• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj Niky,
ja se taky vyspala dobre :slight_smile: Malinkej pupik? Me se zda velky dost.
Mi rano volali z toho obchodu, ze nemaji tu autosedajku v te bile, tak uz ji shanim jinde, tak snad ji budou nekde mit. To by me mrzelo. Jeste ze mame casku dost :grinning:
Ja uz jsem dneska 16.tt, ale pdole dr. uz 15+4, takze 16.tt uz davno :dizzy_face:
A 3,5 kg jsou krasny, za chvilku te dozenu :slight_smile:
5. zář 2008 v 10:28  • Odpověz
strašně to utíká co? koukej mě kilama dohnat a týdnama taky :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
mě přijde malinký tvoje bíšánko,jenže ona fotka dost zkresluje jsem zjistila a taky záleží jak jsi natočená,ja na jedné břicho jak prase a na druhé žádné :grinning:
5. zář 2008 v 11:04  • Odpověz
No asi te nedozenu, holt mas naskok, no?? Ale neva :grinning: Treba se to pri porodu srovna a budeme rodit stejne.
Pockej za par mesicu, to budou mega pupky :grinning:
5. zář 2008 v 11:05  • Odpověz
já rodím v lednu :grinning:
5. zář 2008 v 11:07  • Odpověz
Pocky, co je to za novinky? Jaky leden?
5. zář 2008 v 11:08  • Odpověz
do unora nevydržím :grinning:
5. zář 2008 v 11:20  • Odpověz
Ty jsi cislo :grinning: Ja jedu do prace podepsat listek na penize, nejak jsem netusila, ze se ma podepisovat :sweat_smile:
A tu bilou autosedajdu maji a ja uz zburcovala dalsich 5 obchodu, ze 2 uz mi psali, ze by byla hned, tak mam radost, ze to nemusim menit :grinning:
5. zář 2008 v 11:30  • Odpověz
ty jsi nepodespala papírek na peníze? :grinning: :grinning: ale ten se dává až na konci měsíce,nebo to máš za srpen?

No super,tak sedajda bude :dizzy_face:
5. zář 2008 v 11:31  • Odpověz
Ahojky, kde se vsechny toulate? Nas poklad je v albicku :slight_smile:
5. zář 2008 ve 21:03  • Odpověz
jůů Hani jukla jsem,a super,hele přesně takhle hajalo naše zlatíčko na poslední kontrole :dizzy_face: :dizzy_face:
Krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

už chci taky kontrolů :angry:

Hele jsem se dneska studovala a už 3 dny mě děsně svědí bradavky a dvorce,jako já dneska zjistila,že jsou jednou takový :grinning:
5. zář 2008 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj holky,
Hani, už máš pěkné bříško a maličké je krásné :slight_smile:
Pavly, Terezka je úžasná :dizzy_face:
My jdem ve čtvrtek na utz, tak už se snad dozvíme, co čekáme, už se nemůžu dočkat. A jména už jsou taky jakžtakž definitivní, tak to bude Karolína nebo Tomáš :slight_smile:
5. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky, dekuju :slight_smile:
Niky, me taky rostou, ale teda jednou takovy nejsou, zaplat panbuh :grinning: A taky trosku tmavnou, ale minimalne.
Soni, divala jsem se do albicka a taky jste vyrostli, tak moc gratuluju :slight_smile: To verim, ze jsi zvedava, tak pak dej vedet,jak jste dopadli. My pohlavi predem vedet nechceme. A jmena mate vybrany krasny :wink:
Preji vsem krasny vikend.
6. zář 2008 v 10:49  • Odpověz
čaueec babuchy...
chválím bříška a nové fotečky.....jé já vám táák zavídím chtěla bych těhu a porod zažít znovu fááákt....
ta moe gojgy dneska teda máme +6 týdnů mi krásně zvedla hlavinku a vůbec jí nepadala..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo v utery se dem zas fotit tentokrát spolu...se těším.... :dizzy_face:
6. zář 2008 v 11:05  • Odpověz
Ahoj Luciii....my zase chceme, at uz je to zdarne za nama a mame ty nase mimisky u sebe :grinning: :dizzy_face:
Ale muzu rict, ze si to tehu fakt uzivam, kdyz se kazdy vecer a kazde rano divam na fotecku naseho miminka, tak citim neuveritelne stesti a krasne se s foteckou mazlinkuju. A to teprve az ucitime pohyby, to bude super :slight_smile:
Tesime se na nove fotecky, budou urcite krasne :slight_smile:

Dneska jdeme koupit barvicky na vymalovani pokojicku, pristi tyden prijdou maliri, tak jsem zvedava, jake vybereme, uz se moc tesim, az tento pokoj dame do kupy.
6. zář 2008 v 11:13  • Odpověz
hani přesně tě chápu já to v těhu měla taky tak nejhorší bylo to přenášení to fakt nevíš dne ani hodiny žádný záchytný bod prostě nic..a v noci jsou chvíle kdy bych sáruš dala na chvilu do břuška do podnájmu :grinning:
6. zář 2008 v 11:16  • Odpověz
Luci, tak s tim podnajmem jsi me pobavila :grinning: , ale verim ti to :wink:
Clovek si holt musi uzit vsechno, jak tehu, tak pak mimo, protoze kazdy okamzik je jenom jednou.... :wink:
Jenom kdyby to tehu nebylo provazeno strachem o to, aby bylo mimi v poradku. Ale s timto strachem se asi musime naucit zit, protoze nepredpokladam, ze po porodu zmizi, spise se znekolikanasobni :grinning:
6. zář 2008 v 11:22  • Odpověz
hani přesně okamžik je jen jednou a strach ten máš od početí do konce svého života neskončí nikdy....ale s tím se musíš naučít žít...teda myslíš přesně na to na co já....je to tak.... :wink:
6. zář 2008 v 11:23  • Odpověz
autor
ahojky kocky,tak sem jen skacu
- jsem zase uz nekolik dni hrozne vycerpana-stale nekde litam-to neni nove,ale ta unava se stale stupnuje,vcera jsem sla spat pred desatou a ted balim taky, jen si dam jeste na chvili ruce do more....vypada to,ze at chci nebo ne,krev se mi proste bez leku nedrzi a chudne-potvora, snazim se to vydrzet,dobre jist a prekonat to-nechci brat leky kvuli male /(staci HA),ale je to marny.nasadila jsem i calibrum mami-vitaminy a zatim beze zneny....tak pockam,co poradi doktorka....kazdopadne delam min veci,nez pred mesicem a jsem utahana trikrat tak vic....
-dneska jsme byli na zlate svatbe milackovo prarodicu-holky,na tom miste,kde jsme se loni brali-byli tam svatby-jsem byla dojata (fotili se po obradu normalni skupinky,tak jsem zavidela -nam toto nevyslo a slo se hned pryc...) a pak jsem byla dojata,pac to,co jsem si loni pracne bojovala-hudbu pri obradu, slavobranu, sikmo lavice-to vse se letos deje automaticky-no nekdo byt prukopnik musi :confounded: ,no a ve finale pani matrikarka na nas cely obrad mrkala apak se sla podivat na nas poklad-byla loni hrozne hodna a vsechny me vymysly mi povolovala, a dobre si na nas pamatuje :grinning:
-no a mala byla cely den proste naprosty zlaticko,tak jsem sli jeste na hodinku pak vecer na promenady-akce u nas ve meste,tak jsem byla rada,normalne bych tam byla cely den (no co zmuzem,seslo se to a s malou bych musela stejne v tech 7 domu,ale bylo to krasny,super hudba,venku nadherne,si tam drepnout a cekat na tmu...no letos smolik-nevadi :wink: )alespon jsem tu atmosferu mohla nasat....za chvili bude ohnostroj-ten ale odtud neuvidime,jen uslysime,byva uzasny s hudbou i dvacetiminutovy....

a ted co jem chtela
Hani-uzasna fotecka miminka,jsem se nad ni malem rozbrecela,neni mozny,ze jsem taky takovou hrooozne podobnou mela, doted je na lednici a nemuzu tomu uverit,ze byla doba,kdy jsem kvuli tomu lednici pusinkovala :cry: ,to tak letiiii,pohlad dneska fotecku za me! jo

luci-taky bych si znovu strihla porod-za to stesti prozit ty tydny po nem znovu-i s tim hnusnym sitim,ktere stale neni dohojene!!!!!!!!
-jo a diky tobe obcas male rikam taky gojganku-nevim jak u vas,ale u nas se to rika hlavne u dudlika-ze dela goj goj goj...

soni-zavidim brisko-jako ostatnim ,zeeee a uz se tesim,az napises,co se to v tobe skryva za prekvapeni-ze by chlapecek???????? :confused: ale libi se mi moooc jmeno karolina,chtela jsem ji hodne jako mala holka,i panenku jsem tak pojmenovala :sweat_smile:
6. zář 2008 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj holky, Pavli, mrzi me,ze se necitis dobre, snad doktorka najde nejake setrne reseni, ktere by male neublizilo :frowning2: Myslim na tebe, at je to lepsi, hodne odpocivej, co to jde, kasli na poradek neporadek a snaz se co nejvice odpocivat, treba se to srovna. Moc ti to preju :wink:
Pohladim dneska fotecku za tebe a ty pohlad za me Terinku. Co rikas na muj pupik? Vyrostli jsme, ze jo?
:slight_smile:
My meli dneska nakupovaci den, vybrali jsme si barvicky do pokojicku, dve steny budou svetle zelene a dve oranzove, objednali jsme si koberec, krasny zeleny s barevnyma malyma tapickama - meli ho novy a mam z nej obrovskou radost. No a pak jsme zavitali do Ikei, kde jsme si dali obidek, a pak tam nechali asi 4 litry, mazec, jak ty prachy leti. A pritom jsme nic poradneho nekoupili, jenom hafo serepaticek - prehoz na postel do decaku, 2 lampicky, jednu pro me krasnou a jednu detskou, 2 polstarky a povlaky na polstare, uterky, potah na kreslo Poang atd.atd. No a uz jsem si konecne namyslela, jak to bude v detskem pokoji usporadano, tak uz se mooc tesim, az to bude hotovo. Pristi stredu prijdou maliri, v patek dovezou koberec, a pak uz muzeme namontovat ten nabytek (nejdriv ho teda koupit :unamused: ), jee, ja se tak tesim, A az mamca prijede 22.9. na navstevu, tak to tu bude mit krasnyyy.... :grinning:
6. zář 2008 ve 21:33  • Odpověz
pavli :grinning: :grinning: :grinning: taky goj goj goj když dudláme :grinning:
bobku dej si jen jeden cíl denně 1 návšětva...neo obchod nebo tak zbytek relax..furt někde lítáš.....fakt šetři se teri tě potřebuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2008 v 06:50  • Odpověz
Dobry ranko, opet jsme spali az do 10:40, vcera do 10:30, no asi moje telo vi, ze se brzo zas tak dobre nevyspi, tak to vyuziva ted :grinning: My dneska podnikneme dalsi nalet na Ikeu...a vezmeme, co jsme vcera neunesli :sweat_smile: :grinning:
Pavli, souhlasim s Luci, mas vrazedne tempo, tak zkus trosku vic odpocivat a na vse dalsi prd....Ja jedu nakupovat na 3 hodiny do Ikei a z toho hodinu je obed a nasledujici den spim do 11 :grinning:, a ty jsi pred nedavnem porodila, tak se nesmis preminat. Doufam, ze ti bude brzo lepe. Pisni nam, jak se ti dari, myslime na tebe :wink:
7. zář 2008 v 11:02  • Odpověz
Ahoj Hani, tak to budete mít krásný pokojíček :slight_smile: A s tou Ikeou to nepřeháněj :grinning: A s tím spaním, já spím tak do půl osmý maximálně, když teda jsem nechodila do práce, tak jsem třeba vydržela i do devíti :slight_smile: Ale jak chodím do práce, tak jsem zvyklá ráno v šest snídat a po osmý v práci tak nějak podruhý, a to jsem se pak v těch devět budila už s šíleným hladem :sweat_smile: My už pokoj máme vymalovaný, dali jsme tam koberec a teď ještě uklidit bordel na chodbě a kolem, a zase ty krámy některý nastěhovat zpět do pokoje...
7. zář 2008 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky :wink:
něco málo jsem dočetla ,ale úplně všechno ne,chci to rychle stihnout,mám strach,že se vzbudí Domísek a už nestihnu napsat vše :slight_smile: Holky já vám úplně závidím ty přípravy,ještě stále mám živě v paměti jak jsme dělali pokojíček my,byla jsem s toho nadšená a jsem vlastně ještě teď,když vidím jaký to má úspěch,položím Domíska do lehátka doprostřed pokojíku a on kouká na ty barvy kolem a na hračky a vydrží tak neskutečně dlouho,on to prostě tam miluje a nejvíc jak mu zapnu vibraci a mu se natřásá prťka to je úplně šťastný :sweat_smile:

Pak chci ještě napsat k tomu vyřazování věciček,předtím jsem dočítala Pavly jak mi bylo,když jsem první věcičky vyřazovala a bylo mi všelijak,nejdříve smutek,že už je nevynosí a tolik mu slušeli a pak radost,že už je velký kluk a není takové to bezbrané miminko,které jsem si přivezla z porodnice,takové ty vzpomínky z Jipky jak tam ležel ve mě stále jsou a doteď nemůžu vidět fotky ani kameru a myslím,že se toho jen tak nezbavím,pořád mám slzy v očích při vzpomínce na toho drobečka,který potřeboval maminku a ta byla od něj tak daleko,no tak to se mi vybavilo při tom jak jsem balila ty drobečkové věcičky a byla jsem fakt na jednu stranu ráda,že to je za náma a s Domínka je takový velký chlap,který tak krásně roste a přibírá :wink: Myslím Pavly,že mi rozumíš až moc dobře :wink:

Opravdu to chce hodně zvolnit Pavly,tělo nevydrží dlouho takový tempo,který si nasadila,musíš taky více odpočívat a i když vím jak ti je při půjčování kočárku asi by bylo fajn dát svoji mamce na hodinku povozit a ty se posadit třebak TV nebo k PC a tu hodińku nic nedělat jenom relaxovat,nebo ať přijde mamka k tobě a pohraje si na tu hodinku s Terezkou,nebo až usne tak nedohánět resty v domácnosti,ale fakt VYPNOUT!!! Já to taky dělám a je to super relax,miminko spinká a já odpočívám,třeba jako teď :wink:

Těhulky bříška máte kouzelné a já tak závidím :pensive: Ale včera jsem dostala první menstruaci od porodu po 8,týdnech a normálně jsem byla ráda,neboť jsem věděla,že opět funguji a můžu mít další dítě :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Ale nebojte 2 roky si počkám :wink: Jo a taky dřív byla hrozně MS bolestivá,ale fakt moc,brufeny jsem jedla jak lentilky a od porodu se to změnilo,já o MS vůbec nevím,nic nebolí je mi fajn,ani žádný beďar,paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj Soni, no kdyz my jsme vcera nic nekoupili a nechali jsme tam 4 litry, fakt mazec :angry: Ale zase mam hafo serepaticek. Ja mam nekdy obdobi, kdy nekoupim nic a jsem nasrana, ze chce manza koupit i ubrousky, proste nemam naladu, a nekdy - viz vcera - se mi tam libi zase hrozne moc veci a necham tam mega prachy...ale konecne jsem si vcera namyslela, jak to v tom decaku bude...tak mam radost...A jakyma barvickama jste vymalovali vy?Ja mam hroznou radost z toho koberce, je krasny..Ale neboj, me to nadseni zase prejde, hlavne az mi prijde prvni regulerni nemocenska, ktera bude tento mesic :angry: :unamused: :frowning2:
7. zář 2008 ve 13:23  • Odpověz
Jo a snažím se vás dočítat stále,jenom někdy to nezvládnu jako dneska a i když nemám čas na napsání příspěvku tak duchem tu jsem pořád :wink: Já totiž si to nejdříve dočtu všechny diskuze,někde stihnu odepsat a někde to nestihnu :slight_smile: ááááááá Domík pláče :rolling_eyes:
7. zář 2008 ve 13:24  • Odpověz
Tak dobrý dala jsem dudlánka a nincá dál :slight_smile:
Holky já teď nakukla na úplně první stránku a to je mazec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: My tam ještě byli snažilky,bylo to přesně před rokem 21.srpna a teď do roka už jsem maminky a těhulky :sweat_smile: To je krása :dizzy_face: :dizzy_face:
Co všechno se stihne splnit za jeden rok života!
7. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj Maru, no je to mazec, jak to leti a jak se to vsechno meni :slight_smile:
Mas pravdu, Dominek je uz velky sikula a to je dobre, ze to tak rychle dohnal. Verim ti, ze musis byt smutna, kdyz si vzpomenes na ten tezky zacatek, ale cas vsechno spravi a hlavne kdyz Dominek bude kazdym dnem sikovnejsi a sikovnejsi :slight_smile: Ale chapu, ze kdo to neprozil, tak si to fakt neumi poradne predstavit :frowning2:
Uz prvni menstruace, to je mazec, fakt to leti...ja mam tedka bedaru jak jsem za cely zivot nemela, kazdy den se budim s nejakym novym objevem, misto abych mela radost, ze jsem jeden zlikvidovala, tak mam hned noveho kamose, fakt super. Ale hlavne ze mimisek krasne roste.
Tak se mejte fajnove a uzijte si krasne nedelni prochazku.
7. zář 2008 ve 13:34  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak schvalne,jestli stihnu napsat vse,co chci-zatim kojim :grinning:

-nemusite se o me bat, ja to neprehanim a nedavam si toho na sebe vic,nez bych zvladala,ale proste na tu blbou krev trpim a takhle me mrcha dokaze odstavit.z porodnice jsem si nesla leky,ale myslela jsem,ze tak mesic bude stacit a telo se nejak samo vzchopi-no chyba,nepovedlo se, asi to kojeni nedodalo a tak jsem tak dopadla.ale verim,ze leky nasadim a budu zase ok,jen mi to chvilku potrva :slight_smile:
-jinak maru,mamka taky vozi-treba kdyz jsem ted litala po doktorech a tak, a v tom je problem, uz i tak ji davam pryc,natoz pak jeste na prochazku,bych ji nevidela.to nejde.a kdyz prijde mamka sem a hraeje si s ni,tak fakt uklizim,pres den uz totiz temer vubec nespi,jen kdyz zapomene,tak na chvili zabere

-soni-me taky neslo spat dyl,to ti hani zavidim,ikdyz ja v tuhle dobu tehu spala vlastne porad,pac jsem byla touto dobou jeste odstavena :unamused:
-hani-moc se tesim na fotecky a desne ti zavidim ty nalety do ikei-tam ja taky rada nelitam a stejne jako ty-nekdy jdu a nechci nic,jindy mi karta nestaci :grinning: a vzpominam si na tu krasnou dobu,jak jsem se tam plouzila jeste mesic pred porodem a porad vymyslela,co pro mimi,jestli mam vse-to bylo boziiiiiiiiiii :sweat_smile: ,jen si to uzivej a fot,at vse vidim a taky se muzu pokochat!!!!
-maru-to se taky pujdu podivat,to je fakt ja na to tuhle vzpominala, a dneska s kocarkem jsem si rikala,ze za par dni budeme slavit rok,kdyz jedna splasena mrska nasla jedno zatoulane vajicko-to to letiiiiiiiiiii
a s vecickama ti asi fakt rozumim,mam to stejne,jsem pysna,ze tak krasne prospiva a zaroven mam ted kriticke obdobi, za par dni porodi dve nam nejblizsi kamaradky, budu asi vic nez hodne zavidet to nunatko bezbranne-ale jak rikam,dneska pri kocarkovani jsem si to promitala a jsem stastna,nemam pocit,ze bych to obdobi propasla, navic mi vyslo krasne pocasi a tak jsem mohla byt porad venku s kocarkem a tak dal...a navic mala zlaticko-kdo vi,co ceka holky a tak jsem vdecna,ze nam to tak krasne vyslo :grinning:

tak mame davno dokojeno a vypada to,ze konecne i vykakano-nejak ji to dneska dopoledne neslo a stale pofnukavala,tak snad uz ji bude lip,jdu ji lasku prebalit

pusinku pro miminka a pohlazeni pro vase nadherna briska!!!!!!!!!!!!!
jo hani a fakt ti vyrostlo kraaaasne!!!!!!!!!! :wink:
7. zář 2008 v 17:07  • Odpověz
Ahojík :dizzy_face:

Teda Pavly koukej na sebe dávat pozor,se nám ulítáš :frowning2: musíš odpočívat,i když to jde asi těžk co :sweat_smile: mě se to kecá když to ještě neznám,ale věřím,že to zvládneš a bude zas fajně :dizzy_face:

Jo Hani má super břucho,já mám meloun :sweat_smile: :grinning:

Holky a teď jako jo co se stalo:
včera sedím u PC,vstanu a udělám pár kroků a najednou šťouch do břicha,do podbříšku na levo,tak jsem vyvalila oči,netušila jsem,křeč nebyla,jen rána,si říkám,že by se prcek ozval???no nic.....večer sedím u Tv a zase takový jakoby ztvrdnutí na stejném místě........ dnes ráno opět jakoby prd do vnitř,jako kdyby se prcek protahoval a já tlak zas do toho místa...pak jsem na radu Maru si lehla a chvilku ležel,30 minut zda se ještě ozve..nic tak jsem jak tu psala Pavly ležela tak aby bříško bylo hodně propadlé a rukou jsem trochu zmáčkla podbříšek a po chvilce jakoby se tam něco zavrtělo,polechtalo to :sweat_smile: ..takže nevím,zda už to byl mimísek nebo fakt náhoda :grinning: ale bavím se nad tím,jak se pozoruju a dělám ze sebe blba :sweat_smile:

Hanule a jakou barvičku nakonec budete malovat? :wink:

Já jen co zjistíme co je brouček zač jedem do Ikei a chci koupit kobereček a lampičku nad přebalovák a nějak to tu začít pomalinečku dávat do kupy..vždyť únor je tu za chvíli :sweat_smile:

No a v pátek jedu zaplatit zálohu na kočárek :sweat_smile: hihi a do další výplaty jíme rohlíky :grinning:

Te´d jsem vyžehlila,vyluxovala a bolí mě záda :angry: co budu dělat až to bříško opravdu bude veliké netuším :sweat_smile:

Tak papa a hezký zbytek neděle
7. zář 2008 v 18:42  • Odpověz
Niky, ahojky, kde se cely vikend toulas, je mi smutno, a my prekvapenicko chce kecat s kamosem u tebe v pupiku :slight_smile:
Juu....pohyby, a je to tady...konecne ses dockala.Mam velkouuu radost, uzivej si ty nadherne pocity, brzo je budes citit jeste lepe :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
To zarizovani je fakt super, ze jo? Nakonec budou dve steny svetle zelene a dve svetle oranzove, na tvou radu :grinning:
7. zář 2008 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.