• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
soni děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2008 v 16:22  • Odpověz
Já taky gratulujůůůůů :sunglasses:
Ale mrzí mě,že nemáme nevěstu :pensive: :cry:
25. zář 2008 v 17:37  • Odpověz
Maru mě to mrzí taky :frowning2:
ale díkyyyy

Maru ty jsi v tom zběhlá,pleny Huggies new born 28ks/125kč 2-5kg
Huggies classic 3-6kg 72ks/155kč

co ty ceny?
25. zář 2008 v 17:42  • Odpověz
nikkyy, kupuješ Huggies? My koupili nedávno v Hypernově Pampersky v akci, máme tu dvě velké krabice :sweat_smile: :sweat_smile:
25. zář 2008 v 17:51  • Odpověz
pampersky mám taky,to troje balení mega pack ale hugísky má mamřa víš,nekupuju hodně od každého něco a pak dle toho co bude vyhovovat tak objednám u mamky
25. zář 2008 v 17:58  • Odpověz
niky gratulace ke klučíkovi
jo ceny ok...mě zbyl jeden megapack pampersek koupila jsem asi 5 :grinning:
25. zář 2008 v 18:09  • Odpověz
Souhlasím s Lucenkem,ceny Ok,akorát jako mě teda Huggies classic vůbec nenadchly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přijdou mi tvrdý pro mimčo :confused: Nejlepší jsou pampers active baby :dizzy_face:
25. zář 2008 v 18:12  • Odpověz
já byla nedávno u kamarádky a ta říkala, že zkoušela Huggies, Pampers, Tesco (malá se narodila na začátku srpna) a řikala, že teda nejlepší jsou Pampers a to mi tak i řikají všichni a většinou že po nich se děti ani neosypou...Prej Huggiesky jí pročůrala, nebo prokakala a ty Tesco, že jsou prý hrozně těžké, když se načůrají a jsou divně tvarované, tak nevím. Ale my asi taky pojedem na Pampers.

Holky maminy, kolik máte doma normálních látkových plen, pokud se nechtějí dávat na přebalování?
25. zář 2008 v 19:01  • Odpověz
soni já mám asi 30 malých a 6 velkých myslím osušky a je to tak akorát :wink: i stran praní plné pračky a ne poloviční
25. zář 2008 v 19:08  • Odpověz
hoplky a nechcete něko ten megapack pampersek ? 108ks vám za 350 i s poštou leží mi to tady..je to 3-6kg, čili č.2
25. zář 2008 v 19:09  • Odpověz
luci, a to jsou jako ty newborn?
25. zář 2008 v 19:12  • Odpověz
jo newborn jsou jako že dvě čísla č1 je kat 2-5kg, a č2 jsou 3-6kg oboje jsou newborn
25. zář 2008 v 19:14  • Odpověz
aha, a kolik jsi jich vypotřebovala? Vy už jedete na klasickejch? No, já bych je možná vzala :grinning:
25. zář 2008 v 19:16  • Odpověz
nic je to origoš zabalené plné takže 108ks plných už máme č.3 čili 4-9kg
25. zář 2008 v 19:18  • Odpověz
ne, myslím jako normálně, kolik jste jich potřebovali :slight_smile: A používali jste i ty jedničky? To bude mazec ty bláho...

Prosim tě, a co třeba teď používáte za velikost oblečení? :sweat_smile: Sorry, za blbý otázky :sweat_smile: :grinning:
25. zář 2008 v 19:21  • Odpověz
jo jedničky jsem měla v porodce cca asi jaem spotřebopvala 3 balíky..i doma na chvíly páč ty dvojky netěsnily a vždycky se pročůrala přes pyžamko nebo oblečko.až ji byly naknap 1 šly jsme na 2 a to jsem spootřebpvala cca 4 ty megapacky teda přes 400 plen..denně cca -10 někdy i 12 plen.
ted sára nosí 68, páč 62 má naknap a to jsou jí 2 měsíce, a nosí oblečko na půl roku :grinning: ale ona má 60cm ale je klustoch to proto
25. zář 2008 v 19:23  • Odpověz
já abych věděla, kolik toho budem cca potřebovat, těch plen...ono se vyplatí je koupit v akcích, teď jich je zase docela dost, co jsem tak koukala na netu :slight_smile:
Tak to jste teda už veliký, když máte takovou velikost :slight_smile: Budu si muset zase zaktualizovat seznámek věcí, kolik mám velikostí...
25. zář 2008 v 19:27  • Odpověz
jo přesně co je akce kupuj pak dlouho nesjou pampersky maj akce cca jednou za půl roku jak v kterém obchodáku třeba tesco mělo 2x za půl roku hypernova má ted a kdy bude další nevím ale normoš cena balíku kde je 108pen stojí 489...takže se to fakt oplatí
25. zář 2008 v 19:29  • Odpověz
no, my koupili dvě krabice v hyperšce, jeden balík po 156 ks za 499 Kč...a to je předtím asi před měsícem měli za 599, tak jsme ještě stovku ušetřili...tak tu máme teďka 300 plen, ale jsou to ty 4-9 kg, myslím, ty větší...
já právě koukala, že teď má akci i globus...
25. zář 2008 v 19:32  • Odpověz
no vidíš dvojky určo potřebovat budeš taky se chystám na ten balík v hypernově ale budu brát už 4 3 mám dost
25. zář 2008 v 19:33  • Odpověz
tak já se v tom vůbec nevyznám kolik čeho :grinning: proto moc nekupuju,zjistím co indíkovi bude vyhovovat a pak si obednám přes mamku,má to bez DPH a za nákupku pro mě :dizzy_face:

ale s oblečením vůbec nevím jak nakoupit,kolik čeho atd..aby to unosil :frowning2: 68 a víš teplejší nemá cenu,už bude teplo,já fakt neví..jsem totál mimo :frowning2:
25. zář 2008 v 19:59  • Odpověz
no já bych ted už koupila mín 56 a víc 62 68 a přizpůsobit období kdy bude prcek na světe, měla jsem tři prdele 56 a unosili jsme 1/3....takže ted 62/68
25. zář 2008 ve 20:01  • Odpověz
já co tak podědila a dostala, tak toho je nejvíc 62 a 68....Bodýčka třeba mám jenom s dl. rukávem a s krátkým nakoupíme asi až na léto, podle toho, jak bude růst no...
25. zář 2008 ve 20:04  • Odpověz
jo jo já s dlouhým dokupovala a holky pyžamka overalky na spaní min 5 kusů....poslitané, prosčůrané prosrajděné...je to hned
25. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
ahoj,ted nemuzu,pak taky napisu zkusenosti kolik ceho........ :wink:
25. zář 2008 ve 20:13  • Odpověz
pavly, tak to se těším, páč fakt nemám šajn :sweat_smile:
25. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz
no já mám 56 hodně krátký rukáv,nějak mě to netrklo,že bude unor :grinning:
ted beru už jen 62 a víš na tu zimu a na léto pak nakoupím taky,hlavn ěat je neco na zimu nachystane...vse se da dokoupit,hlavne toho nechci strasne moc,i když se to strasne kupi..nevím jak pak oblékat..kalhoty,body,mikca..no jsem vedle :cry: :cry:
25. zář 2008 ve 21:31  • Odpověz
já dneska tady byla v jednom obchodě, velkej krám a prodávají tam teda vietnamci, ale mají tam plno bodýček, jak s krátkým tak dlouhým rukávem, za 30 Kč/kus, tak aspoň vím, kam jít nakoupit, když bude potřeba...a co jsem tak koukala, tak nejvíc věcí tam měli od 68 a výš :slight_smile: A jak jsem sháněla deku do kočárku, nebo jen tak, tak se mi po netu zdáli všechny docela drahý, nebo nevim no, a oni tam měli dětský deky za 40 Kč :sweat_smile: Pěkná, fleecová, tak jsem jednu koupila :sweat_smile:
25. zář 2008 ve 21:33  • Odpověz
autor
ahojky,tak jsem dodelala skrin (zase jsem se na to vrhla,pred porodem jsme ji staveli a veci jsem tam nechala milacka jen nahazet,pac ja tam splhat nemohla,takze ted jsem se konecne po porodu dostala k prerovnavani-teda spis jsem pres pulku hodila do pytlu) a jsem spokojena :dizzy_face: ,ted jen cele to preprat a jeste uz pomalu vyrovnat do dostupych mist zimni a naopak nahoru dat letni a budu uplne nadsena,loznice pak bude tak,jak ma byt (v podstate jsem tim uz zahajila vanocni uklid :grinning: )

no a ted k tomu,co my jsme potrebovali
-plinky-jedu taky zatim jen na papers, taky mam zasoby uz z tehu, neco jsem ale uz dokupovala,protoze jsem nechtela mit tech 2 haldy,aby nezbylo....
ty newborn je to myslim tak,ze 1cky jsou newbaby a 2 jsou newborn-jestli si to dobre pamatuju
jednicky jsme meli asi tri tydny,na trojky prechazim tento tyden,ale jsou az moc velky podle me! chtelo by to asi jeste pulku 2-bohuzel to nejde-jeste uvidim,jestli neprodavaji mensi baleni

-plinky hadrove-taky mam 30 a rekla bych akorat-taky nechci prat prazdne pracky a hlavne mame -jednu v zavince v kocarku, v zavince na doma, na kojeni, na slintani v kocarku, na koupani....a kdyz je treba je menit vsechny v jeden den,chci mit vzdy zasobu cistych

-oblecky,tak ja jsem teda taky nedelal velkou zasobu tech 56-na rady,ze se rodi vetsi deti a pak jsem docela litovala, vzhledem k tomu,ze v lete netopi a u nas na balkone nic neschne,tak jsem mela co delat,abych stihala prat-nastesti v tescu jsem dokoupila overalky a taky jsme to zvladly-takze asi fakt neni treba delat velke zasoby-da se to pripadne hned operativne vyresit
- jinak jsem si porizovala veci jen do trech mesicu s tim,ze pak budu pomalu nakupovat dle toho,jak poroste,co to bude za pohlavi a jake bude pocasi-a to se mi taky docela osvedcuje,ted krasne pomalu dokupuju,ve velikostech,ktere potrebujem
- pak jsem si poridila na uplne novorozene veci,jako body a neco k tomu a nakonec jsem asi 2-3 tydny nejradeji davala male jen overalky-jedny na spani a jedny na den-nejlip se to oblikalo /nebylo to pres hlavicku/ a nejlip se to slikalo /oproti treba teplacku/-proste mi to uplne na zacatek prislo nejlepsi, mala mela desny ten reflex,jak se lekala,kdyz se mela natahnout,tak overalek se nejrychleji prevlekal a netrapila jsem ji moc
- dlouhe rukavky jsem chtela-body-ale bohuzel doted se mi spatne dostavaji /jen z prahy mam ty zavinovaci a ty jsou bozi/
-dostala jsem a zdedila takto mala tricka a ty vubec nedavam,chci aby mela mala spis bodycka,aby ji to dobre drzelo-skoda,jsou to bozi tricka
-a co se velikosti tyka,asi to sestinedeli mozna o neco dyl jsme meli 56tku a nebo v tescu-newborn, ted jsme na 0-3 nebo 62,68-podle toho,jak je to site,v nektere 62 plavem, jina uz je nam tesna

a ted uz me nic nenapada
25. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz
autor
jo uz vim,co jsem chtela
niky-obri gratulaceeeeeeee k chlapeckovi,tak jsem se netrefila :sweat_smile:
25. zář 2008 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.