• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
ahoj nikky ono je třeba unavené, neboj zkus takovou polohu ve které se mu nebude líbit..já třeba chytla břuch a třepala s ním dokud jsem sáru necítila ona byla celkově spací dítě...nebo si lehni na záda to se taky prckům nelíbí
19. zář 2008 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky, my dneska zaciname 18.tyden, jupi :dizzy_face:
Vcera vecer jsme byli v Ikei, ale dneska jedeme zase, pac jsme jeden stul vzali ve spatne barve, i kdyz jsme si to jeste kontrolovali, ale asi to meli spatne umistene, tak ho jedeme dneska vymenit. Manzilek si konecne ten puvodni nabytek z detskeho pokoje odvazi do kancelare, tak se nam to krasne uvolni a muzeme to zaskladat novym. Teda necham si 2 regalky na krabice, hracky a knizky, protoze jsou super, tak akorat hluboko a stejne nepujdou skoro videt, tak se mi nechce investovat do novych. No jeste uvidime, jak to bude vypadat.

Pavli, je mi uz lepe, dekuju za zeptani. Ale porad nejsem tak uplne fit, takze mam salu na krku, piju cajik, mam jeste trosku rymu, ale uzliny ani pri polykani uz davno neboli, tak dobry.Na zitra jsme domluveni na vylet ke znamym do Zlina do ZOO Lesna, ale nevim, jestli pojedeme.Zaprve mam strach, aby se mi to nevratilo, a zadruhe mame jeste dost prace tady v byte, tak to budeme muset asi zrusit. Navic pocasi fakt moc prochazkam nepreje. A v pondeli uz prijede mamca, tak chci mit vsechno hotovo, nez prijede, a nechce se mi honit, hlavne Davcu, ten se za cely tyden nezastavil.

Niky, ahojky, klidek, moc to resis. Nech prcka taky odpocinout. Do konce tehu si kopancu jeste uzijes. Ja to vubec neresim, az to prijde, tak to prijde. Kamoska citila pohyby az ve 20-21.tydnu, proste kazdy to ma jinak, i jinak intenzivneji. Nehledej za vsim hned nejaky problem, miminko treba jenom vic odpociva, urcite je vsechno v poradku :wink: Navic mame jeste cas na to, abychom citili nejak silne kopance, mozna proto se tim pak stresujeme, protoze to cekame zbytecne brzy a moc casto. Nech tomu volny prubeh :dizzy_face:

Soni, uzij si ten vikend i nakup kocarku, ja uz mam ten svuj od vcerejska doma, dneska dovezou podvozek, a pak uz to bude komplet. Je super, ze uz si taky odpocines od prace, do duchodu se jeste namakame dost :slight_smile:

Jo, Pavli, krasne fotecky Terezky, zda se mi to nebo ma tvoje oci??? :dizzy_face:
19. zář 2008 v 09:50  • Odpověz
Luci: no nepomáhá to,ani ležení..nic :frowning2:

Hani řeším to,pač pohyby cítím už týden každý den a dost,takže je mi divné,že prostě o prckovi dlouho nevím :pensive:

No nic,jdu smažit řízky :sweat_smile:
19. zář 2008 v 10:49  • Odpověz
Verunko, klidek jasny, uzivej si sestricky a uvidis, ze te miminko kopne v tu nejmin ocekavanou chvili, tzn. kdyz do sebe budes tlacit rizek, jak mu bude chutnat :grinning: Prece jdete v pondeli k dr., tak musi trenovat, aby se predvedlo, jak je sikovnoucke :dizzy_face:
Jinak pristi tyden jedu do Prahy, asi sobota az pondeli, tak pokud budes mit casek a chutik, tak muzeme neco spachat, co ty na to? Budu tam teda s mamcou a segrou, takze casu moc nebude, ale myslim, ze by me uvolnily :dizzy_face:
Hele, nechces poslat jeden riziek do Brna letecky? Docela bych si dala :grinning:
19. zář 2008 v 11:07  • Odpověz
Hani to čas mít budu,Tom dělá čt.pá.so.ne :wink:

hele furt nic,ani prd :sweat_smile: je to divný víš,jak ž týden přesně vím kdy kopne a najednou nic :confounded:
19. zář 2008 ve 14:48  • Odpověz
Niky, tak casek jo, a chut taky? :grinning:
Hele,tak ti prcek rika, ze at si nezvykas na zadny pravidelnosti, protoze po narozeni ti taky nebude zlobit podle hodinek,ale kdy se mu zachce :grinning: Nebojik, vsecko je OK? Nebo se mam pridat i ja, ze zatim zadne pohyby necitim :pensive: :cry: ? To snad nee :grinning: Bude dobre, hele, jak zase zacne kopkat, tak se nahlaste, a ze ho pozdravuje tetka z Brna :sweat_smile:
A podivej se mi do albicka, mam tam nove fotecky :dizzy_face:
19. zář 2008 v 16:16  • Odpověz
kopemeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face:

jdu juknout :dizzy_face:
dneska tu nejsem,mám tu ségru,takže mi obklopuje PC :confounded:
19. zář 2008 v 18:46  • Odpověz
fotečky super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kočárek super,komoda taky :grinning: :grinning:
19. zář 2008 v 18:48  • Odpověz
autor
caute mamci
jsem rada,ze niky kope miminko-to je supeeeer, ale neboj,kdyz nekdy spinka-to je opravdu normalni,me se ozvala poprve dva dny za sebou a pak nic asi 10 dni-taky jsem byla nervozni,to je asi normalni,ale musime to proste vydrzet :slight_smile:

hani-jsem unesena z kocarku a ze sedacky zvlast,zavidiiim,je to nadherne!!!!!!! :slight_smile: tesim se,az bude par fotecek z pristiho tydne, to uz bude pokojik proste dokonaly,vid :wink:

jinak ja mam nejak stale nostalgickou naladu,vcera bylo male 3 mesice,dneska to je presne rok,co dorazila posledni mrcha (po tom,co jsem byla s kamoskama v nemocnici podporit naseho pana reditele,ktery bojoval s rakovinou a evidentne se blizil jeho konec.... :frowning2: )
a za par dni bude rok,co jsme malou upekli
a pak rok,co pan reditel zemrel-v ten den,kdy jsem ja nasla //.............
a do toho jsem mluvila s kamoskou,co byla dneska ma pohrbu te pani,co minuly tyden ji s kocarkem srazil autobus v chomutove a zemrela...ma taky terezku :frowning2:
-tak me nejak bere citovy zachvat smutku a radosti dohromady :confounded:

tak preju vsem krasny vecer a i vikend

marusko-copak delate,jste OK?
19. zář 2008 v 19:55  • Odpověz
holky...
niky tak vidíš tpočátku není pravidelnost prostě nic pak to bude časté neboj jen být v klidu
hani tak to je šupa já ti říkala červenou korbičku ta je boží a ta sedajda sem z ní hotovááááááá, kolik to celé stálo? já jen že mám jetýkočár nic nového tak mě to trošku mrzí v tom že nemohla jsem čichat novotu ale ta bílá sedajda bože ta je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pavly holka ty se snad utrápíš...to nemůžeš...ale víš co já to mám stejně.....taky počítám dny kdy jsme upekli sáruš....v den kdy se sára narodila má svátek Anna, na Annu zabili mi před 3 lety psa fenečku yorka moji milovanou a jako Anna byla křtěná mamka a ten den jsem byla na hřbitově...takže pořád počítám a shromažduju ty pocity...jako ty...ale nesmíme moc pavly páč se jinak zblázníme, všeho s mírou
19. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Ano Pavly jsem Ok,ale stávkoval mi noťásek a než začal stávkovat tak mi pořád padal net,nejel 2 dny,ani TV a furt dokola,tak abych to vysvětlila tak popořádku,spadl mi celý windows Xp v noťaskovi a nešlo s tím nic udělat,prostě jsem ho jednoho krásného dne nerozjela,měla jsem v něm všechno,naprosto všechno,celé těhu,fotečky Domínka od narození,svatba,dovča,no vše,tak si umíš představit jak jsem se vyděsila,že jsem o vše přišla,brečela jsem jako malá holka a dokola si nadávala,že jsem nenašla čas si to vypálit na cedlo nebo někde zálohovat,Marťa byl zrovna na nákupu tak jsem mu volala a brečela do telefonu,že je po všem,že nemáme památku na těhotenství ani na Domínka,už přes telefon mě uklidňoval a hned jak přišel domů tak k tomu sednul a nevím jak,ale zachránil všechny fotečky!!!! Všechno jsem si z noťasku přetáhla na flešku a potom musel přeinstalovat celý windows. No a tím jak to přeinstaloval tak jsme nemohli nakopnout net,měli jsme ho přes kabelovku a poslední dobou byli neustále s tím problémy,jak jsme psala výpadky na dva dny i s Tv atd. Nebo 3 hoďky nejelo,hoďku jelo a zas tak,prostě to furt padalo,tak jsme se totálně naštvali a okamžitě zajeli na kabelovku a zrušili jsme net,zajeli do t-mobile a vzali net od nich,takže se teď můžu připojit kdykoli a hlavně kdekoli!!!! Tak proto jsem se tu nějakou dobu nedostala a když už ano a chtěla jsem napsat příspěvek zlatíčko se vzbudilo a bylo po srandě :sweat_smile:
A teď Domínek,tak ten je teď naprosto ukázkově hodné miminko,nic ho netrápí,nepláče,pořád se na mě usmívá,vědomně a jde vidět,že je šťatný kdykoli si ho všimnu a začnu si s ním povídat nebo mu zpívat,usmívá se často a je to tak nádherné!! Totiž on mi týden zpátky pořád plakal a trápilo ho bříško,kolika nás dostihla ve velkém a nic nepomáhalo,žádné masáže,Baby Calm,Sab Simplex nic tak jsem utíkala do lékarny a už nevědala jak mu pomoct tak jsem koupila ty šíleně drahé probiotické kapičky a začala mu je dávat a z Domínka je zase spokojené a hodňoučké miminko,moc nám pomohli a já jsem tak šťastá,že už ho nic nebolí :slight_smile: Taky je s ním sranda,vydává ze sebe super zvuky a povídá si,je to už fakt super ho poslouchat :dizzy_face:
Dodatečně gratuluji k 3 měsícům Terezce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A jdu za Domčuškou :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2008 v 11:13  • Odpověz
uf maru teda..mě tak padá jen centrum furt mi to zavírá aplikaci a když o otevřu přes mozilu tak není problém no to teda nechápu.....
to je fajn že Domísek je oka v poho, myslím, že se tě natrápil dost.....kolik ty kapky stojí a maj je všude?
Sáruš má taky někdy svoje dny ale v celku to jde :dizzy_face:
20. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz
Luci no kapky stojí u nás v lékarně 669kč :sweat_smile: Ale zabrali a teď už je to naprosto Ok,takže penízků nelituji,právě naopak jsem šťastná,že mu pomoli :slight_smile:
20. zář 2008 ve 14:09  • Odpověz
týjo ale co prachy budou my nebudem jak říkáš penízky do takových věcí je třeba když pomáhaj :dizzy_face:
20. zář 2008 ve 14:15  • Odpověz
No přesně tak,chudák ho to bralo hodně,se kroutil,plakal,ale takový ten hysterický ječák,kdy vidíš,že ho fakt něco bolí a trápí se :pensive: Takže kolika a už jsem vyzkoušela vše a nic nepomáhalo takže probiotika byla poslední šance jak mu pomoct :wink:
20. zář 2008 ve 14:27  • Odpověz
kdyby to člověk věděl dřív že? bobek my naštěstí na prdy netrpíme..musím zaklepat fakt
20. zář 2008 ve 14:30  • Odpověz
No to jo :rolling_eyes: Tak ono se říká,že na to spíš trpí kluci,že mají střeva jinak jak holčičky,ale kdoví,znám taky spoustu holčiček co trpí stejně jako kluci :wink:
Jo a ještěže jsem si vzpomněla ten nutroš extra teda nebudu potřebovat,už jsme plně na sunaru a sedí nám,to kdybych taky věděla dřív tak jdu hned do něj,ale musí se toho vyzkoušet víc,aby člověk věděl co je pro to mimčo nejlepší :wink:
20. zář 2008 ve 14:35  • Odpověz
maru v poho už sem četla jak jste bojovaly a ozvala se mi paní tak je fuč :wink:
no já jdu 8.10 na představení královéledové arény kde bruslí pljuščenko atd..je to šou šílená a budu 4 hod pryč když se mi nepovede odstříkat dostatek myslíš teda radši sunar?
20. zář 2008 ve 14:37  • Odpověz
Já nevím luci,každému sedí něco jiného,ale u druhého pokud nastane stejná situace jdu do sunaru od začátku,někdo si Nutrilon chválí,já teda ne :pensive:
Jééé to musí být krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2008 ve 14:49  • Odpověz
hmmm no babo raď a prodávaj sunar i nějaké míini balení na zkoušku třeba jednu dávku nebo tak něco nevíš?
20. zář 2008 ve 14:49  • Odpověz
Prodávají jenom 300g a stojí něco málo přes stovku,tuším 104 kč nebo tak něco :slight_smile:
20. zář 2008 ve 14:50  • Odpověz
ahá tak to jo nutráč prodávaj i po 100g na zkoušku to je myslím fajn)
tak já teda koupim ten sunat¨r pro jistotu
20. zář 2008 ve 14:53  • Odpověz
tak to ani nevím,že nutroš je po 100g,je to určitě fajn,se vyzkouší a hned se ví :slight_smile:
já jsem přišla na to,že nutrilon je hladové mlíčko pro děti,které mají větší apetit (což ten náš jedlík rozhodně má,už váží 5,6kg :pensive: ) a taky ucpává a sunar je více projímavý a sytější,ale více pění,takže děti více trpí na prdíky,no všude je něco :slight_smile:
20. zář 2008 ve 14:58  • Odpověz
jo mám právě doma krabici po 100g a váhám jestliradši koupit ten sunar,,,mám v hlavě to jak sji poisovala tu barvu že je i sytější a tak
20. zář 2008 v 15:03  • Odpověz
jj přesně tak,záleží na tobě,ale přijde mi fakt o dost lepší :wink:
20. zář 2008 v 15:04  • Odpověz
no tos mi moc nepompohla...tak já teda udělám ententýky :grinning:
20. zář 2008 v 15:16  • Odpověz
Zkus to :grinning:
20. zář 2008 v 15:37  • Odpověz
Luci namíchej to :sweat_smile: ať si taky užije :grinning:
hele kotě,jakej je nejlepší jogurt..ten bílej..víš na co že? :sweat_smile: už zase mám pproblémek :angry:
20. zář 2008 v 17:08  • Odpověz
niky míchat nebudu to ještě víc pohnojím...
jasan obyč bílej, já kupuju beskydský :wink:
20. zář 2008 v 17:24  • Odpověz
bílej vím :grinning: :grinning: jen jsem chtěla vědět nějakou značku..dík :dizzy_face: zítra testnu,v po jdu na kontrolu,snad mi tam nevyroste jogurt :grinning: :grinning: :grinning:

sem si dělala srandu s tím mícháním :sweat_smile:
20. zář 2008 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.