• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj Hani, tak co Ikea?? :slight_smile:
7. zář 2008 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj Soni, my nakonec nebyli, nejak jsme se pustili do prace doma, a kdyz jsme skoncili, tak manzel udelal palacinky, a potom se nam uz nikam nechtelo. Rikala jsem si, ze radsi si udelam pauzu, nic se nema prehanet :wink:
Ale v nejblizsi dobe to napravime, jak bude vymalovano a polozen koberec, tak hned rozmistime nabytek.
A co jste delali o vikendu vy?
7. zář 2008 ve 20:17  • Odpověz
Tak to jste se měli ale stejně fajn, palačinky bych si taky dala :slight_smile:
Tak my dělali ten pokojík, tak ho máme vymalovanej a danej koberec, fotky jsem dala na střechu :slight_smile: Zatím jsem tam ještě dali skříň původní, ve který prozatím bude mít mrňousek oblečení, žádnou jinou zatím kupovat nebudem, to kdyžtak až časem...a je tam i sušák a žehlící prkno a takové ty prkotiny...:slight_smile:
7. zář 2008 ve 20:34  • Odpověz
Haňulko já včera nebyla skoro doma,udělali jsme si procházku,na pohár a pak dšli sousedi a zvtrdli tady :sweat_smile:

No hele nevím zda pohyby,ale divné to je!

Soni,ty mi poradíš...kde pohyby cítit,hodně v podbříšku????

Hele tak nakonec zelená a oranž jo?To bude moc hezký :dizzy_face: a jakou komodu do dětskýho?My tam chtěli jet včera a koupit taky tu komodu a nakonec jsme nejeli,musím zaplatit ten kočár a uvidím kolik přijde marodka a dle toho kdyžtak sjedu pro komodu :wink:
7. zář 2008 ve 20:35  • Odpověz
nikyyy, no já ti teda poradím :grinning: Já sama nevím, jestli už to je ono, to co občas cítím :grinning: Občas takové zašimrání, nebo takové jako škubání, ani nevím jak to popsat...a když třeba ležím na zádech, tak občas něco taky cítit je...nebo jak jste tu psaly o nějakých polohách, jak je to nejlepší na cítění?? :slight_smile:
7. zář 2008 ve 20:58  • Odpověz
Soni taky jsi z toho paf??já teda jo a hodně :grinning:
7. zář 2008 ve 20:59  • Odpověz
hlavně si furt řikám, že to je určitě ono a pořád se pozoruju a pořád si dávám na břicho ruce, si to snad začínám vsugerovávat nebo co :sweat_smile: :sweat_smile:
7. zář 2008 ve 21:00  • Odpověz
no přesně a nebo furt ty ruce trošku tlačím na břuch a čekám,zda tam něco propluje :sweat_smile: asi čekám,že dostanu 220 :grinning:

tak ty jsi 21tt to už je krásný,já teprv 18,tak mám asi čas,ale už by to být mohlo,ať vím,že je bobek OK a srdíčko nám bušá :dizzy_face:
7. zář 2008 ve 21:02  • Odpověz
ono mi to tu trochu zaookrouhluje, takže dneska začínám teprv 20tt :slight_smile: Ve čtvrtek už snad se dozvíme, co čekáme :slight_smile:
7. zář 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
ahojky holky
tehulky-ja na vas zarliiiiiiiiim ja vam zcela uprime zavidiiiiiiiiim,to je krasny,jak delate pokojicky,ja se kocham s vama!!!!! ja chci taky znovu cmuchat ten smrad toho noveho a znovu chci sedet v tom prazdnym,vymalovanym pokoji-utahana jako pes,ale stastna vic nez vsechny blechy sveta,holky jen si to uzivejte a piste o tom,ja se alespon tim ctenim vracim a kocham se s vami
-s pohybama-to bude ono :dizzy_face: , ze to clovek vi vzdycky na tuty az zpetne,co,ja taky cekala 14 dni,nez jsem si byla jista,ze je to to prave, a taky jsem si pripadala jako cvok,jestli si to nevsugerovavam-nene, holky,to je ONO!!! :dizzy_face:
-poloha asi idealni neni-to jsem tak nemyslela,ale ja proste ty vecery takhle polehavala a zousela to - a vyslo toe

jinak hlasim,ze jdu relaxovat,mam trochu vyzehleno, zase jsem neco poklidila a ted si dam sprsku a jdu cucet na to,co se deje na te nasi politicke scene :unamused: -at nejsem mimo :grinning: az se to bude zitra probirat v obchodech :grinning:

asi to zni opet blbe,ale proste jsem rada,ze vas mam a mam vas rada,jsem rada,ze s vama muzu pokecat,ze se delite o sve zazitky, dela mi to dny krasnejsi!
dobrou noc vsem a pusinky pro nase poklady :slight_smile:
7. zář 2008 ve 21:14  • Odpověz
Pavli, no vzorove jdes odpocivat, supik, jen tak dal :wink: Tak se nam to libi, ze jo holky? Neboj, bordel neutece, Terinka je nejdulezitejsi a zbytek je sumak :sunglasses:
No my teda mame objednany malire, protoze mame popraskane steny a oni to nejak specialne spravi, ze Davca by si na to asi netroufl, ale jinak je moooc sikovny, mozna nekdy az moc, si rikam, ze si me vubec bral :grinning: Ale i tak se budu kochat. Ted mam u sebe vybrane barvicky na vzorkovniku a porad si je pridelavam na stenu a predstavuju si, jak to bude asi vypadat :sweat_smile: Urcite to zdokumentuju :wink:
Pavli, ja jsem taky rada, ze vas vsechny mam, vzdycky se vecer tesim, az to po celem dnu treba zapnu a napisu vam, co noveho, a zaroven si prectu, jak se mate vy. Jste moje psychicka opora, ktere nesoudi, ale snazi se pomoct za kazde situace, toho si moc cenim.
Jdu koukat na noci s nepritelem.
Tak dobrou nocinku a pohladte mimisky v postylkach nebo briskach.
7. zář 2008 ve 21:23  • Odpověz
čauec teda ty vaše romány čítat.....
zítra jdem na proadnu jsem zvědavá na sáruš kolik váží, jdu bojovat o mikču na mma nakouknu pozdějc esli to bude možné :wink:
7. zář 2008 ve 21:35  • Odpověz
Pavly to je jen a jen super že jdeš odpočívat :dizzy_face: přitul se k manžovi a v klídku koukej na telku :dizzy_face: bude fajn

Lucenek tak to jsem zvědavá,kolik ten gojgánek už váží :grinning: :dizzy_face:

Hani bude to super,určo,zelená,oranž..bomba,hlavně ať to nesvítí jak u nás,dost syté barvy,za dva roky malujem,pač je to v záruce a chci světlé barvy :dizzy_face:

Soni ahaa,mě to ukazuje přesně,zítra naskočí 19tt ale jako ve skutečnosti budu zítra 18+0 :dizzy_face: jůů tak to jsem zvědavá,co máš v bříšku,zda pipi nebo pepu :grinning: :grinning:
7. zář 2008 ve 21:42  • Odpověz
hihi a já jsem ráda,že mám koho otravovat např.teď s pohybama a nikdo mě nepošle do prdky :grinning: :grinning: :grinning:
DÍKY :dizzy_face:

je vůbec možné,že jsem nic necítila a od včera docela často? :sweat_smile: :confused:
7. zář 2008 ve 21:46  • Odpověz
nikkyy, mně taky přijde, že za posledních pár dnů to začínám cítit nějak víc, nebo si to začínám asi uvědomovat plně :grinning:
Tak já jdu na kutě, ráno vstávačka do práce, tak dobrou noc :slight_smile:
7. zář 2008 ve 22:11  • Odpověz
Niky, hele, uz to neres...jsou to pohyby, nebo jste meli k obedu fazole??? :grinning: :sweat_smile: :grinning:
Jenom se desim, kdy me s tema pohybama nakazite baby? Ja to totiz zatim neresim, ale to je tim, ze mam jeste casek.
Tak dobrou noc a Luci, at vam poradne dopadne dobre :wink:
7. zář 2008 ve 22:12  • Odpověz
ahoj maminky :slight_smile: tak jsem si vás dočetla......

Niky - gratulace velikááááá, musí to být úžasný :dizzy_face: :wink: Krásně si pohyby užívej :slight_smile:

Luci - fotky Sárinky..... no co k nim napsat?m Krásná baba :slight_smile: :wink:

Pavly - fotky Terinky..... no co k nim napsat? Krásná baba :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Fakt máte úžasný princezny :wink:

A Maruška má krásného velkého chlapáka (Maru, opravdu mám velikou radost, že ti ten tvůj pokládek tak krásně prospívá a z toho droboučkého Domíska roste pořádný chlapák :dizzy_face:

Hani, kochala jsem se nad tvým bříškem a fotečkou.... se nedivím, že se s ní mazlíš, kdo by ne? :dizzy_face: :slight_smile:

Soni - ty máš ode mě vzkaz i jinde :grinning: :wink: ve čtvrtek chci znát koho tam nosíš!!! :slight_smile: :wink:

Holky, i když tu s vámi nejsem denně, tak ale myšlenkami jsem u vás a u vašich pokladů, myslím na vás a MVR :slight_smile: :wink:
7. zář 2008 ve 22:14  • Odpověz
Luci, dekuju, hele a muzes za nama zavitat i casteji, ju? My tady neresime jenom mimina, ale treba i jine veci, i kdyz tedka me zrovna zadne nenapadaji :grinning:
Co sadra? Uz je dole?A nozka ok? Ja uz se chystam na tu kachnu, co mam od tebe receptik :wink:
7. zář 2008 ve 22:18  • Odpověz
Ahojky

Luci: děkuju,snad to oravdu byli pohyby a ten můj brouček už mi dává najevo,že je mu u mě fajn :dizzy_face:
A kde ty se touláš pořád?co ta ruka?sádra měla jít teď už dolů ne?nebo tenhle pátek???
8. zář 2008 v 11:46  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
hani a nikkyy, kdy vy se dozvíte, co čekáte?? Teda vlastně Hani to vědět nechce, že? :slight_smile:
8. zář 2008 ve 12:53  • Odpověz
Soni ahojík :dizzy_face:
na poradnu jdu 22.9.-když bude vidět,DR řekne co to je a jinak 25.9. jdu na velký UTZ na genetiku,tak snad aspoň tam se ukáže!
teda DR už má jako tip,co je bobek zač,ale říkala,že spíš by tipovala,že se nechce ukázat,jen na minulé KO trošku rotáhlo nožičky,takže to byla rychlost.tak si počkám na 22 nebo 25 :dizzy_face:
8. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz
jo taaak, jo...takze doktor uz skoro vi :grinning: Tak to jsem zvedava, co tam mate :grinning:
8. zář 2008 ve 13:17  • Odpověz
miminko :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2008 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky, nee, ja to vedet nechcci, tak uvidime, zda se se nam podari nechat se prekvapit.
Jinak pekne odpoledne vsem :wink:
Soni,a co ty? Tesis se na kontrolu, ze? Nebo to moc neprozivas? Preju vam tu holcicku, kterou si prejes :wink:
8. zář 2008 v 15:47  • Odpověz
ahojky... jdu vas zase pozdravit.....
Marusko, koukala jsem ted na nove fotecky.... Dominek je fakt fesak :slight_smile:

aaa, tady tipuje miminko.... Soni, ja ti to uz rikala, ja si myslim, ze to bude chlapecek... proste vypadas na chlapecka :dizzy_face: tak jsem zvedava jaka jsem vedma.... u Pavliky jsem taky uhadla holcicku....
8. zář 2008 v 17:52  • Odpověz
satyy a odhadni ještě nás :grinning: :grinning:
8. zář 2008 v 18:11  • Odpověz
niky... to nefiiim... nejak nemam intuici... Sonu jsem videla nedavno nazivo, tak to jde lip.....
ale zkusim taky chlapecka a u Hanicky holcicku.... to jsem zvedava jak mi to jde... ale jestli se trefim, tak se tim budu zivit :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2008 v 18:24  • Odpověz
Sat, ahojky,no supik, dekujeme, uvidime, co to nase prekvapko bude :wink: Hlavne aby bylo zdravoucke.
8. zář 2008 ve 20:29  • Odpověz
autor
ahojky holky,skacu sem, jdeme za chvili na RHB s malou a pak jdu i sama se sebou a pak urcite ven,takze doma zase nebudu,vcera jsem vygruntovala kuchyn-se to nedalo vydrzet, dneska bych rada neco dal,ale jak rikam,asi doma nebudu ani minutu,takze zase zitra...

soni-gratuluju k pohybum!!!
luci-co ta sadra? je to ok?
saty-jsem zvedava,jaka jsi carodejncice a kde jsi se trefila a kde ne
hani-tesim se na fotky
niky-tak jsem zvedava,jestli se dozvite,co cekate,jinak jsi me pobavia s miminkem-to jsme totiz my rikali az do porodu-to bylo tak krasny!!!!!!!!!!!! jen obcas jsem se tedea bala,ze to bude spis chobotnice
maru-koukala jsem na fotecky,dominek je stale uzasnejsi -a cim dal vic po tobe,neee
lucenek-tak to jsem zvedava,kolik bude mit mala, my jdem za tyden a taky se bojim,co to bude za otesanka :grinning:
9. zář 2008 v 08:33  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Tak já mám doma neskutečný bordel :grinning: :grinning: :grinning: Na pohled to vypadá uklizeně,ale jen já vím,že tu je bordel jak v tanku,drobky na zemi,prach na mikrovlnce,trouba vevnitř ušpiněna,ve špajzce vylitý olej,no fuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budu s tím muset dneska něco udělat,ale až mi miláček usne,to jsem si říkala i včera a Domík mi přichystal překvapení,usnul až ve 23: 30!!!!! Poprvé co se narodil usnul takhle pozdě,jinak mi usíná už kolem deváté,on má svůj režim a ten fakt dodržoval a včera takové překvapení :sweat_smile: to jsem právě chtěla uklidit ten binec,ale boužel,ale byl tak sladký :sweat_smile: On mi seděl v lehátku a koukal kolem,usmíval se všude kde to šlo a povídal si,vydává srandovní zvuky ze sebe - grr,géé, áá,gn gn - no já to asi správně nedokážu popsat,ale něco takového a to je děsná sranda :grinning: a teď mi bobek opět ležív lehátku při vibraci,já houpu nohou,do toho zpívám HOlka modrooká a on usíná :sweat_smile: Takže tento příspěvek píšu už 20 minut :sunglasses:
Pavly děkuji za pochvalu foteček no já si teda myslím,že je na mě a myslí si to všichni až na moji tchýni :sweat_smile: Ta v něm chce prostě vidět Martina tak ho v něm vidí až mi to leze na nervy a nejen mě,ale i Marťovi,neboť je u nás a během 5 minut řekne snad stokrát: to je celý Martínek,to je Marťa,mě to vrátilo o 28 let zpět,jéé to je marťův úsměv,jééé on brečí jako Marťa .. no chápeš to?mě to tak neskutečně leze krkem :rolling_eyes: Kdyby to byla pravda mlčím,ale není to tak a ví to všichni jen ona ne!
No a ve čtvrtek máme taky poradnu,jdeme opět na odběry takže jsem poučená z minula,že u toho nemůžu být jinak jim tam nechám opět krokodýli slzy,takže počkám v čekárně a ať si tatínek užije a dozvíme se kolik teda ten náš brouček zase přibral :sweat_smile:
áá máme hlad tak už musím končit,tak zatím papíi :slight_smile:
9. zář 2008 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.