• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Maru, tchyne at si rika co chce... podle me je Dominek cely ty ... uplne moc ti je podobny :slight_smile:
9. zář 2008 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak ja uz od rana stehuju pomalicku lehci veci z detskeho pokoje (rozumejte nas bordel, ktery zatim neni kam dat :grinning: ) do loznice, obyvaku, zkratka tam, kde je misto, protoze zitra prijdou maliri, tak at nam tady muzou krasne vymalovat :slight_smile: No a jak prijde Davca, tak odtahaji nabytek. Jde to docela dobre, jenom chodim na xkrat, jak nemuzu tahat tezky veci, tak za chvilku budu mit vyslapanou cesticku :slight_smile:
Ale moc se tesim, az to bude krasny :dizzy_face:
Maru, pripomnela jsem si vas pokojice, a mate ho fakt moocinky krasny, se nedivim, ze malemu se tam tak moc libi. A jak jsi kreslila toho Pua? Mela jsi nejakou sablonu? Taky o tom premyslim, ale asi ne, pac nejsem moc sikovna.
A souhlasim se Saty. Dominek je cely ty, je to fakt fesak. Ale i kdyby byl po tatovi,tak nevadi, pac tata je taky velkej fesak a ma krasny kukadla, tak uvidime,jak Dominek poroste, tak jak se bude menit. A na tchyni prd, verim, ze ti pije krev...holt tchyne no...musime je ignorovat, kdyz jsme si je vyvdaly :grinning: Ale vzdy muze byt i hur :angry: A na neporad taky kasli, hlavne ze si uzivas Dominka, jak rikam porad, bordel neutece :slight_smile:
9. zář 2008 v 10:22  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:

Maru fotečky super,k tchýni se už nevyjadřuju,to jsme už probrali :wink: chňápeš :sweat_smile: :grinning:

Hani tak koukej tahat fakt jen lehké věci ju?

No my budemem mít Púa taky,ale toho nalepovacího,malovat já fakt ne :grinning:

My máme zelený pokoj,takže zda to bude holčička,bude trošku do klukovska no :grinning:

Jinak mi poslední dobou každej tvdí,že to bude kluk,všichni krom rodiny,ty zas že holka :grinning: takže fakt bude překvápko,co na nás vystrčí na UTZ :grinning:
9. zář 2008 v 10:31  • Odpověz
Saty děkuji,taky si to myslím :sweat_smile: Hani mě by nevadilo,kdyby byl na Marťu,právě naopak,ale není to tak,tak prostě nechápu proč to říká,když sama musí vidět,že to tak není,asi pro ni nejsem dost dobrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak jako není nejhorší,mám ji ráda,ale s tímhle mě štve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pokojíček se malému opravdu moc líbí,je tam hrozně rád,což jsem ráda,že to stálo za to :slight_smile: šablony jsem obědnala na MMA,překreslila na zeď a jenom vybarvila,takže to zvládne každý,není to vůbec těžké :wink:
jj bordel neuteče,ale dokáže naštvat,už mě fakt štve,budu muset s ním zatočit :confounded:
9. zář 2008 v 10:34  • Odpověz
Niky, ahojky, jojo, taham jenom lehke veci, jako knizky a spol. Neboj :wink:
No ja se na malovani taky necitim... :grinning: Jedine kdyby chtela prijet Maru na navstevu, ze bych ji podavala barvicky :grinning:
Vsak zelena je pekna, prece nebudes mit ruzovej pokojicek, ne?
No taky jsem zvedava, co vam dr. rekne, snad se mimisek ukaze :wink: Hlavne aby miminko zdravoucke :grinning:
9. zář 2008 v 10:36  • Odpověz
no Maru bymohla přijet a vymalovat mi Púa :grinning: jenže nepřijede,vždyť už i tady se s ní potkám fakt malinko :cry:

No já jsem taky zvědavá,mě je to už nějak úplně jedno co to bude,hlavně aby vše bylo OK a těším se až mi řeknou,je to kluk/holka :grinning: a ono se na rodí to druhé,pač DR to splete :grinning:
9. zář 2008 v 11:00  • Odpověz
jj, ja se taky tesim. Hlavne aby byl prcek trosku exhibicionista a ukazal, co tam dole ma za poklad :grinning:
V dnesni dobe se fakt snad uz nespletou, navic pujdes na 3D, tak tam ti to potvrdi.
Jasny, je uplne jedno, co to bude, zvlast u prvniho. Jako pokud bych mela 2 holky a cekala treti a chtela kluka, ci obracene, tak to vyznam samozrejme mam, ale takto. Ja hlavne chtela uspokojit svoji touhu po ruzove, a to se stalo, uz mam doma hafo vecicek ruzovych a uz jsem s ruzovou skoncila, vyuziju to bud ted nebo pro druhe ci treti, to se neztraci. Hlavne ze uz me manie pustila a tedka jedu jenom neutros, pripadne modrou :grinning:
9. zář 2008 v 11:04  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Hani, OK, já přijdu častěji :slight_smile: Sádra sundaná není a přece je :grinning: byla jsem na KO min. středu, ale bolelo mě to, tak jsem doma do tohoto čtvrtka a že to sundají. Jenže ona se už totálně rozlepila, takže jí nemám, a bolí to bolí, dost :pensive: moc mi to nepomohlo.... na ta místa, kam se mi to rozlízalo, tam ten záněz už nemám, ale na tom původním ho mám pořád a fakt bolí :confounded: :unamused: tak mažu mastičkou, tak uvidíme....

Niky, ruka ne, noha :wink: :slight_smile: Já se toulám taky na koňovi, ale jinde, jsem s holkama na snažilkách, i když teda ztím se nesnažíme :grinning:

Maru, holt sama vidí, že je celý ty, tak to aspoň musí pořád říkat.... máš dvě možnosti - natvrdo jí říct, ty i Marťa, aˇuž fakt mlčí, že sama vidí, že to tak není, nebo jen to trpět :angry: :unamused: Jinak i jen z fotek - Domísek je celý ty :slight_smile: :wink:
9. zář 2008 ve 12:03  • Odpověz
Jen nakukuji tak v rychlosti,holky už nééééééééééé,už nechci žádného púa malovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
mě to bavilo s bříškem,teď mám bříško vedle mě na sedačce a už by mě to nebavilo :pensive:
Dneska ještě Domík vůbec nespal,to je dobře,nechci aby mi usnul zase jak včera tak pozdě,takže ho učím přes den být vzhůru,v kočárku ať spinká,ale po koupání hned do pelíšku,musím vydržet a snad ho to naučím :sweat_smile:
9. zář 2008 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky,
Hani, tak se moc nepredri pri tom vyklizeni :slight_smile: To jsem zvedava na vas pokojicek :slight_smile:

A jinak hlasim, ze vcera jsme fakt citili pohyby i Martin pozoroval, teda pod rukou to bylo citit. Hlavne, kdyz jsme do bricha stouhli, tak se mimous pohnul a lehce kopnul, a to by streva asi neopetovaly takovy kopanecky :sweat_smile: :grinning: :grinning: Takze jsem lezela na zadech a pak jsme porad stochali do bricha, aby se pohnul, z nas uz asi musel byt na vetvi a my z nej taky nemohli :grinning: :grinning: Akorat mi z toho lezeni pekne zase bolelo v krizi, takze nic moc...A uz zacinam citi i rano, kdyz treba sedim ve vlaku, ze se tam hybe a tak, je to takovy zvlastni...Tohle uz se urco splest neda :slight_smile:
9. zář 2008 ve 13:08  • Odpověz
Soni jééé tak to je super :dizzy_face:
já už skoro každý den cítím jakoby bubliny,spíš teda takové škrundání a jakoby se protahovalo ale boule na břichu ještě nemám,ale čekám na ten kopaneček :grinning:
9. zář 2008 ve 14:42  • Odpověz
hojec nějak nestíhám čítat vaše romance :grinning:
těhule vám všem závidím a závidím ty bříška to že je cítite to je nádhera největšíhio kalibru fááákt...dneska jsem byla na gyndě po šestinedělí a říkala jsem dr že se cítim moc prázdně.....fakt i když mám ten poklad vedle sebe tak to těhu je nádhera vychutnejte každý den....
Jinak jsme byly dnes u fotáka a fotila jsem se se sárou , no s tím mým ksichtem sem to spíš kazila, páč jsem nefotogenická a debilně se tvářim, ale uvidíme co z toho fotografka vykouzlí :grinning:
at se hojí nožičky, dětičky at rostou, bříška at se zdárně vyvíjí a zas nakouknu :dizzy_face:
9. zář 2008 v 18:40  • Odpověz
Ahoj maminky, miminka i bříška :slight_smile:

Tak jak si užíváte krásné zářijové dny?

Niky, moc se těším, až si přečtu, že ti mimi uštědřilo první pravý kopanec :wink:

Jak jste tu tipovaly miminka - Já myslím, že Hanička bude mít holčičku (ta prostě i musí :grinning: :dizzy_face: ), Niky bych tipla na chlapečka ale u Soni nevím..... :unamused: Soni, tebe mám 50 na 50 :grinning: tak se těším, až mi to zítra prozradíš :slight_smile: :wink:

Jinak na mě lezou choutky mít albíčko i tady... :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
10. zář 2008 v 10:25  • Odpověz
luci, tak si založ albíčko, však o nic nejde, ne??? :grinning: :grinning: :grinning:

nikkyy, zahlídla jsem tě u nás v lednovkách, žes psala něco o Gennetu...Tam je to dobrý?? My právě chcem někam jít na ten 3D, ale jestli teda do Podolí nebo někam jinam, nevim no...Přitom zase v tom Podolí píšou, že nejlepší je to mezi 28.-32.týdnem, a v Gennetu mezi 24.-28.týdnem, tak nevím...A to se nemůže dýl, nebo o co jde?? :slight_smile: A ten Gennet je někde jak je zemědělský muzeum??Než jako začíná letenská pláň?
10. zář 2008 v 11:03  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak vcera jsem uklizela a zehloila,pak jsem vas docetla,ale psat jsem nezvladala...takze snad na nic nezapomenu!

maru-s tim bordelem jsi to napswala i za me,na pohled to tu vypada v lati,ale ja vim,ze neniiiiii,teda tento tyden na tom dost pracuju,snad to do patku zmaknu,ale to zase jedem na vikend pryc,takze budu balit a muzem zacit nanovo-ach jooo,mala uz pres den skoro nespi,takze neni kdy to delat,vecer pada,.ikdyz ty vitaminy asi pomahaji,zacina mi byt trochu lip
-a nech tchyni,at si povida,alespon,ze je na tebe hodna a tak....ale pravdu teda nema :grinning:
10. zář 2008 v 15:21  • Odpověz
autor
hani- to stehovani bordelu znam a pac mi bylo prave tak zle, tak neco nemam prabrane doted a ceka to na me v kumbale
- moc se tesim< az ten pokojik uvidim!!!

malovani bych nedala ani jako tehu, nemam na to nervy, radeji jsem koupila dekorace hotove :grinning:

holky, gratuluju k pohybum!!! vychutnavejte si je :dizzy_face: , a kopance ja teda nemela,spis neco,co mi tam stale prerovnavalo organy, jak se mala protahuje ted,tak to vidim,stale neco ohyba,ale kopance teda nedavala, jen neustale se tam mlela,az to bolelo-to teprve prijde :grinning:

luci-moc se tesim na fotky,budou urcite bajecny, ja tu nikoho sehnat nemuzu, jsem tu za exota,co to jako chci-vesnice jedna pitoma!!!!!!!!!! :angry:

soni-v gennetu jsme byli na 4D i my, byli jsme moc spokojeni a je to tam,jak popisujes :wink:
-byli jsme co nejdyl-pac to uz je krasne vytvarovane miminko,ale kdyz jdes zase az pak moc dyl,tak pry se uz nevejde dobre na tu obrazovku,takze asi tak,co ja vim,ale urcite vcas objednat,ja byla 3 mesice predem a nemeli volno :frowning2:
10. zář 2008 v 15:31  • Odpověz
Ahojík holky,
tak máme utz za sebou, miminko je v pořádku a bude to chlapeček :dizzy_face: Takže se bude jmenovat Tomášek :slight_smile: Paní doktorka nám vytiskla i pěkné fotečky :sunglasses: Tak máme radost :slight_smile:
11. zář 2008 ve 20:13  • Odpověz
Jee, Soni, ahojky, super, mam radost i za tebe :slight_smile: Musi to byt krasny pocit, kdyz vis, co nosis pod srdickem. Uzivejte si tyto krasne chvilky :wink: Mrknu hnedka do albicka.
11. zář 2008 ve 20:34  • Odpověz
Hani, děkujem :slight_smile: Bylo to super a poznala jsem to hned, ani doktorka nic neřekla :sweat_smile: To se nedalo přehlídnout :slight_smile:
11. zář 2008 ve 20:39  • Odpověz
Soni velká gratulace k chlapákovi :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně že sjte zdraví

Hani-tak co malíři????
11. zář 2008 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj Niky,dneska to dodelali, je to moc hezke, i kdyz ty barvy jsou na muj vkus moc vesele, no musim si zvyknout, holt pro ditko je potreba mit to vesele :wink: Tedka tam Davca vytira podlahu, zitra privezou ten koberec a v sobotu se snad polozi, tak se tesim
11. zář 2008 ve 21:02  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak musim priznat,ze mi docela vyhovovalo,ze se tu ted nic nedelo,pac ja jsem litala-uklizela jsem,litala po doktorech, a dalsi zarizovani a byla porad venku,porad hlasi,uz uz bude osklivo,tak porad jsem venku a cekam,kdy se to zkazi-zatim ne,takze zatim cas proste nemam
-navic zitra odjizdime brzy rano na vikend do pardubic-straaasn se tesim,takze dneska dalsi nakupy a zarizovani a baleni....holky,maji tam baracek-terasku,takze to vypada,ze budu celou noc venku!!!!!!!prvni letosni noc prozita venku,se nemuzu dockat-vzduch a tak....balim zimni bundu a hodlam si to uzit :grinning:

-jinak-mam vysledky testu,takze mam opravdu spatnou krev,vyfasovala jsem vcera dvoje leky,tak snad zase brzy budu ve sve kuzi :dizzy_face:

-mala je stale zlaticko,vcera jsme byli cely den po doktorech v chomutove na vylete-kocarkovali jsme s holkama,co jsem s nima lezela v nemocnici na zacatku meho tehu-je to husty,uz mame vsechny tri holcicky venku,krasny, no a taky jsem neco nakoupila,jsem se vyradila,koupila jsem male ozdoby dokocarku, sobe knizku o prikrmech ,kamosce zavinovacku k narozeni dedatka....no pekny den

no a ted hlavne gratuluju soniskovi k tomaskovi!!! super!!! (vcera mi psala kamoska,ze taky cekaji kluka :wink: )

a jesteli se muzu pridat,tak hani promin,ale ja to vidim i u tebe na chlapecka-ikdyz holcicku ti preju a doufam,ze se platu
a u niky ja prave vidim adelku, tak jak -vyjde mi to? no jak rikam,doufam,ze se treba i pletu :dizzy_face:

-tak ja zase letim, jdu delat jeste i dort, at mame zitra co jist
12. zář 2008 v 09:24  • Odpověz
Ahooooj :grinning: :grinning: :grinning:
Tak zázraky se dějí i u nás v Karviné a konečně mě jede net a chválabohu i bedna,já sice na tu telku moc nejsem,ale večer mi jede aspoň jako kulisa při krmení nebo žehlení a tak a ono včera prostě nic,jen zrnění pro slepičky :sweat_smile: A to se mi podařilo uspat malého kolem osmé a pak jsem jenom žehlila a žehlila a k tomu žádná kulisa,no hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Poslední dny nás hodně trápili prdíky a celkově bříško,tak mi malý hodně plakal,ale dneska teda nestačím zírat,já mám opět ho dné miminko,to které jsem si přivezla z porodky,jenom ho přebaluji,nakrmím a on spinká a spinká,je to zase andílek a takové to krmení po hodině je taky pryč :slight_smile: Je to prostě tím podělaným nutrilonem,od včerejšího večera dávám sunar a nestačím zírat,on prostě jenom papá a spinká a je opět spokojený a vůbec nepláče,měl chudák hladík :pensive: V noci mi vydržel 5 hodin což u něj v¨ůbec neznám,budil se mi tak po třech hodinách,no a on po tom sunaru fakt je zasycený a vydrží :wink: Teď jenom spí a spí a já konečně poklidila celý byt a mám tu opět čisto,vypráno,vyžehleno,net konečně jede tak se mě jen tak nezbavíte :grinning: :grinning: :grinning:
A musím se vám pochlubit, kamarádka mi dala jablíčka (plnou tašku) ať udělám malému přesnidávky do zásoby tak jsem poprvé v životě dělala přesnídávku a ještě zavařovala,aby mi vydrželi,doba příkrmů se sice blíží,ale ještě to musí nějaký čas vydržet,takže to mám všechno hotové a zavařené,připravené pro mého hladovečka :slight_smile:
Včera jsme byli v poradně a opět došlo k vážení a malý má neuvěřitelných 4,97kg,mudra nestačila zírat jak moc mi přibírá a jak krásně dohání váhu,dokonce mi řekla,že by už teda mohl zabrzdit :sweat_smile: Ani jsem ji neřekla,že jsem přešla definitivně na sunar a na nutroš hodila bobek,ona je děsná propagárotka toho nutrilonu takže jsem raději mlčela,já bych mu ho stejně dala,i kdyby mě přemlouvala nevím jak.No a naše zácpa? Tak po tom sunaru dneska normálně kakal,sice to měl dost tuhé,ale protlačil to sám a bez mé pomoci a bez teploměru,takže dobrý a jsem šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A to je asi vše,teď jdu honem popapat mám hlad :sunglasses: A nemyslete si já nevařím,manža je věčně v práci na 12-náctky takže se nají tam a já si doma udělám svoji dietní stravu kukuřičné lupínky s mlíkem :grinning: :grinning: Váha ta mrcha se nějak sekla a jde dolů hrozně pomalu,takže jsem zahájila dietní režim,ještě mi chybí 7 kilo a je to teda ufff dřina dát dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale snubák už navleču,i když ještě je na těsno a hurááá dostala jsem se do svých původních riflí,ale zatím jenom jedny,které jsem měla kapku větší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale radost byla obrovská,že mám konečně rifle dobré :slight_smile:
Jo a gratuluji Soni ke chlapečkovi,je to paráda vědět pohlaví,ale tuto situaci už znám,takže vím,že další těhu si to nenecháme říct,už jsme s manžou o tom mluvili a chceme překvápko :sweat_smile:
12. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz
Cau holky, tak jsem nasrana, pac nam dneska dovezli koberec do detskyho, ale ti debilove ho pri vynaseni zlomili, takze mame super caru pres prostredek...no parada, fakt zurim, takze resime reklamaci. Ach jo.

K tomu tipovani pohlavi, Pavli, nemusis se mi omlouvat, ja jsem NIKDE nenapsala ani nerekla, ze chci holcicku. Jednu holcicku urcite chci,ale jestli bude prvni, druha nebo treti je mi srdecne jedno. Na chlapeckovi nevidim nic spatneho, kdyz vidim, jak je Dominek krasne miloucky, klidne chci kluka. Navic se rika, ze syn ma s matkou lepsi vztah nez dcera a vidim to u vsech znamy, synove se mazli s maminkama, holcicky s tatinkama, coz nemusi byt vzdy pravidlo. Jedina vec je, ze miluju ruzovou, ale to nesouvisi s tim, jake pohlavi chci, nemam zadne preference, a proto to ani nechci a nepotrebuju vedet. A dalsi vec, ze od Davida v rodine je jiz 5 synu, takze vsichni touzi po holcicce a vim, ze nas pripadny maly Stepanek bude jenom do poctu, ale na nasi strane je to prvni vnouce, takze je to uplne jedno. Takze tak.
12. zář 2008 ve 14:07  • Odpověz
Ahojík

Hani: teda to jsou fakt hovada :angry: :angry: to by mě fakt jako nasralo pěkně,tak snad si to sedne,aby jste neměli lítání s reklamací :pensive:
a co barvičky??chci foto :dizzy_face:

Pavly: no tak snad prášky zaberou a brzo bude krev v pořádku,tak se šetři :wink:

Maruško: tobě vše nej k svátku,a Domčovi k 2 měsícům :dizzy_face: JInak nevím,co bych napísala,mi jsme dneska pokecali jinak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám tě ráda
12. zář 2008 v 16:54  • Odpověz
Ahoj Niky,
tak vyreseno, zitra nam priveze podlahar uplne novy koberec, Davca ho s nim vynese a zitra se polozi, fotecky budou, tak co fotit, ty prazdne zdi? Navic jsme se necinili ani sami, takze se neni cim chlubit.
Fakt akce, docela mi to zkazilo naladu, tak jsem to musela zaspat. Mam chut na Nugetu :grinning:

Jee, Maru ma fakt dneska svatek, tak vse nej, nej, nej, at dostanes tu nejkrasnejsi svatecni pusinu od svych chlapaku :grinning: No a fakt, Dominek ma dnes 2 mesice, ja to vubec nestiham sledovat, tak take nej, nej, nej :dizzy_face: Jesteze tu Niky mame :slight_smile:
12. zář 2008 v 17:30  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Děkuji Haničce i Verunce a Pavlínka už pisala přes sms :dizzy_face: :dizzy_face: Zlatíčka moje :sunglasses:
A Domísek mi spinká od včerejšího večera až do teď jak je spokojený po sunaru a holky nemá zácpu!!! Kakal sám a dokonce na řidko,já snad štěstím tu plínku opusinkuji :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2008 v 18:17  • Odpověz
Maru ježiši,já bych jí nepusinkovala :sweat_smile: a nebo dobrou chu´t :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to je poklad že hajinká :dizzy_face: to já budu mít řvouna po mamince,už teď se mu nelíbí mléčné výrobky..celá já za mala :sweat_smile: to bude prdča,do 2 let jsem prej nejedla,nespala a jen a jen řvala,uspávání pouze na ruce a musela jsem všude vidět :sweat_smile: jedla jsem jen suché rohlíky a špagety a čaj :sweat_smile:

Hani super,že donesou nový,ještě aby ne,levnej určo nebyl :pensive:
Já chci vidět barvičky :cry:
12. zář 2008 v 18:32  • Odpověz
Niky, no jesteze tak, ale doku ho nebudu mit doma, tak tomu neverim. Vis jak to v nasem state obcas chodi :unamused:
Oki, jak bude polozeny koberec, tak vyblejsku, ju? Na me jsou ty barvicky az moc vesele, ale uz si zvykam, je to fakt krasny :wink:
Teda ty mas ale vyhlidky na mimi, ale treba budes prekvapena a potati se nebo bude pres nejake jine koleno, hlavne aby bylo zdravoucke :wink:
Maru, to je super, ze mu Sunar dela dobre a gratuluju k uspesnemu kakani, po tech nervikach s ublinkavanim a zacpou si uz bezproblemove kakani zaslouzite :wink: , tak drzim pesticky, at to tak jde i dal.
12. zář 2008 v 18:55  • Odpověz
Ahojky, děkujem...nakonec jsme rádi i za kluka :slight_smile:
Hani, teda to jste měli pech s kobercem, hlavně aby novej byl v pohodě a pak se taky těším na fotečky pokojíčku :slight_smile:
13. zář 2008 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.