• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahojík :grinning:

Holky mám kočár jela jsem ho JEN doplatit,ať ti prachy neutratím za něco jiného a oni,že už ho tam mám :grinning:takže doma složili a zas složili a zítra maže k tchánovcům,ale jak jsme to skládali atd,tak mě bolí břuch a dost! :frowning2:

No snad když jsme měli takové štěstí na kočár,tak snad se nic neposere :-/

Včerejší KO v pohodě,triply jsou OK a na 90% vím co čekáme,ale neřeknu,počkám na čtvrtek na velký UTZ až to potvrděj a nebo vyvrátěj
23. zář 2008 v 17:55  • Odpověz
Maru bobku,jsi mi ani neřekla,co máš za problém,čtu to až tady :unamused: :frowning2: :frowning2:
To mě tak mrzí..ty víš jak s tebou to prožívám :frowning2:
Tak doufám,že bude Domča brzo OK,je to trápeníčko..ach jooo a vím,že ty jsi z toho naprášky,ale musíš být silná kvůli němu :dizzy_face: pusinku
23. zář 2008 v 17:58  • Odpověz
ahoj nikkyy, tak super, ze testy dopadly dobre a ted jeste nam jen rict, co se v tobe ukryva :grinning: :grinning: Ty jsi ale tajnustkarka, tak doufam, ze ve ctvrtek to na nas uz vyvalis :grinning: :-d :grinning:
A kocarek je super :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2008 v 18:37  • Odpověz
Soni ahojík,jojo ve čtvrtek řeknu :wink: jen doufám,že mi DR neřekne to druhé :grinning: :grinning: ještě že neni 3 možnsost :sweat_smile:

jéé díky,jsem z něj nadšená..jsme neměli co dělat,tkak že pojedem doplatit kočár,tak jedem a říkám,hele hadry,juknem na tvoji bunbu a hups,manža má bundu,jdu do kočárků a že to jdu jen doplatit a paní no vidíte,zrovna ho přivezli,tak si ho můžete odvézt :grinning: :grinning: super den :grinning:
23. zář 2008 v 18:52  • Odpověz
autor
ahojky holky

-taky jsme meli a mame zvednutou postylku,ze zacatku to b ylo uplne mega zvednute-co zvracela,pak se zacala na dovolene vymotavat ze zavinky,tak jsem ji to musela snizit-pac se mi doslova kutalela dolu :grinning:

-soni- a jak se mas,jsi vubec nenapsala,zvladla jsi vybaleni a tak...a byt bez kocarku?

-niky-jsem moc rada,ze jste meli tak uspesny den!!neboj,nic se nezkazi,ze mate kocarek!!! naopak,mimi se ma na co tesit,je totiz taky bozi!! ja na tyhle povery neverim! :wink:
a teda jsi pekna potvora,ze nepoviiiiis,ja jsem taaaaaaak zvedava!!!!!!!! :fearful:

-maru-je lip????

-luci-co dela gojganek,dlouho jsem o vas nic neslysela!!!!

jinak musim napsat,ze mame nausnicky!!!!!!!!!!! nejsou detsky,ale jsou to malicke krouzky /na pichnuti ji ale dame klasiku-lip se provlekaji/,po zahojeni ale dostane tyhle...zkusim je stahnout do alba,jsou teda videt spatne,ale jsou tak malicky,ze proste vyfotit nejdou!!
a taky jsem uplne nahodou sehnala original nanoznik na kocarek-jsem radosti skakala do stropu! kdyz uz jsem byla na vylete,tak jsem zasla do detskeho obchodu,ze obhlidnu jidelni zidlicku,fusak a nanoznik-co si vybiram-no a tak se na nanoznik ptam,ze asi cernej jestli nemaji / a jako ze original fakt cerny nemaji/ a nebo neco,co by ladilo...a pani se na me koukne a rika-no ja tu mam presne ten vas-tak valim oci (mam totiz kolekci 2006!) a ona ho fakt donesla!!!!!ze ji zbyl!!!!!!!! no nahoda jak prase,protoze i samotny kocarek byla nahoda,kdyz jsem ho sehnala v roce 2008 ciste nahodou,sehnat uz jinak nesel! byla jsem smirena,ze nanoznik mit nebudu,i jsem proto chvili vahala s koupi-no ale ono mi to nakonec vyslo-tak jsem jeste ted doost v soku a zase o dalsi chlup stastnejsi!!!

no tak jsem se vam vykecala a klidne uz konecne usnu :grinning: :grinning: :grinning:

brou vsem i mimiskum!!!!!!!! :dizzy_face:
23. zář 2008 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Pavly kámoška určitě myslela Nutriton na zahuštění mlíčka,ten jsem přidávala do sunaru a pomáhalo,ale bylo mi oporučeno koupit Nutrilon AR,obsahuje přímo tu složku co zahuštuje a děti neblinkají,tak jsem to zkusila a funguje to,přestal blinkat,tak uvidíme dál :wink:
Terezka je kouzelná,moc,moc krásná princezna a má překrásné nášničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Domísek má taky nové fotečky :wink:
24. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz
Kuk

Maru tak fotečky ti pochválím ještě tady veřejně noooo... :grinning:
ne Domínek je krásnounkej :dizzy_face: pekný tvářičky!
reakci Toma na vaše fotky máš v ICQ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jen aby jsi věděla,že tchýně lže když to pozná i chlap :grinning: :grinning: a zrovna Tom,kterej nikdy nic nepozná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jedu odvézt kočárek k tchánovcům :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ale sedajdu mám doma :grinning: poctivě ukradenou,manža myslím,že je v krabici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ona je schovaná v postýlce :sweat_smile:
24. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz
hoj holky
Maru tak to je fajn že Nutráč zabral, bobku to teda máte trápení fakt, ale Domísek je na fotkách šikulka :dizzy_face:
Niky kočík super vidím že akce na pamperksy je snad všude :grinning:
jinak gojdy už začíná brblat, slintat a děsně se zajímat o okolí takže vyžaduje víc mé pozornosti, sice už vypadám jako umrlec, a pod očima mám slušné kruhové objezdy....ale co chodím už spát v devět :grinning: fakt už to není co to bývalo.....
24. zář 2008 ve 13:47  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak jsem vám zkoukla albíčka a musím Vám pochválit miminka, kočárky, bříška,....... :grinning: :grinning:

Pavlínko, ty naušničky, co máš v albu, jsou mooooc krásný :slight_smile: kamínky - však mě znáš :grinning: :wink: a Terezka, ta tak roste, to je neskutečný.... na tý fotečce jak jdete k Dr.... kus baby prostě :confused: :slight_smile:

Niky, moc na tebe myslím a přestaň se strachovat, sama vidíš, že vše je OK, tak buď v klídku a užívej si těšení a pohybů :wink: :slight_smile:

Maru, brouku, ten tvůj Domínek to je tak krásný chlap.... no má být po kom :grinning: :wink: :slight_smile: že mu vzkazuju :wink: :slight_smile: a snad už to teď s tím blinkáním a kakáním bude lepší.... myslím na vás :wink:
24. zář 2008 v 15:13  • Odpověz
autor
ahojky maminky i lucikku

koukam,zeto tu pekne chcipa!!!!! hdepa ste??? no asi u dudlatek,co,no ja vas chapu,taky si jedno vyzaduje mou pozornost :grinning: ,ale ted na chvili zabrala-snad

maru-co dominek,neplace,jsi v klidu zase?
niky-tak co teda cekas?????????????????????????????????? ja cekam a cekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
luci-taky chodim spat co nejdriv,ja teda chodila i pred tim,pac telka me nebere a u knizky hned spim,ale je pravda,ze jsem ted vic utahanejsi,ale leky uz zabraly,tak si nemam nac stezovat,mam krasne uklizeno,stale vyzehleno a vyprano,prochazky denne a tak dal,tak jsem spokojena :dizzy_face:

holky,musim se nekam vypovidat,rodi ted "kamoska"-hlavne manzelata spolu kamaradi, ja ji mam rada,jen ji tolik nerozumim....nicmene sla rano na vyvolavani a ja jsem zase hotova,bude mit malicke mimi a ja zase zavidim,doufala jsem,ze uz to preslo....mozna je to tim,ze se s nima vidame,treba me to prejde,az porodi a bude doma a az porodi jeste jedna-ale to uz opravdu velka kamaradka /ta rodi kazdym dnem taky-mely stejny termin/-s ni to fakt prozivam a cele nosi jsem na tel.kdy zavola,ze jedou...........ja chci taky znova zazit to seznamovani a taaaak :frowning2: ,pritom jsem zaroven tak neuveritelne stastna,ze je to za mnou,pac jsem se fakt dlouho hojila-mozna jeste hojim a tak... se mnou ty hormony proste hazi ted vic,nez v puberte!!!! :fearful: :sweat_smile:
25. zář 2008 v 11:42  • Odpověz
Holkýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
Já vám musím něco napsat,náš zážitek s hrazdičkou u lehátka :grinning: No Domík měl prozatím jenom lehátko jako pozorovací lehátko nebo taky uspávací lehátko a třepací lehátko (vibrace),ale asi tak 3 dny zpátky jsem mu tam zase přidělala hrazdičku jestli teda už něco nebude a ono bylo!!!!! To byla nádhera! Ale dneska to byl úplný luxus,začal se na hrazdičku třepat,natahoval ručičky na hračky,bouchal do nich a pištěl u toho,vrčel a jednou se zasmál nahlas,ale to bylo podle mě omylem! No reaguje už na ni úplně nádherně,jsem s toho pořád mimo a furt ho dávám do lehátka a pozoruji co se bude dít a on nikdy nezklame a pokaždé spustí ten svůj cirkus a je tak šťastný,furt se řehtá u toho,ale nahlas teda to bylo jen jednou a omylem,zatím jenom bez zvuku.No píiští,vrčí,pak to je gé,gr,gn,gá a takové podobné to mu jde krásně a taky si začal cucat prstíčky,ještě ne často,ale jak zjistí,že je má tak je strká do pusinky a cucá o život! Už to není moje malinkaté miminečko,ale pořádné miminko! Jsem vám to musela napsat :sweat_smile:
Ještě dnes vyzkouším jestli už chytne štěrkátko a jestli si vůbec uvědomí,že ho má v ruce,protože chytá ho krásně už delší dobu,ale bez výsledku tak uvidím co dnes,jdu testovat :sweat_smile:
25. zář 2008 v 11:49  • Odpověz
autor
maru,to je bozi,na to si taky pamatuju,kdyz zacala,letela jsem pro kameru a spalila obed :grinning:
a bude to srandovnejsi a srandovnejsi a nase pak kdyz ji nebavi,tak se jich boji a place,at ji vysvobodim,ale tak jemne,to byste museli slyset!
25. zář 2008 v 11:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: To je sranda už s těmi dětmi,že Pavly? Tak si asi pochopila,že už jsme opět spokojené a hodňoučké miminko :wink:
25. zář 2008 v 11:57  • Odpověz
ahoj holky,
marusko, to je krásný s Domínkem :slight_smile: Vidíš, jak je šikovný a spokojený, jen tak dál. Však už je to pořádný chlapák :slight_smile:
pavly, ty hormony s tebou pořád nějak točí, viď? No chci vidět sebe. Já zatím mívám takový ty stavy, že si budeme muset zvykat, že tu s náma bude někdo novej, že co budem dělat když nám tady bude řvát a my nebudem vědět, co s ním...a že jestli to všechno zvládnem, že jestli se hodíme být rodiči...Sice už je na takovýhle úvahy pozdě, ale stejně...
Jinak já jsem nějaká nachcípaná, není to tak nejhorší, ale radši jsem volala do práce, že tam zítra a pozítří nepůjdu. Radši budu doma v teple a v pelechu.
Jinak malej už občas sebou tak šije, to bude asi pěknej rošťák :slight_smile: Teď už to není jako na začátku, že jako jenom ťukal, ale teď se tam snad obrací a nevím, kam mi tam chce zalézt v břiše :grinning: Jak kdyby se třeba zádama třel o moje břicho, to je sranda :grinning: :grinning:
Nikkyy, teda já už jsem celá nedočkavá, co teda čekáte :slight_smile: Šup sem s tou novinkou :slight_smile:
25. zář 2008 ve 13:01  • Odpověz
A já vím co Verunka čeká :sweat_smile: :sweat_smile:
25. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz
Chcete to vědět???
25. zář 2008 ve 13:53  • Odpověz
Tak pozor teď .............
........................
MIMINKO :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Dobrý ne?

No mám radost no,jsem se vlezla do riflí před těhu,tak jsem happy :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz
ahojky bambulky moje :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak UTz v pořádku,naprosto,jen jsme o týden větší :sweat_smile:
máme 412g

ale hrozí nám plodovka,pač manža má nějakou odchylku v genetice :cry: bojím bojím,dovím se v úterý.

Ale jinak se nám potvdilo pohlaví z pondělí a čekáme.................................................................................
..........................................................................................................................................................
CHLAPEČKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2008 ve 14:09  • Odpověz
já to říkala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile:
25. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz
no jsem šťatsnááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2008 ve 14:43  • Odpověz
tak ještě dodatek, konečně jsem si vás dočetla celé :grinning: Maru, to je skvělý a já se tu usmívám jen si to čtu :grinning: :grinning: musí to být úžasné.... :slight_smile: :wink:

Niky, tak jste větší no, vždyť to není na škodu :wink: a té plodovky neboj, máš teď potvrzeno, že jste zdraví kluci jako buci, tohle ti to už jen potvrdí, uvidíš :slight_smile: :wink:

tak teď ještě aby mi vyšla předpověď, že Hanička nosí pod srdíčkem holčičku :slight_smile: :dizzy_face:
25. zář 2008 ve 14:45  • Odpověz
tak šup šup, ať už je v PASe jen Kubíček :slight_smile: :wink:
25. zář 2008 ve 14:46  • Odpověz
Luc já bych odmítla plodovku,at mě kdokoliv odsoudí,ale ne....všechny testy má OK a prej je to banalita ani neví co to je,takže jako potrat znova nechci,,fakt ne :pensive:
25. zář 2008 ve 14:51  • Odpověz
niky, za to tě nemá kdo odsuzovat, to je tvé rozhodnutí a máš na něj právo. Já bych na ní šla (možná pro někoho jsme k odsouzení zas já - nechtěla bych mít postižený dítě), ale já jsem v tomhle lehce zdeformovaná ze školy a z domova - babička má postiženého syna a vidím, co to obnáší, jak se museli vždy v tolika věcech omezovat.... nezaslouží si to ani jeden z nich, ale nic s tím neuděláš.... proto já bych nic takovýho zažívat nechtěla - vidíš, možná spíš já než ty jsem k odsouzení :zipper_mouth:
25. zář 2008 v 15:48  • Odpověz
nejsi,
jenže já vím,že postiženej nebude,je to jen odchylka a DR říkala,že ani neví co to je..jde o banalitu,všechny testy mu vyšli na 1,jde jen o to,že třeba bude mit jedno ucho o 1mm menší atd :grinning: prostě kravina no a tak nechci riskovat potrat,na kterej me v mym pripade dost upozornila :pensive:
25. zář 2008 v 16:09  • Odpověz
postižený dítě bych taky nechtěla,ale DR říkala,že to tak nebude,jen je tam odchylka a to dítě to na 99% nemá,kort když je to kluk a geneticky se shoduje na me a ja jsem cista,nechci riskovat dalsi ztratu
25. zář 2008 v 16:10  • Odpověz
nikkyy, gratulace k chlapečkovi :slight_smile: To je supeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2008 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.