• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
teda to s tím kobercem by mě taky nasralo...fakt :angry:
a kdy budou fotky????? :grinning:
13. zář 2008 v 10:14  • Odpověz
my kopemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

včera večer.bylo to jak citit když jsem přiložila ruku tak i vidět,jak se udělali bouličky,krása,jemný,ale krásný :dizzy_face: jsem na to hleděla jak tele na nový vrata :grinning:
13. zář 2008 v 11:11  • Odpověz
nikyyy gratulace užij si to je to na tom to nejkrásnější a lepší než sono takhle denně víš, že je mimís ok :dizzy_face:
13. zář 2008 ve 12:05  • Odpověz
no Luci bylo to slaboučky,ale nepochybuju,pár krát koplo a byl klid,z prdů by se mi boule na břiše asi nedělali :sweat_smile:
kéž by to bylo každý den :dizzy_face:
13. zář 2008 ve 12:45  • Odpověz
vidíš, co jsem ti říkala to prostě poprvé poznáš to nejde nepoznat.... :dizzy_face:
neboj bude a bude to sílit já jdyž chtěla kppůanec tak jsem musela narovno na záda to se sáře nelíbilo :grinning:
13. zář 2008 ve 12:48  • Odpověz
nikkyy, no tak supééér :slight_smile: Já mám radost :dizzy_face: My už se ozýváme každý den a je to super a už vím, kdy bude kopat, to už se dá tak poznat :grinning:
13. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz
jéžiš já vám tááák zavidím, u mě pusto prázdo ono to kope v postýlce vzteklina moje :grinning:
13. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Já taky závidím,mě se po tom bříšku tak moc stýská :pensive: Vůbec jsem si ho neužila,teď tam mám mini špíček a vytahanou kůži,toť vše :sweat_smile: Nemůžu se dočkat dalšího mimíska v bříšku a jak už jsem psala tentokrát to bude překvápko :dizzy_face: :dizzy_face:
Veru už jsem ti gratulovala,tak ještě jednou,gratuluji a závidím :wink:
13. zář 2008 ve 13:44  • Odpověz
MAruško ještě jednou díky :dizzy_face:

Soni taky děkuju :dizzy_face: tak to jsem zvědavá kdy budem zas kopat,včera to bylo až před 23 hodinou :pensive:
13. zář 2008 ve 13:53  • Odpověz
nikkyy, neboj to bude častější a častější :slight_smile: Já už vím, že když chodím a něco dělám, tak je klid, a jak si sednu, tak do pěti deseti minut se začíná ozývat a pak se zase zklidňuje :grinning: Včera večer tam asi vevnitř cestoval, se to tam všechno kroutilo :grinning:
13. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz
Jéžiš maruško tys měla svátek :astonished: :astonished: :astonished:
tak dodatečně gratuluju mě to nedošlo že si jako fakt maruška...já sem mnagor :grinning:
13. zář 2008 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak mam tehu rifle,jupi...konecne nemusim mimiska utiskovat. Se svagrovou jsme vletely na Dny Marianne, tak to zase letelo prachu, ale mam same krasne ulovky, co se daji nosit v tehu i netehu...No uz potrebuji jenom delsi tricka s dlouhym rukavem a koncim :grinning: , musim setrit na mimiska.
Niky, supik, gratuluju moc k "opravdovym" pohybum. Ja mela taky dneska v noci zazitek, probudila jsem se na WC v noci, nez jsem ale vstala, tak vevnitr v brise takove velka bublina, a pak dalsi, v tu chvili jsem stopro vedele,ze je to mimis, ale rano uz jsem si rikala, kdo vi, co to bylo...tak treba se taky za chvilku dockam :wink:
13. zář 2008 v 17:19  • Odpověz
Hani, tak to už bude taky ončo :wink: To je krása, jak už to všude kope :slight_smile:
A tak sis nakoupila super úlovky...Já si nedávno koupila dvě taková normální delší trička s kr. rukávem..a na to, že jsem si těhu kalhoty, černý, kupovala v CA, tak začínaj vylejzat takové ty nitky na prdeli a v rozkroku, no mam fakt radost...A podzimní bunda mi jaksi už pomalu není, mám jí jen tak tak přes prsa a břicho, ale tak jsem aspoň zjistila, že co mám takovou flaušovou bundu, tak ta je mi ještě teď hodně volná, tak jí asi začnu nosit místo klasický bundy...
13. zář 2008 v 17:31  • Odpověz
Teda Soni, to by me nastvalo, bez to reklamovat...je hrozny, jak ty veci nic nevydrzi.. :angry:
No taky jsem zvedava, jak prezijeme zimu,nechce se mi kupovat nova zimni bunda jenom kvuli pupku, tak jsem zvedava, jak to bude...
13. zář 2008 v 19:25  • Odpověz
Hani, bych to tam šla reklamovat a oni by mi řekli, že je moc nosím, ne?? :grinning: :grinning:
13. zář 2008 ve 22:19  • Odpověz
Hele Soni, ja bych tam fakt sla, rekni,ze je nosis treba jenom 4 tydny a toto je fakt moc, musi to uznat, i kdyby nechteli.
My se tedka vratili z velkeho nakupu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zase na par dni pokoj, uz jsme byli uplne vyjezeni, porad jsme ten nakup odkladali, tak jsem vyzkousela poprve ty tehu rifle a mam pocit, ze mi spadnou...jak tam neni ten zip a knoflik, ale jenom ta guma...budu to muset zkusit jeste s paskem, treba to bude lepsi. Nebo az pupik vyroste, tak bude lepsi vypln :grinning:
Koukala jsem na postylku,juu...ta je krasna, tam se bude urcite Tomaskovi krasne spinkat :dizzy_face: Taky se s tim nepares a neresis to, ze je brzy, to je super, kazdy jak se citi, ja budu mit pristi tyden zase uz kocar no..postylku si nalozime asi pod stromecek...jsem zvedava, jestli dneska v noci budou zase bubliny :sweat_smile:
13. zář 2008 ve 22:49  • Odpověz
Hani, tak to bych se asi musela podívat, jestli mám vůbec ještě tu účtenku a hlavně nemám momentálně nic jiného na sebe, žádný kalhoty mi nejsou, tak uvidím...
My to neřešíme s těma nákupama, nakoupíme jak se nám chce, protože pak by bylo dosti drsné vysolit na poslední chvíli kdo ví kolik prachů...Tak postýlku máme asi už 14 dní, tu jsme složili, odzkoušeli s plyšákama a zase jí složili a je v krabici a až po Vánocích jí tam zase dáme :slight_smile: A my si pro kočárek jedem příští pátek, už nám ho tam rezervovali, tak si ho jen vyzvednem :slight_smile: Tak se už těším. Zamluvili jsme si ten oranžovo-černý, co mám v albu, ale nevím nevím, jestli se nám tam nakonec třeba nezalíbí jiná barva. Tenhle máme jistej, ale kdyby náhodou, tak si klidně můžem odvézt jinej :grinning: Ale tahle barva byla tak nějak asi nejlepší. Tak si postupně ještě sepíšu nějaké prkotinky, co by se tam dali nakoupit a nakoupíme je tam :slight_smile:
Mužíček mi odešel do práce, tak nějak nemůžu usnout, to zas budu spát odpoledne, už se vidím :slight_smile: Tak si jdu pustit nějaký film a pak pomalu posnídat :slight_smile:
A s těma kalhotama, já je mám taky bez knoflíků, bez zipu, jen s tím pásem na bříško a zezačátku mi to taky trochu plandalo, ale v normálních kalhotech jsem být nemohla, takže i tak byly ty nové super. A teď už tam aspoň nějakou výplň mám :sweat_smile: A teda se přiznám, že ve čtvrtek jsem vlezla u bratrance na váhu (doma jí nemám, radši :slight_smile: ) a už mám nahoře 5,5 kg :confused: No, ale jsem v půlce, tak to by šlo...Teď jsem se bavila s kamarádkou a ona nabrala 20 kg při prvním těhotenství a prej jí to šlo všechno dolů po porodu a ani neví jak, to bych taky brala...
14. zář 2008 v 07:00  • Odpověz
Ahojík a krásnou neděli :dizzy_face:

Soni postýlka super :dizzy_face: Já jí už mám taky,složili jsme jí a já do ní házím věci pro prcka něž se koupí komoda,ale strašně smrděla a msrdí,takže jí zároveň větrám :grinning:
Pro komodu sjedem buď zítra nebo dneska..jak se panu maželovi bude chtít! :sweat_smile:

Včera jsme byli u tchánovců a jako to škvrně bude pěkně rozmazlené...dostala jsem hodně věciček pro něj a pak ještě obálku,že si máme koupit co chcem,co potřebujem,ale výsadně řečeno PRO VNOUČÁTKO,NE PRO NÁS :sweat_smile: :grinning: :grinning: tak doma když jsem do obálky jukla,mě málem praštilo,se mi zbláznil tchán :sweat_smile: z téhle strany bude prcek děsně rozmazlovanej,pač švagrová ta se asi nikdy nevdá a dítě mít nebude(je jí 33) takže oni jsou teď vysraný z nás :grinning: no jsem na to zvědavá :sweat_smile:

Pak taky ais v týdnu sjedu doplatit kočár a budu čekat,kdy mi ho dovezou :dizzy_face: pak ho uskladním u tchána,prej se těší,že tam bude vozit panenky a trénovat :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak kalhoty už mám taky,taky bez zipu a knoflíku,seděj super,akorát ten střih..no přijde mi to jak mrkváče trošku,jenže asi počítaj,že moje prdel se ještě zvětší :grinning: neřeším,hlavně a´t je prcínkovi dobře :wink:

V zimě,to taky jsem zvědavá,jak to s bundou udělám,mám jednu větší,na lyže,jenže pochybuju,tu nezapnu už teď určo :grinning: asi si vemu to palero(nebo jak se to jmenuje) co mi nabízela druhá tchýňka,budu číča v zimě,omrzliny :grinning:

Tak a pohyby,tak včera jako nic...to je normoš na začátku?v pátek kopal večer a včera nic :pensive: asi dostane na prdel,že mě nervuje!tchán včera pořád na mě hleděl a prej až začne,řekn hned si šáhnu :grinning: :sweat_smile: manža to samé a náš brouček nic :grinning: :grinning: vychcanej po mamince :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A váha..mám hore asi 4 kila :astonished:
14. zář 2008 v 08:53  • Odpověz
hojeeec všem tak teda niky to je super s prašulkama :dizzy_face:
se máte že můžete zařizovat sára pokojík nemá ale tak ve dvpou třčech letech jí uděláme zatím je to ložnice s postýlkou no.....a už mám v hlavě barvičky a strááášně se těším až to budu dělat.....
no zimní bříška nezávidím, já když bylo chladno nosila manželovu bundu a to má 185cm a 90kg...já sem prcek 160cm takže sem vypadala jako bosorka ale přece si nebudu na chvilu kupovat mega bundu no ne?
14. zář 2008 v 10:51  • Odpověz
luci, četla jsem porod, super :slight_smile: Až mi to dojalo, ale zatím ještě nad tím moc nepřemýšlím :grinning: :grinning:
14. zář 2008 ve 21:20  • Odpověz
soni kuji já zapoměla na pavly ta mi taky pslala sakra že já vůbec nemyslím
pavli tak se omlouvám...co jsem na mD jsem zdutovatěla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
soni šla bych klidně rodit za tebe fakt
14. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz
tak to beru, i když nevím co to bude obnášet :grinning: Já jen doufám, že budeme mít hodné, spací miminko :grinning: taková naivita :grinning: :grinning:
14. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no soni možná budeš mít ale první 4 týdny očistec, po šesti nedělí je to fakt lepší, ale jak kdo někomu spí dítě co 3 hod a budí se jen na kojení už od porodky uvidíš sama.každopádně ti to mooooc přeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz
moje ségra si taky přála hodné miminko a jak to dopadlo...je mu teda už devět, ale přijde mi to jak včera...v noci třeba nespal od jedný do pěti, měl opruzenou prdel, přes den spal třikrát půl hodiny, jinak furt vzhůru, fakt nemohla pomalu ani nic udělat, tak jsem tam jezdila furt k nim, co by středoškolačka s fůrama prázdnin :grinning:
14. zář 2008 ve 21:34  • Odpověz
a to kvůli tý prdeli tak řval, že jim pomáhala rada od kamarádky, takže v noci mu fénovali prdel a jak se mu spalo, když mu na to šlo teplo :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz
Kuk,tak mi zas naskočil konečně internet

Já chci taky hodné mimi :sweat_smile: Luci rodíš i za mě??? :grinning:

Soni,taky jsi na začátku cítila kopání občas?my v pátek a od té doby nic :frowning2: :cry: :cry:
14. zář 2008 ve 21:47  • Odpověz
nikkyy, jj, ze začátku jak jsem si to ani moc neuvědomovala, tak to bylo jen občas, ale teď je to skoro každej den a když nic, tak se divím, že se nehejbe :sweat_smile:
14. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz
nikkyy, tys asi u nás v tématu něco psala o tom 3D utz, viď? Kam ty na něj půjdeš?
14. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz
aha,tak to jo.my jsme kopli ten pátek párkrát a od té doby nic,až je mi smutno :pensive:
14. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz
teď mi tam zase nějak lupe, tak co z toho bude :sweat_smile:
14. zář 2008 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.