• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
já vím že ty víš :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2008 v 17:40  • Odpověz
to jsem ráda,že víš,že já vím :grinning:
a nebo koupím jahůdkovej,aby si DR užila :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2008 v 17:47  • Odpověz
nikyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2008 v 18:47  • Odpověz
no co,aroma ti šeptá vstaň :grinning: :grinning:

co dělá gojgánek pusinkovatej? :dizzy_face: máte fakt čupr fotečky,musím pak nějakou super fotografku najít a taky chci nějaké hezké foto na památku
20. zář 2008 v 18:55  • Odpověz
už nyná je mrsklá dneska ale jakmile se usměje je vše zapomenuto, jdu k telce žehlit pá
20. zář 2008 v 19:58  • Odpověz
Krasny vecer vsem holciny,
tak jsme prave prijeli domu, byli jsme cely den u nasich kamaradu ve Zline a bylo to mooc fajn. Pokecaly jsme, pak obidek, prochajda, kaficko na zlinskem mrakodrapu, pak prochazku zpatky, pak cajicek...no a uz jsme doma :dizzy_face: Bylo to super, jenom ta klemra...Meli jsme puvodne naplanovanou ZOO Lesna, ale to jsme nechali na nekdy jindy, protoze venku je fakt nevlidno. Zitra pokracujeme v montazi pokojicku a uklizeni atd., pac maminka mi prijede uz v pondeli, jupi :slight_smile:
Vsem moc dekuju za pochvalu kocarku. Luci, vysel nas na 27 tisic, je to hodne,ale je to se vsim vsudy, vsechny plastenky, fusak, kabela, slunecnik, proste vsechny tady ty blbustky...No je to palka, ale snad nam na ty dve ditka vydrzi, praxe ukaze. Ale jsem zamilovana, takze investice nelituju :slight_smile:
Maru, ahojky, to je super, ze je Dominek takove spokojene a usmevave miminko :dizzy_face: Hod zase nekdy nejake fotecky.
Niky, ahojky, jake to bylo se setstrickou? Uzili jste si to?
Mejte se krasne a pozdravujte mimisky.
20. zář 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
ahojky,tak sem na skok skacu
byli jsme nakupovat-neco na me-abych nezmrzla na prochazkach-tak mam vesticku a sustakovku,podzimni slaby kabatecek mam a zimni kabat,tak jeste chci zimni sportovni bundu a jsem snad uz vybavena na kazdy den-to pocasi je desny,jednou tak,podruhy tak,ale porad uz zima :angry: (hned jsem pak tu bundicku vyzkousela a dobry,jsem rada,byli jsme venku 2 hodiny a bylo mi dobre :slight_smile: )
chteli jsme koupit nausnicky,ale nic se nam neliblo,jen jedny,ale ty maji na kraji zlute zlato,ja chtela bile,ale vzhledem k tomu,ze nic jineho asi nemaji,tak pro ne v tydnu pojedu a pristi vikend asi budem delat slecnu-au au,uz ted se bojim,jak budu rvat :pensive: ,ale byt to musi,snad bude laska statecna

-jinak mala ja proste andel,vube jsme o ni pri nakupech nevedeli,krasne jsme ji vozili,pozorovala vse, povidala si, pak dostala u obeda papat a zase zlato, venku na vychazce pak vzorne spinkala,ja ji fakt zboznuju!!! a kdyz se smeje,nebo si povida-je k sezrani!!! no nic

hani-investice super,nas to vyjde taky tak :frowning2: ,ale bohuzel treba fusak uz original mit nebudu-ani nanoznik (tim,ze mam starou kolekci) :cry: ,takze vam zavidim :grinning: :wink:
jsem rada,ze jste si dnesek uzili

niky-jahody- :grinning: ,tak at ti pomuzou a je ti lip :wink:

maru-jsem rada,ze mas milacka bez bolesti a hodnouckeho, pusinku mu posilame :wink: a jsem rada,ze jsi zase online
s fotkama si to neumim predstavit,me to taky jednou poc udelal,male jsme taky zesilela-a to jsem jeste nemela tehdy fotky tehu-jen me to nastesti pak znovu nastartovalo,ja bych to opravit neumela,ja se v pocitacich nevyznam....budu taky muse fotky zalohovat,taky to nemam :fearful: !!!!

luci-neboj,neberu si ty vzpominky k srdci,ze bych se trapila,jen proste neumim to vynechat a nevzpomenout si..... treba vcera vim,ze jak prisla ta mrcha-necekane o 10 dni driv,tak jsem byla nestastna,ale po te navsteve v nemocnici mi to prislo malicherne..a tak jsem si rikala,ze je to dobre,protoze tim padem jsem prvni den tehotna /pokud to ten dalsi pokus vyjde/ a ono jo!!,tak proste mi to leti hlavou.....ale spis si vsema tema vzpominkama uvedomuju,jak jsem strasne stastna
-jak to mate vy s nausnickama,budete taky trapit sarusku po ockovani???

tak jdu si hrat s fotkama,preju vsem dobrou noc
20. zář 2008 ve 21:10  • Odpověz
pavly jo po očkování ve 3 měsících mám pomněnky jako kdysi dala mamka mě v bílém zlatě měli malý výběr a žádné dětské tak mám žluté zlato
20. zář 2008 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj holky,
Hani, ten kočárek je suprovej, fakt krásnej :slight_smile: Ta cena sice vyšší, ale určitě se vám to vyplatilo a kočárek vám bude sloužit :slight_smile:
My v pátek byli koupit kočárek a jsme z něj taky nadšený, byl teda skoro o dvacet tis. levnější, ale na tom až tak nezáleží. A líbí se i všem babičkám, tak jsme rádi :slight_smile:
Jinak my se teďka ještě povalujem u tchánovců na chalupě, včera jsme se byli akorát podívat na Nechranický přehradě v Kadani, pavly :grinning:
A po obědě frčíme domů :slight_smile: A to jsem si ještě natahala spoustu věcí od ségry, tak doma pak taky si to vyblejsknu :slight_smile: Už abych začala pomalu prát, abych to vůbec stihla :slight_smile:
21. zář 2008 v 09:39  • Odpověz
Ahojík :dizzy_face:

Soni taky mám kočárek tak skoro o půlku levnější než Hanča,ale je to šumák,moc s na něj těším,každý vybírá dle sebe a všechny jsou krásny :dizzy_face:
Hele s těma hadříkama,já si myslela,jak prostě budu muset vše nakoupit a najednou se to valí ze všech stran,kámoška že vyřazuje hadry atd a taky bych nejraději začala prát ty malinké hadříky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se na to těším,ale asi to vyperu až bude naplněná pračka bílé,barevné atd,a´t to neperu na 100krát :dizzy_face:

Teď chci objednat fusak,zavinku do sedajdy a k tomu soupravu do kočárku od Emitexu,jen čekám,zda se zítra dovím pohlaví a nebo pak ve čvrtek..se táákk těším :dizzy_face:
21. zář 2008 v 11:10  • Odpověz
nikkyy, a co budete mít za kočárek vy? A už ho máte, nebo ještě nee? Tak už se taky dozvíš, co to bude, to je paráda :slight_smile: Ale tipuju tě na holku :wink: Tak jsem zvědavá, teda :slight_smile:
Jinak 30.9. jdeme na 3D ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jestli to bude dobrý, budu teprv ve 23tt, tak snad bude malej dobře vidět...nebo jestli se nepřeobjednám na dýl...začínám nad tím asi moc dumat :sweat_smile:
Tak já prát už pomalu můžu, protože toho mám tolik, že abych to vůbec stihla :grinning:
21. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz
Soni a už budeš prát??
Já počkám jak se to nahromadí,pač chci vyprat jen miminkovské a né tam házet naše :dizzy_face:

kočík mám v albíčku :slight_smile: už je půlka zaplacená a v týdnu ho doplatím a na začátku října mi ho maj dovézt :dizzy_face:

neni brzo,ve 23tt bude krásně vidět :dizzy_face: taky se v pondělí chci objednat na 3D :dizzy_face:
21. zář 2008 ve 12:34  • Odpověz
jé, teď mi tu nějak šťouchá do břicha, potvůrka malá :grinning: :grinning:

No, asi začnu prát až nebudu muset do práce, což mám před sebou už jen týden, tak pak začnu...taky chci prát jen mimískovo věci zvlášť :slight_smile:

Na kočík jsem už koukla, ten je taky pěkný :slight_smile: No, všechny kočárky jsou prostě pěkné :slight_smile:

Tak já se loučím a razíme od tchánovců domů, to bude pak zase vybalováního...Tak zatím pápá
21. zář 2008 ve 12:41  • Odpověz
Soni, pekny kocarek, takovy bytelny, v tom se bude Tomikovi jezdit :wink: Je to radost s tim jezdit po byte, ze jo? Jak te tak vidim na te fotce :dizzy_face: My ho taky nemohli ten prvni dat z ruky, ale tedka uz je peclive schovany, aby se na nej neprasilo, tak si to uzijte.
21. zář 2008 ve 21:20  • Odpověz
no, Hani, dneska jsme se s ním loučili a ještě teď večer nám tchán poslal fotku, jak ho naložili celý do Berlinga a vezli z chalupy k nim domů :sweat_smile: Ho tam postavili celý, ani ho nemuseli skládat :slight_smile: Ale jo, pořád když jsem kolem něj šla, tak jsem ho musela zhoupnout :sweat_smile: Možná, že ještě je u nich, tady bychom ho zachvíli projezdili :grinning:
21. zář 2008 ve 21:33  • Odpověz
autor
ahojky holky,jdu vas pozdravit

kocarky mate krasny a je fakt,ze neni mozny chodit kolem nej a nekochat se,ja ho u mamky pokazde skladala-a to mi bylo fakt zle,ale musela jsem ho zase videt -znova a znova a jezdim s nim 3 mesice a stale se nemuzu na nej vynadivat a stale jsem pysna,ze ho vezu a nechci dat milackovi-ale musim :fearful: :sweat_smile:
21. zář 2008 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky,
me dneska na 10 dni dojede maminka, tak se mooc tesim. Dneska pro ni jedeme na letiste do Prahy.
Ve ctvrtek jdeme na kontrolu s miminkem, tak nam drzte pesticky, budou uz vysledky tripple testu. Urcite dam vedet, jak jsme dopadli a dam novou fotecku miminka.
A moc toho nenakecejte, at vas pak muzu docist. Pokud to pujde, prijdu vas pozdravit :wink:
Opatrujte sebe i svoje poklady. :dizzy_face:
22. zář 2008 v 10:49  • Odpověz
hani tak ju dej fotku a dobře dijeďte :wink:
22. zář 2008 v 10:50  • Odpověz
Mám depku :pensive: To je furt něco,proč už nemůžeme mít klid??? Proč toho mého broučka pořád něco trápí,já už nemůžu :cry: :cry: :cry:
22. zář 2008 v 11:15  • Odpověz
copak maru???? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :confounded:
22. zář 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
ahojky,ted jdu napsat to same,pac jsem pred chvii nemohla a koukam,uz to napsala lucka,doslova! marusko,co se deje??????????????????????????????????? :fearful: :frowning2:
22. zář 2008 ve 12:19  • Odpověz
holky teď jsem přišla z venku,zatím nestíhám napsat,jde jen o mlíčko,malý hodně blinká až se dusí a nemůže popadnout dech,jsem s toho špatná,tak toto mě trápí,že zase něco!!!!!!!!
22. zář 2008 v 17:51  • Odpověz
uf maru teda to je vážné u doktora jsi byla????
22. zář 2008 v 17:57  • Odpověz
On blinkal od narození,nemá vyvinutou jícnovou záklopku tak proto blinká,prý to přejde věkem,ale co jsem přešla na sunar tak začal blinkat mega a dneska ráno to vyvrcholilo tak jsem zpátky na Nutrilonu Ar proti ublinkávání a už fakt nevím :pensive:
22. zář 2008 v 18:19  • Odpověz
maru a korýtko nemáte? a zvýšená poloha matrace taky nepomáhá????
22. zář 2008 v 18:21  • Odpověz
Zvýšenou matraci máme od začátku a nic :pensive: On třeba blinká i 2 hoďky po jídle. Korýtko je co?
22. zář 2008 v 18:29  • Odpověz
autor
ahojky holky,jdu pozdravit a jdu haji-ne spat,ale fakt lezet,zada me berou-sice kazdy den,no ale nekdy jim ulevit musim,tak to udelam dneska,pujdu si cist-neco o detech :grinning:

jinak marusko-snad bude lip.nevim,kde se poradit,me ted nekdy min.tyden zrovna jedna maminak rikala,ze ma stejny problem-s jicnem a ze neco tomu malemu da pred jidlem-jako ze setim ten jicen zalepi ci co, a pak se naji ok a blinka min....jenze ja neposlouchala,co mu dava,pac se me to netykalo tak moc :frowning2: ,zkusim to zjistit,ale myslim ,ze to bylo z lekarny

hanicko-uzivej si maminky!!!!!!!!!!!!!! my neuteceme :grinning:

niky a soni-kdepak jste?
niky,kdy jdes na ten UTZ???

soni-mas moc peknou barvu kocarku,bylajsi tak blizko a ja to nevedela!!!!!!!!! :confused:
22. zář 2008 ve 21:15  • Odpověz
maru antirefluxní korýtko zadej na vyhedávači a uvidíš nebo podložka..těžko se to popisuje a ta matrace by měla být 320stupnů zvedlá
22. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz
ahoj holky,
marusko, to mi mrzí, že máte takové problémy, to musí být hrozné...
Dneska jsem zrovna v práci přemýšlela, jestli to všechno zvládnu a tak. Jsem se rozhodovala, že ještě zůstanu v práci přes říjen (asi se bojím být už doma :sweat_smile: ), ač jsem v říjnu už měla být doma, ale nakonec to asi dopadne tak, že ještě příští týden půjdu, ale 3.10. naklušu k doktorce, ať mi neschopenku přeci jen napíše. Ona ta Praha není nic moc, všude ještě samá žloutenka a kde co, tak snad radši zůstanu doma...
Pavly, tak až příště pojedem k rodičům, tak dám echo a můžem někam na prochajdu :slight_smile: Mohla jsem vidět aspoň misandu, ale ta nebyla doma, tak nic...ale na přehradě bylo pěkně, jen trochu větrno.
Někdy během příštího týdne musím na ten test na cukrovku, to si zvolím já, který den mám jít do laboratoře, tak jsem na sebe zvědavá. V úterý jedem na 3D ultrazvuk a taky začnu od příštího čtvrtka chodit na těhu cvičení, tady u nás, tak snad to bude dobrý, no uvidí se. A od příštího pátku tu začíná i předporodní kurz, tak jsem se na něj přihlásila, tak snad to není moc brzo. Ale když tady to jde jen do Vánoc a pak ne, tak radši dřív než později, že :sweat_smile:
Tak se mějte hezky, užijte si úterý, já zase budu v práci 12 hodin, z toho snad celý dopoledne budu někoho zaučovat, no fakt mám radost...
22. zář 2008 ve 22:29  • Odpověz
pardon teda 30 stupňů
23. zář 2008 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.