• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
souhlas s paly akorát já mám věci do 1 roku cca trička v akcích pyžamka se nikdy neztratí kaloty rifle....bodyčka bych brala do vel 74 pak už trička a tak těm mičům to pak vadí když vemu v podtaz že 86 nosí roční chodící dítě.......i když to pak vylejzá a nedrží jako bodyka
25. zář 2008 ve 21:53  • Odpověz
25. zář 2008 ve 21:54  • Odpověz
pavly, díky za informaci :grinning: Budu si to číst asi každej den :grinning: Já těch malých plen mám asi tak patnáct a těch velkých plenoosušek asi taky kolem 15. Tak už asi jen dokoupíme ty menší...A to ostatní se uvidí...Jak se mi tu sešlo plno věcí, tak myslím, že si budu moct ještě vybírat, do čeho budem prďolu oblíkat. Plno toho určitě ani neunosí. Ale zase toho budu mít víc, protože u nás taky blbě schne prádlo, tak ať je těch věcí raději více :slight_smile:
A máte třeba ve skříni věcičky nějak seřazené dle velikostí? Já si řikám, že snad dám vždycky jednu poličku na jednu velikost, nebo nevím, jak se v tom vyznám :sweat_smile:
25. zář 2008 ve 22:01  • Odpověz
už jsem odhlasovala :wink:
25. zář 2008 ve 22:01  • Odpověz
autor
tak jsem taky dala hlasek
jo taky mam par veci jak pise lucka-hlavne treba ty overalky mam i 3-6m-meli je pekny a noc je hodlam davat dal,zvlast,kdyz je ted zima
a presne jak pise luci-jsem uplne zapomnela,taky mam laclacky a kalhoty asi do roka,jak to prijde ,tak je dam...

a pred porodem jsem to cele probrala (neco mi pujcila svagrova.ale vetsinu jsem moc nechtela)takze jsem si vyskladala nahoru ty nejmensi,co chci davat,pak pod to ty,co jsou taky male a mam jen jen jako nouzi a na strane mam ty vetsi-od 72-teprve to postupne zacinam tridit a male uz odstranovat
25. zář 2008 ve 22:11  • Odpověz
děkuji a pavly přihlaš se taky máš u mě hlás za 10 :grinning:
soni já měla skřín vše do 1/2 roku....zybtek pod posteli ve vacích vyprane a vyžehlené, mame malý byt a málo skříní.takže tak a postuně vyřazuju a dořazuju :grinning:
25. zář 2008 ve 22:13  • Odpověz
no budu si muset udělat nějaký systém :grinning: Hlavně, když jsem teď viděla naší skříň a moje věci, tak budu mít zítra asi co dělat...jak se tam pořád hrabu a přehrabuju, co mi je a co ne, tak to tam pak hodím a teď se v tom nevyznám...a pro Tomču máme v pokoji skříň, co jsme měli původně, takže tam se věci vejít budou, ale udělat ten systém v tom :grinning:
25. zář 2008 ve 22:16  • Odpověz
autor
soni o tom prehazovani v tehu mi povidej,to prave ted likviduju,jsem taky mela v hornim co mi neni a nebude v tehu a ted jsem zjistila,ze tam bylo i par letnich veci,ktere jsem myslela,ze mi nebudou a ja bych ji asi byvala v pohode oblekla :sweat_smile:
25. zář 2008 ve 22:18  • Odpověz
jo jo však uvidíš sama co je pro tebe nejlepší :wink:
25. zář 2008 ve 22:19  • Odpověz
bude to boj...tak já jdu na kutě, už se mi klíží očka...tak dobrou noc a papa :slight_smile:
25. zář 2008 ve 22:23  • Odpověz
pavly tak taky :grinning: :grinning: :grinning: nic taky frčím dokud moje tygřice nyná brou všem a děkuji za hlasy :wink:
25. zář 2008 ve 22:24  • Odpověz
autor
soni,taky si myslim,ze si uplne hrave v tom najdes system,jen az se do toho das,sama na to vse prijdes :wink:
25. zář 2008 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj holky, jen vas zdravim.
Niky, moc a moc gratuluju k chlapeckovi, vim, ze sis ho prala :dizzy_face: Uzivej si tyto krasne chvilky.
My byli na kontrole dneska, ale bohuzel jedna hodnotaz tripple testu je nejak atypicka, takze se musim objednat na utz do Brna, tak nam drzte pesti. Jinak je vsechno v poradku. Kazdym dnem uz musim citit pohyby, protoze miminko krasne boxovalo. Mam nove fotecky pupiky i miminka, tak dodam co nejdrive.
Opatrujte se koceny. Pa
25. zář 2008 ve 22:55  • Odpověz
PS: Pavli, moc dekuju za podporu, pomohlo mi to, ty prvni dojmy byly takove...smutne a beznadejne, ale uz je to dobry :dizzy_face: tak dekuju.
25. zář 2008 ve 23:03  • Odpověz
autor
ahojky holky
tak jsem si pri kojeni brouzdala na konovi a dostala jsem se k tematu porod-nasla jsem lucenka-tak jsem se smala,stejne jako ty jsem hlavne chtela byt potichu a stejne jako ty jsem to nedodrzela a straaasne mi to pomohlo (teda nervala jsem,spis knucela :grinning: )tak me popadla chut dopsat muj porod-mam ho rozepany od sestinedeli,ale u milacka v pocitaci,tak to musim dokoncit...
a tak jsem si ted vzala tehudenik a jsem si pekne pobrecela,jsem stastna,ze jsem si ho psala!
pobavilo me ted treba-20tt-jsem stastna,ze vnimam svet a dokonce vim i co je za den :grinning: (to brzo co)
19plus3-za co jsem vdecna-ze jsem se citila byt pekna, ucesala jsem se,namalovala-to se mi od zacatku tehu zatim nepodarilo (podotykam,ze to bylo jen kvuli tomu,ze byl stedry vecer :grinning: )
34tt.... dokonce jsem zvladla uklidit byt pred navstevou-jsem proste stastna!
atd atd,fakt super vec!

tak chobotnicka vstava,jdeme si hrat a pak ven :wink:
26. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz
ahoj těhulky a maminky :slight_smile: už jsem tu dlouho nebyla,tak jsem na vás musela mrknout :wink: Ladíček má dnes 4 měsíce a měří 66,5 cm a váží 7 140g :grinning: jinak očkovaní jsme zatím nebyli,ještě to nemá zahojený,ale prý to vypadá,že už v říjnu jo :wink: na kyčlích dobrý a máme se zase přijít v půl roce ukázat a jinak furt plně kojím :grinning:
26. zář 2008 v 19:18  • Odpověz
a co u vás :wink: nemám šanci vás dočíst :wink:
26. zář 2008 v 19:23  • Odpověz
ahoj pavly teda ten deník fakt super já si nepsala a je mi to líto moooc
tys teda fakt měla šílené těhotenství,. ale stálo to za to vid? :grinning:
many čááááu my máme dnes přesně 2 měsíce.... :grinning: , tak gratuluju ke 4,a to je super že kojíte tak to má býýýýt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2008 v 19:25  • Odpověz
taky gratuluju ke 2 :grinning: :grinning: :grinning:
no teď teda furt lítám k Laďouškovi dávat mu dudel,nemůže ani boha zabrat,furt mrčí a už od 17.00 mu každou hoďku dávám prso a nic nepomáhá,no snad už brzo usne a nebo budu muset jít spát s ním :unamused: už začíná být vyčůranej,už jednou mi to udělal a teď zas :angry: furt ten dudel vyplivává a já lítám sem a tam :angry:
26. zář 2008 v 19:39  • Odpověz
kam zbíráš hlasy :wink: že bych ti taky dala :grinning:
26. zář 2008 v 19:40  • Odpověz
ahoj holky,
many už pěkně rostete :slight_smile:
luci, teď jsem si vzpomněla, že jsme ještě neposlali penízky, tak hned to napravíme...Ještě, že jsem tě tu zahlídla, ty bláho :sweat_smile:
26. zář 2008 v 19:46  • Odpověz
sonisek - jo,jo,hrozně to utíká :slight_smile: mám pocit,že jsem rodila před měsícem a už jsou to 4 :grinning: ty už máš taky půlku za sebou,že :wink: no ani se nenaděješ a budeš rodit,utíká ti to :wink: mně to teda utíkalo :slight_smile: už se těším až budu čekat druhý,ale ještě si počkám teda dva roku určitě :grinning: no asi se tady domluvíme všichni a půjdeme do toho zaráz ne :wink:
26. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
ahojky holky
zdravim taky many-to je moc fajn,ze si se ukazala, super kojeni,malej je moc krasnej!!a gratuluju k 4 mesicum :dizzy_face: ,my vas za chvili dozenem,bohuzel :confounded:
-jsem rada,ze taky davas nekdy prso o po hodine,u nas taky nkdy stejny problem :grinning:
-do dalsiho jdem tak za tri roky-necele,tak se mozna fakt sejdem zas :wink:

luci-denik je fakt bozi,jsem si ho koupila v dobe,kdy jsem vedela o tehu tyden, a dobre jsem udelala vzapeti jsem byla mimo svet-puvodne jsem si chtela psat neco vlastniho,ale nakonec jsem diky nevolnostem byla rada,ze jen vyplnuju :grinning:
-a tehu bylo sileny,v podstate jsem si ho uzila opravdu az posledni 4 tydny,ale nikdy jsem to nebrala jako tragedii a tak na to i rada vzpominam-prozit to bylo uz tezsi,ale fakt to stalo za to a urcite to bylo lepsi,nez se bat o mimi-tomu se stale darilo vyborne a to bylo super.........jen asi proto doted nejsem srovnana s tim,ze nemam brisko,nejak stale nemam spojene,ze brisko je terezka,mam pocit,jako kdyz ji mi dali a bricho vzali jen tak
26. zář 2008 ve 20:51  • Odpověz
pavly, to musí být krásný počtení v deníku :slight_smile: Já si akorát zapisuju občas něco do diáře, jako kam se jde a tak, ale jinak nic.
Tak už jsem si udělala pořádek v naší skříni a už jsem uložila i první vyžehlené pleny do Tomči skříně :slight_smile: Vyprala první várku oblečení, tak se mi to suší. A vždycky když jdu kolem, tak se tam chodím dívat, jestli mi to někdo neukradl :grinning: Asi blázen :grinning:
27. zář 2008 v 17:02  • Odpověz
soni plenky zabaleny tak zítra poslílám ju?
Jp toho deníku lituju fakt kámoška mi říkala piš si každý týden třeba jen tak do sešitku no kráva blbá....fakt snad u druhého se poštěstí
27. zář 2008 v 17:15  • Odpověz
jo holky a nosíme 68 :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2008 v 17:15  • Odpověz
oki, tak se těším :slight_smile: Díky...Tak ses jich konečně zbavila, co? :grinning: :grinning:

Ty jo, mi zas začla nějak pálit žáha, se z toho picnu...
27. zář 2008 v 17:17  • Odpověz
Kukíny :grinning:

Soni pálí žáhá?,Tom bude vlasáč :grinning: :grinning: :grinning:

Luci už 68 jo??tedaaaaaa to už jste veliký :grinning: :grinning:

Já dneska byla v Tescu..no neměla jsem tam lézt..koupila jsem Kubčovi bundu-modrou akce 210 kč..super,zateplená,ve vnitř fleece jsem nadšená.ještě tam maj jednu,tak jí možná věmu zítra,to je mnžestrová ještě teplejší :dizzy_face: a taky overálky na spinkání s DLOUHÝM rukávem :grinning:
objednala fusak a zavinovajdu do sedajdy :sweat_smile: mazec a na účtě do výplaty mám 2000 :sweat_smile: :grinning: fakt nevím,z čeho bude jíst a to zítra razím na nákupy :sweat_smile: :zipper_mouth:

Já si taky deník nepíšu :frowning2: jsem na to nikdy nějak nebyla,ale dostla jsem super knížku,až se malej narodí do 5let.to psát budu a lepit fotky,je super :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2008 v 17:26  • Odpověz
27. zář 2008 v 17:27  • Odpověz
ahoj nikkyy, tak gratulace k nákupům :slight_smile:
Jo, nevím z čeho to mám, včera jsem to taky tak měla, jsem tu až skuhrala, bohužel tu nic nemám, jako Gaviscon a tak. Ale asi to mám z tý buchty, nebo nevim...Ale zachraňuje mi tady cola :slight_smile: to je nejlepší přítel :slight_smile:
A když jsem se šla odpoledne prospat, tak si lehnu a koukám, že mám nějaký křivý břicho a napravo od pupku taková boulička a byla tvrdá, asi tam vrazil prdku, nebo co :grinning: To bylo dobrý :grinning:
Knihu taky nějakou budu chtít, ale asi dám někomu tip na Vánoce nebo tak nějak :slight_smile:
27. zář 2008 v 17:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.