• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
caute maminky!!
tak se hlasim po cestovnim vikednu, zvladli jsme ho super,mala byla zase zlaticko :wink:

-moooooc gratuluju k pohybum,to je boziiiiiiiiii,zavidiiiiiiiiiiiiiiiiim,uzivejte si to i za me,ja mam brisko tak chude,prazdne...jak po vykradeni a nikdo ten muj poklad nehleda :grinning: -lezi totiz ted vedle me :dizzy_face:

kdepak mame ty slibovane fotecky???jdu prohledat albicka
15. zář 2008 v 08:22  • Odpověz
autor
takze
soni-koukam,ze veci uz mate peknou zasobu, to je super, uz se tesis na p a kde prani,co??? kde jsou nejake fotecky mimiska???

hani-kraaasnaa postylka a super brisko-zase jsem obdivvala!
kdepak je pokojicek?????????

luci-ja chci taky fotky jako mas ty? proti cemu to fotila? ze je tam cerne pozadi??

maru-teda dominek je cim dal krasnejsi, to bude frajer, ty budes tak pysna mama!!!
15. zář 2008 v 08:49  • Odpověz
Cauky holky, jenom vas zdravim, ten prudky pokles teploty mi neudelal moc dobre a jsem trosku nachlazena, takze lezim, piju caj s citronem, dopuju se vitaminama, a doufam, ze to vylezim. Tak se mejte pohadkove. papa
15. zář 2008 v 09:40  • Odpověz
ahoj
hani brzy se uzdrav a vylež to hlavně :wink:
pavly, fotila to proti zelené stěně, ta černá je výsledek pc programu ve kterém to upravovala :slight_smile:
15. zář 2008 v 09:42  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Hani tak poť a poť ať je bacil pryč :wink: Venku je hnus tak jsem nešťastná,to ani ven nepůjdu s malým,už jsme byli hned ráno neboť jsme měli kontrolu na sono ledvin a je to Ok,to jsme krásně zmokli,teda malý ne,ten se měl v kočárku jako v bavlnce,ale maminka to odnesla :sweat_smile:
Volala jsem Mudr. neboť se mi nezdálo to kakání malého,on normálně po sunaru kaká jak o život,asi si to vynahrazuje co předtím nekakal :sweat_smile: Domík kaká teď 3x denně na řídko a jsem se bála,aby neměl průjem tak jsem volala a prý to tak má být,je to Ok,tak jsem šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: Krásně se nám to srovnalo :slight_smile:
Pavly moc kuju za Domínka,budu mít doma dva krasavce,si na ně udělám normálně zbroják :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Terezka je taky boží a už ji klepou na dveře 3 měsíce :dizzy_face: :dizzy_face:
A gojgánek je taky užásný a ty fotečky nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
A Hanička má překrásnou postýlku a bříško a Veru taky bříško a i Soni a já už nevím kdo všechno,ale všichni jste úžasnííí :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz
maruško kdybyste někdy frčely do ostravy dej echo ráda se s vámi poznám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz
Ok nápodobně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2008 ve 13:32  • Odpověz
Já v karviné nikoho nemám...ale znám to tam kdysi jsem tancovala v jedné disce... myslím Las vegas se to jmenovalo.....
15. zář 2008 ve 13:40  • Odpověz
Jo Lav Vegas nebo - li Hutník,tam jsem byla kdysi pečená vařená :slight_smile:
15. zář 2008 v 15:57  • Odpověz
ahoj maminky :slight_smile:

tak jsem vás letem světem dočetla a hlavně si prohlídla vaše miminka :slight_smile:

Pavlínko, Terezka už takhle zvedá hlavičku a pase koníky? To je super!!! je k umuckání :grinning:

Haničko, postýlka je nááádherná, fakt se mi moc líbí :slight_smile:

Luci, Maruško, ty vaše poklady tak rostou, to je neuvěřitelný..... Domísek to krásně dohnal a Sárinka si nahání dopředu co? :wink:

Niky, tobě velikánská gratulace k pohybům!!!!! Pohlaď toho broučka i za mě a vy ostatní taky!!!! MVR :slight_smile: :wink: a myslím na vás a na vaše drobečky :wink:
16. zář 2008 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holky, dala jsem do albicka par fotecek zatim provizorniho pokojicku, tak se mrknete. Papa
16. zář 2008 ve 14:05  • Odpověz
hanííí ten koberec je bombastickej, taky bych si takový vybrala fakt. Je vidět že pokojíček děláte s láskou stejně jako je vaše miminko dělané s láskou..hodně mi připomínáš pavly taky takový smíšek :slight_smile:

maru tý jo jak je ten svět malý...no to byly časy..... :grinning:

Luci no gojgy je klusťoch ale to je fuk hlavně že prospívá asi si dělá zásoby, ale dr. říkala že se z toho vytáhne
16. zář 2008 v 19:08  • Odpověz
Ahoj Luci, jsem rada, ze se ti pokojicek libi. Dekuju za pochvalu :wink: A ten koberec je vazne super, na fotce to ani tak nevynikne, tam vypada o dost tmavsi, ale ve skutecnosti to vsechno moc hezky ladi :slight_smile: A to zelenou moc nemusim :grinning:
No Sarinka je spravnacky miminko s faldikama, jak se zacne plazit, stavet, tak se z toho vytahne ani nebudete vedet jak :wink:
16. zář 2008 ve 20:39  • Odpověz
Hani, tak jsem rychle zkoukla taky pokojíček a vypadá to úžasně :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2008 ve 20:45  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak se na skok hlasim,milacek mi za chvili a masaz a po ni hodlam vytuhnout.beru ty leky,ale nejak zatim zadny dobry vliv necitim,nektery den je mi docela dobre-to uklizim a tak a nekdy mi neni nejlip a spala bych hned po probuzeni,snad se to zlepsi....kazdopadne uz nechodime ven na cely den,dneska jsme byli jen 3 hodinky,takze jsem vic doma a tim padem vse lip zvladam-bohuzel me vycerpava i to chozeni....(mam to ted tak,ze me hrozne boli vsechny klouby-nemuzu ohnout i kolena,lokty-fakt nevim,co to je,ale tou spatnou krvi by se to vysvetlit dalo,tak uvidime....)

jinak se ale mame dobre,stale jsem stastna jako blecha a brecim stestim,kdyz se na to moje zlato jen podivam,stale obdivuju svuj kocarek a jsem pysna,kdyz ho vozim....atd.atd.....

no a hani,pokojicek me uchvatil, barvicky vyborny,ale ten koberec je naprosto nej-nic takoveho jsem nepotkala,sla bych do toho taky,uzasny!!! uz se tesim,az budem pokojik zase predelavat :sweat_smile:

a minule jsem zapomnela rict,ze vam zavidim,ze si nenechate rict pohlavi-ted hanicce, a pak jednou marusce...my to priste budem chtit vedet-ja bych nechtela,ale milacek ano,takze ho respektuju,on pri nasem prvnim respektoval me prani mit prekvapeni,ale budu smutna,a budu doufat,ze se treba nebude chtit ukazat :grinning:

tak dobrou noc vsem,pusinky pro vsechny broucky
16. zář 2008 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj holky,
Soni, dekuju :wink: Jeste jak tam budou zaclonky, obrazky, atd, tak to teprve bude klasny :grinning:
Pavli, tak dekuju, fakt ten koberec je jeste hezci ve skutecnosti, super vesely a teploucky. Jsem rada, ze jsme se nakonec rozhodli pro koberec, ja byla nejprve pro plovoucku, ale kdyz ji videla v loznici, jak se na tom vali prach, je studena, tak jsme se rozhodli pro koberec. Ne ze by na nem bylo mene prachu, ale prece jen je mene videt a taky hlavne az se bude mimi valet na zemi, tak se nemusim bat, ze sedi na studenem.
Taky jsem se nam vcera rozplacla a relaxovala, divala jsem se, jak Davca montuje svetylka, proste pohodicka, to by na plovoucce neslo. Az budou ditka vetsi, tak stejne budeme cely predalavat.
A je fakt, ze jsme ho objevili uplnou nahodou, nebyl ani mezi detskyma, tak zastrceny, ze jsme se do nej hned zamilovali, i kdyz jsme tam jeli uz pro jiny, predem vybrany, ale toto byla laska na prvni pohled :grinning:
No a s tim pohlavim, treba bude prcek exhibicionista a pindik bude neprehlednutelny,takze se nam to treba nepodari, ale porad verim, ze ano. A ani to nejak neresim, tim, ze jsme se pro to rozhodli, tak uz to beru jako fakt, ze to budu proste prozivat az na porodnim sale. Staci, ze to prozivam s holkama v Unorovkach, co cekaji atd..Tedka jedna rekli nejdriv, ze to vypada na holcicku, tak se mesic tesi na holcicku, a tedka rekli, ze to bude kluk...To musi byt taky mazec, samozrejme ze maji taky radost atd., ale musi to byt trochu sok.
Jsem zvedava, s cim prijde nase Verunka nakonec, jaky poklad nosi v brisku :wink: Uz se tesim, pristi tyden, ze jo?
Pavli, at se ti to brzo zlepsi, zdravicko je nejdulezitejsi, a obcas taky privri oci a dej si voraz, za chvilku jsou Vanoce a to bude dalsi napor, tak at to vsechno zvladnete kocenky. A dej nejake nove fotecky Terinky, at se pokochame.
Dobrou noc.
16. zář 2008 ve 21:17  • Odpověz
No, Hani s tím pohlavím je to fakt takový zvláštní...Já třeba té doktorce řikala, že jestli by nám mohla říct, co to bude a když začla dělat ultrazvuk, tak byl malej tak natočenej, že to prostě vidět šlo a prostě bych to viděla i kdybych to vědět nechtěla...To bylo nepřehlédnutelný, fakt že jo...Takže jestli to nechcete vědět, tak bude lepší, na ten utz ani nekoukat :grinning: Ale zase člověk je rád, že mimíska vidí po dlouhý době, tak se chce dívat...Ale fakt to záleží, jak bude natočenej a tak všechno, no :grinning: Takže nám doktorka ani nic neřekla a já hned sama vyjukla, že už nám to ani říkat nemusí, že to vidím sama :grinning: :grinning:
16. zář 2008 ve 21:37  • Odpověz
autor
ahojte holky, copak vsechny delate? cancate pokojicky a nunate uzlicky co-to je moooc dobre!!!

hani-svetylka taky super,jsem je vcera zapommela napsat!!! a s kobercem naprosto souhlasim-mame to taky tak-stejne duvody

no a s UTZ na pohlavi,ja vzdy predem rikala,ze bychom radi tajemstvi a proto mi nikdy nejezdil muj doktor ,do mist,kde by to mohlo byt videt,nebo to prejizdel tak rychle,aby nebyla moznost to videt a ja nikdy nekoukala mimo,to mi proste nedalo a na velkem UTZ to same-nikdy mi tam nejezdili..az ta doktorka jako zaskok,ale to jsem si myslela,ze vidim kulicky a musel to byt pupecnik :grinning: ,bylo to 14 dni pred porodem,takze si myslim,ze az tak to zase poznat nejde ( a to mi ta doktorka rikala,ze ukazuje pohlavi-a ja ji prave zarazila,ze :grinning: to nechcem vedet)

no a jinak jsem ted docela rada za osklive pocasi,nejsem venku tolik hodin,takze stiham v klidu uplne vse, dnesak jsem prerovnavala a prerovnavala a to stiham si s malou hrat veskerou dobu jejiho bdebi a pak jit na 2-3 hodyky ven,no super,ale az vse prerovnam,tak bych rada zase leeeetoooo :unamused:

a jeste chci napsat,ze mi na vikend neprijede kamaradka,uz ji to nedoporucila mudr. ma pred porodem a asi se uz chce malicke na svet-tak jsem nervooozniiii za ni a zaroven smutna,chtela jsem ji videt :frowning2:
17. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz
pavly nebud dopadne to s kamrádou dobře musíš doufat radši at je v klidku a ty si taky spočni, jedeš jak drak.....
já u druhého budu chtít vědět...my jsme totiž dělali chlapečka :grinning:
18. zář 2008 v 07:22  • Odpověz
Ahojky, jee,jestli se spravne divam, tak ma Terezka dneska 3 mesice?? Tak MOC a MOC gratuluju, at vam dela jenom samou radost jako doted a roste do krasy :wink: Uzijte si krasne kulate vyroci :wink:
18. zář 2008 v 09:17  • Odpověz
Pavlínko, resp. Terezko, krásné "narozeniny" :slight_smile: :wink:
18. zář 2008 v 09:45  • Odpověz
jé pavly vy trojku my za chvíli dvojku, gratulujemmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2008 ve 12:08  • Odpověz
Luci, ahojky, krasne nove fotecky, jste kocky obe dve :wink: Sarinka je roztomiloucka :dizzy_face:
18. zář 2008 ve 12:41  • Odpověz
autor
ahojky holky,diky za gratlace
no bylo to pro me zase tezke,jak jinak,ale prezila jsem

byli jsme na trimesicni kontrole a dostala dve injekce-chudinka...jsem byla hotova s ni pred i po....ale nebrecela jsem moc,jen na krajicku jsem to mela,tim ze jsem u toho kojila,tak mi proste nic jineho nezbyvalo....

a krasne dneska broukala u paseni -jsem to zvladla i na kameru!! huraaa

jinak vsechny zdravim a luci-fotecky jsou boziiiiiiiiiiii,moooc kraaasnyyy
hani-je ti lip??
lucik-jsi dobra,ze na nas myslis
18. zář 2008 ve 21:15  • Odpověz
ahoj pavly prožívám to stejně jako ty a furt dokola si čtu svůj popis porodu a derou se mi slzičky je to moc silý a krásný okamžik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz
autor
vid luci ,jsem stejna, porad rada o porodu i mluvim-cvok jsem
a dneska jsem zase cucela na kameru a byla dojata k slzam, brala bych to zpet-i s tou bolesti-ale krasnou
o to vic ted prozivam tu kamosku a fakt ji desne zavidim,ze ji to ceka
18. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz
přesně moje řeč fakt narození miminka je nejsilnější okamžik života..stejně jako na druhé straně.... :frowning2:
18. zář 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
jo presne tak a pro me zatim i okamzík,ktery mi do zivota vnesl nejvetsi stesti
18. zář 2008 ve 21:43  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:
Tak pavly, gratulace k měsíčí :grinning: Toto utíká, to je hrozný.
lucenek, super fotečky, fakt krása :dizzy_face:
A teď vůbec nevím, co jsem ještě chtěla napsat :sweat_smile:
No, tak máme konečně volný víkend, zítra jedem koupit kočárek a pak frčíme k rodičům, kde ho necháme a víkend strávíme u Martinovo rodičů. A příští týden je můj poslední pracovní, tak se těším, že už pak nebudu muset chodit a budu si užívat klídku doma, nemuset brzo ráno vstávat do práce :slight_smile:
Tak vám všem přeji hezký víkend a asi se ukážu až v neděli, nebo nevím, jak mi to vyjde :slight_smile:
18. zář 2008 ve 22:35  • Odpověz
Ahojík,

Pavly terezce dodatečně vše nej k 3 měsícům :dizzy_face:

Soni už taky jedete pro kočárek jo??super :dizzy_face: jakej máš vybranej?

Luci fotečky jsou krásný...fakt moc super :dizzy_face: :dizzy_face:

No a my už kopeme každý den a večer festovně :grinning: ale včera od večera nic :frowning2: te´d ráno taky nic,tak jsem z toho smutná,že se prcek neozval vůbec od večera :pensive: je to holky normální?nebo zas z toho šílim jen já? :pensive:
Ještě včera jsem si říkala,že je super,že tak pravidelně kope,že vím,že je vše OK a najednou nic :cry: :cry: :cry:

Tak já jedu nakoupit,dneska udělám řízečky,dojede mi ségruša,bude tu do až do zítra :wink: manža mi jde na noc,nebudu tu sama :dizzy_face:

Tak papa a kdybych se neukázala,pač PC zabre ségra a za druhé nám kolabuje PC :confounded: tak přeju hezký víkoš :dizzy_face:
19. zář 2008 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.