• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Marusko, nene, je to proti rakovině děložního čípku a nějakým bradavicím. Ale říkal, že jsem vhodná adept, že jsme mladá a tak...a že on své dcery nechal očkovat, že ztratit nic nemůžu...no prostě mě nahlodal, manža se doma k němu přidal...a teď prostě moc nevím no...už se těším k Lucince, až pokecáme:slight_smile:
26. zář 2007 v 10:34  • Odpověz
to by by,ahojky holky :slight_smile: Kačenko, já do toho očkování asi půjdu... si říkám, že ač proti 4 virům, jsou to ty nejčastější a je dost způsobů, jak se nakazit... a proč se nechránit, když ta možnost tu je... tys původně nechtěla proč? Kvůli miminku??? jinak fakt nevidím důvod proč do toho nejít...

Maruško, ahojky :slight_smile: jak se máš? četla jsem - že bys byla první maminka??? :wink: to by bylo supeeeeeeeeeeer!!! :dizzy_face: co ty a toho 6.??? Jak to vidíš???
26. zář 2007 v 10:40  • Odpověz
Kat. -aha,taky jsem o tom už něco slyšela,moje kamarádka je stejně stará jako já a už měla problémy s děložním čípkem,hrozilo ji,že má rakovinu,ale nakonec to dopře dopadlo a měla pouze bacil,který tvoří rakovinu,ale ještě se ji neozval,brala pouze antibiotika,aby vypudily bacila a už je v pořádku,myslím,že to jsou dobře investované penízky :wink:

Lucinko - Myslím,že maminka zatím nebudu,pravda je,že Ms pořád nikde a to měla přijít 16.9,ale testy jsou negativní,takže zřejmě porucha po vysazení prášku,zítra zajdu k Dr. a uvidím. No 6.10 mám 3 denní a na dovolenou se nechytám,mám ji vybranou,byli jsme u moře a použila jsem ji i na svatbu,takže nedostanu dovolenou.Je mi to líto,opravdu a nekecám!
26. zář 2007 v 10:54  • Odpověz
Lucinko, odpověď na otázku je ano, pokecáme:wink:
Jinak doktor mi říkal, že takové ty řeči, že ty viry už stejně máme v sobě atd., že to sice může být pravda, ale že bychom si měli uvědomit, že přenos těch virů jde i jinak než sexem, je to i orálem z dutiny ústní, análním sexem a i jinak. Takže prý smysl to má určitě a pro každého! Oficiálně do 26ti, ale to prý jen oficiálně, pač ta vakcína a výzkumy je děsně drahé, ale že neoficiálně to má smysl i do 40ti:wink:
Lucinko, uvažuješ? Ty jo, já asi jo...vyléčím mykózu, kterou mám po vysazení HA a asi do toho jdu...
26. zář 2007 v 10:56  • Odpověz
holky,já na to kašlu :wink: to bych zase další půl rok nebo rok musela brat antikoncepci :unamused:
26. zář 2007 v 11:50  • Odpověz
holky... ja nevim no, kazdy rika neco jineho.... a jsem ted byla u doktorky a nezeptala jsem se :o( takze vubec nevim.... je pravda, ze tim ockovanim clovek nic nestrati... jen jestli to bude fungovat, kdyz uz clovek ma nejaky ty zazitky za sebou..... chapu to u nech mladych nepouzitych, ale takhle nevim..... budu se muset taky poptat...... ale 26 mi uz dlouho nebude :wink:
26. zář 2007 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky holky, jste tu některá? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. zář 2007 ve 13:21  • Odpověz
kiki, ja jsem taky myslela, ze se to tyka jen tech "nepouzitych":slight_smile: ale on me ted vyvedl z omylu, ze ne. Rikal, ze i kdybych treba nejaky z tech viru mela, ze urcite nemam vsechny ctyri a ze nikdy nevim, ktery by pro me byl ten nebezpecny...
Many, me to ze stejneho duvodu taky stve...ale brala jsem HA 10 let, tak mi asi nejaky ten mesic neutece...to s ejako verejne obhajuju a uklidnuju :grinning:
26. zář 2007 ve 13:35  • Odpověz
Copak je nového?
26. zář 2007 ve 13:56  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
jinak já jsem taky slyšela,že ta injekce je nejlepší tak v 15ti nebo v 16ti letech,ale teď už nevím :unamused:
jinak jsem od kamarádek neslyšela,že by jim to doktor nebo doktorka nabízeli :unamused:
ale asi záleží jestli má ta holka nějaké problémy nebo ne :confounded:
no jinak nic nového u mě :wink: čekám na M už je to 34. den tak by měla dorazit,trochu mě pobolívá bříško,tak určitě příjde dnes a nebo zítra :frowning2: to mimino je prostě na houbách a nechce se mu :slight_smile:
27. zář 2007 v 08:23  • Odpověz
many, asi to tady nevyřešíme, je to na každé z nás, zda do toho půjde...:wink:
Já se rozhodla, že ano, na první jdu v říjnu, tak mi držte palce, ať to je vše v pohodě (a taky ať neplánovaně neotěhotním zrovna):grinning:
Jinak many, problémy nemám a nikdy jsem neměla (aspoň tedy ty spojené s děložním čípkem - každý rok stěr z čípku při preventivní prohlídce, klasika)
Mímo přijde, neboj, ví, kdy přijít nejlíp!:wink:
27. zář 2007 v 08:40  • Odpověz
Ahoj Holky,tak dnes už to je 38 den MS cyklu a i když mám testy negativní jdu k dr. ať se na mě koukne,dnes má odpoledne tak potom pisnu papa
27. zář 2007 v 08:41  • Odpověz
ahojky, jste tu některá? :slight_smile:
27. zář 2007 v 09:38  • Odpověz
Maruško tak ještě chvíli počkej,pak tě to bude mrzet,když tě ještě utvrdí v tom,že nejsi,já jsem jednou zkoušela 4x za dva měsíce testy a to je akorát na palici,lepší je to nechat bejt,řekla jsem si,že už si neudělám ani jeden,to bych musela mít zpoždění tak 14 dní :wink: ale je to tvoje věc
27. zář 2007 v 11:00  • Odpověz
Ahoj many, já si nedělám naději,že bych byla těhotná,právě naopak,tuším,že prostě nejsem,ale jdu tam hlavně proto,aby se podívala jestli nemám nějaký skrytý zánět nebo něco podobného,dost mě pobolívá břicho tak proto a taky,aby to už konečně přišlo a já se mohla pustit do dalšího měsíce snažení :wink: :sweat_smile:
27. zář 2007 v 11:19  • Odpověz
to zase jo,jistota je jistota :wink: tak ať seš v pořádku,já taky nosím vložku už druhý den a pořád nic :slight_smile:
27. zář 2007 v 11:34  • Odpověz
je to blbý,když je to nepravidelný,ale u mě to snad už příjde,ale bolesti nemám moc velký,ale už druhý den mě pobolívá trochu břicho
27. zář 2007 v 11:35  • Odpověz
jak dlouho už nebereš prášky
27. zář 2007 v 11:36  • Odpověz
Vážně jen pro jistotu :wink: Vložku a tampony nosím už od toho 16-tého a už mně to nebaví,se vsadím,že je jendou zapomenu doma a ono to přijde :angry: Prášky neberu první měsíc,je to vlastně první menstruace od vysazení. Nemívala jsem s tím problémy ani po vysazení ( už jednou jsem vysadila) no všechno je jednou poprvé :wink: :slight_smile:
27. zář 2007 v 11:42  • Odpověz
tak to je i tím asi,protože to tělo bylo zvyklé a teď vynechalas a dělá si co chce :wink: já 4 měsíce a taky se těším na mimi,ale nějak se mu fakt nechce,ale to příjde :wink: pak tady budeme probírat,jak je nám zle :zipper_mouth: .....
27. zář 2007 v 11:47  • Odpověz
Neboj určitě brzy přijde,třeba si dáte krásný dáreček k vánocům :wink: Jo věřím tomu,že ta antikoncepce udělala své. Tak na to se teda hrozně těším až budeme pobírat jak nám je špatně a doufám,že to bude co nejdřív :dizzy_face: :slight_smile:
27. zář 2007 v 11:49  • Odpověz
taky doufám,ale je asi fakt,jak se říká,že čím víc nato myslíš,tak to nejde a nejde a nejhorší je,když s manželem spolu pořád spíte :unamused:
sestře říkala doktorka,že otěhotníš v den ovulace a nebo jak dostaneš měsíčky,tak ten den když máš bolesti,tak prý taky můžeš otěhotnět,ale spermie se prý vyvíjí 3 dny,tak když spolu spíte častěji tak nemaj čas,tak nevím
27. zář 2007 v 11:54  • Odpověz
a jedna holka tady na nějaké jiné diskuzi mi psala,že jí doktorka řekla,že se spermie vyvíjí dva dny,tak si představ,že se s manželem vyspíš a zrovna další den budeš až ovulovat,tak co to je za bordel,takový věci jsem fakt nikdy nevěděla,až nedávnou jsem se to dozvěděla
27. zář 2007 v 11:56  • Odpověz
No psychika určitě udělá svoje,já se na to nesnažím myslet vůbec,ale přiznám se,že to vůbec nejde,je to věc,kterou jsem si už hrozně dlouho přála a teď se může splnit,tak to prostě nejde na to nemyslet :frowning2:
27. zář 2007 v 11:57  • Odpověz
taky jsme plánovali mimčo až za 3 roky,ale pak mi manžel před svatbou řekl,ať vynechám jestli chci,že to aspoň budeme mít dřív a pak si zase budeme užívat a roky taky letí,za 14 dní mám 27,než otěhotním,9 měsíců těhotenství a chci mít 2 děti :grinning:
27. zář 2007 v 11:59  • Odpověz
jo,ale chtěla jsem ti napsat,že jsem si taky říkala,že je to aspoň dřív,nebudu na to myslet,ale je pravda,že to nejde na to nemyslet,to už prostě víš,že nebereš a těšíš se,kdy to příjde
27. zář 2007 ve 12:00  • Odpověz
My jsme byli už dlouho dohodnuti,že hned po svatbě do toho jdeme,hrozně moc si to oba přejeme,já jsem tedy mladší,mě je čerstvých 23 a manželovi 27,ale kdyby bylo na mě mám už první dítě v 18-ti :grinning:
27. zář 2007 ve 12:01  • Odpověz
já už taky byla tak od 15ti let zblblá do mimin,zbírala jsem obrázky a lepila je do sešitů,mám 2 velký sešity polepený a pak ve 20ti jsem přestala,ten můj ztoho byl hotovej :slight_smile:
27. zář 2007 ve 12:04  • Odpověz
Je to tak,někdo to prostě cítí dřív a někdo později,moje sestra třeba nechce děti vůbec,ale možná ji to jednou taky popadne ta touha :grinning:
27. zář 2007 ve 12:06  • Odpověz
Tak se prozatím loučím,jdu se přichystat a valím k DR. tak papa :wink:
27. zář 2007 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.