pomalu se dneškěm stalo minulostí :sweat_smile: 3,5kg nahoře :pensive:

Jo a zítra nastupuju 5 měsíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A jak jste se vyhajali vy?
5. zář 2008 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.